Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Vrnjacka Banja timetable

friday, 02.10.2020.
06:00 09:55 (03:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
arr. 07:19
dep. 07:19
74 km
Ljig, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
83 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Motel
arr. 07:44
dep. 07:44
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:49
dep. 07:49
105 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:56
dep. 07:56
112 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
124 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:24
dep. 08:24
131 km
Preljina, Pasarela
arr. 08:33
dep. 08:33
139 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
143 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 08:42
dep. 08:42
146 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:47
dep. 08:47
149 km
Ladevci, Airport
arr. 08:58
dep. 08:58
158 km
Milocaj, 2
arr. 09:04
dep. 09:04
162 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:16
dep. 09:21
171 km
Ratina, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
178 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
180 km
Podunavci, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
186 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
187 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
191 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:55
197 km
09:00 12:50 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:10
dep. 09:10
3.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:30
219.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:50
230.2 km
10:35 14:00 (03:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:35
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 10:45
dep. 10:45
3.7 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:00
230.9 km
12:00 15:15 (03:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
194 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
221 km
12:30 16:15 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
83 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
124 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
149 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
172 km
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
177 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
179 km
Podunavci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
188 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
189 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
193 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
198 km
13:45 17:10 (03:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:55
dep. 13:55
3.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
219.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:10
230.2 km
15:30 19:00 (03:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 15:40
dep. 15:40
3.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
219.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:00
230.2 km
17:45 21:10 (03:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:55
dep. 17:55
3.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
219.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 21:10
230.2 km
19:00 22:45 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Paracin, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:05
173 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:50
187 km
Krusevac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:05
200 km
Trstenik, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:35
237 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:45
250 km
20:30 23:55 (03:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:40
dep. 20:40
3.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 23:40
dep. 23:40
219.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 23:55
230.2 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~225 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 15min., a najduže 03h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Vrnjacka Banja iznosi od 7,90 EUR do 7,90 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.