Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Zrenjanin timetable

sunday, 02.10.2022.
06:30 07:52 (01:22)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
79 km
08:05 10:30 (02:25)
Dom zdravlja VozdovacBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
dep. 08:05
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
122 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
132 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
137 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
145 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
157 km
arr. 09:52
dep. 09:52
165 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 10:02
dep. 10:02
177 km
arr. 10:17
dep. 10:17
189 km
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
194 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
200 km
09:30 10:52 (01:22)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Padinska Skela, PKB
arr. 09:54
dep. 09:54
21 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
arr. 10:16
dep. 10:16
43 km
arr. 10:41
dep. 10:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:52
79 km
10:30 12:15 (01:45)
BAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 1 (22)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 10:44
dep. 10:44
3 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 10:46
dep. 10:46
5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:50
dep. 10:50
10 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:05
dep. 11:05
23 km
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 11:35
dep. 11:35
55 km
arr. 11:47
dep. 11:47
67 km
Ecka, Groblje
arr. 11:51
dep. 11:51
72 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
78 km
arr. 12:10
dep. 12:10
81 km
arr. 12:15
82 km
11:30 13:10 (01:40)
BAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 3 (77)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:11
dep. 12:11
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
36 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 12:21
dep. 12:21
42 km
arr. 12:44
dep. 12:44
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
77 km
arr. 13:07
dep. 13:07
79 km
arr. 13:09
dep. 13:09
80 km
arr. 13:10
81 km
12:50 14:10 (01:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:50
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 12:58
dep. 12:58
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:02
dep. 13:02
6.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 13:37
dep. 13:37
40.3 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 13:47
dep. 13:47
53.6 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 13:53
dep. 13:53
56.9 km
arr. 13:59
dep. 13:59
63 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:03
dep. 14:03
66.6 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:10
73.4 km
14:30 15:55 (01:25)
BAS - Central bus stationMileticeva 2 (8-10)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:42
dep. 14:42
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 15:17
dep. 15:17
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:27
dep. 15:27
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:33
dep. 15:33
58.6 km
arr. 15:39
dep. 15:39
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:55
76.5 km
15:30 16:52 (01:22)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Centa, Nusuceva 9
arr. 16:16
dep. 16:16
43 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 16:28
dep. 16:28
0 km
arr. 16:40
dep. 16:40
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:52
79 km
16:15 17:45 (01:30)
BAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 1 (22)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:15
arr. 17:40
dep. 17:40
82 km
arr. 17:45
83 km
17:00 18:40 (01:40)
BAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 3 (77)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:41
dep. 17:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
36 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
arr. 18:14
dep. 18:14
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 18:19
dep. 18:19
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:30
77 km
arr. 18:37
dep. 18:37
79 km
arr. 18:39
dep. 18:39
80 km
arr. 18:40
81 km
18:00 19:22 (01:22)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 18:11
dep. 18:11
7 km
arr. 18:46
dep. 18:46
43 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 18:59
dep. 18:59
55 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 19:04
dep. 19:04
60 km
arr. 19:11
dep. 19:11
67 km
Ecka, Groblje
arr. 19:15
dep. 19:15
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:22
79 km
19:15 20:40 (01:25)
BAS - Central bus stationMileticeva 2 (8-10)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 19:23
dep. 19:23
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:27
dep. 19:27
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 20:02
dep. 20:02
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 20:12
dep. 20:12
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
dep. 20:18
58.6 km
arr. 20:24
dep. 20:24
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:28
dep. 20:28
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
76.5 km
20:00 21:35 (01:35)
BAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 3 (77)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:41
dep. 20:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
36 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 20:51
dep. 20:51
42 km
arr. 21:14
dep. 21:14
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:19
dep. 21:19
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
77 km
arr. 21:32
dep. 21:32
79 km
arr. 21:34
dep. 21:34
80 km
arr. 21:35
81 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Zrenjanin su međusobno udaljena ~89 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 02h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Zrenjanin iznosi od 5,31 EUR do 5,68 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.