Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Sjenica timetable

monday, 18.02.2019.
05:55 12:02 (06:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:55
dep. 06:55
0 km
arr. 07:05
dep. 07:05
0 km
Preljina
arr. 08:25
dep. 08:25
139 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:04
dep. 09:04
176 km
Pozega, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
183 km
Arilje, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
197 km
Latvica
arr. 09:27
dep. 09:27
202 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 09:35
dep. 09:35
206 km
Prilike, Klisura
arr. 09:40
dep. 09:40
212 km
Prilike
arr. 09:45
dep. 09:45
216 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 10:05
dep. 10:05
219 km
Ivanjica, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
225 km
Opaljenik
arr. 11:05
dep. 11:05
247 km
Kusici
arr. 11:09
dep. 11:09
249 km
Javorska Ravna Gora
arr. 11:25
dep. 11:25
263 km
Kladnica
arr. 11:37
dep. 11:37
273 km
Krstac kod Sjenice
arr. 11:55
dep. 11:55
285 km
Sjenica, Bus station
arr. 12:02
290 km
13:50 21:50 (08:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:50
Ljig, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
85 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
135 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
179 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
235 km
Biljanovac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
238 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
245 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
280 km
Raska, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
269 km
Sjenica, Bus station
arr. 21:50
334 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
05:55 12:02 (06:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:55
dep. 06:55
0 km
arr. 07:05
dep. 07:05
0 km
Preljina
arr. 08:25
dep. 08:25
139 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:04
dep. 09:04
176 km
Pozega, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
183 km
Arilje, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
197 km
Latvica
arr. 09:27
dep. 09:27
202 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 09:35
dep. 09:35
206 km
Prilike, Klisura
arr. 09:40
dep. 09:40
212 km
Prilike
arr. 09:45
dep. 09:45
216 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 10:05
dep. 10:05
219 km
Ivanjica, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
225 km
Opaljenik
arr. 11:05
dep. 11:05
247 km
Kusici
arr. 11:09
dep. 11:09
249 km
Javorska Ravna Gora
arr. 11:25
dep. 11:25
263 km
Kladnica
arr. 11:37
dep. 11:37
273 km
Krstac kod Sjenice
arr. 11:55
dep. 11:55
285 km
Sjenica, Bus station
arr. 12:02
290 km
13:50 21:50 (08:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:50
Ljig, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
85 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
135 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
179 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
235 km
Biljanovac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
238 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
245 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
280 km
Raska, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
269 km
Sjenica, Bus station
arr. 21:50
334 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
05:55 12:02 (06:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:55
dep. 06:55
0 km
arr. 07:05
dep. 07:05
0 km
Preljina
arr. 08:25
dep. 08:25
139 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:04
dep. 09:04
176 km
Pozega, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
183 km
Arilje, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
197 km
Latvica
arr. 09:27
dep. 09:27
202 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 09:35
dep. 09:35
206 km
Prilike, Klisura
arr. 09:40
dep. 09:40
212 km
Prilike
arr. 09:45
dep. 09:45
216 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 10:05
dep. 10:05
219 km
Ivanjica, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
225 km
Opaljenik
arr. 11:05
dep. 11:05
247 km
Kusici
arr. 11:09
dep. 11:09
249 km
Javorska Ravna Gora
arr. 11:25
dep. 11:25
263 km
Kladnica
arr. 11:37
dep. 11:37
273 km
Krstac kod Sjenice
arr. 11:55
dep. 11:55
285 km
Sjenica, Bus station
arr. 12:02
290 km
13:50 21:50 (08:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:50
Ljig, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
85 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
135 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
179 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
235 km
Biljanovac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
238 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
245 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
280 km
Raska, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
269 km
Sjenica, Bus station
arr. 21:50
334 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
05:55 12:02 (06:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:55
dep. 06:55
0 km
arr. 07:05
dep. 07:05
0 km
Preljina
arr. 08:25
dep. 08:25
139 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:04
dep. 09:04
176 km
Pozega, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
183 km
Arilje, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
197 km
Latvica
arr. 09:27
dep. 09:27
202 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 09:35
dep. 09:35
206 km
Prilike, Klisura
arr. 09:40
dep. 09:40
212 km
Prilike
arr. 09:45
dep. 09:45
216 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 10:05
dep. 10:05
219 km
Ivanjica, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
225 km
Opaljenik
arr. 11:05
dep. 11:05
247 km
Kusici
arr. 11:09
dep. 11:09
249 km
Javorska Ravna Gora
arr. 11:25
dep. 11:25
263 km
Kladnica
arr. 11:37
dep. 11:37
273 km
Krstac kod Sjenice
arr. 11:55
dep. 11:55
285 km
Sjenica, Bus station
arr. 12:02
290 km
13:50 21:50 (08:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:50
Ljig, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
85 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
135 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
179 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
235 km
Biljanovac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
238 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
245 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
280 km
Raska, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
269 km
Sjenica, Bus station
arr. 21:50
334 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sjenica su međusobno udaljena ~312 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 07min., a najduže 08h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 13:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.