Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Sremcica timetable

friday, 19.07.2019.
00:10 01:03 (00:53)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 00:10
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 00:11
dep. 00:11
0.6 km
Beograd (Belgrade), Admirala Geprata
arr. 00:13
dep. 00:13
1.3 km
Beograd (Belgrade), Milosa Pocerca
arr. 00:15
dep. 00:15
1.9 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 00:16
dep. 00:16
2.7 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 00:18
dep. 00:18
3.3 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 00:20
dep. 00:20
5.6 km
arr. 00:24
dep. 00:24
6.4 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 00:25
dep. 00:25
6.9 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 00:26
dep. 00:26
7.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 00:27
dep. 00:27
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 00:28
dep. 00:28
8.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 00:29
dep. 00:29
9 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 00:30
dep. 00:30
9.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 00:31
dep. 00:31
10.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 00:32
dep. 00:32
11 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 00:33
dep. 00:33
11.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 00:34
dep. 00:34
11.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 00:35
dep. 00:35
12.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 00:36
dep. 00:36
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 00:37
dep. 00:37
13.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 00:38
dep. 00:38
13.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 00:41
dep. 00:41
15.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 00:40
dep. 00:40
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 00:42
dep. 00:42
16 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 00:44
dep. 00:44
16.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 00:45
dep. 00:45
16.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 00:46
dep. 00:46
17 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 00:47
dep. 00:47
17.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 00:48
dep. 00:48
17.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 00:49
dep. 00:49
18.1 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 00:51
dep. 00:51
20.4 km
Sremcica, Gorica
arr. 00:52
dep. 00:52
21 km
Sremcica, Ulaz
arr. 00:53
dep. 00:53
21.5 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 00:54
dep. 00:54
21.8 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 00:55
dep. 00:55
22.2 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 00:56
dep. 00:56
23 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 00:58
dep. 00:58
23.4 km
Sremcica, Tomaska
arr. 00:59
dep. 00:59
23.8 km
Sremcica, Tesarska
arr. 01:00
dep. 01:00
24.4 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 01:01
dep. 01:01
24.7 km
Sremcica, Vasarska
arr. 01:02
dep. 01:02
25.1 km
Sremcica, Izlaz
arr. 01:02
dep. 01:02
25.5 km
Sremcica, Okretnica
arr. 01:03
26.3 km
01:10 02:03 (00:53)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 01:10
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 01:11
dep. 01:11
0.6 km
Beograd (Belgrade), Admirala Geprata
arr. 01:13
dep. 01:13
1.3 km
Beograd (Belgrade), Milosa Pocerca
arr. 01:15
dep. 01:15
1.9 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 01:16
dep. 01:16
2.7 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 01:18
dep. 01:18
3.3 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 01:20
dep. 01:20
5.6 km
arr. 01:24
dep. 01:24
6.4 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 01:25
dep. 01:25
6.9 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 01:26
dep. 01:26
7.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 01:27
dep. 01:27
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 01:28
dep. 01:28
8.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 01:29
dep. 01:29
9 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 01:30
dep. 01:30
9.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 01:31
dep. 01:31
10.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 01:32
dep. 01:32
11 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 01:33
dep. 01:33
11.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 01:34
dep. 01:34
11.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 01:35
dep. 01:35
12.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 01:36
dep. 01:36
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 01:37
dep. 01:37
13.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 01:38
dep. 01:38
13.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 01:41
dep. 01:41
15.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 01:40
dep. 01:40
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 01:42
dep. 01:42
16 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 01:44
dep. 01:44
16.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 01:45
dep. 01:45
16.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 01:46
dep. 01:46
17 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 01:47
dep. 01:47
17.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 01:48
dep. 01:48
17.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 01:49
dep. 01:49
18.1 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 01:51
dep. 01:51
20.4 km
Sremcica, Gorica
arr. 01:52
dep. 01:52
21 km
Sremcica, Ulaz
arr. 01:53
dep. 01:53
21.5 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 01:54
dep. 01:54
21.8 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 01:55
dep. 01:55
22.2 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 01:56
dep. 01:56
23 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 01:58
dep. 01:58
23.4 km
Sremcica, Tomaska
arr. 01:59
dep. 01:59
23.8 km
Sremcica, Tesarska
arr. 02:00
dep. 02:00
24.4 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 02:01
dep. 02:01
24.7 km
Sremcica, Vasarska
arr. 02:02
dep. 02:02
25.1 km
Sremcica, Izlaz
arr. 02:02
dep. 02:02
25.5 km
Sremcica, Okretnica
arr. 02:03
26.3 km
02:10 03:03 (00:53)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 02:10
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 02:11
dep. 02:11
0.6 km
Beograd (Belgrade), Admirala Geprata
arr. 02:13
dep. 02:13
1.3 km
Beograd (Belgrade), Milosa Pocerca
arr. 02:15
dep. 02:15
1.9 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 02:16
dep. 02:16
2.7 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 02:18
dep. 02:18
3.3 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 02:20
dep. 02:20
5.6 km
arr. 02:24
dep. 02:24
6.4 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 02:25
dep. 02:25
6.9 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 02:26
dep. 02:26
7.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 02:27
dep. 02:27
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 02:28
dep. 02:28
8.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 02:29
dep. 02:29
9 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 02:30
dep. 02:30
9.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 02:31
dep. 02:31
10.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 02:32
dep. 02:32
11 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 02:33
dep. 02:33
11.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 02:34
dep. 02:34
11.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 02:35
dep. 02:35
12.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 02:36
dep. 02:36
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 02:37
dep. 02:37
13.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 02:38
dep. 02:38
13.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 02:41
dep. 02:41
15.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 02:40
dep. 02:40
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 02:42
dep. 02:42
16 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 02:44
dep. 02:44
16.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 02:45
dep. 02:45
16.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 02:46
dep. 02:46
17 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 02:47
dep. 02:47
17.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 02:48
dep. 02:48
17.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 02:49
dep. 02:49
18.1 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 02:51
dep. 02:51
20.4 km
Sremcica, Gorica
arr. 02:52
dep. 02:52
21 km
Sremcica, Ulaz
arr. 02:53
dep. 02:53
21.5 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 02:54
dep. 02:54
21.8 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 02:55
dep. 02:55
22.2 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 02:56
dep. 02:56
23 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 02:58
dep. 02:58
23.4 km
Sremcica, Tomaska
arr. 02:59
dep. 02:59
23.8 km
Sremcica, Tesarska
arr. 03:00
dep. 03:00
24.4 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 03:01
dep. 03:01
24.7 km
Sremcica, Vasarska
arr. 03:02
dep. 03:02
25.1 km
Sremcica, Izlaz
arr. 03:02
dep. 03:02
25.5 km
Sremcica, Okretnica
arr. 03:03
26.3 km
07:00 07:27 (00:27)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:03
dep. 07:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 07:07
dep. 07:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:09
dep. 07:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 07:12
dep. 07:12
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:24
dep. 07:24
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:25
dep. 07:25
16.8 km
Sremcica, Okretnica
arr. 07:27
18.5 km
12:45 13:12 (00:27)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 12:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:48
dep. 12:48
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 12:52
dep. 12:52
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:54
dep. 12:54
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 12:57
dep. 12:57
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:09
dep. 13:09
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:10
dep. 13:10
16.8 km
Sremcica, Okretnica
arr. 13:12
18.5 km
Beograd (Belgrade) - Sremcica timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
00:10 01:03 (00:53)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 00:10
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 00:11
dep. 00:11
0.6 km
Beograd (Belgrade), Admirala Geprata
arr. 00:13
dep. 00:13
1.3 km
Beograd (Belgrade), Milosa Pocerca
arr. 00:15
dep. 00:15
1.9 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 00:16
dep. 00:16
2.7 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 00:18
dep. 00:18
3.3 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 00:20
dep. 00:20
5.6 km
arr. 00:24
dep. 00:24
6.4 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 00:25
dep. 00:25
6.9 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 00:26
dep. 00:26
7.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 00:27
dep. 00:27
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 00:28
dep. 00:28
8.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 00:29
dep. 00:29
9 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 00:30
dep. 00:30
9.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 00:31
dep. 00:31
10.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 00:32
dep. 00:32
11 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 00:33
dep. 00:33
11.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 00:34
dep. 00:34
11.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 00:35
dep. 00:35
12.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 00:36
dep. 00:36
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 00:37
dep. 00:37
13.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 00:38
dep. 00:38
13.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 00:41
dep. 00:41
15.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 00:40
dep. 00:40
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 00:42
dep. 00:42
16 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 00:44
dep. 00:44
16.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 00:45
dep. 00:45
16.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 00:46
dep. 00:46
17 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 00:47
dep. 00:47
17.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 00:48
dep. 00:48
17.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 00:49
dep. 00:49
18.1 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 00:51
dep. 00:51
20.4 km
Sremcica, Gorica
arr. 00:52
dep. 00:52
21 km
Sremcica, Ulaz
arr. 00:53
dep. 00:53
21.5 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 00:54
dep. 00:54
21.8 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 00:55
dep. 00:55
22.2 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 00:56
dep. 00:56
23 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 00:58
dep. 00:58
23.4 km
Sremcica, Tomaska
arr. 00:59
dep. 00:59
23.8 km
Sremcica, Tesarska
arr. 01:00
dep. 01:00
24.4 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 01:01
dep. 01:01
24.7 km
Sremcica, Vasarska
arr. 01:02
dep. 01:02
25.1 km
Sremcica, Izlaz
arr. 01:02
dep. 01:02
25.5 km
Sremcica, Okretnica
arr. 01:03
26.3 km
01:10 02:03 (00:53)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 01:10
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 01:11
dep. 01:11
0.6 km
Beograd (Belgrade), Admirala Geprata
arr. 01:13
dep. 01:13
1.3 km
Beograd (Belgrade), Milosa Pocerca
arr. 01:15
dep. 01:15
1.9 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 01:16
dep. 01:16
2.7 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 01:18
dep. 01:18
3.3 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 01:20
dep. 01:20
5.6 km
arr. 01:24
dep. 01:24
6.4 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 01:25
dep. 01:25
6.9 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 01:26
dep. 01:26
7.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 01:27
dep. 01:27
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 01:28
dep. 01:28
8.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 01:29
dep. 01:29
9 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 01:30
dep. 01:30
9.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 01:31
dep. 01:31
10.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 01:32
dep. 01:32
11 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 01:33
dep. 01:33
11.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 01:34
dep. 01:34
11.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 01:35
dep. 01:35
12.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 01:36
dep. 01:36
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 01:37
dep. 01:37
13.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 01:38
dep. 01:38
13.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 01:41
dep. 01:41
15.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 01:40
dep. 01:40
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 01:42
dep. 01:42
16 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 01:44
dep. 01:44
16.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 01:45
dep. 01:45
16.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 01:46
dep. 01:46
17 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 01:47
dep. 01:47
17.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 01:48
dep. 01:48
17.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 01:49
dep. 01:49
18.1 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 01:51
dep. 01:51
20.4 km
Sremcica, Gorica
arr. 01:52
dep. 01:52
21 km
Sremcica, Ulaz
arr. 01:53
dep. 01:53
21.5 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 01:54
dep. 01:54
21.8 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 01:55
dep. 01:55
22.2 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 01:56
dep. 01:56
23 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 01:58
dep. 01:58
23.4 km
Sremcica, Tomaska
arr. 01:59
dep. 01:59
23.8 km
Sremcica, Tesarska
arr. 02:00
dep. 02:00
24.4 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 02:01
dep. 02:01
24.7 km
Sremcica, Vasarska
arr. 02:02
dep. 02:02
25.1 km
Sremcica, Izlaz
arr. 02:02
dep. 02:02
25.5 km
Sremcica, Okretnica
arr. 02:03
26.3 km
02:10 03:03 (00:53)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 02:10
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 02:11
dep. 02:11
0.6 km
Beograd (Belgrade), Admirala Geprata
arr. 02:13
dep. 02:13
1.3 km
Beograd (Belgrade), Milosa Pocerca
arr. 02:15
dep. 02:15
1.9 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 02:16
dep. 02:16
2.7 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 02:18
dep. 02:18
3.3 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 02:20
dep. 02:20
5.6 km
arr. 02:24
dep. 02:24
6.4 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 02:25
dep. 02:25
6.9 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 02:26
dep. 02:26
7.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 02:27
dep. 02:27
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 02:28
dep. 02:28
8.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 02:29
dep. 02:29
9 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 02:30
dep. 02:30
9.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 02:31
dep. 02:31
10.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 02:32
dep. 02:32
11 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 02:33
dep. 02:33
11.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 02:34
dep. 02:34
11.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 02:35
dep. 02:35
12.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 02:36
dep. 02:36
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 02:37
dep. 02:37
13.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 02:38
dep. 02:38
13.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 02:41
dep. 02:41
15.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 02:40
dep. 02:40
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 02:42
dep. 02:42
16 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 02:44
dep. 02:44
16.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 02:45
dep. 02:45
16.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 02:46
dep. 02:46
17 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 02:47
dep. 02:47
17.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 02:48
dep. 02:48
17.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 02:49
dep. 02:49
18.1 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 02:51
dep. 02:51
20.4 km
Sremcica, Gorica
arr. 02:52
dep. 02:52
21 km
Sremcica, Ulaz
arr. 02:53
dep. 02:53
21.5 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 02:54
dep. 02:54
21.8 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 02:55
dep. 02:55
22.2 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 02:56
dep. 02:56
23 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 02:58
dep. 02:58
23.4 km
Sremcica, Tomaska
arr. 02:59
dep. 02:59
23.8 km
Sremcica, Tesarska
arr. 03:00
dep. 03:00
24.4 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 03:01
dep. 03:01
24.7 km
Sremcica, Vasarska
arr. 03:02
dep. 03:02
25.1 km
Sremcica, Izlaz
arr. 03:02
dep. 03:02
25.5 km
Sremcica, Okretnica
arr. 03:03
26.3 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sremcica su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:10 h, dok je poslednji polazak u 12:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.