Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Tara mountain (Mala Reka) timetable

thursday, 16.08.2018.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
96 km
Jovanja
arr. 10:15
dep. 10:15
106 km
Balinovic
arr. 10:28
dep. 10:28
110 km
Stubo
arr. 10:34
dep. 10:34
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:37
dep. 10:37
117 km
Vujinovaca
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:55
dep. 10:55
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:05
dep. 11:05
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 11:10
dep. 11:10
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
139 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 11:42
dep. 11:42
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
147 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
149 km
Ovcinja, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
151 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:10
dep. 12:10
154 km
Crvica
arr. 12:25
dep. 12:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
167 km
Raca kod Bajine Baste
arr. 12:40
dep. 12:40
171 km
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:05
189 km
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic)
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
11:25 16:07 (04:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:25
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
8 km
Jovanja
arr. 13:25
dep. 13:25
106 km
Balinovic
arr. 13:31
dep. 13:31
110 km
Stubo
arr. 13:34
dep. 13:34
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 13:42
dep. 13:42
117 km
Vujinovaca
arr. 13:52
dep. 13:52
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 14:02
dep. 14:02
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 14:07
dep. 14:25
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 14:30
dep. 14:30
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 14:33
dep. 14:33
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 14:41
dep. 14:41
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 14:45
dep. 14:45
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 14:52
dep. 14:52
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
154 km
Crvica
arr. 15:20
dep. 15:20
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 15:40
dep. 15:40
171 km
Beserovina
arr. 15:45
dep. 15:45
175 km
Perucac
arr. 15:52
dep. 15:52
180 km
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 16:07
192 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
96 km
Jovanja
arr. 10:15
dep. 10:15
106 km
Balinovic
arr. 10:28
dep. 10:28
110 km
Stubo
arr. 10:34
dep. 10:34
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:37
dep. 10:37
117 km
Vujinovaca
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:55
dep. 10:55
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:05
dep. 11:05
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 11:10
dep. 11:10
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
139 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 11:42
dep. 11:42
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
147 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
149 km
Ovcinja, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
151 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:10
dep. 12:10
154 km
Crvica
arr. 12:25
dep. 12:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
167 km
Raca kod Bajine Baste
arr. 12:40
dep. 12:40
171 km
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:05
189 km
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic)
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
11:25 16:07 (04:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:25
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
8 km
Jovanja
arr. 13:25
dep. 13:25
106 km
Balinovic
arr. 13:31
dep. 13:31
110 km
Stubo
arr. 13:34
dep. 13:34
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 13:42
dep. 13:42
117 km
Vujinovaca
arr. 13:52
dep. 13:52
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 14:02
dep. 14:02
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 14:07
dep. 14:25
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 14:30
dep. 14:30
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 14:33
dep. 14:33
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 14:41
dep. 14:41
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 14:45
dep. 14:45
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 14:52
dep. 14:52
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
154 km
Crvica
arr. 15:20
dep. 15:20
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 15:40
dep. 15:40
171 km
Beserovina
arr. 15:45
dep. 15:45
175 km
Perucac
arr. 15:52
dep. 15:52
180 km
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 16:07
192 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
96 km
Jovanja
arr. 10:15
dep. 10:15
106 km
Balinovic
arr. 10:28
dep. 10:28
110 km
Stubo
arr. 10:34
dep. 10:34
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:37
dep. 10:37
117 km
Vujinovaca
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:55
dep. 10:55
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:05
dep. 11:05
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 11:10
dep. 11:10
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
139 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 11:42
dep. 11:42
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
147 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
149 km
Ovcinja, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
151 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:10
dep. 12:10
154 km
Crvica
arr. 12:25
dep. 12:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
167 km
Raca kod Bajine Baste
arr. 12:40
dep. 12:40
171 km
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:05
189 km
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic)
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Tara mountain (Mala Reka) su međusobno udaljena ~186 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 11:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.