Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Vrsac timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:30 07:14 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 05:39
dep. 05:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 05:57
dep. 05:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
38.6 km
arr. 06:25
dep. 06:25
46.1 km
arr. 06:26
dep. 06:26
46.9 km
arr. 06:27
dep. 06:27
47.6 km
arr. 06:34
dep. 06:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 06:36
dep. 06:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 06:38
dep. 06:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 06:43
dep. 06:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 06:48
dep. 06:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 06:54
dep. 06:54
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 06:58
dep. 06:58
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 07:06
dep. 07:06
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 07:07
dep. 07:07
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 07:14
89.5 km
06:30 08:14 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:39
dep. 06:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
38.6 km
arr. 07:25
dep. 07:25
46.1 km
arr. 07:26
dep. 07:26
46.9 km
arr. 07:27
dep. 07:27
47.6 km
arr. 07:34
dep. 07:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 07:38
dep. 07:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 07:43
dep. 07:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 07:48
dep. 07:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 07:54
dep. 07:54
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 07:58
dep. 07:58
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 08:07
dep. 08:07
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 08:12
dep. 08:12
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 08:14
89.5 km
07:10 09:00 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:10
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 07:20
dep. 07:20
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
38.6 km
arr. 08:11
dep. 08:11
46.1 km
arr. 08:12
dep. 08:12
46.9 km
arr. 08:13
dep. 08:13
47.6 km
arr. 08:20
dep. 08:20
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 08:22
dep. 08:22
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 08:24
dep. 08:24
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:29
dep. 08:29
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 08:34
dep. 08:34
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 08:40
dep. 08:40
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 08:44
dep. 08:44
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 08:52
dep. 08:52
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 08:53
dep. 08:53
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 08:58
dep. 08:58
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 09:00
89.5 km
07:24 09:05 (01:41)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:24
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:27
dep. 07:28
1 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:31
dep. 07:32
2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:35
dep. 07:36
3 km
arr. 07:53
dep. 07:54
20 km
arr. 07:58
dep. 07:59
23 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
41 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
54 km
Alibunar, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
62 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
69 km
Nikolinci, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:44
73 km
Uljma, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
81 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:57
86 km
Vrsac, Railway station
arr. 09:05
95 km
07:45 09:27 (01:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:45
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 07:54
dep. 07:54
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:12
dep. 08:12
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
38.6 km
arr. 08:40
dep. 08:40
46.1 km
arr. 08:41
dep. 08:41
46.9 km
arr. 08:42
dep. 08:42
47.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
54.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:56
dep. 08:56
61.1 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:01
dep. 09:01
65.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 09:07
dep. 09:07
72.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 09:11
dep. 09:11
77.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 09:19
dep. 09:19
85.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 09:20
dep. 09:20
86.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 09:25
dep. 09:25
87.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 09:27
88.6 km
09:00 10:44 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 09:09
dep. 09:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:27
dep. 09:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
38.6 km
arr. 09:55
dep. 09:55
46.1 km
arr. 09:56
dep. 09:56
46.9 km
arr. 09:57
dep. 09:57
47.6 km
arr. 10:04
dep. 10:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:06
dep. 10:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:08
dep. 10:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:13
dep. 10:13
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 10:18
dep. 10:18
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:24
dep. 10:24
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:28
dep. 10:28
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 10:36
dep. 10:36
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 10:42
dep. 10:42
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 10:44
89.5 km
09:40 11:24 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:40
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 09:49
dep. 09:49
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:07
dep. 10:07
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
38.6 km
arr. 10:35
dep. 10:35
46.1 km
arr. 10:36
dep. 10:36
46.9 km
arr. 10:37
dep. 10:37
47.6 km
arr. 10:44
dep. 10:44
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:46
dep. 10:46
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:48
dep. 10:48
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:53
dep. 10:53
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 10:58
dep. 10:58
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 11:04
dep. 11:04
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 11:08
dep. 11:08
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 11:16
dep. 11:16
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 11:17
dep. 11:17
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 11:22
dep. 11:22
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 11:24
89.5 km
10:35 12:19 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:35
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:44
dep. 10:44
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:02
dep. 11:02
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
38.6 km
arr. 11:30
dep. 11:30
46.1 km
arr. 11:31
dep. 11:31
46.9 km
arr. 11:32
dep. 11:32
47.6 km
arr. 11:39
dep. 11:39
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:43
dep. 11:43
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:48
dep. 11:48
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 11:53
dep. 11:53
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 11:59
dep. 11:59
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 12:03
dep. 12:03
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 12:11
dep. 12:11
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 12:12
dep. 12:12
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 12:17
dep. 12:17
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 12:19
89.5 km
11:30 13:14 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 11:39
dep. 11:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:57
dep. 11:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
38.6 km
arr. 12:25
dep. 12:25
46.1 km
arr. 12:26
dep. 12:26
46.9 km
arr. 12:27
dep. 12:27
47.6 km
arr. 12:34
dep. 12:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 12:36
dep. 12:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:38
dep. 12:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 12:43
dep. 12:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 12:48
dep. 12:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 12:54
dep. 12:54
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 12:58
dep. 12:58
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 13:06
dep. 13:06
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:07
dep. 13:07
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 13:12
dep. 13:12
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:14
89.5 km
11:53 13:34 (01:41)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:53
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:56
dep. 11:57
1 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:00
dep. 12:01
2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:04
dep. 12:05
3 km
arr. 12:22
dep. 12:23
20 km
arr. 12:27
dep. 12:28
23 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 12:41
dep. 12:42
41 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
54 km
Alibunar, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:01
62 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 13:07
dep. 13:08
69 km
Nikolinci, Railway station
arr. 13:12
dep. 13:13
73 km
Uljma, Railway station
arr. 13:19
dep. 13:20
81 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
86 km
Vrsac, Railway station
arr. 13:34
95 km
12:30 14:14 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 12:39
dep. 12:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:57
dep. 12:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
38.6 km
arr. 13:25
dep. 13:25
46.1 km
arr. 13:26
dep. 13:26
46.9 km
arr. 13:27
dep. 13:27
47.6 km
arr. 13:34
dep. 13:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 13:38
dep. 13:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 13:43
dep. 13:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 13:48
dep. 13:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 13:54
dep. 13:54
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 13:58
dep. 13:58
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 14:06
dep. 14:06
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 14:07
dep. 14:07
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 14:12
dep. 14:12
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 14:14
89.5 km
13:30 15:12 (01:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 13:39
dep. 13:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
38.6 km
arr. 14:25
dep. 14:25
46.1 km
arr. 14:26
dep. 14:26
46.9 km
arr. 14:27
dep. 14:27
47.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
54.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 14:41
dep. 14:41
61.1 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 14:46
dep. 14:46
65.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 14:52
dep. 14:52
72.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 14:56
dep. 14:56
77.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 15:04
dep. 15:04
85.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 15:05
dep. 15:05
86.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
87.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 15:12
88.6 km
14:30 16:14 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:39
dep. 14:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
38.6 km
arr. 15:25
dep. 15:25
46.1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
46.9 km
arr. 15:27
dep. 15:27
47.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:38
dep. 15:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:43
dep. 15:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 15:48
dep. 15:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 15:54
dep. 15:54
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 15:58
dep. 15:58
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 16:06
dep. 16:06
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:07
dep. 16:07
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 16:12
dep. 16:12
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 16:14
89.5 km
15:02 16:49 (01:47)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:02
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:05
dep. 15:06
1 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:09
dep. 15:10
2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:13
dep. 15:14
3 km
arr. 15:31
dep. 15:38
20 km
arr. 15:42
dep. 15:43
23 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
41 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
54 km
Alibunar, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:16
62 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:23
69 km
Nikolinci, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
73 km
Uljma, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
81 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:41
86 km
Vrsac, Railway station
arr. 16:49
95 km
15:10 16:55 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:10
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 15:19
dep. 15:19
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
38.6 km
arr. 16:06
dep. 16:06
46.1 km
arr. 16:07
dep. 16:07
46.9 km
arr. 16:08
dep. 16:08
47.6 km
arr. 16:15
dep. 16:15
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:19
dep. 16:19
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:24
dep. 16:24
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:29
dep. 16:29
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 16:35
dep. 16:35
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 16:39
dep. 16:39
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 16:47
dep. 16:47
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:48
dep. 16:48
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 16:53
dep. 16:53
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 16:55
89.5 km
15:40 17:24 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:40
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 15:49
dep. 15:49
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
38.6 km
arr. 16:35
dep. 16:35
46.1 km
arr. 16:36
dep. 16:36
46.9 km
arr. 16:37
dep. 16:37
47.6 km
arr. 16:44
dep. 16:44
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:46
dep. 16:46
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:48
dep. 16:48
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:53
dep. 16:53
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:58
dep. 16:58
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 17:04
dep. 17:04
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 17:08
dep. 17:08
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 17:16
dep. 17:16
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 17:17
dep. 17:17
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 17:22
dep. 17:22
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:24
89.5 km
16:30 18:14 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:39
dep. 16:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:57
dep. 16:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
38.6 km
arr. 17:25
dep. 17:25
46.1 km
arr. 17:26
dep. 17:26
46.9 km
arr. 17:27
dep. 17:27
47.6 km
arr. 17:34
dep. 17:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 17:36
dep. 17:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 17:38
dep. 17:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 17:43
dep. 17:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 17:48
dep. 17:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 17:54
dep. 17:54
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 17:58
dep. 17:58
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 18:06
dep. 18:06
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 18:07
dep. 18:07
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 18:12
dep. 18:12
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 18:14
89.5 km
16:38 18:06 (01:28)
Railway station Krnjaca
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
dep. 16:38
Ovča, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:46
8 km
arr. 16:55
dep. 16:55
21 km
arr. 16:59
dep. 17:00
24 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
42 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
55 km
Alibunar, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
63 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
70 km
Nikolinci, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
74 km
Uljma, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:52
82 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:58
87 km
Vrsac, Railway station
arr. 18:06
96 km
17:00 18:44 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 17:09
dep. 17:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:27
dep. 17:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
38.6 km
arr. 17:55
dep. 17:55
46.1 km
arr. 17:56
dep. 17:56
46.9 km
arr. 17:57
dep. 17:57
47.6 km
arr. 18:04
dep. 18:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:08
dep. 18:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 18:13
dep. 18:13
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 18:18
dep. 18:18
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 18:24
dep. 18:24
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 18:28
dep. 18:28
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 18:36
dep. 18:36
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 18:37
dep. 18:37
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 18:42
dep. 18:42
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 18:44
89.5 km
17:50 19:34 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:50
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 17:59
dep. 17:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:17
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
38.6 km
arr. 18:45
dep. 18:45
46.1 km
arr. 18:46
dep. 18:46
46.9 km
arr. 18:47
dep. 18:47
47.6 km
arr. 18:54
dep. 18:54
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:56
dep. 18:56
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:58
dep. 18:58
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:03
dep. 19:03
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:08
dep. 19:08
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:14
dep. 19:14
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:18
dep. 19:18
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 19:26
dep. 19:26
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 19:27
dep. 19:27
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 19:32
dep. 19:32
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 19:34
89.5 km
18:30 20:15 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
38.6 km
arr. 19:26
dep. 19:26
46.1 km
arr. 19:27
dep. 19:27
46.9 km
arr. 19:28
dep. 19:28
47.6 km
arr. 19:35
dep. 19:35
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
89.5 km
19:00 20:42 (01:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:09
dep. 19:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:27
dep. 19:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
38.6 km
arr. 19:55
dep. 19:55
46.1 km
arr. 19:56
dep. 19:56
46.9 km
arr. 19:57
dep. 19:57
47.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
54.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:11
dep. 20:11
61.1 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:16
dep. 20:16
65.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 20:22
dep. 20:22
72.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 20:26
dep. 20:26
77.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:34
dep. 20:34
85.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:35
dep. 20:35
86.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:40
dep. 20:40
87.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:42
88.6 km
19:30 21:14 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:39
dep. 19:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:57
dep. 19:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
38.6 km
arr. 20:25
dep. 20:25
46.1 km
arr. 20:26
dep. 20:26
46.9 km
arr. 20:27
dep. 20:27
47.6 km
arr. 20:34
dep. 20:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:36
dep. 20:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:38
dep. 20:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:43
dep. 20:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 20:48
dep. 20:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 20:54
dep. 20:54
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 20:58
dep. 20:58
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 21:06
dep. 21:06
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 21:07
dep. 21:07
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 21:12
dep. 21:12
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 21:14
89.5 km
20:25 22:12 (01:47)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:25
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 20:28
dep. 20:29
1 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 20:32
dep. 20:33
2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 20:36
dep. 20:37
3 km
arr. 20:54
dep. 20:55
20 km
arr. 20:59
dep. 21:00
23 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 21:13
dep. 21:14
41 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 21:26
dep. 21:27
54 km
Alibunar, Railway station
arr. 21:36
dep. 21:37
62 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 21:43
dep. 21:44
69 km
Nikolinci, Railway station
arr. 21:48
dep. 21:49
73 km
Uljma, Railway station
arr. 21:57
dep. 21:58
81 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
86 km
Vrsac, Railway station
arr. 22:12
95 km
20:30 22:14 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
38.6 km
arr. 21:25
dep. 21:25
46.1 km
arr. 21:26
dep. 21:26
46.9 km
arr. 21:27
dep. 21:27
47.6 km
arr. 21:34
dep. 21:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
dep. 21:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 21:43
dep. 21:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:48
dep. 21:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 21:54
dep. 21:54
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 21:58
dep. 21:58
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 22:06
dep. 22:06
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 22:07
dep. 22:07
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 22:12
dep. 22:12
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 22:14
89.5 km
22:00 23:44 (01:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 22:09
dep. 22:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 22:27
dep. 22:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
38.6 km
arr. 22:55
dep. 22:55
46.1 km
arr. 22:56
dep. 22:56
46.9 km
arr. 22:57
dep. 22:57
47.6 km
arr. 23:04
dep. 23:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 23:06
dep. 23:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 23:08
dep. 23:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 23:13
dep. 23:13
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 23:18
dep. 23:18
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 23:24
dep. 23:24
73.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 23:28
dep. 23:28
78.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 23:36
dep. 23:36
86.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 23:37
dep. 23:37
87.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 23:42
dep. 23:42
88.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 23:44
89.5 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Vrsac su međusobno udaljena ~91 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 28min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Vrsac iznosi od 7,20 EUR do 7,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.