Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Sokobanja timetable

saturday, 17.11.2018.
08:45 12:55 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
144 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
152 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
205 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 12:15
dep. 12:15
207 km
Subotinac
arr. 12:25
dep. 12:25
213 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:33
dep. 12:33
219 km
Trubarevac
arr. 12:41
dep. 12:41
225 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
235 km
13:45 17:30 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
91 km
Cuprija, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
152 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
211 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 16:55
dep. 16:55
211 km
Sokobanja, Bus station
arr. 17:30
241 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
08:45 12:55 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
144 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
152 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
205 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 12:15
dep. 12:15
207 km
Subotinac
arr. 12:25
dep. 12:25
213 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:33
dep. 12:33
219 km
Trubarevac
arr. 12:41
dep. 12:41
225 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
235 km
13:45 17:30 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
91 km
Cuprija, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
152 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
211 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 16:55
dep. 16:55
211 km
Sokobanja, Bus station
arr. 17:30
241 km
 
Departures on: monday, 19.11.2018.
08:45 12:55 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
144 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
152 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
205 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 12:15
dep. 12:15
207 km
Subotinac
arr. 12:25
dep. 12:25
213 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:33
dep. 12:33
219 km
Trubarevac
arr. 12:41
dep. 12:41
225 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
235 km
13:45 17:30 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
91 km
Cuprija, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
152 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
211 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 16:55
dep. 16:55
211 km
Sokobanja, Bus station
arr. 17:30
241 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
08:45 12:55 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
144 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
152 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
205 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 12:15
dep. 12:15
207 km
Subotinac
arr. 12:25
dep. 12:25
213 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:33
dep. 12:33
219 km
Trubarevac
arr. 12:41
dep. 12:41
225 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
235 km
13:45 17:30 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
91 km
Cuprija, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
152 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
211 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 16:55
dep. 16:55
211 km
Sokobanja, Bus station
arr. 17:30
241 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sokobanja su međusobno udaljena ~238 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 04h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:45 h, dok je poslednji polazak u 13:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.