Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bersici - Kragujevac timetable

wednesday, 16.10.2019.
05:20 07:05 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bersici
dep. 05:20
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 05:31
dep. 05:31
9.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
14.5 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 05:55
dep. 05:55
18.1 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:58
dep. 05:58
20.1 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
21.3 km
Gornja Vrbava
arr. 06:04
dep. 06:04
23.5 km
Donja Vrbava
arr. 06:08
dep. 06:08
26 km
Vracevsnica
arr. 06:15
dep. 06:15
30.6 km
Ljuljaci
arr. 06:19
dep. 06:19
33.4 km
Bare kod Knica, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Dobraca, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
39.1 km
Kikojevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
39.7 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 06:36
dep. 06:36
42.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
44.1 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 06:39
dep. 06:39
44.7 km
Draca, Brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
48.5 km
Draca, Selo - Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
50.1 km
Divostin, Manastir
arr. 06:48
dep. 06:48
51.4 km
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 06:49
dep. 06:49
52.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:05
59.9 km
Bersici - Kragujevac timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
05:20 07:05 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bersici
dep. 05:20
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 05:31
dep. 05:31
9.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
14.5 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 05:55
dep. 05:55
18.1 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:58
dep. 05:58
20.1 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
21.3 km
Gornja Vrbava
arr. 06:04
dep. 06:04
23.5 km
Donja Vrbava
arr. 06:08
dep. 06:08
26 km
Vracevsnica
arr. 06:15
dep. 06:15
30.6 km
Ljuljaci
arr. 06:19
dep. 06:19
33.4 km
Bare kod Knica, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Dobraca, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
39.1 km
Kikojevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
39.7 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 06:36
dep. 06:36
42.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
44.1 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 06:39
dep. 06:39
44.7 km
Draca, Brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
48.5 km
Draca, Selo - Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
50.1 km
Divostin, Manastir
arr. 06:48
dep. 06:48
51.4 km
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 06:49
dep. 06:49
52.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:05
59.9 km
Bersici - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 18.10.2019.
05:20 07:05 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bersici
dep. 05:20
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 05:31
dep. 05:31
9.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
14.5 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 05:55
dep. 05:55
18.1 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:58
dep. 05:58
20.1 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
21.3 km
Gornja Vrbava
arr. 06:04
dep. 06:04
23.5 km
Donja Vrbava
arr. 06:08
dep. 06:08
26 km
Vracevsnica
arr. 06:15
dep. 06:15
30.6 km
Ljuljaci
arr. 06:19
dep. 06:19
33.4 km
Bare kod Knica, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Dobraca, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
39.1 km
Kikojevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
39.7 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 06:36
dep. 06:36
42.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
44.1 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 06:39
dep. 06:39
44.7 km
Draca, Brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
48.5 km
Draca, Selo - Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
50.1 km
Divostin, Manastir
arr. 06:48
dep. 06:48
51.4 km
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 06:49
dep. 06:49
52.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:05
59.9 km
Bersici - Kragujevac timetable
Departures on: saturday, 19.10.2019.
05:20 07:05 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bersici
dep. 05:20
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 05:31
dep. 05:31
9.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
14.5 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 05:55
dep. 05:55
18.1 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:58
dep. 05:58
20.1 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
21.3 km
Gornja Vrbava
arr. 06:04
dep. 06:04
23.5 km
Donja Vrbava
arr. 06:08
dep. 06:08
26 km
Vracevsnica
arr. 06:15
dep. 06:15
30.6 km
Ljuljaci
arr. 06:19
dep. 06:19
33.4 km
Bare kod Knica, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Dobraca, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
39.1 km
Kikojevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
39.7 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 06:36
dep. 06:36
42.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
44.1 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 06:39
dep. 06:39
44.7 km
Draca, Brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
48.5 km
Draca, Selo - Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
50.1 km
Divostin, Manastir
arr. 06:48
dep. 06:48
51.4 km
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 06:49
dep. 06:49
52.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:05
59.9 km
Bersici - Kragujevac timetable
Departures on: sunday, 20.10.2019.
05:20 07:05 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bersici
dep. 05:20
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 05:31
dep. 05:31
9.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
14.5 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 05:55
dep. 05:55
18.1 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:58
dep. 05:58
20.1 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
21.3 km
Gornja Vrbava
arr. 06:04
dep. 06:04
23.5 km
Donja Vrbava
arr. 06:08
dep. 06:08
26 km
Vracevsnica
arr. 06:15
dep. 06:15
30.6 km
Ljuljaci
arr. 06:19
dep. 06:19
33.4 km
Bare kod Knica, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Dobraca, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
39.1 km
Kikojevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
39.7 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 06:36
dep. 06:36
42.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
44.1 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 06:39
dep. 06:39
44.7 km
Draca, Brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
48.5 km
Draca, Selo - Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
50.1 km
Divostin, Manastir
arr. 06:48
dep. 06:48
51.4 km
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 06:49
dep. 06:49
52.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:05
59.9 km
Bersici - Kragujevac timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
05:20 07:05 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bersici
dep. 05:20
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 05:31
dep. 05:31
9.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
14.5 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 05:55
dep. 05:55
18.1 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:58
dep. 05:58
20.1 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
21.3 km
Gornja Vrbava
arr. 06:04
dep. 06:04
23.5 km
Donja Vrbava
arr. 06:08
dep. 06:08
26 km
Vracevsnica
arr. 06:15
dep. 06:15
30.6 km
Ljuljaci
arr. 06:19
dep. 06:19
33.4 km
Bare kod Knica, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Dobraca, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
39.1 km
Kikojevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
39.7 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 06:36
dep. 06:36
42.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
44.1 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 06:39
dep. 06:39
44.7 km
Draca, Brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
48.5 km
Draca, Selo - Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
50.1 km
Divostin, Manastir
arr. 06:48
dep. 06:48
51.4 km
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 06:49
dep. 06:49
52.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:05
59.9 km
Bersici - Kragujevac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:20 07:05 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bersici
dep. 05:20
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 05:31
dep. 05:31
9.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
14.5 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 05:55
dep. 05:55
18.1 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:58
dep. 05:58
20.1 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
21.3 km
Gornja Vrbava
arr. 06:04
dep. 06:04
23.5 km
Donja Vrbava
arr. 06:08
dep. 06:08
26 km
Vracevsnica
arr. 06:15
dep. 06:15
30.6 km
Ljuljaci
arr. 06:19
dep. 06:19
33.4 km
Bare kod Knica, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Dobraca, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
39.1 km
Kikojevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
39.7 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 06:36
dep. 06:36
42.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
44.1 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 06:39
dep. 06:39
44.7 km
Draca, Brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
48.5 km
Draca, Selo - Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
50.1 km
Divostin, Manastir
arr. 06:48
dep. 06:48
51.4 km
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 06:49
dep. 06:49
52.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:05
59.9 km

Naselja Bersici i Kragujevac su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bersici je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 05:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.