Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Teslic timetable

monday, 19.11.2018.
07:00 13:08 (06:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:55
dep. 08:55
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Vasani
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
Lukavica
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
152 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
182 km
Loncari, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
227 km
Botajica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
234 km
Podnovlje, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
240 km
Majevac, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
245 km
Bukovac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
250 km
Johovac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
255 km
Kladari, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
259 km
Luzani
arr. 12:11
dep. 12:11
261 km
Rudanka, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
263 km
Doboj, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
270 km
Teslic, Bus station
arr. 13:08
297 km
22:30 04:38 (06:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 23:00
dep. 23:00
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:25
dep. 00:25
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:40
dep. 00:40
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
143 km
Vasani
arr. 01:25
dep. 01:25
147 km
Lukavica
arr. 01:30
dep. 01:30
149 km
Trnjaci, Center
arr. 01:35
dep. 01:35
152 km
Brcko, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
172 km
Krepsic, Center
arr. 02:10
dep. 02:10
182 km
Loncari, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
187 km
Obudovac, Center
arr. 02:25
dep. 02:25
197 km
Crkvina, Center
arr. 02:40
dep. 02:40
210 km
Milosevac, Center
arr. 02:48
dep. 02:48
217 km
Modrica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
227 km
Botajica, Center
arr. 03:05
dep. 03:05
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 03:08
dep. 03:08
234 km
Podnovlje, Center
arr. 03:15
dep. 03:15
240 km
Majevac, Center
arr. 03:20
dep. 03:20
245 km
Bukovac, Center
arr. 03:25
dep. 03:25
250 km
Johovac, Center
arr. 03:30
dep. 03:30
255 km
Kladari, Center
arr. 03:35
dep. 03:35
259 km
Luzani
arr. 03:41
dep. 03:41
261 km
Rudanka, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
263 km
Doboj, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
270 km
Teslic, Bus station
arr. 04:38
297 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
07:00 13:08 (06:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:55
dep. 08:55
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Vasani
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
Lukavica
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
152 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
182 km
Loncari, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
227 km
Botajica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
234 km
Podnovlje, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
240 km
Majevac, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
245 km
Bukovac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
250 km
Johovac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
255 km
Kladari, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
259 km
Luzani
arr. 12:11
dep. 12:11
261 km
Rudanka, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
263 km
Doboj, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
270 km
Teslic, Bus station
arr. 13:08
297 km
22:30 04:38 (06:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 23:00
dep. 23:00
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:25
dep. 00:25
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:40
dep. 00:40
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
143 km
Vasani
arr. 01:25
dep. 01:25
147 km
Lukavica
arr. 01:30
dep. 01:30
149 km
Trnjaci, Center
arr. 01:35
dep. 01:35
152 km
Brcko, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
172 km
Krepsic, Center
arr. 02:10
dep. 02:10
182 km
Loncari, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
187 km
Obudovac, Center
arr. 02:25
dep. 02:25
197 km
Crkvina, Center
arr. 02:40
dep. 02:40
210 km
Milosevac, Center
arr. 02:48
dep. 02:48
217 km
Modrica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
227 km
Botajica, Center
arr. 03:05
dep. 03:05
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 03:08
dep. 03:08
234 km
Podnovlje, Center
arr. 03:15
dep. 03:15
240 km
Majevac, Center
arr. 03:20
dep. 03:20
245 km
Bukovac, Center
arr. 03:25
dep. 03:25
250 km
Johovac, Center
arr. 03:30
dep. 03:30
255 km
Kladari, Center
arr. 03:35
dep. 03:35
259 km
Luzani
arr. 03:41
dep. 03:41
261 km
Rudanka, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
263 km
Doboj, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
270 km
Teslic, Bus station
arr. 04:38
297 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
07:00 13:08 (06:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:55
dep. 08:55
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Vasani
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
Lukavica
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
152 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
182 km
Loncari, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
227 km
Botajica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
234 km
Podnovlje, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
240 km
Majevac, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
245 km
Bukovac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
250 km
Johovac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
255 km
Kladari, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
259 km
Luzani
arr. 12:11
dep. 12:11
261 km
Rudanka, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
263 km
Doboj, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
270 km
Teslic, Bus station
arr. 13:08
297 km
22:30 04:38 (06:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 23:00
dep. 23:00
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:25
dep. 00:25
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:40
dep. 00:40
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
143 km
Vasani
arr. 01:25
dep. 01:25
147 km
Lukavica
arr. 01:30
dep. 01:30
149 km
Trnjaci, Center
arr. 01:35
dep. 01:35
152 km
Brcko, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
172 km
Krepsic, Center
arr. 02:10
dep. 02:10
182 km
Loncari, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
187 km
Obudovac, Center
arr. 02:25
dep. 02:25
197 km
Crkvina, Center
arr. 02:40
dep. 02:40
210 km
Milosevac, Center
arr. 02:48
dep. 02:48
217 km
Modrica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
227 km
Botajica, Center
arr. 03:05
dep. 03:05
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 03:08
dep. 03:08
234 km
Podnovlje, Center
arr. 03:15
dep. 03:15
240 km
Majevac, Center
arr. 03:20
dep. 03:20
245 km
Bukovac, Center
arr. 03:25
dep. 03:25
250 km
Johovac, Center
arr. 03:30
dep. 03:30
255 km
Kladari, Center
arr. 03:35
dep. 03:35
259 km
Luzani
arr. 03:41
dep. 03:41
261 km
Rudanka, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
263 km
Doboj, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
270 km
Teslic, Bus station
arr. 04:38
297 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
07:00 13:08 (06:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:55
dep. 08:55
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Vasani
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
Lukavica
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
152 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
182 km
Loncari, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
227 km
Botajica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
234 km
Podnovlje, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
240 km
Majevac, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
245 km
Bukovac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
250 km
Johovac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
255 km
Kladari, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
259 km
Luzani
arr. 12:11
dep. 12:11
261 km
Rudanka, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
263 km
Doboj, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
270 km
Teslic, Bus station
arr. 13:08
297 km
22:30 04:38 (06:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 23:00
dep. 23:00
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:25
dep. 00:25
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:40
dep. 00:40
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
143 km
Vasani
arr. 01:25
dep. 01:25
147 km
Lukavica
arr. 01:30
dep. 01:30
149 km
Trnjaci, Center
arr. 01:35
dep. 01:35
152 km
Brcko, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
172 km
Krepsic, Center
arr. 02:10
dep. 02:10
182 km
Loncari, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
187 km
Obudovac, Center
arr. 02:25
dep. 02:25
197 km
Crkvina, Center
arr. 02:40
dep. 02:40
210 km
Milosevac, Center
arr. 02:48
dep. 02:48
217 km
Modrica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
227 km
Botajica, Center
arr. 03:05
dep. 03:05
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 03:08
dep. 03:08
234 km
Podnovlje, Center
arr. 03:15
dep. 03:15
240 km
Majevac, Center
arr. 03:20
dep. 03:20
245 km
Bukovac, Center
arr. 03:25
dep. 03:25
250 km
Johovac, Center
arr. 03:30
dep. 03:30
255 km
Kladari, Center
arr. 03:35
dep. 03:35
259 km
Luzani
arr. 03:41
dep. 03:41
261 km
Rudanka, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
263 km
Doboj, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
270 km
Teslic, Bus station
arr. 04:38
297 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Teslic su međusobno udaljena ~297 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 08min., a najduže 06h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.