Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Sopot timetable

thursday, 23.05.2019.
00:00 01:39 (01:39)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 00:00
Beograd (Belgrade), Slavija
arr. 00:05
dep. 00:05
1.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 00:13
dep. 00:13
4.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 00:17
dep. 00:17
6.9 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 00:22
dep. 00:22
10.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 00:26
dep. 00:26
12.5 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 00:29
dep. 00:29
13.3 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 00:32
dep. 00:32
14.9 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 00:34
dep. 00:34
15.9 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 00:36
dep. 00:36
16.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 00:39
dep. 00:39
17.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 00:42
dep. 00:42
19.1 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 00:43
dep. 00:43
19.7 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 00:48
dep. 00:48
21.6 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 00:52
dep. 00:52
24.4 km
arr. 00:53
dep. 00:53
26.5 km
arr. 00:54
dep. 00:54
27.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 00:55
dep. 00:55
28 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 00:58
dep. 00:58
29.9 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 01:00
dep. 01:00
30.9 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 01:02
dep. 01:02
31.9 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 01:04
dep. 01:04
33 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 01:06
dep. 01:06
34 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 01:08
dep. 01:08
34.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 01:11
dep. 01:11
36.5 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 01:12
dep. 01:12
37.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 01:13
dep. 01:13
38.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
39.1 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 01:17
dep. 01:17
40.4 km
Popovic, Drumine
arr. 01:19
dep. 01:19
41.6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 01:22
dep. 01:22
43.6 km
Durinci, Karinac
arr. 01:25
dep. 01:25
45.6 km
Durinci, Durinci
arr. 01:28
dep. 01:28
47.6 km
Durinci, Railway station
arr. 01:29
dep. 01:29
48 km
Sopot, Vojska
arr. 01:31
dep. 01:31
49.2 km
Sopot, Pijaca
arr. 01:34
dep. 01:34
51.3 km
Sopot, Bus station
arr. 01:35
dep. 01:35
51.8 km
Sopot, Pijaca
arr. 01:36
dep. 01:36
52.3 km
Sopot, Vojska
arr. 01:39
54.4 km
05:35 06:39 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:35
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 05:37
dep. 05:37
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:45
dep. 05:45
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 06:16
dep. 06:16
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:27
dep. 06:27
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:30
dep. 06:30
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 06:35
dep. 06:35
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 06:38
dep. 06:38
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 06:39
55.9 km
06:00 07:04 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:02
dep. 06:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 06:41
dep. 06:41
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:52
dep. 06:52
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:55
dep. 06:55
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:57
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 07:00
dep. 07:00
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 07:04
55.9 km
06:30 08:02 (01:32)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:33
dep. 06:33
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
39.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 07:30
dep. 07:30
42.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 07:32
dep. 07:32
43.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
43.6 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 07:34
dep. 07:34
44.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
44.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 07:36
dep. 07:36
45.1 km
Popovic, Nestorovac
arr. 07:38
dep. 07:38
46.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 07:41
dep. 07:41
47.2 km
Popovic, Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
48.5 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 07:46
dep. 07:46
49.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 07:49
dep. 07:49
51.7 km
Durinci, Karinac
arr. 07:52
dep. 07:52
53.7 km
Durinci, Durinci
arr. 07:55
dep. 07:55
55.7 km
Durinci, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:56
56 km
Sopot, Vojska
arr. 07:58
dep. 07:58
57.2 km
Sopot, Pijaca
arr. 08:01
dep. 08:01
59.2 km
Sopot, Bus station
arr. 08:02
59.7 km
06:40 07:44 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:40
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:42
dep. 06:42
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 07:21
dep. 07:21
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:32
dep. 07:32
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:35
dep. 07:35
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:37
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 07:40
dep. 07:40
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 07:43
dep. 07:43
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 07:44
55.9 km
06:40 08:00 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:40
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:42
dep. 06:42
0.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:46
dep. 06:46
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:51
dep. 06:51
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:55
dep. 06:55
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:56
dep. 06:56
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 06:59
dep. 06:59
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 07:01
dep. 07:01
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 07:03
dep. 07:03
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 07:05
dep. 07:05
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 07:08
dep. 07:08
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 07:11
dep. 07:11
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 07:15
dep. 07:15
21.7 km
arr. 07:18
dep. 07:18
23.8 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 07:20
dep. 07:20
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 07:23
dep. 07:23
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 07:25
dep. 07:25
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 07:27
dep. 07:27
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 07:29
dep. 07:29
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 07:31
dep. 07:31
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 07:33
dep. 07:33
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 07:36
dep. 07:36
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 07:37
dep. 07:37
34.8 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 07:38
dep. 07:38
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
36.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 07:41
dep. 07:41
36.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 07:42
dep. 07:42
37.7 km
Popovic, Drumine
arr. 07:44
dep. 07:44
38.9 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 07:47
dep. 07:47
40.9 km
Durinci, Karinac
arr. 07:50
dep. 07:50
42.9 km
Durinci, Durinci
arr. 07:53
dep. 07:53
44.9 km
Durinci, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
45.2 km
Sopot, Vojska
arr. 07:56
dep. 07:56
46.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 07:59
dep. 07:59
48.4 km
Sopot, Bus station
arr. 08:00
48.9 km
07:00 08:04 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:02
dep. 07:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 07:41
dep. 07:41
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:52
dep. 07:52
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:55
dep. 07:55
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:57
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 08:00
dep. 08:00
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 08:03
dep. 08:03
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 08:04
55.9 km
07:10 08:14 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:10
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:12
dep. 07:12
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 07:51
dep. 07:51
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:02
dep. 08:02
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:05
dep. 08:05
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:07
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 08:10
dep. 08:10
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 08:13
dep. 08:13
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 08:14
55.9 km
07:15 08:19 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:17
dep. 07:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 07:56
dep. 07:56
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:07
dep. 08:07
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:10
dep. 08:10
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:12
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 08:15
dep. 08:15
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 08:18
dep. 08:18
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 08:19
55.9 km
07:30 08:34 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:32
dep. 07:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 08:11
dep. 08:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:22
dep. 08:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:25
dep. 08:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 08:30
dep. 08:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 08:33
dep. 08:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 08:34
55.9 km
07:30 09:02 (01:32)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:33
dep. 07:33
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 08:24
dep. 08:24
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
39.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 08:30
dep. 08:30
42.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 08:32
dep. 08:32
43.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
43.6 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 08:34
dep. 08:34
44.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 08:35
dep. 08:35
44.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 08:36
dep. 08:36
45.1 km
Popovic, Nestorovac
arr. 08:38
dep. 08:38
46.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 08:41
dep. 08:41
47.2 km
Popovic, Izlaz
arr. 08:44
dep. 08:44
48.5 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 08:46
dep. 08:46
49.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 08:49
dep. 08:49
51.7 km
Durinci, Karinac
arr. 08:52
dep. 08:52
53.7 km
Durinci, Durinci
arr. 08:55
dep. 08:55
55.7 km
Durinci, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
56 km
Sopot, Vojska
arr. 08:58
dep. 08:58
57.2 km
Sopot, Pijaca
arr. 09:01
dep. 09:01
59.2 km
Sopot, Bus station
arr. 09:02
59.7 km
07:50 08:54 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:50
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:52
dep. 07:52
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:00
dep. 08:00
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 08:31
dep. 08:31
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:42
dep. 08:42
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:45
dep. 08:45
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:47
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 08:50
dep. 08:50
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 08:53
dep. 08:53
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 08:54
55.9 km
07:50 09:10 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:50
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:52
dep. 07:52
0.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 07:56
dep. 07:56
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 08:01
dep. 08:01
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 08:05
dep. 08:05
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 08:06
dep. 08:06
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 08:09
dep. 08:09
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 08:11
dep. 08:11
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 08:13
dep. 08:13
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 08:15
dep. 08:15
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 08:18
dep. 08:18
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 08:21
dep. 08:21
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 08:25
dep. 08:25
21.7 km
arr. 08:28
dep. 08:28
23.8 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 08:30
dep. 08:30
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 08:33
dep. 08:33
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 08:35
dep. 08:35
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 08:37
dep. 08:37
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 08:39
dep. 08:39
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 08:41
dep. 08:41
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 08:43
dep. 08:43
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 08:46
dep. 08:46
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 08:47
dep. 08:47
34.8 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 08:48
dep. 08:48
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
36.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 08:51
dep. 08:51
36.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 08:52
dep. 08:52
37.7 km
Popovic, Drumine
arr. 08:54
dep. 08:54
38.9 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 08:57
dep. 08:57
40.9 km
Durinci, Karinac
arr. 09:00
dep. 09:00
42.9 km
Durinci, Durinci
arr. 09:03
dep. 09:03
44.9 km
Durinci, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:04
45.2 km
Sopot, Vojska
arr. 09:06
dep. 09:06
46.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 09:09
dep. 09:09
48.4 km
Sopot, Bus station
arr. 09:10
48.9 km
08:15 09:19 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:17
dep. 08:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 08:56
dep. 08:56
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:07
dep. 09:07
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:10
dep. 09:10
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:12
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 09:15
dep. 09:15
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 09:18
dep. 09:18
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 09:19
55.9 km
08:30 09:34 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:32
dep. 08:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 09:11
dep. 09:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:22
dep. 09:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:25
dep. 09:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 09:30
dep. 09:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 09:33
dep. 09:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 09:34
55.9 km
09:00 10:04 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:02
dep. 09:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:10
dep. 09:10
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 09:41
dep. 09:41
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:52
dep. 09:52
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:55
dep. 09:55
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 09:57
dep. 09:57
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 10:00
dep. 10:00
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 10:03
dep. 10:03
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 10:04
55.9 km
09:30 10:34 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:32
dep. 09:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 10:11
dep. 10:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 10:22
dep. 10:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 10:25
dep. 10:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 10:30
dep. 10:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 10:33
dep. 10:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 10:34
55.9 km
10:40 11:44 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:40
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:42
dep. 10:42
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:50
dep. 10:50
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 11:21
dep. 11:21
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:32
dep. 11:32
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 11:35
dep. 11:35
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:37
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 11:40
dep. 11:40
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 11:43
dep. 11:43
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 11:44
55.9 km
10:50 11:54 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:50
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:52
dep. 10:52
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:00
dep. 11:00
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 11:31
dep. 11:31
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:42
dep. 11:42
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 11:45
dep. 11:45
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 11:47
dep. 11:47
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 11:50
dep. 11:50
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 11:53
dep. 11:53
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 11:54
55.9 km
10:50 12:10 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:50
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:52
dep. 10:52
0.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:56
dep. 10:56
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 11:01
dep. 11:01
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 11:05
dep. 11:05
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 11:06
dep. 11:06
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 11:09
dep. 11:09
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 11:11
dep. 11:11
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 11:13
dep. 11:13
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 11:15
dep. 11:15
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 11:18
dep. 11:18
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 11:21
dep. 11:21
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 11:25
dep. 11:25
21.7 km
arr. 11:28
dep. 11:28
23.8 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 11:30
dep. 11:30
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 11:35
dep. 11:35
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 11:37
dep. 11:37
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 11:39
dep. 11:39
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 11:41
dep. 11:41
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 11:43
dep. 11:43
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 11:46
dep. 11:46
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 11:47
dep. 11:47
34.8 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 11:48
dep. 11:48
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
36.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 11:51
dep. 11:51
36.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 11:52
dep. 11:52
37.7 km
Popovic, Drumine
arr. 11:54
dep. 11:54
38.9 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 11:57
dep. 11:57
40.9 km
Durinci, Karinac
arr. 12:00
dep. 12:00
42.9 km
Durinci, Durinci
arr. 12:03
dep. 12:03
44.9 km
Durinci, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:04
45.2 km
Sopot, Vojska
arr. 12:06
dep. 12:06
46.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 12:09
dep. 12:09
48.4 km
Sopot, Bus station
arr. 12:10
48.9 km
11:45 12:49 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:47
dep. 11:47
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 12:26
dep. 12:26
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:37
dep. 12:37
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:40
dep. 12:40
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:42
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 12:45
dep. 12:45
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 12:48
dep. 12:48
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 12:49
55.9 km
12:30 13:34 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:32
dep. 12:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 13:11
dep. 13:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:22
dep. 13:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:25
dep. 13:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 13:27
dep. 13:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 13:30
dep. 13:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 13:33
dep. 13:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 13:34
55.9 km
12:30 13:50 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 12:36
dep. 12:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 12:41
dep. 12:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 12:45
dep. 12:45
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 12:46
dep. 12:46
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 12:49
dep. 12:49
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 12:51
dep. 12:51
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 12:53
dep. 12:53
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 12:55
dep. 12:55
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 12:58
dep. 12:58
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 13:01
dep. 13:01
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 13:05
dep. 13:05
21.7 km
arr. 13:08
dep. 13:08
23.8 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 13:10
dep. 13:10
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 13:13
dep. 13:13
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 13:15
dep. 13:15
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 13:17
dep. 13:17
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 13:19
dep. 13:19
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 13:21
dep. 13:21
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 13:23
dep. 13:23
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 13:26
dep. 13:26
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 13:27
dep. 13:27
34.8 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 13:28
dep. 13:28
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
36.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 13:31
dep. 13:31
36.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 13:32
dep. 13:32
37.7 km
Popovic, Drumine
arr. 13:34
dep. 13:34
38.9 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 13:37
dep. 13:37
40.9 km
Durinci, Karinac
arr. 13:40
dep. 13:40
42.9 km
Durinci, Durinci
arr. 13:43
dep. 13:43
44.9 km
Durinci, Railway station
arr. 13:44
dep. 13:44
45.2 km
Sopot, Vojska
arr. 13:46
dep. 13:46
46.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 13:49
dep. 13:49
48.4 km
Sopot, Bus station
arr. 13:50
48.9 km
13:05 14:09 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:05
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:07
dep. 13:07
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:15
dep. 13:15
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 13:46
dep. 13:46
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:57
dep. 13:57
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:00
dep. 14:00
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:02
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 14:05
dep. 14:05
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 14:08
dep. 14:08
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 14:09
55.9 km
13:20 14:24 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:20
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:22
dep. 13:22
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 14:01
dep. 14:01
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:12
dep. 14:12
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:17
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 14:20
dep. 14:20
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 14:24
55.9 km
13:45 14:49 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:47
dep. 13:47
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 14:26
dep. 14:26
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:37
dep. 14:37
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:40
dep. 14:40
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 14:42
dep. 14:42
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 14:45
dep. 14:45
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 14:48
dep. 14:48
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 14:49
55.9 km
14:00 15:04 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:02
dep. 14:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 14:41
dep. 14:41
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:52
dep. 14:52
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:55
dep. 14:55
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:57
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 15:00
dep. 15:00
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 15:03
dep. 15:03
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 15:04
55.9 km
14:45 15:49 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:47
dep. 14:47
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 15:26
dep. 15:26
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:37
dep. 15:37
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:40
dep. 15:40
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:42
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 15:45
dep. 15:45
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 15:48
dep. 15:48
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 15:49
55.9 km
15:00 16:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:06
dep. 15:06
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 15:11
dep. 15:11
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:15
dep. 15:15
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:16
dep. 15:16
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 15:19
dep. 15:19
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 15:23
dep. 15:23
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 15:25
dep. 15:25
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:28
dep. 15:28
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 15:31
dep. 15:31
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 15:35
dep. 15:35
21.7 km
arr. 15:38
dep. 15:38
23.8 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 15:40
dep. 15:40
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 15:43
dep. 15:43
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 15:45
dep. 15:45
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 15:49
dep. 15:49
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 15:51
dep. 15:51
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 15:53
dep. 15:53
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 15:56
dep. 15:56
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 15:57
dep. 15:57
34.8 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 15:58
dep. 15:58
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
36.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
36.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 16:02
dep. 16:02
37.7 km
Popovic, Drumine
arr. 16:04
dep. 16:04
38.9 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 16:07
dep. 16:07
40.9 km
Durinci, Karinac
arr. 16:10
dep. 16:10
42.9 km
Durinci, Durinci
arr. 16:13
dep. 16:13
44.9 km
Durinci, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:14
45.2 km
Sopot, Vojska
arr. 16:16
dep. 16:16
46.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 16:19
dep. 16:19
48.4 km
Sopot, Bus station
arr. 16:20
48.9 km
15:10 16:14 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:10
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:12
dep. 15:12
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 15:51
dep. 15:51
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:02
dep. 16:02
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:05
dep. 16:05
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 16:10
dep. 16:10
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 16:13
dep. 16:13
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 16:14
55.9 km
15:25 16:50 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 15:28
dep. 15:28
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 16:16
dep. 16:16
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
39.4 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 16:24
dep. 16:24
41.2 km
Popovic, Nestorovac
arr. 16:26
dep. 16:26
42.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 16:29
dep. 16:29
43.2 km
Popovic, Izlaz
arr. 16:32
dep. 16:32
44.5 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 16:34
dep. 16:34
45.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 16:37
dep. 16:37
47.7 km
Durinci, Karinac
arr. 16:40
dep. 16:40
49.7 km
Durinci, Durinci
arr. 16:43
dep. 16:43
51.7 km
Durinci, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:44
52 km
Sopot, Vojska
arr. 16:46
dep. 16:46
53.2 km
Sopot, Pijaca
arr. 16:49
dep. 16:49
55.2 km
Sopot, Bus station
arr. 16:50
55.7 km
15:30 16:34 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:32
dep. 15:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 16:11
dep. 16:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:22
dep. 16:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:25
dep. 16:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 16:30
dep. 16:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 16:34
55.9 km
16:00 17:04 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:02
dep. 16:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 16:41
dep. 16:41
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:52
dep. 16:52
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:55
dep. 16:55
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:57
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 17:00
dep. 17:00
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 17:03
dep. 17:03
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 17:04
55.9 km
16:10 17:30 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:10
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:12
dep. 16:12
0.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 16:16
dep. 16:16
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 16:21
dep. 16:21
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 16:25
dep. 16:25
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 16:26
dep. 16:26
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 16:29
dep. 16:29
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 16:31
dep. 16:31
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 16:33
dep. 16:33
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 16:35
dep. 16:35
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 16:41
dep. 16:41
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 16:45
dep. 16:45
21.7 km
arr. 16:48
dep. 16:48
23.8 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 16:50
dep. 16:50
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 16:53
dep. 16:53
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 16:55
dep. 16:55
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 16:57
dep. 16:57
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 16:59
dep. 16:59
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 17:01
dep. 17:01
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 17:03
dep. 17:03
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 17:06
dep. 17:06
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 17:07
dep. 17:07
34.8 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 17:08
dep. 17:08
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
36.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 17:11
dep. 17:11
36.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 17:12
dep. 17:12
37.7 km
Popovic, Drumine
arr. 17:14
dep. 17:14
38.9 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 17:17
dep. 17:17
40.9 km
Durinci, Karinac
arr. 17:20
dep. 17:20
42.9 km
Durinci, Durinci
arr. 17:23
dep. 17:23
44.9 km
Durinci, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:24
45.2 km
Sopot, Vojska
arr. 17:26
dep. 17:26
46.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 17:29
dep. 17:29
48.4 km
Sopot, Bus station
arr. 17:30
48.9 km
16:20 17:24 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:20
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:22
dep. 16:22
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:30
dep. 16:30
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 17:01
dep. 17:01
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 17:12
dep. 17:12
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:15
dep. 17:15
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 17:20
dep. 17:20
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 17:23
dep. 17:23
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 17:24
55.9 km
16:40 17:44 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:42
dep. 16:42
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 17:21
dep. 17:21
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 17:32
dep. 17:32
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:35
dep. 17:35
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 17:40
dep. 17:40
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 17:43
dep. 17:43
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 17:44
55.9 km
17:20 18:24 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:20
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:22
dep. 17:22
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 18:01
dep. 18:01
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:12
dep. 18:12
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 18:15
dep. 18:15
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 18:20
dep. 18:20
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 18:23
dep. 18:23
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 18:24
55.9 km
17:45 18:49 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:45
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:47
dep. 17:47
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:55
dep. 17:55
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 18:26
dep. 18:26
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:37
dep. 18:37
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 18:40
dep. 18:40
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 18:42
dep. 18:42
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 18:45
dep. 18:45
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 18:48
dep. 18:48
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 18:49
55.9 km
18:10 19:14 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:10
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:12
dep. 18:12
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:20
dep. 18:20
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 18:51
dep. 18:51
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:02
dep. 19:02
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:05
dep. 19:05
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:07
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 19:10
dep. 19:10
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 19:13
dep. 19:13
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 19:14
55.9 km
18:10 19:30 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:10
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:12
dep. 18:12
0.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 18:16
dep. 18:16
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 18:21
dep. 18:21
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 18:25
dep. 18:25
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 18:26
dep. 18:26
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 18:29
dep. 18:29
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 18:31
dep. 18:31
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:33
dep. 18:33
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:35
dep. 18:35
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:38
dep. 18:38
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 18:41
dep. 18:41
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 18:45
dep. 18:45
21.7 km
arr. 18:48
dep. 18:48
23.8 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 18:50
dep. 18:50
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 18:53
dep. 18:53
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 18:55
dep. 18:55
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 18:59
dep. 18:59
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 19:01
dep. 19:01
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 19:03
dep. 19:03
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 19:06
dep. 19:06
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 19:07
dep. 19:07
34.8 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 19:08
dep. 19:08
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
36.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 19:11
dep. 19:11
36.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 19:12
dep. 19:12
37.7 km
Popovic, Drumine
arr. 19:14
dep. 19:14
38.9 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 19:17
dep. 19:17
40.9 km
Durinci, Karinac
arr. 19:20
dep. 19:20
42.9 km
Durinci, Durinci
arr. 19:23
dep. 19:23
44.9 km
Durinci, Railway station
arr. 19:24
dep. 19:24
45.2 km
Sopot, Vojska
arr. 19:26
dep. 19:26
46.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 19:29
dep. 19:29
48.4 km
Sopot, Bus station
arr. 19:30
48.9 km
18:40 19:44 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:40
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:42
dep. 18:42
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:50
dep. 18:50
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 19:21
dep. 19:21
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:32
dep. 19:32
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:35
dep. 19:35
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:37
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 19:40
dep. 19:40
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 19:43
dep. 19:43
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 19:44
55.9 km
19:00 20:05 (01:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:02
dep. 19:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 19:04
dep. 19:04
2.2 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Beograd (Belgrade), Pogon Kosmaj
arr. 19:20
dep. 19:20
9.8 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 19:42
dep. 19:42
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:53
dep. 19:53
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:56
dep. 19:56
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 20:01
dep. 20:01
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 20:04
dep. 20:04
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 20:05
55.9 km
19:40 20:44 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:40
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:42
dep. 19:42
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:50
dep. 19:50
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 20:21
dep. 20:21
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 20:32
dep. 20:32
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 20:35
dep. 20:35
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:37
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 20:40
dep. 20:40
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 20:43
dep. 20:43
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 20:44
55.9 km
20:00 21:04 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:02
dep. 20:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 20:41
dep. 20:41
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 20:52
dep. 20:52
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 20:55
dep. 20:55
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:57
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 21:00
dep. 21:00
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 21:03
dep. 21:03
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 21:04
55.9 km
20:00 21:32 (01:32)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:03
dep. 20:03
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 20:51
dep. 20:51
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
39.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 21:00
dep. 21:00
42.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 21:02
dep. 21:02
43.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
43.6 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 21:04
dep. 21:04
44.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 21:05
dep. 21:05
44.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 21:06
dep. 21:06
45.1 km
Popovic, Nestorovac
arr. 21:08
dep. 21:08
46.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 21:11
dep. 21:11
47.2 km
Popovic, Izlaz
arr. 21:14
dep. 21:14
48.5 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 21:16
dep. 21:16
49.7 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 21:19
dep. 21:19
51.7 km
Durinci, Karinac
arr. 21:22
dep. 21:22
53.7 km
Durinci, Durinci
arr. 21:25
dep. 21:25
55.7 km
Durinci, Railway station
arr. 21:26
dep. 21:26
56 km
Sopot, Vojska
arr. 21:28
dep. 21:28
57.2 km
Sopot, Pijaca
arr. 21:31
dep. 21:31
59.2 km
Sopot, Bus station
arr. 21:32
59.7 km
20:20 21:24 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:20
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:22
dep. 20:22
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:30
dep. 20:30
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 21:01
dep. 21:01
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 21:12
dep. 21:12
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 21:15
dep. 21:15
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:17
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 21:20
dep. 21:20
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 21:23
dep. 21:23
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 21:24
55.9 km
20:50 21:54 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:50
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:52
dep. 20:52
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:00
dep. 21:00
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 21:31
dep. 21:31
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 21:42
dep. 21:42
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 21:45
dep. 21:45
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 21:50
dep. 21:50
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 21:53
dep. 21:53
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 21:54
55.9 km
21:20 22:24 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:20
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:22
dep. 21:22
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:30
dep. 21:30
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 22:01
dep. 22:01
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 22:12
dep. 22:12
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 22:15
dep. 22:15
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:17
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 22:20
dep. 22:20
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 22:23
dep. 22:23
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 22:24
55.9 km
21:30 22:50 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:32
dep. 21:32
0.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 21:36
dep. 21:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 21:41
dep. 21:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 21:45
dep. 21:45
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 21:46
dep. 21:46
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 21:49
dep. 21:49
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 21:51
dep. 21:51
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 21:53
dep. 21:53
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 21:55
dep. 21:55
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 21:58
dep. 21:58
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 22:01
dep. 22:01
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 22:05
dep. 22:05
21.7 km
arr. 22:08
dep. 22:08
23.8 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 22:10
dep. 22:10
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 22:13
dep. 22:13
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 22:15
dep. 22:15
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 22:17
dep. 22:17
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 22:19
dep. 22:19
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 22:21
dep. 22:21
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 22:23
dep. 22:23
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 22:26
dep. 22:26
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 22:27
dep. 22:27
34.8 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 22:28
dep. 22:28
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 22:30
dep. 22:30
36.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
36.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 22:32
dep. 22:32
37.7 km
Popovic, Drumine
arr. 22:34
dep. 22:34
38.9 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 22:37
dep. 22:37
40.9 km
Durinci, Karinac
arr. 22:40
dep. 22:40
42.9 km
Durinci, Durinci
arr. 22:43
dep. 22:43
44.9 km
Durinci, Railway station
arr. 22:44
dep. 22:44
45.2 km
Sopot, Vojska
arr. 22:46
dep. 22:46
46.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 22:49
dep. 22:49
48.4 km
Sopot, Bus station
arr. 22:50
48.9 km
22:30 23:34 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 22:32
dep. 22:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 22:40
dep. 22:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 23:11
dep. 23:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 23:22
dep. 23:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 23:25
dep. 23:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 23:27
dep. 23:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 23:30
dep. 23:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 23:33
dep. 23:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 23:34
55.9 km
23:30 00:34 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 23:32
dep. 23:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 23:40
dep. 23:40
5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 00:11
dep. 00:11
38.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 00:22
dep. 00:22
47.9 km
Durinci, Izlaz
arr. 00:25
dep. 00:25
49.9 km
Durinci, Railway station
arr. 00:27
dep. 00:27
51.9 km
Sopot, Vojska
arr. 00:30
dep. 00:30
53.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 00:33
dep. 00:33
55.4 km
Sopot, Bus station
arr. 00:34
55.9 km
23:30 00:44 (01:14)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:30
Beograd (Belgrade), Slavija
arr. 23:35
dep. 23:35
1.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 23:42
dep. 23:42
4.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 23:50
dep. 23:50
7.7 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 00:21
dep. 00:21
40.9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 00:32
dep. 00:32
50.6 km
Durinci, Izlaz
arr. 00:35
dep. 00:35
52.6 km
Durinci, Railway station
arr. 00:37
dep. 00:37
54.6 km
Sopot, Vojska
arr. 00:40
dep. 00:40
56.1 km
Sopot, Pijaca
arr. 00:43
dep. 00:43
58.1 km
Sopot, Bus station
arr. 00:44
58.6 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sopot su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.