Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Ub timetable

monday, 19.11.2018.
05:00 06:18 (01:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 05:12
dep. 05:12
5 km
Umka, Center
arr. 05:27
dep. 05:27
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:35
dep. 05:35
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:48
dep. 05:48
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:52
dep. 05:52
40 km
Stubline, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
43 km
Piroman, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
48 km
Loncanik
arr. 06:04
dep. 06:04
52 km
Milorci
arr. 06:07
dep. 06:07
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 06:10
dep. 06:10
58 km
Bogdanovica
arr. 06:12
dep. 06:12
60 km
arr. 06:15
dep. 06:15
63 km
Ub, Vučijak
arr. 06:18
66 km
06:00 07:10 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 24.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Umka, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:28
dep. 06:28
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:33
dep. 06:33
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
36 km
Stubline, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
43 km
Piroman, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
48 km
Loncanik
arr. 06:58
dep. 06:58
52 km
Milorci
arr. 07:01
dep. 07:01
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 07:05
dep. 07:05
58 km
Bogdanovica
arr. 07:07
dep. 07:07
60 km
arr. 07:10
63 km
07:00 08:10 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Umka, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:28
dep. 07:28
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:33
dep. 07:33
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:38
dep. 07:38
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 07:43
dep. 07:43
36 km
Stubline, Center
arr. 07:48
dep. 07:48
43 km
Piroman, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
48 km
Loncanik
arr. 07:58
dep. 07:58
52 km
Milorci
arr. 08:01
dep. 08:01
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 08:05
dep. 08:05
58 km
Bogdanovica
arr. 08:07
dep. 08:07
60 km
arr. 08:10
63 km
07:15 08:23 (01:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Umka, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
31 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
43 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Milorci
arr. 08:14
dep. 08:14
55 km
Bogdanovica
arr. 08:20
dep. 08:20
60 km
arr. 08:23
63 km
08:00 09:10 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Umka, Center
arr. 08:23
dep. 08:23
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 08:28
dep. 08:28
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 08:33
dep. 08:33
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:43
dep. 08:43
36 km
Stubline, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
43 km
Piroman, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
48 km
Loncanik
arr. 08:58
dep. 08:58
52 km
Milorci
arr. 09:01
dep. 09:01
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 09:05
dep. 09:05
58 km
Bogdanovica
arr. 09:07
dep. 09:07
60 km
arr. 09:10
63 km
08:30 09:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:41
dep. 08:41
5.2 km
arr. 09:40
dep. 09:40
58.9 km
Ub, Vučijak
arr. 09:45
61.2 km
09:00 10:17 (01:17)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Umka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
40 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
43 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Loncanik
arr. 09:57
dep. 09:57
52 km
Milorci
arr. 10:00
dep. 10:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 10:04
dep. 10:04
58 km
Bogdanovica
arr. 10:06
dep. 10:06
60 km
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Ub, Vučijak
arr. 10:17
66 km
10:30 11:48 (01:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:42
dep. 10:42
5 km
Umka, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:05
dep. 11:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:22
dep. 11:22
40 km
Stubline, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Piroman, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
48 km
Loncanik
arr. 11:34
dep. 11:34
52 km
Milorci
arr. 11:37
dep. 11:37
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 11:40
dep. 11:40
58 km
Bogdanovica
arr. 11:42
dep. 11:42
60 km
arr. 11:45
dep. 11:45
63 km
Ub, Vučijak
arr. 11:48
66 km
11:00 12:10 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Umka, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:28
dep. 11:28
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 11:33
dep. 11:33
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:38
dep. 11:38
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:43
dep. 11:43
36 km
Stubline, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
43 km
Piroman, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
48 km
Loncanik
arr. 11:58
dep. 11:58
52 km
Milorci
arr. 12:01
dep. 12:01
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 12:05
dep. 12:05
58 km
Bogdanovica
arr. 12:07
dep. 12:07
60 km
arr. 12:10
63 km
12:00 13:18 (01:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Umka, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:44
dep. 12:44
40 km
Stubline, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
43 km
Piroman, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
48 km
Loncanik
arr. 12:57
dep. 12:57
52 km
Milorci
arr. 13:00
dep. 13:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 13:04
dep. 13:04
58 km
Bogdanovica
arr. 13:06
dep. 13:06
60 km
arr. 13:10
dep. 13:10
63 km
Ub, Vučijak
arr. 13:18
66 km
12:30 13:40 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Umka, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:58
dep. 12:58
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 13:03
dep. 13:03
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:08
dep. 13:08
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:13
dep. 13:13
36 km
Stubline, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
43 km
Piroman, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
48 km
Loncanik
arr. 13:28
dep. 13:28
52 km
Milorci
arr. 13:31
dep. 13:31
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 13:35
dep. 13:35
58 km
Bogdanovica
arr. 13:37
dep. 13:37
60 km
arr. 13:40
63 km
13:00 14:08 (01:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Umka, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
43 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
48 km
Milorci
arr. 13:59
dep. 13:59
55 km
Bogdanovica
arr. 14:05
dep. 14:05
60 km
arr. 14:08
63 km
13:45 15:03 (01:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:57
dep. 13:57
5 km
Umka, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:20
dep. 14:20
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Stubline, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
43 km
Piroman, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
48 km
Loncanik
arr. 14:49
dep. 14:49
52 km
Milorci
arr. 14:52
dep. 14:52
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 14:55
dep. 14:55
58 km
Bogdanovica
arr. 14:57
dep. 14:57
60 km
arr. 15:00
dep. 15:00
63 km
Ub, Vučijak
arr. 15:03
66 km
14:30 15:40 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Umka, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:58
dep. 14:58
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:03
dep. 15:03
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:08
dep. 15:08
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:13
dep. 15:13
36 km
Stubline, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
43 km
Piroman, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
48 km
Loncanik
arr. 15:28
dep. 15:28
52 km
Milorci
arr. 15:31
dep. 15:31
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 15:35
dep. 15:35
58 km
Bogdanovica
arr. 15:37
dep. 15:37
60 km
arr. 15:40
63 km
15:00 16:12 (01:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
arr. 16:12
59.4 km
15:30 17:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Umka, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
32 km
Stubline, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
43 km
Piroman, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Loncanik
arr. 16:44
dep. 16:44
52 km
Milorci
arr. 16:49
dep. 16:49
55 km
Bogdanovica
arr. 16:55
dep. 16:55
60 km
arr. 17:00
63 km
16:00 17:10 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:05
dep. 16:05
5 km
Umka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:30
dep. 16:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:40
dep. 16:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:44
dep. 16:44
40 km
Stubline, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
43 km
Piroman, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
48 km
Loncanik
arr. 16:57
dep. 16:57
52 km
Milorci
arr. 17:00
dep. 17:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 17:04
dep. 17:04
58 km
Bogdanovica
arr. 17:06
dep. 17:06
60 km
arr. 17:10
63 km
16:30 17:54 (01:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
Umka, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:15
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:25
dep. 17:25
40 km
Stubline, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
43 km
Piroman, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
48 km
Loncanik
arr. 17:38
dep. 17:38
52 km
Milorci
arr. 17:41
dep. 17:41
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 17:45
dep. 17:45
58 km
Bogdanovica
arr. 17:47
dep. 17:47
60 km
arr. 17:50
dep. 17:50
63 km
Ub, Vučijak
arr. 17:54
66 km
17:30 18:48 (01:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:42
dep. 17:42
5 km
Umka, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:18
dep. 18:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:22
dep. 18:22
40 km
Stubline, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
43 km
Piroman, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
48 km
Loncanik
arr. 18:34
dep. 18:34
52 km
Milorci
arr. 18:37
dep. 18:37
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Bogdanovica
arr. 18:42
dep. 18:42
60 km
arr. 18:45
dep. 18:45
63 km
Ub, Vučijak
arr. 18:48
66 km
18:00 19:10 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:08
dep. 18:08
5 km
Umka, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:28
dep. 18:28
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:33
dep. 18:33
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:43
dep. 18:43
36 km
Stubline, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
43 km
Piroman, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
48 km
Loncanik
arr. 18:58
dep. 18:58
52 km
Milorci
arr. 19:01
dep. 19:01
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 19:05
dep. 19:05
58 km
Bogdanovica
arr. 19:07
dep. 19:07
60 km
arr. 19:10
63 km
19:00 20:10 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:07
dep. 19:07
5 km
Umka, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:30
dep. 19:30
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 19:34
dep. 19:34
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:36
dep. 19:36
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:41
dep. 19:41
32 km
Stubline, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
43 km
Piroman, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
48 km
Loncanik
arr. 19:58
dep. 19:58
52 km
Milorci
arr. 20:01
dep. 20:01
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 20:05
dep. 20:05
57.8 km
Bogdanovica
arr. 20:07
dep. 20:07
60.1 km
arr. 20:10
63 km
21:00 22:10 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:07
dep. 21:07
5 km
Umka, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:30
dep. 21:30
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 21:34
dep. 21:34
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:41
dep. 21:41
32 km
Stubline, Center
arr. 21:48
dep. 21:48
43 km
Piroman, Center
arr. 21:54
dep. 21:54
48 km
Loncanik
arr. 21:58
dep. 21:58
52 km
Milorci
arr. 22:01
dep. 22:01
55 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 22:05
dep. 22:05
57.8 km
Bogdanovica
arr. 22:07
dep. 22:07
60.1 km
arr. 22:10
63 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Ub su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.