Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Srbobran timetable

monday, 18.02.2019.
04:30 06:48 (02:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 04:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 04:41
dep. 04:41
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 04:55
dep. 04:55
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
33 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
43 km
arr. 05:31
dep. 05:31
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
dep. 05:54
74 km
arr. 06:02
dep. 06:10
80 km
Sirig, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:48
112 km
05:00 07:01 (02:01)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
arr. 06:20
dep. 06:25
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 06:48
dep. 06:48
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 07:01
112 km
05:30 07:48 (02:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
arr. 07:02
dep. 07:10
80 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 07:33
dep. 07:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 07:48
112 km
06:15 08:33 (02:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
arr. 07:47
dep. 07:55
80 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 08:18
dep. 08:18
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:33
112 km
06:50 09:03 (02:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:50
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
33 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
43 km
arr. 07:51
dep. 07:51
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
74 km
arr. 08:22
dep. 08:25
80 km
Sirig, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:03
112 km
07:30 09:36 (02:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
arr. 08:53
dep. 09:00
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 09:23
dep. 09:23
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
112 km
08:45 10:52 (02:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 08:57
dep. 08:57
6 km
arr. 10:10
dep. 10:15
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:38
dep. 10:38
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 10:52
112 km
09:00 11:18 (02:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 09:11
dep. 09:11
6 km
arr. 10:32
dep. 10:40
80 km
Sirig, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:18
112 km
09:45 11:52 (02:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 09:57
dep. 09:57
6 km
arr. 11:08
dep. 11:15
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 11:37
dep. 11:37
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:52
112 km
10:30 12:45 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
arr. 12:00
dep. 12:15
80 km
Sirig, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 12:45
112 km
10:55 13:02 (02:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:05
dep. 11:05
6 km
arr. 12:15
dep. 12:25
80 km
Sirig, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:02
112 km
11:00 13:08 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
112 km
11:45 14:03 (02:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
43 km
arr. 12:48
dep. 12:48
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
74 km
arr. 13:20
dep. 13:25
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:48
dep. 13:48
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
112 km
12:30 14:48 (02:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:41
dep. 12:41
6 km
arr. 14:02
dep. 14:10
80 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 14:33
dep. 14:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:48
112 km
13:00 15:08 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
arr. 14:23
dep. 14:30
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 14:53
dep. 14:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
112 km
13:00 15:18 (02:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
arr. 14:32
dep. 14:40
80 km
Sirig, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:18
112 km
13:50 16:22 (02:32)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:50
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:00
dep. 14:00
6 km
arr. 15:35
dep. 15:45
80 km
Sirig, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
112 km
14:45 17:08 (02:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
arr. 16:08
dep. 16:30
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 16:53
dep. 16:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:08
112 km
15:30 17:48 (02:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
arr. 17:02
dep. 17:10
80 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 17:33
dep. 17:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:48
112 km
16:00 17:58 (01:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
arr. 17:10
dep. 17:20
80 km
Sirig, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:58
112 km
18:15 20:27 (02:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 18:27
dep. 18:27
6 km
arr. 19:38
dep. 19:50
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 20:15
dep. 20:15
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 20:27
112 km
19:15 21:22 (02:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
arr. 20:38
dep. 20:45
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 21:10
dep. 21:10
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 21:22
112 km
20:15 22:07 (01:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
arr. 21:25
dep. 21:30
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 21:56
dep. 21:56
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 22:07
112 km
22:00 23:47 (01:47)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 22:12
dep. 22:12
6 km
arr. 23:10
dep. 23:15
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 23:36
dep. 23:36
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 23:47
112 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Srbobran su međusobno udaljena ~112 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 47min., a najduže 02h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.