Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Ub timetable

saturday, 15.08.2020.
06:00 07:10 (01:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Umka, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:34
dep. 06:34
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:44
dep. 06:44
40 km
Stubline, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
43 km
Piroman, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
48 km
Loncanik, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:59
dep. 06:59
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
60 km
arr. 07:10
63 km
07:15 08:23 (01:08)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Umka, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
31 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
43 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:14
dep. 08:14
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
60 km
arr. 08:23
63 km
09:00 10:17 (01:17)
BAS - Central bus stationVucijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Umka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
40 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
43 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:00
dep. 10:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:06
dep. 10:06
60 km
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Ub, Vucijak
arr. 10:17
66 km
10:30 11:48 (01:18)
BAS - Central bus stationVucijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:42
dep. 10:42
5 km
Umka, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:05
dep. 11:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:22
dep. 11:22
40 km
Stubline, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Piroman, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
48 km
Loncanik, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 11:37
dep. 11:37
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
60 km
arr. 11:45
dep. 11:45
63 km
Ub, Vucijak
arr. 11:48
66 km
12:00 13:18 (01:18)
BAS - Central bus stationVucijak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Umka, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:44
dep. 12:44
40 km
Stubline, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
43 km
Piroman, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:00
dep. 13:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 13:06
dep. 13:06
60 km
arr. 13:10
dep. 13:10
63 km
Ub, Vucijak
arr. 13:18
66 km
12:30 13:40 (01:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Umka, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:58
dep. 12:58
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 13:03
dep. 13:03
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:08
dep. 13:08
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:13
dep. 13:13
36 km
Stubline, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
43 km
Piroman, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
48 km
Loncanik, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:31
dep. 13:31
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 13:37
dep. 13:37
60 km
arr. 13:40
63 km
13:00 14:08 (01:08)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Umka, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
43 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:59
dep. 13:59
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
60 km
arr. 14:08
63 km
15:30 17:00 (01:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Umka, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
32 km
Stubline, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
43 km
Piroman, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Loncanik, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 16:49
dep. 16:49
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 16:55
dep. 16:55
60 km
arr. 17:00
63 km
17:30 18:48 (01:18)
BAS - Central bus stationVucijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:42
dep. 17:42
5 km
Umka, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:18
dep. 18:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:22
dep. 18:22
40 km
Stubline, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
43 km
Piroman, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
48 km
Loncanik, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:37
dep. 18:37
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:42
dep. 18:42
60 km
arr. 18:45
dep. 18:45
63 km
Ub, Vucijak
arr. 18:48
66 km
18:00 19:10 (01:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:08
dep. 18:08
5 km
Umka, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:28
dep. 18:28
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:33
dep. 18:33
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:43
dep. 18:43
36 km
Stubline, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
43 km
Piroman, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
48 km
Loncanik, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 19:01
dep. 19:01
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 19:07
dep. 19:07
60 km
arr. 19:10
63 km
21:00 22:10 (01:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:07
dep. 21:07
5 km
Umka, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:30
dep. 21:30
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 21:34
dep. 21:34
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:41
dep. 21:41
32 km
Stubline, Center
arr. 21:48
dep. 21:48
43 km
Piroman, Center
arr. 21:54
dep. 21:54
48 km
Loncanik, Center
arr. 21:58
dep. 21:58
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 22:01
dep. 22:01
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 22:05
dep. 22:05
57.8 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 22:07
dep. 22:07
60.1 km
arr. 22:10
63 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Ub su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.