Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Velika Plana timetable

tuesday, 14.08.2018.
04:00 05:51 (01:51)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:00
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 04:17
dep. 04:18
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:28
dep. 04:29
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:45
dep. 04:46
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:54
dep. 04:54
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:23
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
75 km
arr. 05:31
dep. 05:31
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:35
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:46
dep. 05:47
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:51
101 km
06:30 07:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
93 km
06:40 08:16 (01:36)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:57
dep. 06:59
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:16
101 km
07:35 09:24 (01:49)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:35
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:52
dep. 07:53
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:03
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:19
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:27
dep. 08:28
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
75 km
arr. 09:04
dep. 09:04
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:19
dep. 09:20
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:24
101 km
08:00 09:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Velika Plana, Bus station
arr. 09:15
91 km
09:00 11:37 (02:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:35
dep. 09:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:42
dep. 09:42
31 km
Brestovik
arr. 09:52
dep. 09:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 09:57
dep. 09:57
41 km
Udovice, Jugovo
arr. 10:05
dep. 10:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 10:08
dep. 10:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
51 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
54 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:20
dep. 10:20
55 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:23
dep. 10:23
57 km
Radinac
arr. 10:25
dep. 10:25
58 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 10:28
dep. 10:28
60 km
Ralja kod Smedereva
arr. 10:30
dep. 10:30
61 km
Vranovo
arr. 10:34
dep. 10:34
64 km
Mala Krsna
arr. 10:37
dep. 10:37
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:48
dep. 10:48
73 km
Lugavcina
arr. 10:51
dep. 10:51
75 km
Lugavcina, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:57
dep. 10:57
79 km
Saraorci, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:01
dep. 11:01
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:04
dep. 11:04
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:06
dep. 11:06
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:09
dep. 11:09
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:15
dep. 11:15
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
93 km
Krnjevo, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:23
dep. 11:23
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:28
dep. 11:28
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
105 km
09:00 11:40 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
105 km
09:06 10:35 (01:29)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:06
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:15
dep. 09:16
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
101 km
09:30 10:41 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Velika Plana, Bus station
arr. 10:40
90 km
11:15 12:40 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Velika Plana, Bus station
arr. 12:40
92 km
12:15 13:35 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:15
Velika Plana, Bus station
arr. 13:35
92 km
12:55 14:37 (01:42)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:55
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:12
dep. 13:13
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:23
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 13:49
dep. 13:50
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 13:58
dep. 13:59
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:06
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:09
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
75 km
arr. 14:17
dep. 14:17
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:32
dep. 14:33
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:37
101 km
13:00 14:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:20
89 km
13:00 15:37 (02:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Velika Plana, Bus station
arr. 15:37
105 km
13:00 15:37 (02:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:42
dep. 13:42
31 km
Brestovik
arr. 13:52
dep. 13:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 13:57
dep. 13:57
41 km
Udovice, Jugovo
arr. 14:05
dep. 14:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 14:08
dep. 14:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
51 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
54 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
55 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:23
dep. 14:23
57 km
Radinac
arr. 14:25
dep. 14:25
58 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:28
dep. 14:28
60 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:30
dep. 14:30
61 km
Vranovo
arr. 14:34
dep. 14:34
64 km
Mala Krsna
arr. 14:37
dep. 14:37
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:48
dep. 14:48
73 km
Lugavcina
arr. 14:51
dep. 14:51
75 km
Lugavcina, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:57
dep. 14:57
79 km
Saraorci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:01
dep. 15:01
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:04
dep. 15:04
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:06
dep. 15:06
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:09
dep. 15:09
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:15
dep. 15:15
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
93 km
Krnjevo, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:23
dep. 15:23
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:28
dep. 15:28
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:37
105 km
13:45 15:00 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
91 km
14:30 15:50 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Bus station
arr. 15:50
92 km
14:30 15:50 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Bus station
arr. 15:50
83 km
14:50 17:27 (02:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Bolec, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:25
dep. 15:25
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:34
dep. 15:34
31 km
Brestovik
arr. 15:44
dep. 15:44
38 km
Seone, Oresac
arr. 15:48
dep. 15:48
41 km
Udovice, Jugovo
arr. 15:55
dep. 15:55
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 15:58
dep. 15:58
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
51 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
54 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:10
dep. 16:10
55 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 16:13
dep. 16:13
57 km
Radinac
arr. 16:15
dep. 16:15
58 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 16:18
dep. 16:18
60 km
Ralja kod Smedereva
arr. 16:20
dep. 16:20
61 km
Vranovo
arr. 16:24
dep. 16:24
64 km
Mala Krsna
arr. 16:27
dep. 16:27
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
73 km
Lugavcina
arr. 16:41
dep. 16:41
75 km
Lugavcina, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:47
dep. 16:47
79 km
Saraorci, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:51
dep. 16:51
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:54
dep. 16:54
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:56
dep. 16:56
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:59
dep. 16:59
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:05
dep. 17:05
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:09
dep. 17:09
93 km
Krnjevo, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 17:14
dep. 17:14
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:27
105 km
14:50 17:27 (02:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Velika Plana, Bus station
arr. 17:27
105 km
15:22 17:19 (01:57)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:22
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:31
dep. 15:32
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:42
dep. 15:43
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:19
dep. 16:20
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
75 km
arr. 16:53
dep. 16:53
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:14
dep. 17:15
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:19
101 km
15:30 16:50 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:50
89 km
16:30 18:53 (02:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:03
dep. 17:03
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:09
dep. 17:09
31 km
Brestovik
arr. 17:17
dep. 17:17
38 km
Seone, Oresac
arr. 17:20
dep. 17:20
41 km
Udovice, Jugovo
arr. 17:25
dep. 17:25
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 17:27
dep. 17:27
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
54 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:38
dep. 17:38
57 km
Radinac
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:43
dep. 17:43
60 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:45
dep. 17:45
61 km
Vranovo
arr. 17:49
dep. 17:49
64 km
Mala Krsna
arr. 17:52
dep. 17:52
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
73 km
Lugavcina
arr. 18:06
dep. 18:06
75 km
Lugavcina, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:12
dep. 18:12
79 km
Saraorci, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:16
dep. 18:16
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:19
dep. 18:19
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:21
dep. 18:21
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:24
dep. 18:24
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:30
dep. 18:30
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
93 km
Krnjevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:39
dep. 18:39
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:43
dep. 18:43
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:53
105 km
17:00 18:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Velika Plana, Bus station
arr. 18:20
89 km
17:20 18:53 (01:33)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:37
dep. 17:38
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:53
101 km
18:15 20:53 (02:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:22
dep. 18:22
5 km
Bolec, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:50
dep. 18:50
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:58
dep. 18:58
31 km
Brestovik
arr. 19:08
dep. 19:08
38 km
Seone, Oresac
arr. 19:12
dep. 19:12
41 km
Udovice, Jugovo
arr. 19:20
dep. 19:20
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 19:24
dep. 19:24
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
51 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
54 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 19:35
dep. 19:35
55 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
57 km
Radinac
arr. 19:40
dep. 19:40
58 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 19:43
dep. 19:43
60 km
Ralja kod Smedereva
arr. 19:45
dep. 19:45
61 km
Vranovo
arr. 19:49
dep. 19:49
64 km
Mala Krsna
arr. 19:52
dep. 19:52
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:03
dep. 20:03
73 km
Lugavcina
arr. 20:06
dep. 20:06
75 km
Lugavcina, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:11
dep. 20:11
79 km
Saraorci, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:16
dep. 20:16
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:19
dep. 20:19
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:21
dep. 20:21
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:24
dep. 20:24
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:30
dep. 20:30
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
93 km
Krnjevo, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:39
dep. 20:39
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:43
dep. 20:43
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:53
105 km
18:20 19:35 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:20
Velika Plana, Bus station
arr. 19:35
93 km
18:21 19:51 (01:30)
Topcider
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 18:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:30
dep. 18:32
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:51
101 km
19:00 20:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Velika Plana, Bus station
arr. 20:20
92 km
19:30 22:07 (02:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:37
dep. 19:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:09
dep. 20:09
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:16
dep. 20:16
31 km
Brestovik
arr. 20:25
dep. 20:25
38 km
Seone, Oresac
arr. 20:30
dep. 20:30
41 km
Udovice, Jugovo
arr. 20:37
dep. 20:37
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 20:40
dep. 20:40
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
54 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 20:50
dep. 20:50
55 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 20:53
dep. 20:53
57 km
Radinac
arr. 20:55
dep. 20:55
58 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 20:58
dep. 20:58
60 km
Ralja kod Smedereva
arr. 21:00
dep. 21:00
61 km
Vranovo
arr. 21:04
dep. 21:04
64 km
Mala Krsna
arr. 21:07
dep. 21:07
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:18
dep. 21:18
73 km
Lugavcina
arr. 21:21
dep. 21:21
75 km
Lugavcina, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:27
dep. 21:27
79 km
Saraorci, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:31
dep. 21:31
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 21:34
dep. 21:34
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:36
dep. 21:36
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 21:39
dep. 21:39
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:45
dep. 21:45
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 21:47
dep. 21:47
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:49
dep. 21:49
93 km
Krnjevo, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 21:54
dep. 21:54
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:58
dep. 21:58
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 22:07
105 km
19:51 21:38 (01:47)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:51
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:08
dep. 20:09
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:37
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:59
dep. 21:00
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:10
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:15
75 km
arr. 21:18
dep. 21:18
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:21
dep. 21:22
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:26
dep. 21:27
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 21:33
dep. 21:34
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 21:38
101 km
20:15 21:40 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Velika Plana, Bus station
arr. 21:40
92 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Velika Plana su međusobno udaljena ~98 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 11min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 10 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.