Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Zvornik timetable

monday, 13.07.2020.
08:00 11:55 (03:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
arr. 08:58
dep. 08:58
55 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
86 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
114 km
Loznica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
139 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:59
dep. 10:59
146 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 11:30
dep. 11:30
156 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
156.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:55
160 km
10:00 13:15 (03:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 10:58
dep. 10:58
59 km
arr. 11:09
dep. 11:09
70 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
118 km
Loznica, Bus station
arr. 12:07
dep. 12:07
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 12:35
dep. 12:35
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
164 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 13:03
dep. 13:03
164.1 km
Karakaj, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
165 km
Zvornik, Bus station
arr. 13:15
171 km
11:30 15:30 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:30
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Sabac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
66 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 15:10
dep. 15:10
127 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 15:15
dep. 15:15
158 km
Zvornik, Bus station
arr. 15:30
173 km
13:15 16:40 (03:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 16:15
dep. 16:15
166 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 16:30
dep. 16:30
166.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 16:40
170 km
15:00 18:10 (03:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sabac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
86 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
139 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 17:50
dep. 17:50
166 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 18:05
dep. 18:05
166.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:10
171 km
15:45 18:50 (03:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
Loznica, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:20
dep. 18:20
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
167 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
167.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:50
171 km
22:30 01:50 (03:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Sabac, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
86 km
Loznica, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
139 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
166 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 01:45
dep. 01:45
166.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 01:50
172 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Zvornik su međusobno udaljena ~170 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 05min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Zvornik iznosi od 10,51 EUR do 10,51 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.