Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Sremska Mitrovica timetable

saturday, 11.07.2020.
07:30 08:36 (01:06)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:30
arr. 07:36
dep. 07:36
3.1 km
arr. 07:39
dep. 07:39
6.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:28
dep. 08:28
73.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:36
76.7 km
09:30 10:36 (01:06)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
arr. 09:34
dep. 09:34
3 km
arr. 09:35
dep. 09:35
4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 10:32
dep. 10:32
77 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:36
81 km
11:30 12:45 (01:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:30
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 12:40
dep. 12:40
77 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:45
81 km
12:02 13:56 (01:54)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:02
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 12:09
dep. 12:14
0 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 12:30
dep. 12:30
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 12:41
dep. 12:41
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:51
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 13:04
dep. 13:10
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 13:18
dep. 13:18
53 km
Putinci, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:23
62 km
Kraljevci, Railway station
arr. 13:28
dep. 13:28
69 km
arr. 13:32
dep. 13:33
74 km
Voganj, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:45
84 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 13:56
93 km
14:25 15:31 (01:06)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:25
arr. 14:31
dep. 14:31
3.1 km
arr. 14:34
dep. 14:34
6.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 15:23
dep. 15:23
73.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:31
76.7 km
15:15 16:30 (01:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:30
71 km
16:00 17:20 (01:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:00
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:20
81 km
19:15 20:21 (01:06)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:15
arr. 19:21
dep. 19:21
3.1 km
arr. 19:24
dep. 19:24
6.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:13
dep. 20:13
73.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:21
76.7 km
19:48 21:35 (01:47)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:48
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
0 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 20:00
dep. 20:00
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 20:06
dep. 20:06
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:23
dep. 20:24
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:48
dep. 20:49
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:57
53 km
Putinci, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:02
62 km
Kraljevci, Railway station
arr. 21:07
dep. 21:07
69 km
arr. 21:11
dep. 21:12
74 km
Voganj, Railway station
arr. 21:24
dep. 21:24
84 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 21:35
93 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~82 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 19:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.