Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Velika Plana timetable

sunday, 16.06.2024.
03:49 06:12 (02:23)
Novi Beograd ZSRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Novi Beograd ZS
dep. 03:49
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 03:52
dep. 03:54
0 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 04:02
dep. 04:03
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 04:09
dep. 04:10
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:25
dep. 04:25
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:08
dep. 05:09
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:36
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:43
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:49
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 05:52
dep. 05:52
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:55
dep. 05:56
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:00
dep. 06:01
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:07
dep. 06:08
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:12
101 km
06:30 07:45 (01:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
93 km
07:25 09:32 (02:07)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 07:25
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:33
dep. 07:34
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:40
dep. 07:41
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:57
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:25
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:40
dep. 08:40
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:01
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:10
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 09:13
dep. 09:13
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:27
dep. 09:28
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:32
101 km
08:00 09:15 (01:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 15.10.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Velika Plana, Bus station
arr. 09:15
91 km
09:00 11:37 (02:37)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:35
dep. 09:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:42
dep. 09:42
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 09:57
dep. 09:57
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 10:05
dep. 10:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 10:08
dep. 10:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:20
dep. 10:20
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:23
dep. 10:23
57 km
Radinac, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:28
dep. 10:28
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
61 km
Vranovo, Centar - rampa
arr. 10:34
dep. 10:34
64 km
Mala Krsna, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1 - KR.
arr. 10:39
dep. 10:39
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:48
dep. 10:48
73 km
Lugavcina
arr. 10:51
dep. 10:51
75 km
Lugavcina, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:57
dep. 10:57
79 km
Saraorci, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:01
dep. 11:01
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:04
dep. 11:04
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:06
dep. 11:06
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:09
dep. 11:09
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:15
dep. 11:15
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
93 km
Krnjevo, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:23
dep. 11:23
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:28
dep. 11:28
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
105 km
11:15 12:40 (01:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Velika Plana, Bus station
arr. 12:40
92 km
12:56 15:12 (02:16)
Novi Beograd ZSRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Novi Beograd ZS
dep. 12:56
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 12:59
dep. 13:01
0 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:09
dep. 13:11
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:17
dep. 13:19
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:35
dep. 13:36
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:06
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 14:20
dep. 14:21
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 14:31
dep. 14:32
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:36
dep. 14:37
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:43
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 14:52
dep. 14:52
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:55
dep. 14:56
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:07
dep. 15:08
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:12
101 km
13:00 15:37 (02:37)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:42
dep. 13:42
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 13:57
dep. 13:57
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 14:05
dep. 14:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 14:08
dep. 14:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:23
dep. 14:23
57 km
Radinac, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:28
dep. 14:28
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
61 km
Vranovo, Centar - rampa
arr. 14:34
dep. 14:34
64 km
Mala Krsna, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1 - KR.
arr. 14:39
dep. 14:39
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:48
dep. 14:48
73 km
Lugavcina
arr. 14:51
dep. 14:51
75 km
Lugavcina, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:57
dep. 14:57
79 km
Saraorci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:01
dep. 15:01
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:04
dep. 15:04
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:06
dep. 15:06
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:09
dep. 15:09
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:15
dep. 15:15
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
93 km
Krnjevo, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:23
dep. 15:23
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:28
dep. 15:28
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:37
105 km
13:45 15:00 (01:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
91 km
14:30 15:50 (01:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Bus station
arr. 15:50
92 km
14:50 17:27 (02:37)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Bolec, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:25
dep. 15:25
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:34
dep. 15:34
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
38 km
Seone, Oresac
arr. 15:48
dep. 15:48
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 15:55
dep. 15:55
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 15:58
dep. 15:58
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:10
dep. 16:10
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:13
dep. 16:13
57 km
Radinac, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:18
dep. 16:18
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
61 km
Vranovo, Centar - rampa
arr. 16:24
dep. 16:24
64 km
Mala Krsna, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1 - KR.
arr. 16:29
dep. 16:29
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
73 km
Lugavcina
arr. 16:41
dep. 16:41
75 km
Lugavcina, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:47
dep. 16:47
79 km
Saraorci, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:51
dep. 16:51
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:54
dep. 16:54
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:56
dep. 16:56
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:59
dep. 16:59
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:05
dep. 17:05
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:09
dep. 17:09
93 km
Krnjevo, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 17:14
dep. 17:14
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:27
105 km
14:51 17:20 (02:29)
Novi Beograd ZSRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Novi Beograd ZS
dep. 14:51
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 14:54
dep. 15:08
0 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:16
dep. 15:17
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:24
dep. 15:26
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:43
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:27
dep. 16:28
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:47
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:53
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 17:02
dep. 17:02
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:05
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:16
dep. 17:16
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:20
101 km
16:30 18:53 (02:23)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:03
dep. 17:03
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:09
dep. 17:09
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
38 km
Seone, Oresac
arr. 17:20
dep. 17:20
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 17:25
dep. 17:25
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 17:27
dep. 17:27
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:38
dep. 17:38
57 km
Radinac, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:43
dep. 17:43
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
61 km
Vranovo, Centar - rampa
arr. 17:49
dep. 17:49
64 km
Mala Krsna, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1 - KR.
arr. 17:54
dep. 17:54
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
73 km
Lugavcina
arr. 18:06
dep. 18:06
75 km
Lugavcina, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:12
dep. 18:12
79 km
Saraorci, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:16
dep. 18:16
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:19
dep. 18:19
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:21
dep. 18:21
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:24
dep. 18:24
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:30
dep. 18:30
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
93 km
Krnjevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:39
dep. 18:39
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:43
dep. 18:43
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:53
105 km
18:15 20:53 (02:38)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 18:22
dep. 18:22
5 km
Bolec, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:50
dep. 18:50
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:58
dep. 18:58
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
38 km
Seone, Oresac
arr. 19:12
dep. 19:12
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 19:20
dep. 19:20
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 19:24
dep. 19:24
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:35
dep. 19:35
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
57 km
Radinac, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:43
dep. 19:43
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
61 km
Vranovo, Centar - rampa
arr. 19:49
dep. 19:49
64 km
Mala Krsna, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1 - KR.
arr. 19:54
dep. 19:54
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:03
dep. 20:03
73 km
Lugavcina
arr. 20:06
dep. 20:06
75 km
Lugavcina, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:11
dep. 20:11
79 km
Saraorci, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:16
dep. 20:16
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:19
dep. 20:19
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:21
dep. 20:21
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:24
dep. 20:24
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:30
dep. 20:30
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
93 km
Krnjevo, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:39
dep. 20:39
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:43
dep. 20:43
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:53
105 km
18:20 19:35 (01:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:20
Velika Plana, Bus station
arr. 19:35
93 km
19:00 20:20 (01:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Velika Plana, Bus station
arr. 20:20
92 km
19:22 21:33 (02:11)
Novi Beograd ZSRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Novi Beograd ZS
dep. 19:22
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 19:25
dep. 19:26
0 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:34
dep. 19:35
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 19:41
dep. 19:41
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:26
dep. 20:27
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:41
dep. 20:42
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:54
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:59
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:05
dep. 21:05
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:11
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 21:14
dep. 21:14
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:17
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:21
dep. 21:22
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 21:28
dep. 21:28
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 21:33
101 km
19:30 22:07 (02:37)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 19:37
dep. 19:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:09
dep. 20:09
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:16
dep. 20:16
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
38 km
Seone, Oresac
arr. 20:30
dep. 20:30
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 20:37
dep. 20:37
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 20:40
dep. 20:40
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 20:50
dep. 20:50
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 20:53
dep. 20:53
57 km
Radinac, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:58
dep. 20:58
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
61 km
Vranovo, Centar - rampa
arr. 21:04
dep. 21:04
64 km
Mala Krsna, Center
arr. 21:07
dep. 21:07
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1 - KR.
arr. 21:09
dep. 21:09
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:18
dep. 21:18
73 km
Lugavcina
arr. 21:21
dep. 21:21
75 km
Lugavcina, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:27
dep. 21:27
79 km
Saraorci, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:31
dep. 21:31
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 21:34
dep. 21:34
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:36
dep. 21:36
85 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 21:39
dep. 21:39
87 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
89 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:45
dep. 21:45
91 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 21:47
dep. 21:47
92 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:49
dep. 21:49
93 km
Krnjevo, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
95 km
Krnjevo, Drenje
arr. 21:54
dep. 21:54
96 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:58
dep. 21:58
99 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
100 km
Velika Plana, Bus station
arr. 22:07
105 km
20:15 21:40 (01:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 02.05.2024.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Velika Plana, Bus station
arr. 21:40
92 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Velika Plana su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 03:49 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Velika Plana iznosi od 4,37 EUR do 4,41 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.