Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Zlatibor timetable

friday, 17.08.2018.
06:15 10:00 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:30
dep. 06:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 10:00
221.7 km
06:40 10:56 (04:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:53
dep. 06:53
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:46
174.4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:15
198.1 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:25
dep. 10:25
204.3 km
Mackat, Petlja
arr. 10:32
dep. 10:32
210.3 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 10:36
dep. 10:36
212.9 km
Cajetina, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
216.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 10:56
225.1 km
07:30 11:15 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:43
dep. 07:43
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
174.4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:49
dep. 10:49
198.1 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:15
223.2 km
08:00 11:45 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:13
dep. 08:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 10:44
dep. 10:45
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
179.2 km
Uzice, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
203.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:45
231.2 km
08:30 12:25 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 07.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:43
dep. 08:43
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
174.4 km
Uzice, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
198 km
Zlatibor
arr. 12:25
223.1 km
09:30 13:22 (03:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:43
dep. 09:43
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 12:56
dep. 12:56
202.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 13:22
227.3 km
09:45 14:15 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Uzice, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
206 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 14:15
233 km
12:00 16:45 (04:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:13
dep. 12:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 14:44
dep. 14:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 14:59
dep. 15:00
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
202.2 km
Zlatibor
arr. 16:45
227.3 km
12:00 16:50 (04:50)
Pancevacki most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:35
3.7 km
Uzice, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
207.2 km
Zlatibor
arr. 16:50
232.3 km
14:00 18:09 (04:09)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:01
175.1 km
Pozega, Bus station
arr. 17:16
dep. 17:16
185.4 km
Uzice, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
209.1 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 18:09
234.2 km
14:15 18:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:15
221.7 km
15:00 20:14 (05:14)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:13
dep. 15:13
8.5 km
Mionica, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
87.7 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 20:14
254.5 km
15:15 19:16 (04:01)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Lucani, Bus station
arr. 17:44
dep. 17:50
170 km
Pozega, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:06
180.3 km
Uzice, Bus station
arr. 18:34
dep. 18:34
204 km
Zlatibor
arr. 19:16
230.8 km
15:25 20:00 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
62 km
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
81 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
98 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
110 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
122 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
129 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
137 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
144 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
161 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
170 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
174 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
180 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:00
dep. 19:00
197 km
Uzice, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
204 km
Cajetina, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
227 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 20:00
231 km
16:40 21:00 (04:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:53
dep. 16:53
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 20:07
dep. 20:07
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:34
dep. 20:34
202.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 21:00
227.3 km
16:45 20:30 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:00
dep. 17:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 20:30
221.7 km
18:15 22:56 (04:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:28
dep. 18:28
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 21:07
dep. 21:07
174.4 km
Uzice, Bus station
arr. 21:34
dep. 22:15
198.1 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 22:25
dep. 22:25
204.3 km
Mackat, Petlja
arr. 22:32
dep. 22:32
210.3 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 22:36
dep. 22:36
212.9 km
Cajetina, Center
arr. 22:44
dep. 22:44
216.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 22:56
225.1 km
18:25 22:25 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:25
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:38
dep. 18:38
8.5 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 22:25
228.4 km
19:30 23:23 (03:53)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
8.6 km
Lucani, Bus station
arr. 22:14
dep. 22:15
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 22:57
dep. 22:57
202.2 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 23:23
227.3 km
22:00 01:52 (03:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:13
dep. 22:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 00:44
dep. 00:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 00:59
dep. 00:59
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 01:26
dep. 01:26
202.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 01:52
227.3 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Zlatibor su međusobno udaljena ~229 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 05h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Zlatibor iznosi od 1.050,00 RSD do 1.050,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.