Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Vrdnik timetable

thursday, 16.08.2018.
08:00 09:41 (01:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
arr. 08:06
dep. 08:06
3.1 km
arr. 08:09
dep. 08:09
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 09:07
dep. 09:07
61.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 09:16
dep. 09:16
65.6 km
Rivica, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
80.8 km
Vrdnik, Selo
arr. 09:39
dep. 09:39
86 km
Vrdnik, Zel. stanica
arr. 09:41
87.1 km
10:55 12:36 (01:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
arr. 11:01
dep. 11:01
3.1 km
arr. 11:04
dep. 11:04
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 12:02
dep. 12:02
61.3 km
Ruma, Bus station
arr. 12:07
dep. 12:07
63.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 12:11
dep. 12:11
65.6 km
Rivica, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
80.8 km
Vrdnik, Selo
arr. 12:34
dep. 12:34
86 km
Vrdnik, Zel. stanica
arr. 12:36
87.1 km
16:15 17:56 (01:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
arr. 16:21
dep. 16:21
3.1 km
arr. 16:24
dep. 16:24
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 17:22
dep. 17:22
61.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 17:31
dep. 17:31
65.6 km
Rivica, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
80.8 km
Vrdnik, Selo
arr. 17:54
dep. 17:54
86 km
Vrdnik, Zel. stanica
arr. 17:56
87.1 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
08:00 09:41 (01:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
arr. 08:06
dep. 08:06
3.1 km
arr. 08:09
dep. 08:09
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 09:07
dep. 09:07
61.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 09:16
dep. 09:16
65.6 km
Rivica, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
80.8 km
Vrdnik, Selo
arr. 09:39
dep. 09:39
86 km
Vrdnik, Zel. stanica
arr. 09:41
87.1 km
10:55 12:36 (01:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
arr. 11:01
dep. 11:01
3.1 km
arr. 11:04
dep. 11:04
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 12:02
dep. 12:02
61.3 km
Ruma, Bus station
arr. 12:07
dep. 12:07
63.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 12:11
dep. 12:11
65.6 km
Rivica, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
80.8 km
Vrdnik, Selo
arr. 12:34
dep. 12:34
86 km
Vrdnik, Zel. stanica
arr. 12:36
87.1 km
16:15 17:56 (01:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
arr. 16:21
dep. 16:21
3.1 km
arr. 16:24
dep. 16:24
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 17:22
dep. 17:22
61.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 17:31
dep. 17:31
65.6 km
Rivica, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
80.8 km
Vrdnik, Selo
arr. 17:54
dep. 17:54
86 km
Vrdnik, Zel. stanica
arr. 17:56
87.1 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
08:00 09:41 (01:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
arr. 08:06
dep. 08:06
3.1 km
arr. 08:09
dep. 08:09
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 09:07
dep. 09:07
61.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 09:16
dep. 09:16
65.6 km
Rivica, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
80.8 km
Vrdnik, Selo
arr. 09:39
dep. 09:39
86 km
Vrdnik, Zel. stanica
arr. 09:41
87.1 km
10:55 12:36 (01:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
arr. 11:01
dep. 11:01
3.1 km
arr. 11:04
dep. 11:04
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 12:02
dep. 12:02
61.3 km
Ruma, Bus station
arr. 12:07
dep. 12:07
63.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 12:11
dep. 12:11
65.6 km
Rivica, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
80.8 km
Vrdnik, Selo
arr. 12:34
dep. 12:34
86 km
Vrdnik, Zel. stanica
arr. 12:36
87.1 km
16:15 17:56 (01:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
arr. 16:21
dep. 16:21
3.1 km
arr. 16:24
dep. 16:24
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 17:22
dep. 17:22
61.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 17:31
dep. 17:31
65.6 km
Rivica, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
80.8 km
Vrdnik, Selo
arr. 17:54
dep. 17:54
86 km
Vrdnik, Zel. stanica
arr. 17:56
87.1 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Vrdnik su međusobno udaljena ~88 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 41min., a najduže 01h i 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.