Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Zrenjanin timetable

thursday, 22.11.2018.
06:30 07:52 (01:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
79 km
08:00 09:22 (01:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 08:09
dep. 08:09
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:11
dep. 08:11
7 km
Centa
arr. 08:46
dep. 08:46
43 km
Perlez
arr. 08:59
dep. 08:59
55 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 09:04
dep. 09:04
60 km
Stajicevo, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:15
dep. 09:15
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:22
79 km
08:00 09:40 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:41
dep. 08:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
36 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:51
dep. 08:51
42 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 09:14
dep. 09:14
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:19
dep. 09:19
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:30
77 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 09:37
dep. 09:37
79 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 09:39
dep. 09:39
80 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 09:40
81 km
08:05 10:30 (02:25)
Autokomanda (highway)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
dep. 08:05
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
5 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
15 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
40 km
Centa
arr. 09:52
dep. 09:52
48 km
Perlez
arr. 10:02
dep. 10:02
60 km
Stajicevo
arr. 10:17
dep. 10:17
72 km
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
-117 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
83 km
09:30 11:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Padinska Skela, PKB
arr. 09:54
dep. 09:54
21 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 10:16
dep. 10:16
43 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 10:41
dep. 10:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:52
79 km
10:30 12:15 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 10:44
dep. 10:44
3 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:46
dep. 10:46
5 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:50
dep. 10:50
10 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
23 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 11:35
dep. 11:35
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 11:47
dep. 11:47
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:51
dep. 11:51
72 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
78 km
Zrenjanin, Magistrala
arr. 12:10
dep. 12:10
81 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 12:15
82 km
11:30 13:10 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:11
dep. 12:11
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
36 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 12:21
dep. 12:21
42 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 12:44
dep. 12:44
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
77 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 13:07
dep. 13:07
79 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 13:09
dep. 13:09
80 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 13:10
81 km
12:50 14:10 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:50
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 12:58
dep. 12:58
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:02
dep. 13:02
6.4 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 13:37
dep. 13:37
40.3 km
Perlez
arr. 13:47
dep. 13:47
53.6 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 13:53
dep. 13:53
56.9 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 13:59
dep. 13:59
63 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:03
dep. 14:03
66.6 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:10
73.4 km
13:30 14:52 (01:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:52
79 km
13:30 15:10 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 14:11
dep. 14:11
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
36 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:21
dep. 14:21
42 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:44
dep. 14:44
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:49
dep. 14:49
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
77 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 15:07
dep. 15:07
79 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 15:09
dep. 15:09
80 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 15:10
81 km
14:30 15:55 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:42
dep. 14:42
7.4 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 15:17
dep. 15:17
40.6 km
Perlez, Pijaca
arr. 15:27
dep. 15:27
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:33
dep. 15:33
58.6 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 15:39
dep. 15:39
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 15:55
76.5 km
15:30 16:52 (01:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Centa, Nusuceva 9
arr. 16:16
dep. 16:16
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 16:28
dep. 16:28
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 16:40
dep. 16:40
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:52
79 km
16:00 17:40 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:20
dep. 16:20
10 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
23 km
Centa
arr. 16:58
dep. 16:58
43 km
Perlez
arr. 17:13
dep. 17:13
55 km
Stajicevo, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:30
dep. 17:30
72 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:40
79 km
16:15 17:45 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
Zrenjanin, Magistrala
arr. 17:40
dep. 17:40
82 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 17:45
83 km
17:00 18:40 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:41
dep. 17:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
36 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 18:14
dep. 18:14
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 18:19
dep. 18:19
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:30
77 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 18:37
dep. 18:37
79 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 18:39
dep. 18:39
80 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 18:40
81 km
18:00 19:22 (01:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 18:09
dep. 18:09
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:11
dep. 18:11
7 km
Centa
arr. 18:46
dep. 18:46
43 km
Perlez
arr. 18:59
dep. 18:59
55 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 19:04
dep. 19:04
60 km
Stajicevo, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 19:15
dep. 19:15
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:22
79 km
18:30 19:52 (01:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Centa, Nusuceva 9
arr. 19:16
dep. 19:16
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 19:28
dep. 19:28
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 19:40
dep. 19:40
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:52
79 km
19:15 20:40 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:23
dep. 19:23
4.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:27
dep. 19:27
7.4 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 20:02
dep. 20:02
40.6 km
Perlez, Pijaca
arr. 20:12
dep. 20:12
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
dep. 20:18
58.6 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 20:24
dep. 20:24
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:28
dep. 20:28
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 20:40
76.5 km
20:00 21:35 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:41
dep. 20:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
36 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 20:51
dep. 20:51
42 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 21:14
dep. 21:14
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:19
dep. 21:19
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
77 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 21:32
dep. 21:32
79 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 21:34
dep. 21:34
80 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 21:35
81 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Zrenjanin su međusobno udaljena ~80 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 02h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.