Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Zitkovac kod Aleksinca timetable

monday, 13.07.2020.
04:05 08:53 (04:48)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 04:12
dep. 04:13
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 04:19
dep. 04:20
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:30
dep. 04:31
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:51
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:59
dep. 05:06
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:23
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
75 km
arr. 05:34
dep. 05:34
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:43
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:49
dep. 05:50
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:07
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:13
dep. 06:14
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
121 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:24
122 km
Brzan, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:35
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:56
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
151 km
arr. 07:13
dep. 07:13
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
165 km
Paracin, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
173 km
arr. 07:41
dep. 07:41
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:45
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
191 km
Lucina, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:57
193 km
Stalac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:16
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:20
211 km
arr. 08:22
dep. 08:23
213 km
Djunis, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:31
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:36
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:45
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:53
239 km
05:58 10:10 (04:12)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:58
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 06:11
dep. 06:11
16 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 06:48
dep. 06:52
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 07:20
dep. 07:21
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 07:48
dep. 07:49
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:55
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:34
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
165 km
Paracin, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
191 km
Stalac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
207 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
229 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:10
239 km
07:34 12:17 (04:43)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:34
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:41
dep. 07:42
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:48
dep. 07:48
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:58
dep. 07:58
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 08:02
dep. 08:02
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 08:08
dep. 08:09
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:28
dep. 08:29
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:38
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
75 km
arr. 08:56
dep. 08:56
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:11
dep. 09:12
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:25
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:35
dep. 09:36
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:50
122 km
Brzan, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:01
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:34
151 km
arr. 10:39
dep. 10:40
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
165 km
Paracin, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
173 km
arr. 11:08
dep. 11:08
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
191 km
Lucina, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
193 km
Stalac, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:28
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:48
211 km
arr. 11:50
dep. 11:50
213 km
Djunis, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:57
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 11:59
dep. 11:59
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:02
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:10
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:17
239 km
13:16 18:18 (05:02)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:16
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:23
dep. 13:24
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 13:30
dep. 13:31
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:41
dep. 13:42
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 13:46
dep. 13:47
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 13:53
dep. 13:54
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:05
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 14:13
dep. 14:14
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 14:22
dep. 14:23
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:30
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:33
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
75 km
arr. 14:41
dep. 14:41
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:44
dep. 14:45
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:49
dep. 14:50
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:56
dep. 14:57
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:10
dep. 15:10
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:20
dep. 15:21
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:35
122 km
Brzan, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
151 km
arr. 16:24
dep. 16:25
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
165 km
Paracin, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
173 km
arr. 16:53
dep. 16:53
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:57
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
191 km
Lucina, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:09
193 km
Stalac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:24
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:46
211 km
arr. 17:48
dep. 17:49
213 km
Djunis, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:57
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:02
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:11
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:14
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 18:18
239 km
15:26 20:20 (04:54)
TopciderRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Topcider
dep. 15:26
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:33
dep. 15:34
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 15:40
dep. 15:43
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 15:58
dep. 15:59
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:05
dep. 16:06
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:25
dep. 16:26
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:41
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
75 km
arr. 16:58
dep. 16:58
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:10
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:16
dep. 17:16
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:25
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:29
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 17:38
dep. 17:38
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:52
122 km
Brzan, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
151 km
arr. 18:39
dep. 18:39
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
165 km
Paracin, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
173 km
arr. 19:07
dep. 19:07
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:11
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:20
191 km
Lucina, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
193 km
Stalac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:47
211 km
arr. 19:49
dep. 19:50
213 km
Djunis, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:00
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:12
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:20
239 km
17:32 21:42 (04:10)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:32
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:39
dep. 17:40
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 17:46
dep. 17:47
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:33
dep. 18:34
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:53
dep. 18:54
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:21
dep. 19:21
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:27
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:07
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
165 km
Paracin, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:52
191 km
Stalac, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:58
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:15
dep. 21:16
207 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:33
dep. 21:33
229 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:42
239 km
Belgrade (Beograd) - Zitkovac kod Aleksinca timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
04:05 08:53 (04:48)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 04:12
dep. 04:13
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 04:19
dep. 04:20
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:30
dep. 04:31
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:51
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:59
dep. 05:06
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:23
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
75 km
arr. 05:34
dep. 05:34
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:43
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:49
dep. 05:50
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:07
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:13
dep. 06:14
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
121 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:24
122 km
Brzan, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:35
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:56
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
151 km
arr. 07:13
dep. 07:13
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
165 km
Paracin, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
173 km
arr. 07:41
dep. 07:41
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:45
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
191 km
Lucina, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:57
193 km
Stalac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:16
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:20
211 km
arr. 08:22
dep. 08:23
213 km
Djunis, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:31
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:36
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:45
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:53
239 km
05:58 10:10 (04:12)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:58
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 06:11
dep. 06:11
16 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 06:48
dep. 06:52
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 07:20
dep. 07:21
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 07:48
dep. 07:49
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:55
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:34
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
165 km
Paracin, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
191 km
Stalac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
207 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
229 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:10
239 km
07:34 12:17 (04:43)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:34
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:41
dep. 07:42
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:48
dep. 07:48
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:58
dep. 07:58
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 08:02
dep. 08:02
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 08:08
dep. 08:09
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:28
dep. 08:29
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:38
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
75 km
arr. 08:56
dep. 08:56
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:11
dep. 09:12
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:25
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:35
dep. 09:36
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:50
122 km
Brzan, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:01
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:34
151 km
arr. 10:39
dep. 10:40
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
165 km
Paracin, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
173 km
arr. 11:08
dep. 11:08
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
191 km
Lucina, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
193 km
Stalac, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:28
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:48
211 km
arr. 11:50
dep. 11:50
213 km
Djunis, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:57
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 11:59
dep. 11:59
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:02
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:10
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:17
239 km
13:16 18:18 (05:02)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:16
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:23
dep. 13:24
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 13:30
dep. 13:31
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:41
dep. 13:42
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 13:46
dep. 13:47
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 13:53
dep. 13:54
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:05
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 14:13
dep. 14:14
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 14:22
dep. 14:23
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:30
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:33
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
75 km
arr. 14:41
dep. 14:41
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:44
dep. 14:45
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:49
dep. 14:50
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:56
dep. 14:57
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:10
dep. 15:10
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:20
dep. 15:21
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:35
122 km
Brzan, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
151 km
arr. 16:24
dep. 16:25
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
165 km
Paracin, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
173 km
arr. 16:53
dep. 16:53
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:57
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
191 km
Lucina, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:09
193 km
Stalac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:24
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:46
211 km
arr. 17:48
dep. 17:49
213 km
Djunis, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:57
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:02
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:11
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:14
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 18:18
239 km
15:26 20:20 (04:54)
TopciderRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Topcider
dep. 15:26
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:33
dep. 15:34
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 15:40
dep. 15:43
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 15:58
dep. 15:59
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:05
dep. 16:06
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:25
dep. 16:26
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:41
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
75 km
arr. 16:58
dep. 16:58
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:10
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:16
dep. 17:16
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:25
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:29
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 17:38
dep. 17:38
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:52
122 km
Brzan, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
151 km
arr. 18:39
dep. 18:39
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
165 km
Paracin, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
173 km
arr. 19:07
dep. 19:07
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:11
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:20
191 km
Lucina, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
193 km
Stalac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:47
211 km
arr. 19:49
dep. 19:50
213 km
Djunis, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:00
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:12
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:20
239 km
17:32 21:42 (04:10)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:32
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:39
dep. 17:40
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 17:46
dep. 17:47
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:33
dep. 18:34
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:53
dep. 18:54
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:21
dep. 19:21
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:27
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:07
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
165 km
Paracin, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:52
191 km
Stalac, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:58
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:15
dep. 21:16
207 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:33
dep. 21:33
229 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:42
239 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Zitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~239 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 10min., a najduže 05h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 17:32 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.