Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable

friday, 02.10.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
96 km
Jovanja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
110 km
Rovni, Zmajevac
arr. 10:34
dep. 10:34
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
132 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 11:10
dep. 11:10
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
139 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 11:42
dep. 11:42
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
147 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
149 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
151 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
167 km
Raca kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
171 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:05
189 km
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable
Departures on: saturday, 03.10.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
96 km
Jovanja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
110 km
Rovni, Zmajevac
arr. 10:34
dep. 10:34
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
132 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 11:10
dep. 11:10
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
139 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 11:42
dep. 11:42
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
147 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
149 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
151 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
167 km
Raca kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
171 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:05
189 km
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable
Departures on: sunday, 04.10.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
96 km
Jovanja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
110 km
Rovni, Zmajevac
arr. 10:34
dep. 10:34
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
132 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 11:10
dep. 11:10
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
139 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 11:42
dep. 11:42
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
147 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
149 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
151 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
167 km
Raca kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
171 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:05
189 km
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable
Departures on: monday, 05.10.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
96 km
Jovanja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
110 km
Rovni, Zmajevac
arr. 10:34
dep. 10:34
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
132 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 11:10
dep. 11:10
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
139 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 11:42
dep. 11:42
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
147 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
149 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
151 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
167 km
Raca kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
171 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:05
189 km
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Tara (Mala Reka) su međusobno udaljena ~184 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 09:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) iznosi od 10,50 EUR do 10,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.