Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Sopot timetable

tuesday, 07.07.2020.
00:00 01:39 (01:39)
BAS - Central bus stationVojska
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 00:00
Belgrade (Beograd), Slavija
arr. 00:05
dep. 00:05
1.5 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 00:13
dep. 00:13
4.1 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 00:17
dep. 00:17
6.9 km
Belgrade (Beograd), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 00:22
dep. 00:22
10.2 km
Belgrade (Beograd), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 00:26
dep. 00:26
12.5 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 00:29
dep. 00:29
13.3 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 00:32
dep. 00:32
14.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 00:34
dep. 00:34
15.9 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 00:36
dep. 00:36
16.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 00:39
dep. 00:39
17.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 00:42
dep. 00:42
19.1 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 00:43
dep. 00:43
19.7 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 00:48
dep. 00:48
21.6 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 00:52
dep. 00:52
24.4 km
arr. 00:53
dep. 00:53
26.5 km
arr. 00:54
dep. 00:54
27.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 00:55
dep. 00:55
28 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 00:58
dep. 00:58
29.9 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 01:00
dep. 01:00
30.9 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 01:02
dep. 01:02
31.9 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 01:04
dep. 01:04
33 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 01:06
dep. 01:06
34 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 01:08
dep. 01:08
34.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 01:11
dep. 01:11
36.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 01:12
dep. 01:12
37.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 01:13
dep. 01:13
38.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
39.1 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 01:17
dep. 01:17
40.4 km
Popovic, Drumine
arr. 01:19
dep. 01:19
41.6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 01:22
dep. 01:22
43.6 km
Durinci, Karinac
arr. 01:25
dep. 01:25
45.6 km
Durinci, Durinci
arr. 01:28
dep. 01:28
47.6 km
Durinci, Railway station
arr. 01:29
dep. 01:29
48 km
Sopot, Vojska
arr. 01:31
dep. 01:31
49.2 km
Sopot, Pijaca
arr. 01:34
dep. 01:34
51.3 km
Sopot, Bus station
arr. 01:35
dep. 01:35
51.8 km
Sopot, Pijaca
arr. 01:36
dep. 01:36
52.3 km
Sopot, Vojska
arr. 01:39
54.4 km
05:35 06:39 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:35
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 05:37
dep. 05:37
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 05:45
dep. 05:45
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 06:16
dep. 06:16
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:27
dep. 06:27
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:30
dep. 06:30
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 06:35
dep. 06:35
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 06:38
dep. 06:38
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 06:39
55.9 km
06:00 07:04 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:02
dep. 06:02
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 06:41
dep. 06:41
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:52
dep. 06:52
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:55
dep. 06:55
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:57
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 07:00
dep. 07:00
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 07:04
55.9 km
06:30 08:02 (01:32)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:33
dep. 06:33
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
39.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 07:30
dep. 07:30
42.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 07:32
dep. 07:32
43.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
43.6 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 07:34
dep. 07:34
44.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
44.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 07:36
dep. 07:36
45.1 km
Popovic, Nestorovac
arr. 07:38
dep. 07:38
46.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 07:41
dep. 07:41
47.2 km
Popovic, Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
48.5 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 07:46
dep. 07:46
49.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 07:49
dep. 07:49
51.7 km
Durinci, Karinac
arr. 07:52
dep. 07:52
53.7 km
Durinci, Durinci
arr. 07:55
dep. 07:55
55.7 km
Durinci, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:56
56 km
Sopot, Vojska
arr. 07:58
dep. 07:58
57.2 km
Sopot, Pijaca
arr. 08:01
dep. 08:01
59.2 km
Sopot, Bus station
arr. 08:02
59.7 km
06:40 07:44 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:40
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:42
dep. 06:42
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 07:21
dep. 07:21
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:32
dep. 07:32
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:35
dep. 07:35
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:37
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 07:40
dep. 07:40
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 07:43
dep. 07:43
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 07:44
55.9 km
06:40 08:05 (01:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:40
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:42
dep. 06:42
0.5 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:46
dep. 06:46
3.7 km
Belgrade (Beograd), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Belgrade (Beograd), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:59
dep. 06:59
8 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 07:02
dep. 07:02
10 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 07:04
dep. 07:04
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 07:08
dep. 07:08
12.5 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 07:13
dep. 07:13
13.5 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
14.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 07:20
dep. 07:20
15.1 km
arr. 07:23
dep. 07:23
16.7 km
arr. 07:24
dep. 07:24
17.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 07:25
dep. 07:25
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 07:28
dep. 07:28
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 07:30
dep. 07:30
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 07:32
dep. 07:32
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 07:34
dep. 07:34
23.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 07:36
dep. 07:36
24.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 07:38
dep. 07:38
25.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 07:41
dep. 07:41
27.2 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 07:42
dep. 07:42
30 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 07:43
dep. 07:43
31.9 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
33.7 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 07:46
dep. 07:46
34.7 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 07:47
dep. 07:47
35.7 km
Popovic, Drumine
arr. 07:49
dep. 07:49
36.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 07:52
dep. 07:52
38.3 km
Durinci, Karinac
arr. 07:55
dep. 07:55
39.1 km
Durinci, Durinci
arr. 07:58
dep. 07:58
41.4 km
Durinci, Railway station
arr. 07:59
dep. 07:59
44.7 km
Sopot, Vojska
arr. 08:01
dep. 08:01
47 km
Sopot, Pijaca
arr. 08:04
dep. 08:04
48 km
Sopot, Bus station
arr. 08:05
48.9 km
07:10 08:14 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:10
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 07:12
dep. 07:12
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 07:51
dep. 07:51
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:02
dep. 08:02
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:05
dep. 08:05
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:07
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 08:10
dep. 08:10
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 08:13
dep. 08:13
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 08:14
55.9 km
07:15 08:19 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 07:17
dep. 07:17
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 07:56
dep. 07:56
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:07
dep. 08:07
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:10
dep. 08:10
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:12
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 08:15
dep. 08:15
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 08:18
dep. 08:18
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 08:19
55.9 km
07:30 09:02 (01:32)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 07:33
dep. 07:33
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 08:24
dep. 08:24
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
39.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 08:30
dep. 08:30
42.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 08:32
dep. 08:32
43.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
43.6 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 08:34
dep. 08:34
44.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 08:35
dep. 08:35
44.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 08:36
dep. 08:36
45.1 km
Popovic, Nestorovac
arr. 08:38
dep. 08:38
46.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 08:41
dep. 08:41
47.2 km
Popovic, Izlaz
arr. 08:44
dep. 08:44
48.5 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 08:46
dep. 08:46
49.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 08:49
dep. 08:49
51.7 km
Durinci, Karinac
arr. 08:52
dep. 08:52
53.7 km
Durinci, Durinci
arr. 08:55
dep. 08:55
55.7 km
Durinci, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
56 km
Sopot, Vojska
arr. 08:58
dep. 08:58
57.2 km
Sopot, Pijaca
arr. 09:01
dep. 09:01
59.2 km
Sopot, Bus station
arr. 09:02
59.7 km
07:50 08:54 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:50
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 07:52
dep. 07:52
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 08:00
dep. 08:00
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 08:31
dep. 08:31
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:42
dep. 08:42
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:45
dep. 08:45
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:47
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 08:50
dep. 08:50
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 08:53
dep. 08:53
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 08:54
55.9 km
07:50 09:15 (01:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:50
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 07:52
dep. 07:52
0.5 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 07:56
dep. 07:56
3.7 km
Belgrade (Beograd), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 08:01
dep. 08:01
4 km
Belgrade (Beograd), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 08:06
dep. 08:06
6 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 08:12
dep. 08:12
10 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 08:14
dep. 08:14
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 08:16
dep. 08:16
12 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 08:18
dep. 08:18
12.5 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 08:23
dep. 08:23
13.5 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 08:26
dep. 08:26
14.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 08:30
dep. 08:30
15.1 km
arr. 08:33
dep. 08:33
16.7 km
arr. 08:34
dep. 08:34
17.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 08:35
dep. 08:35
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 08:38
dep. 08:38
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 08:40
dep. 08:40
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 08:42
dep. 08:42
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 08:44
dep. 08:44
23.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 08:46
dep. 08:46
24.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 08:48
dep. 08:48
25.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 08:51
dep. 08:51
27.2 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 08:52
dep. 08:52
30 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 08:53
dep. 08:53
31.9 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
33.7 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 08:56
dep. 08:56
34.7 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 08:57
dep. 08:57
35.7 km
Popovic, Drumine
arr. 08:59
dep. 08:59
36.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 09:02
dep. 09:02
38.3 km
Durinci, Karinac
arr. 09:05
dep. 09:05
39.1 km
Durinci, Durinci
arr. 09:08
dep. 09:08
41.4 km
Durinci, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
44.7 km
Sopot, Vojska
arr. 09:11
dep. 09:11
47 km
Sopot, Pijaca
arr. 09:14
dep. 09:14
48 km
Sopot, Bus station
arr. 09:15
48.9 km
08:15 09:19 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:15
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 08:17
dep. 08:17
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 08:56
dep. 08:56
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:07
dep. 09:07
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:10
dep. 09:10
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:12
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 09:15
dep. 09:15
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 09:18
dep. 09:18
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 09:19
55.9 km
08:30 09:34 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 08:32
dep. 08:32
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 09:11
dep. 09:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:22
dep. 09:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:25
dep. 09:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 09:30
dep. 09:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 09:33
dep. 09:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 09:34
55.9 km
09:00 10:04 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 09:02
dep. 09:02
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:10
dep. 09:10
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 09:41
dep. 09:41
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:52
dep. 09:52
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:55
dep. 09:55
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 09:57
dep. 09:57
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 10:00
dep. 10:00
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 10:03
dep. 10:03
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 10:04
55.9 km
09:30 10:34 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 09:32
dep. 09:32
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 10:11
dep. 10:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 10:22
dep. 10:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 10:25
dep. 10:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 10:30
dep. 10:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 10:33
dep. 10:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 10:34
55.9 km
10:40 11:44 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:40
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 10:42
dep. 10:42
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 10:50
dep. 10:50
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 11:21
dep. 11:21
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:32
dep. 11:32
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 11:35
dep. 11:35
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:37
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 11:40
dep. 11:40
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 11:43
dep. 11:43
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 11:44
55.9 km
10:50 11:54 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:50
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 10:52
dep. 10:52
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 11:00
dep. 11:00
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 11:31
dep. 11:31
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:42
dep. 11:42
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 11:45
dep. 11:45
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 11:47
dep. 11:47
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 11:50
dep. 11:50
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 11:53
dep. 11:53
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 11:54
55.9 km
10:50 12:15 (01:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:50
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 10:52
dep. 10:52
0.5 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:56
dep. 10:56
3.7 km
Belgrade (Beograd), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 11:01
dep. 11:01
4 km
Belgrade (Beograd), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 11:06
dep. 11:06
6 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 11:09
dep. 11:09
8 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 11:12
dep. 11:12
10 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 11:14
dep. 11:14
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 11:16
dep. 11:16
12 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 11:18
dep. 11:18
12.5 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 11:23
dep. 11:23
13.5 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 11:26
dep. 11:26
14.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 11:30
dep. 11:30
15.1 km
arr. 11:33
dep. 11:33
16.7 km
arr. 11:34
dep. 11:34
17.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 11:35
dep. 11:35
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 11:38
dep. 11:38
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 11:40
dep. 11:40
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 11:42
dep. 11:42
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 11:44
dep. 11:44
23.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 11:46
dep. 11:46
24.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
25.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 11:51
dep. 11:51
27.2 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 11:52
dep. 11:52
30 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 11:53
dep. 11:53
31.9 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
33.7 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 11:56
dep. 11:56
34.7 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 11:57
dep. 11:57
35.7 km
Popovic, Drumine
arr. 11:59
dep. 11:59
36.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 12:02
dep. 12:02
38.3 km
Durinci, Karinac
arr. 12:05
dep. 12:05
39.1 km
Durinci, Durinci
arr. 12:08
dep. 12:08
41.4 km
Durinci, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:09
44.7 km
Sopot, Vojska
arr. 12:11
dep. 12:11
47 km
Sopot, Pijaca
arr. 12:14
dep. 12:14
48 km
Sopot, Bus station
arr. 12:15
48.9 km
11:45 12:49 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 11:47
dep. 11:47
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 12:26
dep. 12:26
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:37
dep. 12:37
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:40
dep. 12:40
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:42
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 12:45
dep. 12:45
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 12:48
dep. 12:48
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 12:49
55.9 km
12:30 13:34 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 12:32
dep. 12:32
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 13:11
dep. 13:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:22
dep. 13:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:25
dep. 13:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 13:27
dep. 13:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 13:30
dep. 13:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 13:33
dep. 13:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 13:34
55.9 km
13:20 14:24 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:20
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 13:22
dep. 13:22
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 14:01
dep. 14:01
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:12
dep. 14:12
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:17
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 14:20
dep. 14:20
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 14:24
55.9 km
13:45 14:49 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 13:47
dep. 13:47
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 14:26
dep. 14:26
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:37
dep. 14:37
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:40
dep. 14:40
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 14:42
dep. 14:42
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 14:45
dep. 14:45
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 14:48
dep. 14:48
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 14:49
55.9 km
14:00 15:04 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 14:02
dep. 14:02
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 14:41
dep. 14:41
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:52
dep. 14:52
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:55
dep. 14:55
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:57
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 15:00
dep. 15:00
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 15:03
dep. 15:03
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 15:04
55.9 km
14:45 15:50 (01:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 14:47
dep. 14:47
1.4 km
Belgrade (Beograd), Mostarska petlja
arr. 14:49
dep. 14:49
2.2 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Belgrade (Beograd), Pogon Kosmaj
arr. 15:05
dep. 15:05
9.8 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 15:27
dep. 15:27
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:38
dep. 15:38
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:41
dep. 15:41
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 15:46
dep. 15:46
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 15:49
dep. 15:49
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 15:50
55.9 km
15:00 16:25 (01:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:06
dep. 15:06
3.7 km
Belgrade (Beograd), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 15:11
dep. 15:11
4 km
Belgrade (Beograd), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:19
dep. 15:19
8 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 15:24
dep. 15:24
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 15:26
dep. 15:26
12 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 15:28
dep. 15:28
12.5 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:33
dep. 15:33
13.5 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
14.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 15:40
dep. 15:40
15.1 km
arr. 15:43
dep. 15:43
16.7 km
arr. 15:44
dep. 15:44
17.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 15:45
dep. 15:45
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 15:48
dep. 15:48
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 15:50
dep. 15:50
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 15:52
dep. 15:52
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 15:54
dep. 15:54
23.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 15:56
dep. 15:56
24.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 15:58
dep. 15:58
25.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 16:01
dep. 16:01
27.2 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 16:02
dep. 16:02
30 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 16:03
dep. 16:03
31.9 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
33.7 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 16:06
dep. 16:06
34.7 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 16:07
dep. 16:07
35.7 km
Popovic, Drumine
arr. 16:09
dep. 16:09
36.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 16:12
dep. 16:12
38.3 km
Durinci, Karinac
arr. 16:15
dep. 16:15
39.1 km
Durinci, Durinci
arr. 16:18
dep. 16:18
41.4 km
Durinci, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
44.7 km
Sopot, Vojska
arr. 16:21
dep. 16:21
47 km
Sopot, Pijaca
arr. 16:24
dep. 16:24
48 km
Sopot, Bus station
arr. 16:25
48.9 km
15:10 16:14 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:10
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 15:12
dep. 15:12
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 15:51
dep. 15:51
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:02
dep. 16:02
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:05
dep. 16:05
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 16:10
dep. 16:10
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 16:13
dep. 16:13
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 16:14
55.9 km
15:25 16:50 (01:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 15:28
dep. 15:28
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 16:16
dep. 16:16
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
39.4 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 16:24
dep. 16:24
41.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 16:29
dep. 16:29
43.2 km
Popovic, Izlaz
arr. 16:32
dep. 16:32
44.5 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 16:34
dep. 16:34
45.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 16:37
dep. 16:37
47.7 km
Durinci, Karinac
arr. 16:40
dep. 16:40
49.7 km
Durinci, Durinci
arr. 16:43
dep. 16:43
51.7 km
Durinci, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:44
52 km
Sopot, Vojska
arr. 16:46
dep. 16:46
53.2 km
Sopot, Pijaca
arr. 16:49
dep. 16:49
55.2 km
Sopot, Bus station
arr. 16:50
55.7 km
15:30 16:34 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 15:32
dep. 15:32
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 16:11
dep. 16:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:22
dep. 16:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:25
dep. 16:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 16:30
dep. 16:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 16:34
55.9 km
16:00 17:04 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 16:02
dep. 16:02
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 16:41
dep. 16:41
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:52
dep. 16:52
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:55
dep. 16:55
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:57
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 17:00
dep. 17:00
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 17:03
dep. 17:03
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 17:04
55.9 km
16:10 17:35 (01:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:10
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 16:12
dep. 16:12
0.5 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 16:16
dep. 16:16
3.7 km
Belgrade (Beograd), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Belgrade (Beograd), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 16:29
dep. 16:29
8 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 16:32
dep. 16:32
10 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 16:34
dep. 16:34
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 16:36
dep. 16:36
12 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 16:38
dep. 16:38
12.5 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 16:43
dep. 16:43
13.5 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 16:46
dep. 16:46
14.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 16:50
dep. 16:50
15.1 km
arr. 16:53
dep. 16:53
16.7 km
arr. 16:54
dep. 16:54
17.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 16:55
dep. 16:55
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 16:58
dep. 16:58
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 17:00
dep. 17:00
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 17:02
dep. 17:02
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 17:04
dep. 17:04
23.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 17:06
dep. 17:06
24.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 17:08
dep. 17:08
25.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 17:11
dep. 17:11
27.2 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 17:12
dep. 17:12
30 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 17:13
dep. 17:13
31.9 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
33.7 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 17:16
dep. 17:16
34.7 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 17:17
dep. 17:17
35.7 km
Popovic, Drumine
arr. 17:19
dep. 17:19
36.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 17:22
dep. 17:22
38.3 km
Durinci, Karinac
arr. 17:25
dep. 17:25
39.1 km
Durinci, Durinci
arr. 17:28
dep. 17:28
41.4 km
Durinci, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:29
44.7 km
Sopot, Vojska
arr. 17:31
dep. 17:31
47 km
Sopot, Pijaca
arr. 17:34
dep. 17:34
48 km
Sopot, Bus station
arr. 17:35
48.9 km
16:20 17:24 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:20
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 16:22
dep. 16:22
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 16:30
dep. 16:30
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 17:01
dep. 17:01
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 17:12
dep. 17:12
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:15
dep. 17:15
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 17:20
dep. 17:20
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 17:23
dep. 17:23
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 17:24
55.9 km
16:40 17:44 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 16:42
dep. 16:42
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 17:21
dep. 17:21
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 17:32
dep. 17:32
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:35
dep. 17:35
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 17:40
dep. 17:40
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 17:43
dep. 17:43
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 17:44
55.9 km
17:20 18:24 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:20
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 17:22
dep. 17:22
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 18:01
dep. 18:01
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:12
dep. 18:12
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 18:15
dep. 18:15
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 18:20
dep. 18:20
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 18:23
dep. 18:23
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 18:24
55.9 km
18:10 19:14 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:10
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 18:12
dep. 18:12
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 18:20
dep. 18:20
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 18:51
dep. 18:51
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:02
dep. 19:02
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:05
dep. 19:05
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:07
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 19:10
dep. 19:10
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 19:13
dep. 19:13
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 19:14
55.9 km
18:10 19:35 (01:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:10
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 18:12
dep. 18:12
0.5 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 18:16
dep. 18:16
3.7 km
Belgrade (Beograd), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 18:21
dep. 18:21
4 km
Belgrade (Beograd), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 18:26
dep. 18:26
6 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 18:29
dep. 18:29
8 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 18:32
dep. 18:32
10 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 18:34
dep. 18:34
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:36
dep. 18:36
12 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:38
dep. 18:38
12.5 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:43
dep. 18:43
13.5 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 18:46
dep. 18:46
14.1 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 18:50
dep. 18:50
15.1 km
arr. 18:53
dep. 18:53
16.7 km
arr. 18:54
dep. 18:54
17.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 18:55
dep. 18:55
18.6 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 18:58
dep. 18:58
19.7 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 19:00
dep. 19:00
20.7 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 19:02
dep. 19:02
21.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 19:04
dep. 19:04
23.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 19:06
dep. 19:06
24.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 19:08
dep. 19:08
25.1 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 19:11
dep. 19:11
27.2 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 19:12
dep. 19:12
30 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 19:13
dep. 19:13
31.9 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
33.7 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 19:16
dep. 19:16
34.7 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 19:17
dep. 19:17
35.7 km
Popovic, Drumine
arr. 19:19
dep. 19:19
36.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 19:22
dep. 19:22
38.3 km
Durinci, Karinac
arr. 19:25
dep. 19:25
39.1 km
Durinci, Durinci
arr. 19:28
dep. 19:28
41.4 km
Durinci, Railway station
arr. 19:29
dep. 19:29
44.7 km
Sopot, Vojska
arr. 19:31
dep. 19:31
47 km
Sopot, Pijaca
arr. 19:34
dep. 19:34
48 km
Sopot, Bus station
arr. 19:35
48.9 km
18:40 19:44 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:40
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 18:42
dep. 18:42
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 18:50
dep. 18:50
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 19:21
dep. 19:21
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:32
dep. 19:32
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:35
dep. 19:35
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:37
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 19:40
dep. 19:40
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 19:43
dep. 19:43
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 19:44
55.9 km
19:00 20:05 (01:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 19:02
dep. 19:02
1.4 km
Belgrade (Beograd), Mostarska petlja
arr. 19:04
dep. 19:04
2.2 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Belgrade (Beograd), Pogon Kosmaj
arr. 19:20
dep. 19:20
9.8 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 19:42
dep. 19:42
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:53
dep. 19:53
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:56
dep. 19:56
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 20:01
dep. 20:01
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 20:04
dep. 20:04
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 20:05
55.9 km
20:00 21:04 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 20:02
dep. 20:02
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 20:41
dep. 20:41
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 20:52
dep. 20:52
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 20:55
dep. 20:55
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:57
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 21:00
dep. 21:00
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 21:03
dep. 21:03
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 21:04
55.9 km
20:00 21:32 (01:32)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 20:03
dep. 20:03
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 20:51
dep. 20:51
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
39.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 21:00
dep. 21:00
42.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 21:02
dep. 21:02
43.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
43.6 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 21:04
dep. 21:04
44.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 21:05
dep. 21:05
44.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 21:06
dep. 21:06
45.1 km
Popovic, Nestorovac
arr. 21:08
dep. 21:08
46.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 21:11
dep. 21:11
47.2 km
Popovic, Izlaz
arr. 21:14
dep. 21:14
48.5 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 21:16
dep. 21:16
49.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 21:19
dep. 21:19
51.7 km
Durinci, Karinac
arr. 21:22
dep. 21:22
53.7 km
Durinci, Durinci
arr. 21:25
dep. 21:25
55.7 km
Durinci, Railway station
arr. 21:26
dep. 21:26
56 km
Sopot, Vojska
arr. 21:28
dep. 21:28
57.2 km
Sopot, Pijaca
arr. 21:31
dep. 21:31
59.2 km
Sopot, Bus station
arr. 21:32
59.7 km
20:20 21:24 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:20
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 20:22
dep. 20:22
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:30
dep. 20:30
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 21:01
dep. 21:01
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 21:12
dep. 21:12
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 21:15
dep. 21:15
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:17
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 21:20
dep. 21:20
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 21:23
dep. 21:23
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 21:24
55.9 km
20:50 21:54 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:50
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 20:52
dep. 20:52
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 21:00
dep. 21:00
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 21:31
dep. 21:31
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 21:42
dep. 21:42
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 21:45
dep. 21:45
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 21:50
dep. 21:50
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 21:53
dep. 21:53
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 21:54
55.9 km
21:20 22:24 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 21:20
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 21:22
dep. 21:22
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 21:30
dep. 21:30
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 22:01
dep. 22:01
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 22:12
dep. 22:12
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 22:15
dep. 22:15
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:17
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 22:20
dep. 22:20
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 22:23
dep. 22:23
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 22:24
55.9 km
22:30 23:34 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 22:32
dep. 22:32
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 22:40
dep. 22:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 23:11
dep. 23:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 23:22
dep. 23:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 23:25
dep. 23:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 23:27
dep. 23:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 23:30
dep. 23:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 23:33
dep. 23:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 23:34
55.9 km
23:30 00:34 (01:04)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 23:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 23:32
dep. 23:32
1.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 23:40
dep. 23:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 00:11
dep. 00:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 00:22
dep. 00:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 00:25
dep. 00:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 00:27
dep. 00:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 00:30
dep. 00:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 00:33
dep. 00:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 00:34
55.9 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Sopot su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.