Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Surdulica timetable

thursday, 16.08.2018.
09:15 14:05 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:15
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:50
260 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
330 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 14:05
341 km
15:30 20:20 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Grdelica
arr. 19:25
dep. 19:25
292 km
Predejane, Motel
arr. 19:40
dep. 19:40
307 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
326 km
Zitorade
arr. 20:10
dep. 20:10
330 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 20:20
336 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
09:15 14:05 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:15
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:50
260 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
330 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 14:05
341 km
15:30 20:20 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Grdelica
arr. 19:25
dep. 19:25
292 km
Predejane, Motel
arr. 19:40
dep. 19:40
307 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
326 km
Zitorade
arr. 20:10
dep. 20:10
330 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 20:20
336 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
08:00 12:50 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Surdulica, Bus station
arr. 12:50
328.5 km
09:15 14:05 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:15
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:50
260 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
330 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 14:05
341 km
15:30 20:20 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Grdelica
arr. 19:25
dep. 19:25
292 km
Predejane, Motel
arr. 19:40
dep. 19:40
307 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
326 km
Zitorade
arr. 20:10
dep. 20:10
330 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 20:20
336 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Surdulica su međusobno udaljena ~338 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 50min., a najduže 04h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.