Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Stari Slankamen timetable

wednesday, 21.11.2018.
11:35 13:05 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:35
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
arr. 11:49
dep. 11:49
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:04
dep. 12:04
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 12:10
dep. 12:10
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:22
dep. 12:22
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
43 km
Indjija, Gumaplast
arr. 12:42
dep. 12:42
47 km
Novi Karlovci
arr. 12:51
dep. 12:51
53 km
Novi Slankamen
arr. 12:58
dep. 12:58
60 km
Stari Slankamen
arr. 13:05
63 km
15:20 16:50 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:20
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:49
dep. 15:49
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
Indjija, Gumaplast
arr. 16:27
dep. 16:27
47 km
Novi Karlovci
arr. 16:36
dep. 16:36
53 km
Novi Slankamen
arr. 16:43
dep. 16:43
60 km
Stari Slankamen
arr. 16:50
63 km
17:00 18:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:29
dep. 17:29
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 17:35
dep. 17:35
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
33 km
Indjija, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
43 km
Indjija, Gumaplast
arr. 18:07
dep. 18:07
47 km
Novi Karlovci
arr. 18:16
dep. 18:16
53 km
Novi Slankamen
arr. 18:23
dep. 18:23
60 km
Stari Slankamen
arr. 18:30
63 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
11:35 13:05 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:35
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
arr. 11:49
dep. 11:49
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:04
dep. 12:04
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 12:10
dep. 12:10
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:22
dep. 12:22
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
43 km
Indjija, Gumaplast
arr. 12:42
dep. 12:42
47 km
Novi Karlovci
arr. 12:51
dep. 12:51
53 km
Novi Slankamen
arr. 12:58
dep. 12:58
60 km
Stari Slankamen
arr. 13:05
63 km
15:20 16:50 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:20
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:49
dep. 15:49
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
Indjija, Gumaplast
arr. 16:27
dep. 16:27
47 km
Novi Karlovci
arr. 16:36
dep. 16:36
53 km
Novi Slankamen
arr. 16:43
dep. 16:43
60 km
Stari Slankamen
arr. 16:50
63 km
17:00 18:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:29
dep. 17:29
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 17:35
dep. 17:35
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
33 km
Indjija, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
43 km
Indjija, Gumaplast
arr. 18:07
dep. 18:07
47 km
Novi Karlovci
arr. 18:16
dep. 18:16
53 km
Novi Slankamen
arr. 18:23
dep. 18:23
60 km
Stari Slankamen
arr. 18:30
63 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
11:35 13:05 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:35
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
arr. 11:49
dep. 11:49
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:04
dep. 12:04
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 12:10
dep. 12:10
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:22
dep. 12:22
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
43 km
Indjija, Gumaplast
arr. 12:42
dep. 12:42
47 km
Novi Karlovci
arr. 12:51
dep. 12:51
53 km
Novi Slankamen
arr. 12:58
dep. 12:58
60 km
Stari Slankamen
arr. 13:05
63 km
15:20 16:50 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:20
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:49
dep. 15:49
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
Indjija, Gumaplast
arr. 16:27
dep. 16:27
47 km
Novi Karlovci
arr. 16:36
dep. 16:36
53 km
Novi Slankamen
arr. 16:43
dep. 16:43
60 km
Stari Slankamen
arr. 16:50
63 km
17:00 18:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:29
dep. 17:29
20 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 17:35
dep. 17:35
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
33 km
Indjija, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
43 km
Indjija, Gumaplast
arr. 18:07
dep. 18:07
47 km
Novi Karlovci
arr. 18:16
dep. 18:16
53 km
Novi Slankamen
arr. 18:23
dep. 18:23
60 km
Stari Slankamen
arr. 18:30
63 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Stari Slankamen su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 11:35 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.