Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Vrsac timetable

saturday, 11.07.2020.
07:10 09:00 (01:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:10
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 07:20
dep. 07:20
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
38.6 km
arr. 08:11
dep. 08:11
46.1 km
arr. 08:12
dep. 08:12
46.9 km
arr. 08:13
dep. 08:13
47.6 km
arr. 08:20
dep. 08:20
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 08:22
dep. 08:22
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 08:24
dep. 08:24
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:29
dep. 08:29
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 08:34
dep. 08:34
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 08:40
dep. 08:40
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 08:44
dep. 08:44
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 08:52
dep. 08:52
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 08:53
dep. 08:53
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 08:58
dep. 08:58
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 09:00
89.5 km
07:14 09:02 (01:48)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:14
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:17
dep. 07:18
0 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:21
dep. 07:22
0 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:25
dep. 07:26
0 km
arr. 07:42
dep. 07:43
18 km
arr. 07:47
dep. 07:48
21 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 08:01
dep. 08:02
39 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
52 km
Alibunar, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:29
60 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
67 km
Nikolinci, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
71 km
Uljma, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
79 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
84 km
Vrsac, Railway station
arr. 09:02
93 km
09:00 10:44 (01:44)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 09:09
dep. 09:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:27
dep. 09:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
38.6 km
arr. 09:55
dep. 09:55
46.1 km
arr. 09:56
dep. 09:56
46.9 km
arr. 09:57
dep. 09:57
47.6 km
arr. 10:04
dep. 10:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:06
dep. 10:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:08
dep. 10:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:13
dep. 10:13
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 10:18
dep. 10:18
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:24
dep. 10:24
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:28
dep. 10:28
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 10:36
dep. 10:36
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 10:42
dep. 10:42
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 10:44
89.5 km
11:30 13:14 (01:44)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 11:39
dep. 11:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:57
dep. 11:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
38.6 km
arr. 12:25
dep. 12:25
46.1 km
arr. 12:26
dep. 12:26
46.9 km
arr. 12:27
dep. 12:27
47.6 km
arr. 12:34
dep. 12:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 12:36
dep. 12:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:38
dep. 12:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 12:43
dep. 12:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 12:48
dep. 12:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 12:54
dep. 12:54
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 12:58
dep. 12:58
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 13:06
dep. 13:06
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:07
dep. 13:07
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 13:12
dep. 13:12
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:14
89.5 km
11:50 13:30 (01:40)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:50
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 11:53
dep. 11:54
0 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 11:57
dep. 11:58
0 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:01
dep. 12:02
0 km
arr. 12:18
dep. 12:19
18 km
arr. 12:23
dep. 12:24
21 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
39 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
52 km
Alibunar, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
60 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:04
67 km
Nikolinci, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
71 km
Uljma, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:16
79 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:22
84 km
Vrsac, Railway station
arr. 13:30
93 km
13:30 15:12 (01:42)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 13:39
dep. 13:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
38.6 km
arr. 14:25
dep. 14:25
46.1 km
arr. 14:26
dep. 14:26
46.9 km
arr. 14:27
dep. 14:27
47.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
54.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 14:41
dep. 14:41
61.1 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 14:46
dep. 14:46
65.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 14:52
dep. 14:52
72.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 14:56
dep. 14:56
77.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 15:04
dep. 15:04
85.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 15:05
dep. 15:05
86.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
87.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 15:12
88.6 km
15:29 17:09 (01:40)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:29
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:32
dep. 15:33
0 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:36
dep. 15:37
0 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:40
dep. 15:41
0 km
arr. 15:57
dep. 15:58
18 km
arr. 16:02
dep. 16:03
21 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
39 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
52 km
Alibunar, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
60 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
67 km
Nikolinci, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:48
71 km
Uljma, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
79 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 17:00
dep. 17:01
84 km
Vrsac, Railway station
arr. 17:09
93 km
15:40 17:24 (01:44)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:40
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 15:49
dep. 15:49
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
38.6 km
arr. 16:35
dep. 16:35
46.1 km
arr. 16:36
dep. 16:36
46.9 km
arr. 16:37
dep. 16:37
47.6 km
arr. 16:44
dep. 16:44
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:46
dep. 16:46
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:48
dep. 16:48
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:53
dep. 16:53
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:58
dep. 16:58
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 17:04
dep. 17:04
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 17:08
dep. 17:08
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 17:16
dep. 17:16
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 17:17
dep. 17:17
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 17:22
dep. 17:22
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:24
89.5 km
16:40 18:20 (01:40)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:40
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:43
dep. 16:44
0 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:47
dep. 16:48
0 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:51
dep. 16:52
0 km
arr. 17:08
dep. 17:09
18 km
arr. 17:13
dep. 17:14
21 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
39 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
52 km
Alibunar, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
60 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
67 km
Nikolinci, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
71 km
Uljma, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
79 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
84 km
Vrsac, Railway station
arr. 18:20
93 km
17:50 19:34 (01:44)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:50
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 17:59
dep. 17:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:17
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
38.6 km
arr. 18:45
dep. 18:45
46.1 km
arr. 18:46
dep. 18:46
46.9 km
arr. 18:47
dep. 18:47
47.6 km
arr. 18:54
dep. 18:54
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:56
dep. 18:56
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:58
dep. 18:58
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:03
dep. 19:03
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:08
dep. 19:08
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:14
dep. 19:14
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:18
dep. 19:18
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 19:26
dep. 19:26
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 19:27
dep. 19:27
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 19:32
dep. 19:32
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 19:34
89.5 km
18:30 20:15 (01:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
38.6 km
arr. 19:26
dep. 19:26
46.1 km
arr. 19:27
dep. 19:27
46.9 km
arr. 19:28
dep. 19:28
47.6 km
arr. 19:35
dep. 19:35
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
89.5 km
19:30 21:14 (01:44)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 19:39
dep. 19:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:57
dep. 19:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
38.6 km
arr. 20:25
dep. 20:25
46.1 km
arr. 20:26
dep. 20:26
46.9 km
arr. 20:27
dep. 20:27
47.6 km
arr. 20:34
dep. 20:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:36
dep. 20:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:38
dep. 20:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:43
dep. 20:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 20:48
dep. 20:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 20:54
dep. 20:54
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 20:58
dep. 20:58
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 21:06
dep. 21:06
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 21:07
dep. 21:07
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 21:12
dep. 21:12
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 21:14
89.5 km
20:30 22:14 (01:44)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
38.6 km
arr. 21:25
dep. 21:25
46.1 km
arr. 21:26
dep. 21:26
46.9 km
arr. 21:27
dep. 21:27
47.6 km
arr. 21:34
dep. 21:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
dep. 21:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 21:43
dep. 21:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:48
dep. 21:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 21:54
dep. 21:54
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 21:58
dep. 21:58
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 22:06
dep. 22:06
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 22:07
dep. 22:07
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 22:12
dep. 22:12
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 22:14
89.5 km
20:50 22:30 (01:40)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:50
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 20:53
dep. 20:54
0 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 20:57
dep. 20:58
0 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 21:01
dep. 21:02
0 km
arr. 21:18
dep. 21:19
18 km
arr. 21:23
dep. 21:24
21 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 21:37
dep. 21:38
39 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 21:48
dep. 21:49
52 km
Alibunar, Railway station
arr. 21:56
dep. 21:57
60 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
67 km
Nikolinci, Railway station
arr. 22:08
dep. 22:09
71 km
Uljma, Railway station
arr. 22:15
dep. 22:16
79 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
84 km
Vrsac, Railway station
arr. 22:30
93 km
22:00 23:44 (01:44)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 22:09
dep. 22:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 22:27
dep. 22:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
38.6 km
arr. 22:55
dep. 22:55
46.1 km
arr. 22:56
dep. 22:56
46.9 km
arr. 22:57
dep. 22:57
47.6 km
arr. 23:04
dep. 23:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 23:06
dep. 23:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 23:08
dep. 23:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 23:13
dep. 23:13
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 23:18
dep. 23:18
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 23:24
dep. 23:24
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 23:28
dep. 23:28
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 23:36
dep. 23:36
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 23:37
dep. 23:37
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 23:42
dep. 23:42
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 23:44
89.5 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Vrsac su međusobno udaljena ~91 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Vrsac iznosi od 7,34 EUR do 7,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.