Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Vrnjacka Banja timetable

saturday, 17.11.2018.
06:00 09:55 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Vreoci, Dom
arr. 06:51
dep. 06:51
50 km
arr. 07:19
dep. 07:19
74 km
Ljig, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
83 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:44
dep. 07:44
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:49
dep. 07:49
105 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:56
dep. 07:56
112 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
124 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:24
dep. 08:24
131 km
Preljina
arr. 08:33
dep. 08:33
139 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 08:37
dep. 08:37
143 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 08:42
dep. 08:42
146 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:47
dep. 08:47
149 km
Ladevci
arr. 08:58
dep. 08:58
158 km
Milocaj, 2
arr. 09:04
dep. 09:04
162 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:16
dep. 09:21
171 km
Ratina
arr. 09:30
dep. 09:30
178 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 09:33
dep. 09:33
180 km
Podunavci, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
186 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 09:41
dep. 09:41
187 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
191 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:55
197 km
07:15 10:30 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Trstenik, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
219.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:30
230.2 km
08:30 12:32 (04:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Ljig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
85 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
123 km
Preljina
arr. 11:30
dep. 11:30
144 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
176 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:32
202.5 km
09:00 12:50 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:10
dep. 09:10
3.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:30
219.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:50
230.2 km
10:35 14:00 (03:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:35
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:45
dep. 10:45
3.7 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:00
230.9 km
11:55 16:00 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:55
Topola, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
80 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
174.1 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:00
201 km
12:00 15:20 (03:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
194 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
221 km
12:30 16:15 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
83 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
124 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
149 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
172 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
177 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
179 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
188 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
189 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
193 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
198 km
13:45 17:10 (03:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:55
dep. 13:55
3.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
219.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:10
230.2 km
15:25 19:15 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:31
dep. 15:31
3.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:00
230.2 km
16:15 20:02 (03:47)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
arr. 17:30
dep. 17:30
0 km
Liplje, I
arr. 17:35
dep. 17:35
0 km
Ljig, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
83 km
Donji Banjani
arr. 17:50
dep. 17:50
90 km
Stavica, Magistrala
arr. 17:55
dep. 17:55
0 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:00
dep. 18:00
0 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:05
dep. 18:05
0 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:15
dep. 18:15
0 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:20
dep. 18:20
0 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
124 km
Preljina
arr. 18:35
dep. 18:35
139 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 18:45
dep. 18:45
0 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
150 km
Tavnik, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
0 km
Ladevci
arr. 19:00
dep. 19:00
158 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
171 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:02
197.5 km
16:30 20:00 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:40
dep. 16:40
3.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:40
dep. 19:40
219.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:00
230.2 km
17:45 21:10 (03:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:55
dep. 17:55
3.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
219.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 21:10
230.2 km
19:00 22:45 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Paracin, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:05
173 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:50
187 km
Krusevac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:05
200 km
Trstenik, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:35
237 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:45
250 km
20:30 23:55 (03:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:40
dep. 20:40
3.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 23:40
dep. 23:40
219.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 23:55
230.2 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~221 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 15min., a najduže 04h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.