Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Zajecar timetable

saturday, 16.02.2019.
08:00 12:14 (04:14)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
251.5 km
11:15 14:45 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:21
dep. 11:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:45
244.2 km
17:00 20:10 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:06
dep. 17:06
3.4 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 20:06
dep. 20:06
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:10
244.2 km
19:00 23:05 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
137 km
Paracin, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
155.7 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 21:52
dep. 21:52
172.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 22:10
dep. 22:10
190.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 22:15
dep. 22:15
196.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
232.3 km
Zvezdan
arr. 22:57
dep. 22:57
239.9 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 23:01
dep. 23:01
244.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 23:05
246.4 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
08:00 12:14 (04:14)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
251.5 km
11:15 14:45 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:21
dep. 11:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:45
244.2 km
17:00 20:10 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:06
dep. 17:06
3.4 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 20:06
dep. 20:06
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:10
244.2 km
19:00 23:05 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
137 km
Paracin, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
155.7 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 21:52
dep. 21:52
172.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 22:10
dep. 22:10
190.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 22:15
dep. 22:15
196.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
232.3 km
Zvezdan
arr. 22:57
dep. 22:57
239.9 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 23:01
dep. 23:01
244.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 23:05
246.4 km
20:31 23:41 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:31
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:37
dep. 20:37
3.4 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 23:37
dep. 23:37
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 23:41
244.2 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Zajecar su međusobno udaljena ~247 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 10min., a najduže 04h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 20:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.