Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Zajecar timetable

tuesday, 04.10.2022.
08:00 12:14 (04:14)
BAS - Central bus stationBolnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Raskrsnica - Punkt
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
251.5 km
12:25 15:38 (03:13)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:25
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 12:31
dep. 12:31
3.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
230.1 km
arr. 15:22
dep. 15:22
232.8 km
Zvezdan, Dom
arr. 15:26
dep. 15:26
238.6 km
arr. 15:30
dep. 15:30
243.2 km
Zajecar, Vatrogasno - otpad
arr. 15:37
dep. 15:37
245.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:38
246.1 km
13:45 17:31 (03:46)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:52
dep. 13:52
3.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
230.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
244.2 km
15:45 19:10 (03:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 18:55
dep. 18:55
232 km
Zvezdan, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
237.7 km
arr. 19:05
dep. 19:05
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 19:10
244.2 km
17:00 21:00 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
134 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
171 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
191 km
arr. 20:05
dep. 20:05
198 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
203 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
210 km
Valakonje, Magistrala - selo
arr. 20:27
dep. 20:27
217 km
arr. 20:34
dep. 20:34
223 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
234 km
arr. 20:47
dep. 20:47
236 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
241 km
arr. 20:58
dep. 20:58
247 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
249 km
18:15 21:25 (03:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 18:21
dep. 18:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:25
244.2 km
20:31 23:41 (03:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:31
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:37
dep. 20:37
3.4 km
arr. 23:37
dep. 23:37
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 23:41
244.2 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Zajecar su međusobno udaljena ~247 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 10min., a najduže 04h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 20:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.