Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Tivat timetable

monday, 19.11.2018.
08:30 20:00 (11:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
194 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
274 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
297 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
323 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
341 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
341.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
360 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
391 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
447 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
471 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
543 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
576 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
608 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
633 km
17:30 06:40 (13:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
122 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
144 km
Uzice, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
204 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
279 km
Prijepolje, Center
arr. 23:40
dep. 23:40
308 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:10
dep. 00:10
336 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 00:25
dep. 00:25
336 km
Mojkovac, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
392 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:30
437 km
Sutomore, GAS
arr. 04:30
dep. 04:30
476 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 05:00
dep. 05:00
492 km
Budva, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
508 km
Tivat, Bus station
arr. 06:40
528 km
19:00 07:00 (12:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
52 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
120 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
142 km
Pozega, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
178 km
Uzice, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
202 km
Nova Varos, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
277 km
Prijepolje, Center
arr. 01:00
dep. 01:00
306 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:40
dep. 01:40
348 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
348.1 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 02:10
dep. 02:10
358 km
Mojkovac, Bus station
arr. 02:40
dep. 02:40
387 km
Kolasin, GAS
arr. 03:00
dep. 03:00
411 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
490 km
Cetinje, GAS
arr. 06:10
dep. 06:10
526 km
Budva, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
558 km
Tivat, Bus station
arr. 07:00
583 km
23:00 10:45 (11:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every second day.
Buy ticket 22,89 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
122 km
Cacak, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
144 km
Pozega, Bus station
arr. 02:05
dep. 02:05
188 km
Uzice, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
204 km
Nova Varos, Bus station
arr. 03:45
dep. 03:45
279 km
Prijepolje, Center
arr. 04:15
dep. 04:15
308 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:40
dep. 04:40
338 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:45
dep. 04:45
340 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
360 km
Mojkovac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
391 km
Kolasin, GAS
arr. 06:20
dep. 06:20
415 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
490 km
Sutomore, GAS
arr. 09:11
dep. 09:11
558.8 km
Bar, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
550 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 09:26
dep. 09:26
571.4 km
Budva, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
589 km
Kotor, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
615 km
Tivat, Bus station
arr. 10:45
624 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
08:30 20:00 (11:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
194 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
274 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
297 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
323 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
341 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
341.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
360 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
391 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
447 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
471 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
543 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
576 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
608 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
633 km
17:30 06:40 (13:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
122 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
144 km
Uzice, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
204 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
279 km
Prijepolje, Center
arr. 23:40
dep. 23:40
308 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:10
dep. 00:10
336 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 00:25
dep. 00:25
336 km
Mojkovac, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
392 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:30
437 km
Sutomore, GAS
arr. 04:30
dep. 04:30
476 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 05:00
dep. 05:00
492 km
Budva, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
508 km
Tivat, Bus station
arr. 06:40
528 km
19:00 07:00 (12:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
52 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
120 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
142 km
Pozega, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
178 km
Uzice, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
202 km
Nova Varos, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
277 km
Prijepolje, Center
arr. 01:00
dep. 01:00
306 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:40
dep. 01:40
348 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
348.1 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 02:10
dep. 02:10
358 km
Mojkovac, Bus station
arr. 02:40
dep. 02:40
387 km
Kolasin, GAS
arr. 03:00
dep. 03:00
411 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
490 km
Cetinje, GAS
arr. 06:10
dep. 06:10
526 km
Budva, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
558 km
Tivat, Bus station
arr. 07:00
583 km
23:00 10:45 (11:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
122 km
Cacak, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
144 km
Pozega, Bus station
arr. 02:05
dep. 02:05
188 km
Uzice, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
204 km
Nova Varos, Bus station
arr. 03:45
dep. 03:45
279 km
Prijepolje, Center
arr. 04:15
dep. 04:15
308 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:40
dep. 04:40
338 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:45
dep. 04:45
340 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
360 km
Mojkovac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
391 km
Kolasin, GAS
arr. 06:20
dep. 06:20
415 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
490 km
Sutomore, GAS
arr. 08:49
dep. 08:49
541.2 km
Bar, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
550 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 09:26
dep. 09:26
571.4 km
Budva, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
589 km
Kotor, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
615 km
Tivat, Bus station
arr. 10:45
624 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Tivat su međusobno udaljena ~592 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11h i 30min., a najduže 13h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Tivat iznosi od 22,89 EUR do 22,89 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.