Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Stari Slankamen timetable

saturday, 11.07.2020.
11:35 13:05 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:35
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
arr. 11:49
dep. 11:49
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:04
dep. 12:04
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 12:10
dep. 12:10
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:22
dep. 12:22
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
43 km
arr. 12:42
dep. 12:42
47 km
Novi Karlovci, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
53 km
Novi Slankamen
arr. 12:58
dep. 12:58
60 km
Stari Slankamen, Center
arr. 13:05
63 km
15:20 16:50 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:20
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:49
dep. 15:49
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
arr. 16:27
dep. 16:27
47 km
Novi Karlovci, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
53 km
Novi Slankamen
arr. 16:43
dep. 16:43
60 km
Stari Slankamen, Center
arr. 16:50
63 km
17:00 18:30 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:29
dep. 17:29
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 17:35
dep. 17:35
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
33 km
Indjija, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
43 km
arr. 18:07
dep. 18:07
47 km
Novi Karlovci, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
53 km
Novi Slankamen
arr. 18:23
dep. 18:23
60 km
Stari Slankamen, Center
arr. 18:30
63 km
Belgrade (Beograd) - Stari Slankamen timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
11:35 13:05 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:35
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
arr. 11:49
dep. 11:49
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:04
dep. 12:04
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 12:10
dep. 12:10
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:22
dep. 12:22
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
43 km
arr. 12:42
dep. 12:42
47 km
Novi Karlovci, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
53 km
Novi Slankamen
arr. 12:58
dep. 12:58
60 km
Stari Slankamen, Center
arr. 13:05
63 km
15:20 16:50 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:20
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:49
dep. 15:49
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
arr. 16:27
dep. 16:27
47 km
Novi Karlovci, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
53 km
Novi Slankamen
arr. 16:43
dep. 16:43
60 km
Stari Slankamen, Center
arr. 16:50
63 km
17:00 18:30 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:29
dep. 17:29
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 17:35
dep. 17:35
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
33 km
Indjija, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
43 km
arr. 18:07
dep. 18:07
47 km
Novi Karlovci, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
53 km
Novi Slankamen
arr. 18:23
dep. 18:23
60 km
Stari Slankamen, Center
arr. 18:30
63 km
Belgrade (Beograd) - Stari Slankamen timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
11:35 13:05 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:35
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
arr. 11:49
dep. 11:49
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:04
dep. 12:04
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 12:10
dep. 12:10
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:22
dep. 12:22
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
43 km
arr. 12:42
dep. 12:42
47 km
Novi Karlovci, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
53 km
Novi Slankamen
arr. 12:58
dep. 12:58
60 km
Stari Slankamen, Center
arr. 13:05
63 km
15:20 16:50 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:20
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:49
dep. 15:49
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
arr. 16:27
dep. 16:27
47 km
Novi Karlovci, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
53 km
Novi Slankamen
arr. 16:43
dep. 16:43
60 km
Stari Slankamen, Center
arr. 16:50
63 km
17:00 18:30 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:29
dep. 17:29
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 17:35
dep. 17:35
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
33 km
Indjija, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
43 km
arr. 18:07
dep. 18:07
47 km
Novi Karlovci, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
53 km
Novi Slankamen
arr. 18:23
dep. 18:23
60 km
Stari Slankamen, Center
arr. 18:30
63 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Stari Slankamen su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 11:35 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.