Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Tarais (Vranic) timetable

monday, 17.02.2020.
05:30 06:26 (00:56)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 05:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:37
dep. 05:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:39
dep. 05:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 05:42
dep. 05:42
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 05:54
dep. 05:54
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 05:55
dep. 05:55
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 05:57
dep. 05:57
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:01
dep. 06:01
20.7 km
Meljak, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
21.7 km
Meljak, Meljak
arr. 06:04
dep. 06:04
22.5 km
arr. 06:06
dep. 06:06
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 06:09
dep. 06:09
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 06:10
dep. 06:10
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 06:12
dep. 06:12
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 06:13
dep. 06:13
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 06:14
dep. 06:14
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 06:17
dep. 06:17
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 06:18
dep. 06:18
29.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 06:19
dep. 06:19
30.1 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 06:21
dep. 06:21
30.8 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 06:23
dep. 06:23
31.5 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 06:24
dep. 06:24
32 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 06:26
33.1 km
05:50 06:42 (00:52)
Savski trgVranicki vis - Vukove njive
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 05:50
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 05:53
dep. 05:53
1.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:01
dep. 06:01
7.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:04
dep. 06:04
8.3 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:07
dep. 06:07
10.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:10
dep. 06:10
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:21
dep. 06:21
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:23
dep. 06:23
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:25
dep. 06:25
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:29
dep. 06:29
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 06:30
dep. 06:30
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 06:31
dep. 06:31
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 06:34
dep. 06:34
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 06:36
dep. 06:36
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 06:39
dep. 06:39
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 06:40
dep. 06:40
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 06:42
36.7 km
06:00 07:09 (01:09)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:03
dep. 06:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:06
dep. 06:06
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:08
dep. 06:08
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:11
dep. 06:11
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:21
dep. 06:21
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:23
dep. 06:23
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:25
dep. 06:25
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:29
dep. 06:29
20.7 km
Meljak, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
22.3 km
arr. 06:33
dep. 06:33
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:35
dep. 06:35
25.5 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
27.4 km
Siljakovac, Selo
arr. 06:39
dep. 06:39
28.5 km
Siljakovac, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
29.6 km
Siljakovac, Selo
arr. 06:45
dep. 06:45
30.7 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
31.8 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:49
dep. 06:49
33.7 km
arr. 06:51
dep. 06:51
35.3 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
35.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 06:53
dep. 06:53
36.5 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 06:54
dep. 06:54
37 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 06:56
dep. 06:56
37.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 06:57
dep. 06:57
38.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 06:58
dep. 06:58
38.9 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
39.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 07:00
dep. 07:00
40.7 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 07:01
dep. 07:01
41.2 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 07:02
dep. 07:02
41.7 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
42.4 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 07:06
dep. 07:06
43.1 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
43.6 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 07:09
44.7 km
08:00 08:56 (00:56)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:03
dep. 08:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:07
dep. 08:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:09
dep. 08:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:12
dep. 08:12
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:24
dep. 08:24
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:25
dep. 08:25
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:27
dep. 08:27
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:31
dep. 08:31
20.7 km
Meljak, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
21.7 km
Meljak, Meljak
arr. 08:34
dep. 08:34
22.5 km
arr. 08:36
dep. 08:36
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 08:39
dep. 08:39
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 08:40
dep. 08:40
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 08:42
dep. 08:42
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 08:43
dep. 08:43
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 08:44
dep. 08:44
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 08:47
dep. 08:47
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 08:48
dep. 08:48
29.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 08:49
dep. 08:49
30.1 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 08:51
dep. 08:51
30.8 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 08:53
dep. 08:53
31.5 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 08:54
dep. 08:54
32 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 08:56
33.1 km
08:30 09:22 (00:52)
Savski trgVranicki vis - Vukove njive
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 08:33
dep. 08:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:41
dep. 08:41
7.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:44
dep. 08:44
8.3 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:47
dep. 08:47
10.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:50
dep. 08:50
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:01
dep. 09:01
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:03
dep. 09:03
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:05
dep. 09:05
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:09
dep. 09:09
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 09:10
dep. 09:10
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 09:11
dep. 09:11
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 09:14
dep. 09:14
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 09:16
dep. 09:16
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 09:18
dep. 09:18
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 09:19
dep. 09:19
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 09:20
dep. 09:20
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 09:21
dep. 09:21
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 09:22
36.7 km
10:00 10:56 (00:56)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:03
dep. 10:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 10:07
dep. 10:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:09
dep. 10:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 10:12
dep. 10:12
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:24
dep. 10:24
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:25
dep. 10:25
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:27
dep. 10:27
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:31
dep. 10:31
20.7 km
Meljak, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
21.7 km
Meljak, Meljak
arr. 10:34
dep. 10:34
22.5 km
arr. 10:36
dep. 10:36
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 10:38
dep. 10:38
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 10:39
dep. 10:39
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 10:40
dep. 10:40
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 10:42
dep. 10:42
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 10:43
dep. 10:43
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 10:44
dep. 10:44
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 10:47
dep. 10:47
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 10:48
dep. 10:48
29.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 10:49
dep. 10:49
30.1 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 10:51
dep. 10:51
30.8 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 10:53
dep. 10:53
31.5 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 10:54
dep. 10:54
32 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 10:56
33.1 km
11:00 11:52 (00:52)
Savski trgVranicki vis - Vukove njive
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 11:03
dep. 11:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:11
dep. 11:11
7.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:14
dep. 11:14
8.3 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:17
dep. 11:17
10.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:20
dep. 11:20
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:31
dep. 11:31
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:33
dep. 11:33
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:35
dep. 11:35
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:39
dep. 11:39
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 11:40
dep. 11:40
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 11:41
dep. 11:41
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 11:44
dep. 11:44
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 11:46
dep. 11:46
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 11:48
dep. 11:48
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 11:49
dep. 11:49
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 11:50
dep. 11:50
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 11:51
dep. 11:51
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 11:52
36.7 km
11:00 11:56 (00:56)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:03
dep. 11:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:07
dep. 11:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:09
dep. 11:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:12
dep. 11:12
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:24
dep. 11:24
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:25
dep. 11:25
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:27
dep. 11:27
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:31
dep. 11:31
20.7 km
Meljak, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
21.7 km
Meljak, Meljak
arr. 11:34
dep. 11:34
22.5 km
arr. 11:36
dep. 11:36
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:38
dep. 11:38
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 11:39
dep. 11:39
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 11:40
dep. 11:40
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 11:42
dep. 11:42
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 11:43
dep. 11:43
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 11:44
dep. 11:44
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 11:47
dep. 11:47
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 11:48
dep. 11:48
29.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 11:49
dep. 11:49
30.1 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 11:51
dep. 11:51
30.8 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 11:53
dep. 11:53
31.5 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 11:54
dep. 11:54
32 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 11:56
33.1 km
12:30 13:26 (00:56)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:33
dep. 12:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 12:37
dep. 12:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:39
dep. 12:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 12:42
dep. 12:42
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:55
dep. 12:55
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:57
dep. 12:57
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:01
dep. 13:01
20.7 km
Meljak, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
21.7 km
Meljak, Meljak
arr. 13:04
dep. 13:04
22.5 km
arr. 13:06
dep. 13:06
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 13:09
dep. 13:09
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 13:10
dep. 13:10
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 13:12
dep. 13:12
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 13:13
dep. 13:13
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 13:14
dep. 13:14
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 13:17
dep. 13:17
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 13:18
dep. 13:18
29.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 13:19
dep. 13:19
30.1 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 13:21
dep. 13:21
30.8 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 13:23
dep. 13:23
31.5 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 13:24
dep. 13:24
32 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 13:26
33.1 km
13:30 14:22 (00:52)
Savski trgVranicki vis - Vukove njive
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 13:33
dep. 13:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
7.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:44
dep. 13:44
8.3 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:47
dep. 13:47
10.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 13:50
dep. 13:50
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:01
dep. 14:01
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:03
dep. 14:03
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:05
dep. 14:05
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:09
dep. 14:09
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 14:10
dep. 14:10
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 14:11
dep. 14:11
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 14:14
dep. 14:14
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 14:16
dep. 14:16
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 14:18
dep. 14:18
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 14:20
dep. 14:20
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 14:21
dep. 14:21
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 14:22
36.7 km
16:00 16:52 (00:52)
Savski trgVranicki vis - Vukove njive
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 16:03
dep. 16:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:11
dep. 16:11
7.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:14
dep. 16:14
8.3 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:17
dep. 16:17
10.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:20
dep. 16:20
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:31
dep. 16:31
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:33
dep. 16:33
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:35
dep. 16:35
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:39
dep. 16:39
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 16:40
dep. 16:40
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 16:41
dep. 16:41
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 16:44
dep. 16:44
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 16:46
dep. 16:46
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 16:48
dep. 16:48
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 16:49
dep. 16:49
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 16:50
dep. 16:50
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 16:51
dep. 16:51
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 16:52
36.7 km
16:00 16:56 (00:56)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:03
dep. 16:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:07
dep. 16:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:09
dep. 16:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:12
dep. 16:12
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:24
dep. 16:24
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:25
dep. 16:25
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:27
dep. 16:27
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:31
dep. 16:31
20.7 km
Meljak, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
21.7 km
Meljak, Meljak
arr. 16:34
dep. 16:34
22.5 km
arr. 16:36
dep. 16:36
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 16:39
dep. 16:39
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 16:40
dep. 16:40
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 16:42
dep. 16:42
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 16:43
dep. 16:43
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 16:44
dep. 16:44
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 16:47
dep. 16:47
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 16:48
dep. 16:48
29.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 16:49
dep. 16:49
30.1 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 16:51
dep. 16:51
30.8 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 16:53
dep. 16:53
31.5 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 16:54
dep. 16:54
32 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 16:56
33.1 km
18:00 18:56 (00:56)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:03
dep. 18:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:07
dep. 18:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:09
dep. 18:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:12
dep. 18:12
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:24
dep. 18:24
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:25
dep. 18:25
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:27
dep. 18:27
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:31
dep. 18:31
20.7 km
Meljak, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
21.7 km
Meljak, Meljak
arr. 18:34
dep. 18:34
22.5 km
arr. 18:36
dep. 18:36
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 18:39
dep. 18:39
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 18:40
dep. 18:40
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 18:42
dep. 18:42
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 18:43
dep. 18:43
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 18:44
dep. 18:44
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 18:47
dep. 18:47
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 18:48
dep. 18:48
29.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 18:49
dep. 18:49
30.1 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 18:51
dep. 18:51
30.8 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 18:53
dep. 18:53
31.5 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 18:54
dep. 18:54
32 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 18:56
33.1 km
18:30 19:22 (00:52)
Savski trgVranicki vis - Vukove njive
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 18:33
dep. 18:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:41
dep. 18:41
7.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:44
dep. 18:44
8.3 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:47
dep. 18:47
10.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:50
dep. 18:50
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:01
dep. 19:01
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:03
dep. 19:03
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:05
dep. 19:05
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:09
dep. 19:09
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 19:10
dep. 19:10
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 19:11
dep. 19:11
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 19:14
dep. 19:14
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 19:16
dep. 19:16
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 19:18
dep. 19:18
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 19:19
dep. 19:19
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 19:20
dep. 19:20
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 19:22
36.7 km
20:00 20:56 (00:56)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:03
dep. 20:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 20:07
dep. 20:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:09
dep. 20:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 20:12
dep. 20:12
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 20:24
dep. 20:24
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 20:25
dep. 20:25
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:27
dep. 20:27
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 20:31
dep. 20:31
20.7 km
Meljak, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
21.7 km
Meljak, Meljak
arr. 20:34
dep. 20:34
22.5 km
arr. 20:36
dep. 20:36
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 20:39
dep. 20:39
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 20:40
dep. 20:40
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 20:42
dep. 20:42
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 20:43
dep. 20:43
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 20:44
dep. 20:44
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 20:47
dep. 20:47
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 20:48
dep. 20:48
29.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 20:49
dep. 20:49
30.1 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 20:51
dep. 20:51
30.8 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 20:53
dep. 20:53
31.5 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 20:54
dep. 20:54
32 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 20:56
33.1 km
21:00 21:56 (00:56)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:03
dep. 21:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 21:07
dep. 21:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 21:09
dep. 21:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 21:12
dep. 21:12
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 21:24
dep. 21:24
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 21:25
dep. 21:25
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 21:27
dep. 21:27
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 21:31
dep. 21:31
20.7 km
Meljak, Intersection
arr. 21:32
dep. 21:32
21.7 km
Meljak, Meljak
arr. 21:34
dep. 21:34
22.5 km
arr. 21:36
dep. 21:36
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 21:38
dep. 21:38
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 21:39
dep. 21:39
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 21:40
dep. 21:40
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 21:42
dep. 21:42
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 21:43
dep. 21:43
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 21:44
dep. 21:44
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 21:47
dep. 21:47
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 21:48
dep. 21:48
29.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 21:49
dep. 21:49
30.1 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 21:51
dep. 21:51
30.8 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 21:53
dep. 21:53
31.5 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 21:54
dep. 21:54
32 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 21:56
33.1 km
23:00 23:56 (00:56)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 23:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 23:03
dep. 23:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 23:07
dep. 23:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 23:09
dep. 23:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 23:12
dep. 23:12
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 23:24
dep. 23:24
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 23:25
dep. 23:25
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 23:27
dep. 23:27
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 23:31
dep. 23:31
20.7 km
Meljak, Intersection
arr. 23:32
dep. 23:32
21.7 km
Meljak, Meljak
arr. 23:34
dep. 23:34
22.5 km
arr. 23:36
dep. 23:36
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 23:38
dep. 23:38
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 23:39
dep. 23:39
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 23:40
dep. 23:40
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 23:42
dep. 23:42
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 23:43
dep. 23:43
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 23:44
dep. 23:44
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 23:47
dep. 23:47
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 23:48
dep. 23:48
29.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 23:49
dep. 23:49
30.1 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 23:51
dep. 23:51
30.8 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 23:53
dep. 23:53
31.5 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 23:54
dep. 23:54
32 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 23:56
33.1 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Tarais (Vranic) su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 52min., a najduže 01h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.