Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Stalac timetable

friday, 14.08.2020.
04:05 08:00 (03:55)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 04:12
dep. 04:13
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 04:19
dep. 04:20
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:30
dep. 04:31
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:51
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:59
dep. 05:06
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:23
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
75 km
arr. 05:34
dep. 05:34
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:43
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:49
dep. 05:50
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:07
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:13
dep. 06:14
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
121 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:24
122 km
Brzan, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:35
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:56
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
151 km
arr. 07:13
dep. 07:13
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
165 km
Paracin, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
173 km
arr. 07:41
dep. 07:41
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:45
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
191 km
Lucina, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:57
193 km
Stalac, Railway station
arr. 08:00
196 km
05:58 09:24 (03:26)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:58
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 06:11
dep. 06:11
16 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 06:48
dep. 06:52
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 07:20
dep. 07:21
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 07:48
dep. 07:49
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:55
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:34
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
165 km
Paracin, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
191 km
Stalac, Railway station
arr. 09:24
196 km
07:34 11:27 (03:53)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:34
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:41
dep. 07:42
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:48
dep. 07:48
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:58
dep. 07:58
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 08:02
dep. 08:02
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 08:08
dep. 08:09
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:28
dep. 08:29
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:38
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
75 km
arr. 08:56
dep. 08:56
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:11
dep. 09:12
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:25
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:35
dep. 09:36
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:50
122 km
Brzan, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:01
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:34
151 km
arr. 10:39
dep. 10:40
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
165 km
Paracin, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
173 km
arr. 11:08
dep. 11:08
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
191 km
Lucina, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
193 km
Stalac, Railway station
arr. 11:27
196 km
09:40 12:00 (02:20)
BAS - Central bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:40
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:47
dep. 09:47
3.7 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 12:00
179.6 km
12:50 15:02 (02:12)
BAS - Central bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:50
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 12:56
dep. 12:56
3.7 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:02
179.6 km
13:16 17:12 (03:56)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:16
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:23
dep. 13:24
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 13:30
dep. 13:31
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:41
dep. 13:42
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 13:46
dep. 13:47
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 13:53
dep. 13:54
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:05
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 14:13
dep. 14:14
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 14:22
dep. 14:23
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:30
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:33
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
75 km
arr. 14:41
dep. 14:41
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:44
dep. 14:45
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:49
dep. 14:50
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:56
dep. 14:57
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:10
dep. 15:10
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:20
dep. 15:21
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:35
122 km
Brzan, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
151 km
arr. 16:24
dep. 16:25
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
165 km
Paracin, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
173 km
arr. 16:53
dep. 16:53
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:57
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
191 km
Lucina, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:09
193 km
Stalac, Railway station
arr. 17:12
196 km
15:26 19:26 (04:00)
TopciderRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Topcider
dep. 15:26
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:33
dep. 15:34
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 15:40
dep. 15:43
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 15:58
dep. 15:59
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:05
dep. 16:06
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:25
dep. 16:26
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:41
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
75 km
arr. 16:58
dep. 16:58
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:10
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:16
dep. 17:16
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:25
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:29
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 17:38
dep. 17:38
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:52
122 km
Brzan, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
151 km
arr. 18:39
dep. 18:39
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
165 km
Paracin, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
173 km
arr. 19:07
dep. 19:07
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:11
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:20
191 km
Lucina, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
193 km
Stalac, Railway station
arr. 19:26
196 km
17:32 20:57 (03:25)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:32
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:39
dep. 17:40
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 17:46
dep. 17:47
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:33
dep. 18:34
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:53
dep. 18:54
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:21
dep. 19:21
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:27
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:07
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
165 km
Paracin, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:52
191 km
Stalac, Railway station
arr. 20:57
196 km
18:00 20:20 (02:20)
BAS - Central bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 18:07
dep. 18:07
3.7 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 20:20
179.6 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Stalac su međusobno udaljena ~191 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 12min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Stalac iznosi od 8,30 EUR do 8,30 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.