Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Velika Plana timetable

thursday, 18.07.2019.
04:05 05:54 (01:49)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:05
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 04:12
dep. 04:13
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 04:19
dep. 04:20
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:30
dep. 04:31
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:51
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:59
dep. 05:06
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:23
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
75 km
arr. 05:34
dep. 05:34
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:43
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:49
dep. 05:50
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:54
101 km
06:10 07:39 (01:29)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:17
dep. 06:18
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:04
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 07:29
dep. 07:30
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 07:39
101 km
06:30 07:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
93 km
07:19 09:09 (01:50)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:19
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:26
dep. 07:27
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:33
dep. 07:34
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:53
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:57
dep. 07:58
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 08:04
dep. 08:04
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:23
dep. 08:24
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:43
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
75 km
arr. 08:51
dep. 08:51
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:54
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:05
dep. 09:05
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:09
101 km
08:00 09:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Velika Plana, Bus station
arr. 09:15
91 km
09:00 11:37 (02:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:35
dep. 09:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:42
dep. 09:42
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 09:57
dep. 09:57
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 10:05
dep. 10:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 10:08
dep. 10:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:20
dep. 10:20
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:23
dep. 10:23
57 km
Radinac, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:28
dep. 10:28
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
61 km
Vranovo
arr. 10:34
dep. 10:34
64 km
Mala Krsna
arr. 10:37
dep. 10:37
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:48
dep. 10:48
73 km
Lugavcina
arr. 10:51
dep. 10:51
75 km
Lugavcina, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:57
dep. 10:57
79 km
Saraorci, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:01
dep. 11:01
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:04
dep. 11:04
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:06
dep. 11:06
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:09
dep. 11:09
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:15
dep. 11:15
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
93 km
Krnjevo, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:23
dep. 11:23
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:28
dep. 11:28
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
105 km
09:00 11:37 (02:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
105 km
09:12 10:35 (01:23)
Topcider
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:12
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:19
dep. 09:20
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
101 km
09:30 10:40 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Velika Plana, Bus station
arr. 10:40
90 km
11:15 12:40 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Velika Plana, Bus station
arr. 12:40
92 km
12:15 13:35 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:15
Velika Plana, Bus station
arr. 13:35
92 km
13:00 14:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:20
89 km
13:00 15:37 (02:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:42
dep. 13:42
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 13:57
dep. 13:57
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 14:05
dep. 14:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 14:08
dep. 14:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:23
dep. 14:23
57 km
Radinac, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:28
dep. 14:28
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
61 km
Vranovo
arr. 14:34
dep. 14:34
64 km
Mala Krsna
arr. 14:37
dep. 14:37
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:48
dep. 14:48
73 km
Lugavcina
arr. 14:51
dep. 14:51
75 km
Lugavcina, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:57
dep. 14:57
79 km
Saraorci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:01
dep. 15:01
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:04
dep. 15:04
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:06
dep. 15:06
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:09
dep. 15:09
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:15
dep. 15:15
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
93 km
Krnjevo, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:23
dep. 15:23
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:28
dep. 15:28
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:37
105 km
13:30 15:15 (01:45)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 13:37
dep. 13:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:44
dep. 13:45
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 14:00
dep. 14:01
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 14:07
dep. 14:08
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 14:27
dep. 14:28
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 14:36
dep. 14:37
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:44
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:47
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:52
75 km
arr. 14:55
dep. 14:55
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:04
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:10
dep. 15:11
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:15
101 km
13:45 15:00 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
91 km
14:30 15:50 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Bus station
arr. 15:50
92 km
14:50 17:27 (02:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Bolec, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:25
dep. 15:25
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:34
dep. 15:34
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
38 km
Seone, Oresac
arr. 15:48
dep. 15:48
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 15:55
dep. 15:55
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 15:58
dep. 15:58
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:10
dep. 16:10
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:13
dep. 16:13
57 km
Radinac, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:18
dep. 16:18
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
61 km
Vranovo
arr. 16:24
dep. 16:24
64 km
Mala Krsna
arr. 16:27
dep. 16:27
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
73 km
Lugavcina
arr. 16:41
dep. 16:41
75 km
Lugavcina, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:47
dep. 16:47
79 km
Saraorci, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:51
dep. 16:51
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:54
dep. 16:54
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:56
dep. 16:56
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:59
dep. 16:59
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:05
dep. 17:05
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:09
dep. 17:09
93 km
Krnjevo, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 17:14
dep. 17:14
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:27
105 km
15:30 16:50 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:50
89 km
15:30 17:16 (01:46)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:37
dep. 15:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:44
dep. 15:45
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:55
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:00
dep. 16:00
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:06
dep. 16:06
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:25
dep. 16:26
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
75 km
arr. 16:53
dep. 16:53
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:56
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:00
dep. 17:05
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:11
dep. 17:12
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:16
101 km
16:30 18:53 (02:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:03
dep. 17:03
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:09
dep. 17:09
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
38 km
Seone, Oresac
arr. 17:20
dep. 17:20
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 17:25
dep. 17:25
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 17:27
dep. 17:27
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:38
dep. 17:38
57 km
Radinac, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:43
dep. 17:43
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
61 km
Vranovo
arr. 17:49
dep. 17:49
64 km
Mala Krsna
arr. 17:52
dep. 17:52
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
73 km
Lugavcina
arr. 18:06
dep. 18:06
75 km
Lugavcina, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:12
dep. 18:12
79 km
Saraorci, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:16
dep. 18:16
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:19
dep. 18:19
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:21
dep. 18:21
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:24
dep. 18:24
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:30
dep. 18:30
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
93 km
Krnjevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:39
dep. 18:39
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:43
dep. 18:43
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:53
105 km
17:00 18:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Velika Plana, Bus station
arr. 18:20
89 km
17:30 18:58 (01:28)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:37
dep. 17:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:44
dep. 17:44
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:49
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:58
101 km
18:15 20:53 (02:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:22
dep. 18:22
5 km
Bolec, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:50
dep. 18:50
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:58
dep. 18:58
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
38 km
Seone, Oresac
arr. 19:12
dep. 19:12
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 19:20
dep. 19:20
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 19:24
dep. 19:24
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:35
dep. 19:35
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
57 km
Radinac, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:43
dep. 19:43
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
61 km
Vranovo
arr. 19:49
dep. 19:49
64 km
Mala Krsna
arr. 19:52
dep. 19:52
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:03
dep. 20:03
73 km
Lugavcina
arr. 20:06
dep. 20:06
75 km
Lugavcina, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:11
dep. 20:11
79 km
Saraorci, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:16
dep. 20:16
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:19
dep. 20:19
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:21
dep. 20:21
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:24
dep. 20:24
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:30
dep. 20:30
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
93 km
Krnjevo, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:39
dep. 20:39
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:43
dep. 20:43
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:53
105 km
18:20 19:35 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:20
Velika Plana, Bus station
arr. 19:35
93 km
18:35 19:58 (01:23)
Topcider
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 18:35
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:42
dep. 18:43
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:28
dep. 19:29
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:58
101 km
19:00 20:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Velika Plana, Bus station
arr. 20:20
92 km
19:30 22:07 (02:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:37
dep. 19:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:09
dep. 20:09
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:16
dep. 20:16
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
38 km
Seone, Oresac
arr. 20:30
dep. 20:30
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 20:37
dep. 20:37
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 20:40
dep. 20:40
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 20:50
dep. 20:50
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 20:53
dep. 20:53
57 km
Radinac, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:58
dep. 20:58
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
61 km
Vranovo
arr. 21:04
dep. 21:04
64 km
Mala Krsna
arr. 21:07
dep. 21:07
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:18
dep. 21:18
73 km
Lugavcina
arr. 21:21
dep. 21:21
75 km
Lugavcina, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:27
dep. 21:27
79 km
Saraorci, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:31
dep. 21:31
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 21:34
dep. 21:34
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:36
dep. 21:36
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 21:39
dep. 21:39
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:45
dep. 21:45
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 21:47
dep. 21:47
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:49
dep. 21:49
93 km
Krnjevo, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 21:54
dep. 21:54
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:58
dep. 21:58
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 22:07
105 km
19:48 21:40 (01:52)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:48
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:55
dep. 19:56
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:02
dep. 20:03
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:14
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:47
dep. 20:52
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:08
dep. 21:09
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:12
dep. 21:12
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
75 km
arr. 21:20
dep. 21:20
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:28
dep. 21:29
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 21:35
dep. 21:36
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 21:40
101 km
20:15 21:40 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Velika Plana, Bus station
arr. 21:40
92 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Velika Plana su međusobno udaljena ~98 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 02h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 10 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.