Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Valjevo timetable

sunday, 09.08.2020.
07:15 09:00 (01:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Umka, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
31 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
43 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:14
dep. 08:14
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
60 km
arr. 08:23
dep. 08:23
63 km
Murgas, Magacin
arr. 08:29
dep. 08:29
68 km
arr. 08:38
dep. 08:38
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
96 km
07:38 09:03 (01:25)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:38
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:45
dep. 07:45
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:51
dep. 07:51
16 km
arr. 07:59
dep. 07:59
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:07
dep. 08:07
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:18
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:30
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
75 km
Slovac, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:41
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:45
dep. 08:45
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:54
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:59
dep. 08:59
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:03
103 km
08:00 10:00 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
96 km
09:00 11:09 (02:09)
BAS - Central bus stationRaskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Umka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
40 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
43 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:00
dep. 10:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:06
dep. 10:06
60 km
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Ub, Vucijak
arr. 10:17
dep. 10:17
66 km
Murgas, Magacin
arr. 10:20
dep. 10:20
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 10:22
dep. 10:22
70 km
Bajevac, Skola
arr. 10:24
dep. 10:24
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
74 km
arr. 10:28
dep. 10:28
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:44
dep. 10:44
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
96 km
arr. 11:07
dep. 11:07
99 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
100 km
10:30 12:30 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:42
dep. 10:42
5 km
Umka, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:05
dep. 11:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:22
dep. 11:22
40 km
Stubline, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Piroman, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
48 km
Loncanik, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 11:37
dep. 11:37
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
60 km
arr. 11:45
dep. 11:45
63 km
Ub, Vucijak
arr. 11:48
dep. 11:48
66 km
Murgas, Magacin
arr. 11:50
dep. 11:50
68 km
Bajevac, II
arr. 11:53
dep. 11:53
70 km
Bajevac, I
arr. 11:56
dep. 11:56
72 km
Stepanje
arr. 11:59
dep. 11:59
74 km
arr. 12:04
dep. 12:04
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
84 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:15
dep. 12:15
86 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:19
dep. 12:19
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:20
dep. 12:20
90 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:21
dep. 12:21
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
dep. 12:24
93 km
arr. 12:26
dep. 12:26
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:28
dep. 12:28
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
96 km
11:15 12:51 (01:36)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 11:22
dep. 11:24
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 11:30
dep. 11:31
16 km
arr. 11:39
dep. 11:44
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 11:52
dep. 11:53
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:24
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
75 km
Slovac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:39
dep. 12:39
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:42
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:47
dep. 12:47
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:51
103 km
12:00 14:00 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Umka, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:44
dep. 12:44
40 km
Stubline, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
43 km
Piroman, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:00
dep. 13:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 13:06
dep. 13:06
60 km
arr. 13:10
dep. 13:10
63 km
Ub, Vucijak
arr. 13:18
dep. 13:18
66 km
Murgas, Magacin
arr. 13:22
dep. 13:22
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:24
dep. 13:24
70 km
Bajevac, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:30
dep. 13:30
74 km
arr. 13:40
dep. 13:40
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
84 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
86 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:53
dep. 13:53
90 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:54
dep. 13:54
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:55
dep. 13:55
92 km
arr. 13:57
dep. 13:57
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:58
dep. 13:58
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:00
96 km
12:30 14:00 (01:30)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:37
dep. 12:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
arr. 12:52
dep. 12:57
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:05
dep. 13:05
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
75 km
Slovac, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:47
dep. 13:47
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:56
dep. 13:56
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:00
103 km
13:00 14:45 (01:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Umka, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
43 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:59
dep. 13:59
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
60 km
arr. 14:08
dep. 14:08
63 km
Murgas, Magacin
arr. 14:14
dep. 14:14
68 km
arr. 14:23
dep. 14:23
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
96 km
13:15 15:00 (01:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
68 km
arr. 14:34
dep. 14:34
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:36
dep. 14:36
73 km
arr. 14:40
dep. 14:40
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
84 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
86 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
90 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
92 km
arr. 14:57
dep. 14:57
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
96 km
15:15 17:00 (01:45)
BAS - Central bus stationJadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
98 km
15:30 16:54 (01:24)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:37
dep. 15:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 15:44
dep. 15:45
16 km
arr. 15:53
dep. 15:54
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:42
dep. 16:42
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:54
103 km
15:45 17:30 (01:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
68 km
arr. 17:01
dep. 17:01
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 17:03
dep. 17:03
73 km
arr. 17:06
dep. 17:06
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
84 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 17:18
dep. 17:18
86 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:21
dep. 17:21
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:22
dep. 17:22
90 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:23
dep. 17:23
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:24
dep. 17:24
92 km
arr. 17:26
dep. 17:26
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:28
dep. 17:28
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:30
96 km
17:05 18:19 (01:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:12
dep. 17:13
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 17:19
dep. 17:20
16 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:55
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:02
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:19
103 km
17:15 19:00 (01:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 17:25
dep. 17:25
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
68 km
arr. 18:34
dep. 18:34
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:36
dep. 18:36
73 km
arr. 18:40
dep. 18:40
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
84 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:49
dep. 18:49
86 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:51
dep. 18:51
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:52
dep. 18:52
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:53
dep. 18:53
90 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:54
dep. 18:54
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:55
dep. 18:55
92 km
arr. 18:57
dep. 18:57
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:58
dep. 18:58
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
96 km
17:30 19:30 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:42
dep. 17:42
5 km
Umka, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:18
dep. 18:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:22
dep. 18:22
40 km
Stubline, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
43 km
Piroman, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
48 km
Loncanik, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:37
dep. 18:37
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:42
dep. 18:42
60 km
arr. 18:45
dep. 18:45
63 km
Ub, Vucijak
arr. 18:48
dep. 18:48
66 km
Murgas, Magacin
arr. 18:50
dep. 18:50
68 km
Bajevac, II
arr. 18:53
dep. 18:53
70 km
Bajevac, I
arr. 18:56
dep. 18:56
72 km
Stepanje
arr. 18:59
dep. 18:59
74 km
arr. 19:04
dep. 19:04
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
84 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:15
dep. 19:15
86 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:19
dep. 19:19
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:20
dep. 19:20
90 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:21
dep. 19:21
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
dep. 19:24
93 km
arr. 19:26
dep. 19:26
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:28
dep. 19:28
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:30
96 km
18:00 19:45 (01:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:13
dep. 19:13
68 km
arr. 19:16
dep. 19:16
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 19:18
dep. 19:18
73 km
arr. 19:21
dep. 19:21
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
84 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:33
dep. 19:33
86 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
90 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:38
dep. 19:38
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
92 km
arr. 19:41
dep. 19:41
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
96 km
19:00 20:45 (01:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 19:10
dep. 19:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
68 km
arr. 20:19
dep. 20:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 20:21
dep. 20:21
73 km
arr. 20:25
dep. 20:25
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
84 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:34
dep. 20:34
86 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:36
dep. 20:36
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:37
dep. 20:37
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:38
dep. 20:38
90 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:39
dep. 20:39
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
92 km
arr. 20:42
dep. 20:42
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:43
dep. 20:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:45
96 km
19:40 21:06 (01:26)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:40
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:47
dep. 19:48
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 19:54
dep. 19:55
16 km
arr. 20:03
dep. 20:04
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:12
dep. 20:12
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:23
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:37
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
75 km
Slovac, Railway station
arr. 20:48
dep. 20:49
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:53
dep. 20:53
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:02
dep. 21:02
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:06
103 km
20:00 21:45 (01:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:10
dep. 20:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
68 km
arr. 21:19
dep. 21:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 21:21
dep. 21:21
73 km
arr. 21:25
dep. 21:25
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
84 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:34
dep. 21:34
86 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:36
dep. 21:36
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:37
dep. 21:37
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:38
dep. 21:38
90 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:39
dep. 21:39
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:40
dep. 21:40
92 km
arr. 21:42
dep. 21:42
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:43
dep. 21:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:45
96 km
22:15 23:39 (01:24)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:15
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 22:22
dep. 22:23
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 22:29
dep. 22:30
16 km
arr. 22:38
dep. 22:38
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 22:46
dep. 22:46
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 22:57
dep. 22:58
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 23:04
dep. 23:05
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 23:11
dep. 23:12
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 23:17
dep. 23:18
75 km
Slovac, Railway station
arr. 23:23
dep. 23:23
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 23:27
dep. 23:27
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 23:30
dep. 23:30
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 23:35
dep. 23:35
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:39
103 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Valjevo su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 14min., a najduže 02h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Valjevo iznosi od 6,97 EUR do 6,97 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.