Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Zajecar timetable

thursday, 15.11.2018.
05:14 09:05 (03:51)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:14
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:20
dep. 05:20
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
139.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
200.1 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
201 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 09:00
dep. 09:00
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:05
248.5 km
08:00 12:14 (04:14)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
251.5 km
11:15 14:45 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:21
dep. 11:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:45
244.2 km
13:45 17:35 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:52
dep. 13:52
3.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
230.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
244.2 km
14:21 17:31 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:21
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:27
dep. 14:27
3.7 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
230.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad)
arr. 17:18
dep. 17:18
232.6 km
Zvezdan
arr. 17:23
dep. 17:23
238.3 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 17:27
dep. 17:27
243 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
245.4 km
14:21 17:34 (03:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:21
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:27
dep. 14:27
3.7 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
230.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad)
arr. 17:18
dep. 17:18
232.6 km
Zvezdan
arr. 17:23
dep. 17:23
238.3 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 17:27
dep. 17:27
243 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
245.4 km
14:30 18:35 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
140 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
150 km
Paracin, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
160 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 17:22
dep. 17:22
177.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
194.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 17:45
dep. 17:45
200.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
236.6 km
Zvezdan
arr. 18:27
dep. 18:27
244.2 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 18:31
dep. 18:31
248.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
250.7 km
15:35 18:45 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:35
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:41
dep. 15:41
3.4 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 18:41
dep. 18:41
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:45
244.2 km
15:45 19:10 (03:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
232 km
Zvezdan
arr. 19:00
dep. 19:00
237.7 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 19:05
dep. 19:05
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 19:10
244.2 km
17:00 21:00 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
134 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
171 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
191 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
198 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
203 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
210 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
217 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
223 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
234 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
236 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
241 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
247 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
249 km
18:15 21:25 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:21
dep. 18:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:25
244.2 km
20:31 23:41 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:31
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:37
dep. 20:37
3.4 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 23:37
dep. 23:37
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 23:41
244.2 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Zajecar su međusobno udaljena ~247 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 10min., a najduže 04h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 20:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.