Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable

saturday, 25.09.2021.
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable
Departures on: sunday, 26.09.2021.
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable
Departures on: monday, 27.09.2021.
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable
Departures on: tuesday, 28.09.2021.
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable
Departures on: wednesday, 29.09.2021.
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable
Departures on: thursday, 30.09.2021.
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable
Departures on: friday, 01.10.2021.
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Tara (Mala Reka) su međusobno udaljena ~179 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 04h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 09:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.