Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Surduk timetable

friday, 10.07.2020.
06:00 07:06 (01:06)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:16
dep. 06:16
11 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:17
dep. 06:17
11.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:29
dep. 06:29
20 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:36
dep. 06:36
24.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:37
dep. 06:37
25.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
26 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
26.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:41
dep. 06:41
28 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:43
dep. 06:43
29 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:44
dep. 06:44
29.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 06:46
dep. 06:46
30.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 06:49
dep. 06:49
32 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 06:51
dep. 06:51
33 km
Belegis, Breg
arr. 06:54
dep. 06:54
35 km
Belegis, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
36 km
Belegis, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
36.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 07:03
dep. 07:03
41.5 km
Surduk, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
42.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 07:05
dep. 07:05
43 km
Surduk, Okretnica
arr. 07:06
43.8 km
14:20 15:26 (01:06)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:20
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
arr. 14:33
dep. 14:33
9.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 14:36
dep. 14:36
11 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 14:37
dep. 14:37
11.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:56
dep. 14:56
24.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:57
dep. 14:57
25.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
26 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
26.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:01
dep. 15:01
28 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:03
dep. 15:03
29 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:04
dep. 15:04
29.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
30 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 15:06
dep. 15:06
30.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 15:09
dep. 15:09
32 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 15:11
dep. 15:11
33 km
Belegis, Breg
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Belegis, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
36 km
Belegis, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
36.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 15:23
dep. 15:23
41.5 km
Surduk, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
42.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 15:25
dep. 15:25
43 km
Surduk, Okretnica
arr. 15:26
43.8 km
22:40 23:46 (01:06)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:40
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 22:48
dep. 22:48
6 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 22:56
dep. 22:56
11 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 22:57
dep. 22:57
11.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 23:09
dep. 23:09
20 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 23:16
dep. 23:16
24.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 23:17
dep. 23:17
25.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 23:18
dep. 23:18
26 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 23:19
dep. 23:19
26.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 23:21
dep. 23:21
28 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 23:23
dep. 23:23
29 km
Stari Banovci, Breg
arr. 23:24
dep. 23:24
29.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
30 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 23:26
dep. 23:26
30.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 23:29
dep. 23:29
32 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 23:31
dep. 23:31
33 km
Belegis, Breg
arr. 23:34
dep. 23:34
35 km
Belegis, Center
arr. 23:36
dep. 23:36
36 km
Belegis, Ulaz
arr. 23:37
dep. 23:37
36.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 23:43
dep. 23:43
41.5 km
Surduk, Center
arr. 23:44
dep. 23:44
42.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 23:45
dep. 23:45
43 km
Surduk, Okretnica
arr. 23:46
43.8 km
Belgrade (Beograd) - Surduk timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
06:00 07:06 (01:06)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:16
dep. 06:16
11 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:17
dep. 06:17
11.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:29
dep. 06:29
20 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:36
dep. 06:36
24.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:37
dep. 06:37
25.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
26 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
26.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:41
dep. 06:41
28 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:43
dep. 06:43
29 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:44
dep. 06:44
29.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 06:46
dep. 06:46
30.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 06:49
dep. 06:49
32 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 06:51
dep. 06:51
33 km
Belegis, Breg
arr. 06:54
dep. 06:54
35 km
Belegis, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
36 km
Belegis, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
36.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 07:03
dep. 07:03
41.5 km
Surduk, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
42.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 07:05
dep. 07:05
43 km
Surduk, Okretnica
arr. 07:06
43.8 km
14:20 15:26 (01:06)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:20
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
arr. 14:33
dep. 14:33
9.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 14:36
dep. 14:36
11 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 14:37
dep. 14:37
11.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:56
dep. 14:56
24.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:57
dep. 14:57
25.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
26 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
26.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:01
dep. 15:01
28 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:03
dep. 15:03
29 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:04
dep. 15:04
29.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
30 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 15:06
dep. 15:06
30.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 15:09
dep. 15:09
32 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 15:11
dep. 15:11
33 km
Belegis, Breg
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Belegis, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
36 km
Belegis, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
36.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 15:23
dep. 15:23
41.5 km
Surduk, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
42.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 15:25
dep. 15:25
43 km
Surduk, Okretnica
arr. 15:26
43.8 km
22:40 23:46 (01:06)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:40
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 22:48
dep. 22:48
6 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 22:56
dep. 22:56
11 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 22:57
dep. 22:57
11.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 23:09
dep. 23:09
20 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 23:16
dep. 23:16
24.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 23:17
dep. 23:17
25.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 23:18
dep. 23:18
26 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 23:19
dep. 23:19
26.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 23:21
dep. 23:21
28 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 23:23
dep. 23:23
29 km
Stari Banovci, Breg
arr. 23:24
dep. 23:24
29.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
30 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 23:26
dep. 23:26
30.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 23:29
dep. 23:29
32 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 23:31
dep. 23:31
33 km
Belegis, Breg
arr. 23:34
dep. 23:34
35 km
Belegis, Center
arr. 23:36
dep. 23:36
36 km
Belegis, Ulaz
arr. 23:37
dep. 23:37
36.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 23:43
dep. 23:43
41.5 km
Surduk, Center
arr. 23:44
dep. 23:44
42.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 23:45
dep. 23:45
43 km
Surduk, Okretnica
arr. 23:46
43.8 km
Belgrade (Beograd) - Surduk timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
06:00 07:06 (01:06)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:16
dep. 06:16
11 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:17
dep. 06:17
11.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:29
dep. 06:29
20 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:36
dep. 06:36
24.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:37
dep. 06:37
25.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
26 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
26.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:41
dep. 06:41
28 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:43
dep. 06:43
29 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:44
dep. 06:44
29.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 06:46
dep. 06:46
30.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 06:49
dep. 06:49
32 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 06:51
dep. 06:51
33 km
Belegis, Breg
arr. 06:54
dep. 06:54
35 km
Belegis, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
36 km
Belegis, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
36.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 07:03
dep. 07:03
41.5 km
Surduk, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
42.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 07:05
dep. 07:05
43 km
Surduk, Okretnica
arr. 07:06
43.8 km
14:20 15:26 (01:06)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:20
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
arr. 14:33
dep. 14:33
9.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 14:36
dep. 14:36
11 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 14:37
dep. 14:37
11.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:56
dep. 14:56
24.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:57
dep. 14:57
25.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
26 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
26.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:01
dep. 15:01
28 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:03
dep. 15:03
29 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:04
dep. 15:04
29.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
30 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 15:06
dep. 15:06
30.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 15:09
dep. 15:09
32 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 15:11
dep. 15:11
33 km
Belegis, Breg
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Belegis, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
36 km
Belegis, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
36.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 15:23
dep. 15:23
41.5 km
Surduk, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
42.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 15:25
dep. 15:25
43 km
Surduk, Okretnica
arr. 15:26
43.8 km
22:40 23:46 (01:06)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:40
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 22:48
dep. 22:48
6 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 22:56
dep. 22:56
11 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 22:57
dep. 22:57
11.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 23:09
dep. 23:09
20 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 23:16
dep. 23:16
24.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 23:17
dep. 23:17
25.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 23:18
dep. 23:18
26 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 23:19
dep. 23:19
26.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 23:21
dep. 23:21
28 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 23:23
dep. 23:23
29 km
Stari Banovci, Breg
arr. 23:24
dep. 23:24
29.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
30 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 23:26
dep. 23:26
30.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 23:29
dep. 23:29
32 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 23:31
dep. 23:31
33 km
Belegis, Breg
arr. 23:34
dep. 23:34
35 km
Belegis, Center
arr. 23:36
dep. 23:36
36 km
Belegis, Ulaz
arr. 23:37
dep. 23:37
36.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 23:43
dep. 23:43
41.5 km
Surduk, Center
arr. 23:44
dep. 23:44
42.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 23:45
dep. 23:45
43 km
Surduk, Okretnica
arr. 23:46
43.8 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Surduk su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.