Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Tivat timetable

friday, 17.08.2018.
00:45 12:20 (11:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Tuesday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 00:45
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
122 km
Cacak, Bus station
arr. 03:10
dep. 03:10
144 km
Uzice, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
204 km
Nova Varos, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
279 km
Prijepolje, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
308 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 07:15
dep. 07:15
336 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 07:25
dep. 07:25
336.1 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
346 km
Kolasin, GAS
arr. 08:55
dep. 08:55
399 km
Podgorica, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:25
478 km
Budva, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
546 km
Tivat, Bus station
arr. 12:20
571 km
08:30 20:00 (11:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
194 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
274 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
297 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
323 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
341 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
341.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
360 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
391 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
447 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
471 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
543 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
576 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
608 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
633 km
16:00 03:50 (11:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Ljig, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
123 km
Cacak, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:30
146 km
Pozega, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
182 km
Uzice, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
206 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 22:30
dep. 22:30
335 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 22:40
dep. 22:40
342 km
Podgorica, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
471 km
Cetinje, GAS
arr. 02:40
dep. 02:40
507 km
Budva, Bus station
arr. 03:20
dep. 03:20
536 km
Tivat, Bus station
arr. 03:50
561 km
18:15 06:45 (12:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
122 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:25
dep. 01:25
336 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:40
dep. 01:40
336.1 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:45
dep. 03:45
437 km
Sutomore, GAS
arr. 04:45
dep. 04:45
476 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 05:15
dep. 05:15
492 km
Budva, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
508 km
Tivat, Bus station
arr. 06:45
528 km
19:00 07:00 (12:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
52 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
120 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
142 km
Pozega, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
178 km
Uzice, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
202 km
Nova Varos, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
277 km
Prijepolje, Center
arr. 01:00
dep. 01:00
306 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:40
dep. 01:40
348 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
348.1 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 02:10
dep. 02:10
358 km
Mojkovac, Bus station
arr. 02:40
dep. 02:40
387 km
Kolasin, GAS
arr. 03:00
dep. 03:00
411 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
490 km
Cetinje, GAS
arr. 06:10
dep. 06:10
526 km
Budva, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
558 km
Tivat, Bus station
arr. 07:00
583 km
19:30 06:15 (10:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 28.09.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Lazarevac, Ocaga
arr. 20:30
dep. 20:30
60 km
Ljig, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
80 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:50
dep. 00:50
321 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:00
dep. 01:00
323 km
Podgorica, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
492 km
Budva, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
559 km
Tivat, Bus station
arr. 06:15
582 km
20:00 06:45 (10:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Lazarevac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
60 km
Ljig, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
80 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
321 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:45
dep. 01:45
323 km
Podgorica, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:40
492 km
Sutomore, GAS
arr. 05:40
dep. 05:40
530 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 05:55
dep. 05:55
540 km
Budva, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
559 km
Tivat, Bus station
arr. 06:45
582 km
20:00 07:00 (11:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Mladenovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
54 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
78 km
Topola, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:10
95 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:35
dep. 01:35
349 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:40
dep. 01:40
351 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:05
dep. 05:05
501 km
Sutomore, GAS
arr. 05:49
dep. 05:49
542.7 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 06:04
dep. 06:04
555.3 km
Budva, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
568 km
Tivat, Bus station
arr. 07:00
591 km
20:00 08:20 (12:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:10
173 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:05
dep. 02:05
391 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
391.1 km
Podgorica, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
489 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:20
dep. 07:20
540 km
Budva, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
558 km
Kotor, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
585 km
Tivat, Bus station
arr. 08:20
594 km
21:00 09:10 (12:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Lazarevac, Ocaga
arr. 21:50
dep. 21:50
54 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:10
122 km
Pozega, Bus station
arr. 00:20
dep. 00:20
188 km
Nova Varos, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:20
279 km
Prijepolje, Center
arr. 03:05
dep. 03:05
308 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:35
dep. 03:35
338 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:40
dep. 03:40
340 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
490 km
Budva, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
563 km
Tivat, Bus station
arr. 09:10
584 km
21:30 08:35 (11:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:10
dep. 04:10
391 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:20
dep. 04:20
391.1 km
Podgorica, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
489 km
Sutomore, GAS
arr. 07:30
dep. 07:30
526 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:45
dep. 07:45
540 km
Budva, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
558 km
Tivat, Bus station
arr. 08:35
594 km
22:45 09:30 (10:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:45
Lazarevac, Bus station
arr. 23:45
dep. 23:45
60 km
Ljig, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
80 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
340 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:30
dep. 04:30
342 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
492 km
Sutomore, GAS
arr. 08:19
dep. 08:19
533.7 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 08:34
dep. 08:34
546.3 km
Budva, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
559 km
Tivat, Bus station
arr. 09:30
582 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Tivat su međusobno udaljena ~583 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10h i 45min., a najduže 12h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:45 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Tivat iznosi od 2.350,00 RSD do 2.950,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.