Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Valjevo timetable

tuesday, 19.02.2019.
03:45 05:18 (01:33)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:45
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 03:52
dep. 03:53
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 03:59
dep. 04:00
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 04:16
dep. 04:17
37 km
Lazarevac, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:41
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 04:46
dep. 04:47
75 km
Slovac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 04:57
dep. 04:58
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:09
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 05:14
dep. 05:14
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 05:18
103 km
05:00 07:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 05:12
dep. 05:12
5 km
Umka, Center
arr. 05:27
dep. 05:27
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:35
dep. 05:35
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:48
dep. 05:48
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:52
dep. 05:52
40 km
Stubline, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
43 km
Piroman, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
48 km
Loncanik
arr. 06:04
dep. 06:04
52 km
Milorci
arr. 06:07
dep. 06:07
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 06:10
dep. 06:10
58 km
Bogdanovica
arr. 06:12
dep. 06:12
60 km
arr. 06:15
dep. 06:15
63 km
Ub, Vučijak
arr. 06:18
dep. 06:18
66 km
Murgas
arr. 06:20
dep. 06:20
68 km
Bajevac, II
arr. 06:23
dep. 06:23
70 km
Bajevac, I
arr. 06:26
dep. 06:26
72 km
Stepanje
arr. 06:29
dep. 06:29
74 km
arr. 06:34
dep. 06:34
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 06:43
dep. 06:43
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 06:45
dep. 06:45
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
88 km
Popucke, Iverak
arr. 06:49
dep. 06:49
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 06:51
dep. 06:51
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:54
dep. 06:54
93 km
Valjevo, Most
arr. 06:56
dep. 06:56
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:58
dep. 06:58
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:00
96 km
07:00 08:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
68 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 08:19
dep. 08:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:21
dep. 08:21
73 km
arr. 08:25
dep. 08:25
76 km
Loznica kod Valjeva
arr. 08:29
dep. 08:29
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:32
dep. 08:32
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 08:34
dep. 08:34
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 08:36
dep. 08:36
88 km
Popucke, Iverak
arr. 08:37
dep. 08:37
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 08:39
dep. 08:39
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:40
dep. 08:40
92 km
Valjevo, Most
arr. 08:42
dep. 08:42
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:43
dep. 08:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:45
96 km
07:15 09:00 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Umka, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
31 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
43 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Milorci
arr. 08:14
dep. 08:14
55 km
Bogdanovica
arr. 08:20
dep. 08:20
60 km
arr. 08:23
dep. 08:23
63 km
Murgas
arr. 08:29
dep. 08:29
68 km
arr. 08:38
dep. 08:38
76 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:47
dep. 08:47
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
96 km
07:30 09:02 (01:32)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:37
dep. 07:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:44
dep. 07:48
16 km
arr. 07:56
dep. 07:57
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:05
dep. 08:05
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:16
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:22
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
75 km
Slovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:40
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:44
dep. 08:44
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:53
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:58
dep. 08:58
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:02
103 km
08:00 10:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
96 km
08:30 10:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:41
dep. 08:41
5.2 km
arr. 09:40
dep. 09:40
58.9 km
Ub, Vučijak
arr. 09:45
dep. 09:45
61.2 km
Murgas
arr. 09:48
dep. 09:48
64 km
Bajevac, Groblje
arr. 09:50
dep. 09:50
66.3 km
Bajevac, Skola
arr. 09:52
dep. 09:52
68.3 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 09:54
dep. 09:54
70 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 10:10
dep. 10:10
84.1 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:13
dep. 10:13
86.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:14
dep. 10:14
87.2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:15
dep. 10:15
88.4 km
Valjevo, Krušik
arr. 10:18
dep. 10:18
90.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:25
92 km
09:00 10:15 (01:15)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:07
dep. 09:08
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:49
dep. 09:50
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:57
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:15
103 km
09:00 11:09 (02:09)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Umka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
40 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
43 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Loncanik
arr. 09:57
dep. 09:57
52 km
Milorci
arr. 10:00
dep. 10:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 10:04
dep. 10:04
58 km
Bogdanovica
arr. 10:06
dep. 10:06
60 km
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Ub, Vučijak
arr. 10:17
dep. 10:17
66 km
Murgas
arr. 10:20
dep. 10:20
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 10:22
dep. 10:22
70 km
Bajevac, Skola
arr. 10:24
dep. 10:24
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
74 km
arr. 10:28
dep. 10:28
76 km
Loznica kod Valjeva
arr. 10:33
dep. 10:33
80 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:37
dep. 10:37
84 km
Popucke
arr. 10:44
dep. 10:44
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
96 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 11:07
dep. 11:07
99 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
100 km
10:00 11:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:10
dep. 10:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
68 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:19
dep. 11:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 11:21
dep. 11:21
73 km
arr. 11:25
dep. 11:25
76 km
Loznica kod Valjeva
arr. 11:29
dep. 11:29
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 11:32
dep. 11:32
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 11:34
dep. 11:34
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
88 km
Popucke, Iverak
arr. 11:37
dep. 11:37
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:38
dep. 11:38
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 11:39
dep. 11:39
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:40
dep. 11:40
92 km
Valjevo, Most
arr. 11:42
dep. 11:42
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:43
dep. 11:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:45
96 km
10:30 12:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:42
dep. 10:42
5 km
Umka, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:05
dep. 11:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:22
dep. 11:22
40 km
Stubline, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Piroman, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
48 km
Loncanik
arr. 11:34
dep. 11:34
52 km
Milorci
arr. 11:37
dep. 11:37
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 11:40
dep. 11:40
58 km
Bogdanovica
arr. 11:42
dep. 11:42
60 km
arr. 11:45
dep. 11:45
63 km
Ub, Vučijak
arr. 11:48
dep. 11:48
66 km
Murgas
arr. 11:50
dep. 11:50
68 km
Bajevac, II
arr. 11:53
dep. 11:53
70 km
Bajevac, I
arr. 11:56
dep. 11:56
72 km
Stepanje
arr. 11:59
dep. 11:59
74 km
arr. 12:04
dep. 12:04
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:13
dep. 12:13
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:15
dep. 12:15
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
88 km
Popucke, Iverak
arr. 12:19
dep. 12:19
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:20
dep. 12:20
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 12:21
dep. 12:21
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
dep. 12:24
93 km
Valjevo, Most
arr. 12:26
dep. 12:26
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:28
dep. 12:28
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
96 km
11:00 12:30 (01:30)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 11:07
dep. 11:08
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 11:14
dep. 11:15
16 km
arr. 11:23
dep. 11:24
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 11:33
dep. 11:33
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 11:44
dep. 11:44
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:50
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:57
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:03
75 km
Slovac, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:13
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:17
dep. 12:17
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:21
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:26
dep. 12:26
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:30
103 km
11:15 13:00 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:30
dep. 11:30
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
68 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:31
dep. 12:31
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:33
dep. 12:33
73 km
arr. 12:36
dep. 12:36
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:44
dep. 12:44
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:48
dep. 12:48
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:51
dep. 12:51
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:52
dep. 12:52
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 12:53
dep. 12:53
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:54
dep. 12:54
92 km
Valjevo, Most
arr. 12:56
dep. 12:56
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:58
dep. 12:58
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 13:00
96 km
12:00 14:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Umka, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:44
dep. 12:44
40 km
Stubline, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
43 km
Piroman, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
48 km
Loncanik
arr. 12:57
dep. 12:57
52 km
Milorci
arr. 13:00
dep. 13:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 13:04
dep. 13:04
58 km
Bogdanovica
arr. 13:06
dep. 13:06
60 km
arr. 13:10
dep. 13:10
63 km
Ub, Vučijak
arr. 13:18
dep. 13:18
66 km
Murgas
arr. 13:22
dep. 13:22
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:24
dep. 13:24
70 km
Bajevac, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:30
dep. 13:30
74 km
arr. 13:40
dep. 13:40
76 km
Loznica kod Valjeva
arr. 13:44
dep. 13:44
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 13:47
dep. 13:47
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:49
dep. 13:49
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:53
dep. 13:53
90 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:54
dep. 13:54
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:55
dep. 13:55
92 km
Valjevo, Most
arr. 13:57
dep. 13:57
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:58
dep. 13:58
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:00
96 km
12:15 14:05 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:31
dep. 12:31
9.1 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:30
65.4 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 13:34
dep. 13:34
67.9 km
Nepricava, Vodovod
arr. 13:36
dep. 13:36
69.7 km
arr. 13:39
dep. 13:39
72.6 km
Loznica kod Valjeva
arr. 13:43
dep. 13:43
77.2 km
Divci kod Valjeva
arr. 13:46
dep. 13:46
80 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:49
dep. 13:49
82.5 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
85 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:54
dep. 13:54
87.1 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:57
dep. 13:57
89 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:00
dep. 14:00
90.7 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:05
92.6 km
12:30 14:02 (01:32)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:37
dep. 12:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:44
dep. 12:45
16 km
arr. 12:53
dep. 12:58
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:07
dep. 13:07
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:19
dep. 13:20
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:27
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:33
dep. 13:34
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
75 km
Slovac, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:46
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:50
dep. 13:50
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:53
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:58
dep. 13:58
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:02
103 km
13:00 14:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Umka, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
43 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
48 km
Milorci
arr. 13:59
dep. 13:59
55 km
Bogdanovica
arr. 14:05
dep. 14:05
60 km
arr. 14:08
dep. 14:08
63 km
Murgas
arr. 14:14
dep. 14:14
68 km
arr. 14:23
dep. 14:23
76 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:32
dep. 14:32
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
96 km
13:15 15:24 (02:09)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
68 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:34
dep. 14:34
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:36
dep. 14:36
73 km
arr. 14:40
dep. 14:40
76 km
Loznica kod Valjeva
arr. 14:44
dep. 14:44
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:47
dep. 14:47
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:49
dep. 14:49
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
88 km
Popucke, Iverak
arr. 14:52
dep. 14:52
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 14:54
dep. 14:54
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
92 km
Valjevo, Most
arr. 14:57
dep. 14:57
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
96 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 15:22
dep. 15:22
98 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
100 km
13:45 15:45 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:57
dep. 13:57
5 km
Umka, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:20
dep. 14:20
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Stubline, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
43 km
Piroman, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
48 km
Loncanik
arr. 14:49
dep. 14:49
52 km
Milorci
arr. 14:52
dep. 14:52
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 14:55
dep. 14:55
58 km
Bogdanovica
arr. 14:57
dep. 14:57
60 km
arr. 15:00
dep. 15:00
63 km
Ub, Vučijak
arr. 15:03
dep. 15:03
66 km
Murgas
arr. 15:05
dep. 15:05
68 km
Bajevac, II
arr. 15:08
dep. 15:08
70 km
Bajevac, I
arr. 15:11
dep. 15:11
72 km
Stepanje
arr. 15:14
dep. 15:14
74 km
arr. 15:19
dep. 15:19
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 15:28
dep. 15:28
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:30
dep. 15:30
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
88 km
Popucke, Iverak
arr. 15:34
dep. 15:34
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:35
dep. 15:35
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 15:36
dep. 15:36
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
93 km
Valjevo, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
96 km
14:00 15:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:15
dep. 14:15
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:13
dep. 15:13
68 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:18
dep. 15:18
73 km
arr. 15:21
dep. 15:21
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 15:29
dep. 15:29
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:33
dep. 15:33
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:35
dep. 15:35
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:36
dep. 15:36
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:37
dep. 15:37
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 15:38
dep. 15:38
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
92 km
Valjevo, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
96 km
15:00 16:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
68 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:19
dep. 16:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:21
dep. 16:21
73 km
arr. 16:25
dep. 16:25
76 km
Loznica kod Valjeva
arr. 16:29
dep. 16:29
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 16:32
dep. 16:32
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 16:34
dep. 16:34
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
88 km
Popucke, Iverak
arr. 16:37
dep. 16:37
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 16:39
dep. 16:39
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:40
dep. 16:40
92 km
Valjevo, Most
arr. 16:42
dep. 16:42
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:43
dep. 16:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
96 km
15:15 16:42 (01:27)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:22
dep. 15:23
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:29
dep. 15:30
16 km
arr. 15:38
dep. 15:38
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:47
dep. 15:47
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:25
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:29
dep. 16:29
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:38
dep. 16:38
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:42
103 km
15:15 17:00 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
98 km
15:45 17:30 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
68 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 17:01
dep. 17:01
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 17:03
dep. 17:03
73 km
arr. 17:06
dep. 17:06
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 17:14
dep. 17:14
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 17:18
dep. 17:18
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:21
dep. 17:21
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:22
dep. 17:22
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 17:23
dep. 17:23
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:24
dep. 17:24
92 km
Valjevo, Most
arr. 17:26
dep. 17:26
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:28
dep. 17:28
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:30
96 km
16:30 18:20 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Lajkovac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
65.4 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 17:49
dep. 17:49
67.9 km
Nepricava, Vodovod
arr. 17:51
dep. 17:51
0 km
arr. 17:54
dep. 17:54
0 km
Loznica kod Valjeva
arr. 17:58
dep. 17:58
77.2 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:01
dep. 18:01
80 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 18:04
dep. 18:04
82.5 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 18:06
dep. 18:06
84 km
Popucke, Iverak
arr. 18:07
dep. 18:07
85 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:09
dep. 18:09
87.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:11
dep. 18:11
88.6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:12
dep. 18:12
89 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:15
dep. 18:15
90.7 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:20
92.6 km
16:30 18:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
Umka, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:15
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:25
dep. 17:25
40 km
Stubline, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
43 km
Piroman, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
48 km
Loncanik
arr. 17:38
dep. 17:38
52 km
Milorci
arr. 17:41
dep. 17:41
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 17:45
dep. 17:45
58 km
Bogdanovica
arr. 17:47
dep. 17:47
60 km
arr. 17:50
dep. 17:50
63 km
Ub, Vučijak
arr. 17:54
dep. 17:54
66 km
Murgas
arr. 17:57
dep. 17:57
68 km
Bajevac, II
arr. 18:00
dep. 18:00
70 km
Bajevac, I
arr. 18:02
dep. 18:02
72 km
Stepanje
arr. 18:04
dep. 18:04
74 km
arr. 18:07
dep. 18:07
76 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:12
dep. 18:12
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:16
dep. 18:16
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:29
dep. 18:29
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:30
96 km
17:04 18:19 (01:15)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:04
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:11
dep. 17:12
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:01
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:19
103 km
17:15 19:00 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:25
dep. 17:25
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
68 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:34
dep. 18:34
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:36
dep. 18:36
73 km
arr. 18:40
dep. 18:40
76 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:44
dep. 18:44
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:47
dep. 18:47
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 18:49
dep. 18:49
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 18:51
dep. 18:51
88 km
Popucke, Iverak
arr. 18:52
dep. 18:52
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:53
dep. 18:53
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 18:54
dep. 18:54
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:55
dep. 18:55
92 km
Valjevo, Most
arr. 18:57
dep. 18:57
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:58
dep. 18:58
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
96 km
17:30 19:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:42
dep. 17:42
5 km
Umka, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:18
dep. 18:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:22
dep. 18:22
40 km
Stubline, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
43 km
Piroman, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
48 km
Loncanik
arr. 18:34
dep. 18:34
52 km
Milorci
arr. 18:37
dep. 18:37
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Bogdanovica
arr. 18:42
dep. 18:42
60 km
arr. 18:45
dep. 18:45
63 km
Ub, Vučijak
arr. 18:48
dep. 18:48
66 km
Murgas
arr. 18:50
dep. 18:50
68 km
Bajevac, II
arr. 18:53
dep. 18:53
70 km
Bajevac, I
arr. 18:56
dep. 18:56
72 km
Stepanje
arr. 18:59
dep. 18:59
74 km
arr. 19:04
dep. 19:04
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 19:13
dep. 19:13
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 19:15
dep. 19:15
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
88 km
Popucke, Iverak
arr. 19:19
dep. 19:19
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:20
dep. 19:20
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 19:21
dep. 19:21
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
dep. 19:24
93 km
Valjevo, Most
arr. 19:26
dep. 19:26
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:28
dep. 19:28
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:30
96 km
18:00 20:12 (02:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:13
dep. 19:13
68 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 19:16
dep. 19:16
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 19:18
dep. 19:18
0 km
arr. 19:21
dep. 19:21
0 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 19:29
dep. 19:29
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 19:33
dep. 19:33
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 19:38
dep. 19:38
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
92 km
Valjevo, Most
arr. 19:41
dep. 19:41
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
96 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
97.6 km
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 20:12
100.4 km
19:00 20:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:10
dep. 19:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
68 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 20:19
dep. 20:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 20:21
dep. 20:21
73 km
arr. 20:25
dep. 20:25
76 km
Loznica kod Valjeva
arr. 20:29
dep. 20:29
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 20:32
dep. 20:32
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 20:34
dep. 20:34
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 20:36
dep. 20:36
88 km
Popucke, Iverak
arr. 20:37
dep. 20:37
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:38
dep. 20:38
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 20:39
dep. 20:39
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
92 km
Valjevo, Most
arr. 20:42
dep. 20:42
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:43
dep. 20:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:45
96 km
19:30 21:03 (01:33)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:37
dep. 19:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 19:44
dep. 19:51
16 km
arr. 19:59
dep. 19:59
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:07
dep. 20:07
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:18
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
75 km
Slovac, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:46
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:50
dep. 20:50
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:54
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:59
dep. 20:59
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:03
103 km
20:00 21:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:10
dep. 20:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
68 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 21:19
dep. 21:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 21:21
dep. 21:21
73 km
arr. 21:25
dep. 21:25
76 km
Loznica kod Valjeva
arr. 21:29
dep. 21:29
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 21:32
dep. 21:32
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 21:34
dep. 21:34
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 21:36
dep. 21:36
88 km
Popucke, Iverak
arr. 21:37
dep. 21:37
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:38
dep. 21:38
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 21:39
dep. 21:39
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:40
dep. 21:40
92 km
Valjevo, Most
arr. 21:42
dep. 21:42
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:43
dep. 21:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:45
96 km
21:00 22:50 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:16
dep. 21:16
8.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
64.8 km
arr. 22:25
dep. 22:25
72.1 km
Divci kod Valjeva
arr. 22:32
dep. 22:32
79.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 22:50
92.2 km
21:10 22:25 (01:15)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 21:10
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:17
dep. 21:18
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 21:59
dep. 22:00
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:06
dep. 22:07
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:25
103 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Valjevo su međusobno udaljena ~98 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 03:45 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.