Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Zvornik timetable

thursday, 22.11.2018.
06:15 09:25 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 09:10
dep. 09:10
164 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 09:13
dep. 09:13
164.1 km
Karakaj, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
165 km
Zvornik, Bus station
arr. 09:25
171 km
08:00 11:55 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 08:58
dep. 08:58
55 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
86 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 10:12
dep. 10:12
114 km
Lesnica kod Loznice
arr. 10:21
dep. 10:21
122 km
Loznica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 10:59
dep. 10:59
146 km
Gornja Koviljaca, Motel
arr. 11:10
dep. 11:10
153 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 11:30
dep. 11:30
156 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
156.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:55
160 km
10:00 13:15 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 10:58
dep. 10:58
59 km
Hrtkovci, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
70 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
118 km
Loznica, Bus station
arr. 12:07
dep. 12:07
143 km
Banja Koviljaca, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
164 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 13:03
dep. 13:03
164.1 km
Karakaj, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
165 km
Zvornik, Bus station
arr. 13:15
171 km
11:30 15:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
66 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
95 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 14:50
dep. 14:50
117 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 15:10
dep. 15:10
127 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 15:15
dep. 15:15
158 km
Zvornik, Bus station
arr. 15:30
173 km
13:15 16:40 (03:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 16:15
dep. 16:15
166 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 16:30
dep. 16:30
166.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 16:40
170 km
15:00 18:10 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sabac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
86 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
139 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 17:50
dep. 17:50
166 km
Karakaj, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
166.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:10
171 km
15:45 18:50 (03:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 16:40
dep. 16:40
55 km
Hrtkovci
arr. 16:50
dep. 16:50
66 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
86 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
114 km
Loznica, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:20
dep. 18:20
146 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
170 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
170.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:50
175 km
22:30 01:50 (03:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Sabac, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
86 km
Loznica, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
139 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
166 km
Karakaj, Center
arr. 01:45
dep. 01:45
166.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 01:50
172 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Zvornik su međusobno udaljena ~171 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 05min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.