Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Uljma timetable

monday, 24.02.2020.
05:30 06:54 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 05:39
dep. 05:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 05:57
dep. 05:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
38.6 km
arr. 06:25
dep. 06:25
46.1 km
arr. 06:26
dep. 06:26
46.9 km
arr. 06:27
dep. 06:27
47.6 km
arr. 06:34
dep. 06:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 06:36
dep. 06:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 06:38
dep. 06:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 06:43
dep. 06:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 06:48
dep. 06:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 06:54
73.6 km
06:30 07:54 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:39
dep. 06:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
38.6 km
arr. 07:25
dep. 07:25
46.1 km
arr. 07:26
dep. 07:26
46.9 km
arr. 07:27
dep. 07:27
47.6 km
arr. 07:34
dep. 07:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 07:38
dep. 07:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 07:43
dep. 07:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 07:48
dep. 07:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 07:54
73.6 km
07:10 08:40 (01:30)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:10
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 07:20
dep. 07:20
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
38.6 km
arr. 08:11
dep. 08:11
46.1 km
arr. 08:12
dep. 08:12
46.9 km
arr. 08:13
dep. 08:13
47.6 km
arr. 08:20
dep. 08:20
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 08:22
dep. 08:22
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 08:24
dep. 08:24
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:29
dep. 08:29
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 08:34
dep. 08:34
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 08:40
73.6 km
07:14 08:47 (01:33)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:14
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:17
dep. 07:18
0 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:21
dep. 07:22
0 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:25
dep. 07:26
0 km
arr. 07:42
dep. 07:43
18 km
arr. 07:47
dep. 07:48
21 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 08:01
dep. 08:02
39 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
52 km
Alibunar, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:29
60 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
67 km
Nikolinci, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
71 km
Uljma, Railway station
arr. 08:47
79 km
07:45 09:07 (01:22)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:45
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 07:54
dep. 07:54
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:12
dep. 08:12
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
38.6 km
arr. 08:40
dep. 08:40
46.1 km
arr. 08:41
dep. 08:41
46.9 km
arr. 08:42
dep. 08:42
47.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
54.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:56
dep. 08:56
61.1 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:01
dep. 09:01
65.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 09:07
72.7 km
08:30 09:55 (01:25)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:39
dep. 08:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
38.6 km
arr. 09:25
dep. 09:25
46.1 km
arr. 09:26
dep. 09:26
46.9 km
arr. 09:27
dep. 09:27
47.6 km
arr. 09:34
dep. 09:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 09:38
dep. 09:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 09:43
dep. 09:43
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:48
dep. 09:48
66.7 km
arr. 09:55
73.9 km
09:00 10:24 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 09:09
dep. 09:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:27
dep. 09:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
38.6 km
arr. 09:55
dep. 09:55
46.1 km
arr. 09:56
dep. 09:56
46.9 km
arr. 09:57
dep. 09:57
47.6 km
arr. 10:04
dep. 10:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:06
dep. 10:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:08
dep. 10:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:13
dep. 10:13
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 10:18
dep. 10:18
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:24
73.6 km
09:40 11:04 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:40
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 09:49
dep. 09:49
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:07
dep. 10:07
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
38.6 km
arr. 10:35
dep. 10:35
46.1 km
arr. 10:36
dep. 10:36
46.9 km
arr. 10:37
dep. 10:37
47.6 km
arr. 10:44
dep. 10:44
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:46
dep. 10:46
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:48
dep. 10:48
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:53
dep. 10:53
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 10:58
dep. 10:58
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 11:04
73.6 km
09:55 11:26 (01:31)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:55
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:04
dep. 10:04
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:40
20 km
arr. 11:03
dep. 11:03
45 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:16
dep. 11:16
61 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 11:20
dep. 11:20
66 km
arr. 11:26
73 km
10:35 11:59 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:35
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:44
dep. 10:44
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:02
dep. 11:02
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
38.6 km
arr. 11:30
dep. 11:30
46.1 km
arr. 11:31
dep. 11:31
46.9 km
arr. 11:32
dep. 11:32
47.6 km
arr. 11:39
dep. 11:39
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:43
dep. 11:43
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:48
dep. 11:48
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 11:53
dep. 11:53
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 11:59
73.6 km
11:30 12:54 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 11:39
dep. 11:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:57
dep. 11:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
38.6 km
arr. 12:25
dep. 12:25
46.1 km
arr. 12:26
dep. 12:26
46.9 km
arr. 12:27
dep. 12:27
47.6 km
arr. 12:34
dep. 12:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 12:36
dep. 12:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:38
dep. 12:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 12:43
dep. 12:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 12:48
dep. 12:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 12:54
73.6 km
11:50 13:15 (01:25)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:50
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:53
dep. 11:54
0 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 11:57
dep. 11:58
0 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:01
dep. 12:02
0 km
arr. 12:18
dep. 12:19
18 km
arr. 12:23
dep. 12:24
21 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
39 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
52 km
Alibunar, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
60 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:04
67 km
Nikolinci, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
71 km
Uljma, Railway station
arr. 13:15
79 km
12:30 13:54 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 12:39
dep. 12:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:57
dep. 12:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
38.6 km
arr. 13:25
dep. 13:25
46.1 km
arr. 13:26
dep. 13:26
46.9 km
arr. 13:27
dep. 13:27
47.6 km
arr. 13:34
dep. 13:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 13:38
dep. 13:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 13:43
dep. 13:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 13:48
dep. 13:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 13:54
73.6 km
13:30 14:52 (01:22)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 13:39
dep. 13:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
38.6 km
arr. 14:25
dep. 14:25
46.1 km
arr. 14:26
dep. 14:26
46.9 km
arr. 14:27
dep. 14:27
47.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
54.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 14:41
dep. 14:41
61.1 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 14:46
dep. 14:46
65.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 14:52
72.7 km
14:00 15:25 (01:25)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:09
dep. 14:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
38.6 km
arr. 14:55
dep. 14:55
46.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
46.9 km
arr. 14:57
dep. 14:57
47.6 km
arr. 15:04
dep. 15:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:06
dep. 15:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:08
dep. 15:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:13
dep. 15:13
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 15:18
dep. 15:18
66.7 km
arr. 15:25
73.9 km
14:30 15:54 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:39
dep. 14:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
38.6 km
arr. 15:25
dep. 15:25
46.1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
46.9 km
arr. 15:27
dep. 15:27
47.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:38
dep. 15:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:43
dep. 15:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 15:48
dep. 15:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 15:54
73.6 km
14:50 16:16 (01:26)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:59
dep. 14:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:25
20 km
arr. 15:49
dep. 15:49
45 km
arr. 15:50
dep. 15:50
46 km
arr. 15:51
dep. 15:51
47 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:04
dep. 16:04
60.5 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:09
dep. 16:09
65.2 km
arr. 16:16
72.4 km
15:10 16:35 (01:25)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:10
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 15:19
dep. 15:19
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
38.6 km
arr. 16:06
dep. 16:06
46.1 km
arr. 16:07
dep. 16:07
46.9 km
arr. 16:08
dep. 16:08
47.6 km
arr. 16:15
dep. 16:15
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:19
dep. 16:19
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:24
dep. 16:24
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:29
dep. 16:29
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 16:35
73.6 km
15:29 16:54 (01:25)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:29
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:32
dep. 15:33
0 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:36
dep. 15:37
0 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:40
dep. 15:41
0 km
arr. 15:57
dep. 15:58
18 km
arr. 16:02
dep. 16:03
21 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
39 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
52 km
Alibunar, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
60 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
67 km
Nikolinci, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:48
71 km
Uljma, Railway station
arr. 16:54
79 km
15:40 17:04 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:40
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 15:49
dep. 15:49
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
38.6 km
arr. 16:35
dep. 16:35
46.1 km
arr. 16:36
dep. 16:36
46.9 km
arr. 16:37
dep. 16:37
47.6 km
arr. 16:44
dep. 16:44
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:46
dep. 16:46
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:48
dep. 16:48
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:53
dep. 16:53
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:58
dep. 16:58
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 17:04
73.6 km
16:30 17:54 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:39
dep. 16:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:57
dep. 16:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
38.6 km
arr. 17:25
dep. 17:25
46.1 km
arr. 17:26
dep. 17:26
46.9 km
arr. 17:27
dep. 17:27
47.6 km
arr. 17:34
dep. 17:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 17:36
dep. 17:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 17:38
dep. 17:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 17:43
dep. 17:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 17:48
dep. 17:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 17:54
73.6 km
16:40 18:05 (01:25)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:40
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 16:43
dep. 16:44
0 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 16:47
dep. 16:48
0 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 16:51
dep. 16:52
0 km
arr. 17:08
dep. 17:09
18 km
arr. 17:13
dep. 17:14
21 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
39 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
52 km
Alibunar, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
60 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
67 km
Nikolinci, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
71 km
Uljma, Railway station
arr. 18:05
79 km
17:00 18:24 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 17:09
dep. 17:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:27
dep. 17:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
38.6 km
arr. 17:55
dep. 17:55
46.1 km
arr. 17:56
dep. 17:56
46.9 km
arr. 17:57
dep. 17:57
47.6 km
arr. 18:04
dep. 18:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:08
dep. 18:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 18:13
dep. 18:13
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 18:18
dep. 18:18
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 18:24
73.6 km
17:50 19:14 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:50
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 17:59
dep. 17:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:17
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
38.6 km
arr. 18:45
dep. 18:45
46.1 km
arr. 18:46
dep. 18:46
46.9 km
arr. 18:47
dep. 18:47
47.6 km
arr. 18:54
dep. 18:54
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:56
dep. 18:56
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:58
dep. 18:58
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:03
dep. 19:03
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:08
dep. 19:08
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:14
73.6 km
18:30 19:55 (01:25)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
38.6 km
arr. 19:26
dep. 19:26
46.1 km
arr. 19:27
dep. 19:27
46.9 km
arr. 19:28
dep. 19:28
47.6 km
arr. 19:35
dep. 19:35
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
73.6 km
19:00 20:22 (01:22)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:09
dep. 19:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:27
dep. 19:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
38.6 km
arr. 19:55
dep. 19:55
46.1 km
arr. 19:56
dep. 19:56
46.9 km
arr. 19:57
dep. 19:57
47.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
54.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:11
dep. 20:11
61.1 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:16
dep. 20:16
65.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 20:22
72.7 km
19:15 20:40 (01:25)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:24
dep. 19:24
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
38.6 km
arr. 20:10
dep. 20:10
46.1 km
arr. 20:11
dep. 20:11
46.9 km
arr. 20:12
dep. 20:12
47.6 km
arr. 20:19
dep. 20:19
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:23
dep. 20:23
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:28
dep. 20:28
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:33
dep. 20:33
66.7 km
arr. 20:40
73.9 km
19:30 20:54 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:39
dep. 19:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:57
dep. 19:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
38.6 km
arr. 20:25
dep. 20:25
46.1 km
arr. 20:26
dep. 20:26
46.9 km
arr. 20:27
dep. 20:27
47.6 km
arr. 20:34
dep. 20:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:36
dep. 20:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:38
dep. 20:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:43
dep. 20:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 20:48
dep. 20:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 20:54
73.6 km
19:45 21:10 (01:25)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:54
dep. 19:54
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
20 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
38.6 km
arr. 20:42
dep. 20:42
47.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
56.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:58
dep. 20:58
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:03
dep. 21:03
66.7 km
arr. 21:10
73.9 km
20:30 21:54 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
38.6 km
arr. 21:25
dep. 21:25
46.1 km
arr. 21:26
dep. 21:26
46.9 km
arr. 21:27
dep. 21:27
47.6 km
arr. 21:34
dep. 21:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
dep. 21:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 21:43
dep. 21:43
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:48
dep. 21:48
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 21:54
73.6 km
20:50 22:15 (01:25)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:50
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 20:53
dep. 20:54
0 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 20:57
dep. 20:58
0 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 21:01
dep. 21:02
0 km
arr. 21:18
dep. 21:19
18 km
arr. 21:23
dep. 21:24
21 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 21:37
dep. 21:38
39 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 21:48
dep. 21:49
52 km
Alibunar, Railway station
arr. 21:56
dep. 21:57
60 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
67 km
Nikolinci, Railway station
arr. 22:08
dep. 22:09
71 km
Uljma, Railway station
arr. 22:15
79 km
22:00 23:24 (01:24)
BAS - Central bus stationBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 22:09
dep. 22:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 22:27
dep. 22:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
38.6 km
arr. 22:55
dep. 22:55
46.1 km
arr. 22:56
dep. 22:56
46.9 km
arr. 22:57
dep. 22:57
47.6 km
arr. 23:04
dep. 23:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 23:06
dep. 23:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 23:08
dep. 23:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 23:13
dep. 23:13
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 23:18
dep. 23:18
66.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 23:24
73.6 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Uljma su međusobno udaljena ~75 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 22min., a najduže 01h i 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Uljma iznosi od 5,94 EUR do 6,00 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.