Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Simanovci timetable

saturday, 11.07.2020.
06:50 07:39 (00:49)
BAS - Central bus stationPrhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:50
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 07:17
dep. 07:17
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 07:32
dep. 07:32
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 07:34
dep. 07:34
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 07:37
dep. 07:37
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 07:39
38.5 km
08:00 08:30 (00:30)
BAS - Central bus stationKrnjesevacka br. 59
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
arr. 08:06
dep. 08:06
3.1 km
arr. 08:09
dep. 08:09
6.1 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 59
arr. 08:30
31.6 km
09:30 10:19 (00:49)
BAS - Central bus stationPrhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
arr. 09:45
dep. 09:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 09:50
dep. 09:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 09:57
dep. 09:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 10:12
dep. 10:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 10:14
dep. 10:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 10:15
dep. 10:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 10:17
dep. 10:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 10:19
38.5 km
10:30 11:29 (00:59)
BAS - Central bus stationVikend Naselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 10:36
dep. 10:36
2.2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 10:45
dep. 10:45
6.5 km
arr. 10:52
dep. 10:52
8.6 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 10:57
dep. 10:57
12.7 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 11:22
dep. 11:22
34.4 km
Simanovci, Deč R
arr. 11:24
dep. 11:24
35.8 km
Simanovci, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
36.3 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 11:28
dep. 11:28
38 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 11:29
38.8 km
10:55 11:25 (00:30)
BAS - Central bus stationKrnjesevacka br. 59
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:55
arr. 11:01
dep. 11:01
3.1 km
arr. 11:04
dep. 11:04
6.1 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 59
arr. 11:25
31.6 km
12:00 12:49 (00:49)
BAS - Central bus stationPrhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 12:27
dep. 12:27
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 12:42
dep. 12:42
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 12:44
dep. 12:44
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 12:45
dep. 12:45
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 12:47
dep. 12:47
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 12:49
38.5 km
14:30 15:19 (00:49)
BAS - Central bus stationPrhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:12
dep. 15:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:15
dep. 15:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:17
dep. 15:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:19
38.5 km
14:30 15:21 (00:51)
BAS - Central bus stationPrhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:14
dep. 15:14
36 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:16
dep. 15:16
38 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:19
dep. 15:19
40 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:21
41.5 km
16:00 16:59 (00:59)
BAS - Central bus stationVikend Naselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 16:06
dep. 16:06
2.2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 16:15
dep. 16:15
6.5 km
arr. 16:22
dep. 16:22
8.6 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 16:27
dep. 16:27
12.7 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 16:52
dep. 16:52
34.4 km
Simanovci, Deč R
arr. 16:54
dep. 16:54
35.8 km
Simanovci, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
36.3 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 16:58
dep. 16:58
38 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 16:59
38.8 km
16:30 17:19 (00:49)
BAS - Central bus stationPrhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 16:57
dep. 16:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 17:12
dep. 17:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 17:14
dep. 17:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 17:15
dep. 17:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 17:17
dep. 17:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 17:19
38.5 km
17:30 18:00 (00:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
arr. 17:36
dep. 17:36
3.1 km
arr. 17:39
dep. 17:39
6.1 km
Simanovci, Center
arr. 18:00
31.6 km
18:30 19:19 (00:49)
BAS - Central bus stationPrhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 18:40
dep. 18:40
7 km
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 18:57
dep. 18:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 19:12
dep. 19:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 19:14
dep. 19:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 19:15
dep. 19:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 19:17
dep. 19:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 19:19
38.5 km
19:30 20:24 (00:54)
BAS - Central bus stationPrhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 19:36
dep. 19:36
2.2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 19:45
dep. 19:45
6.5 km
arr. 19:52
dep. 19:52
8.6 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 20:17
dep. 20:17
32.4 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 20:19
dep. 20:19
33.8 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 20:20
dep. 20:20
34.3 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 20:23
dep. 20:23
36 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 20:24
36.8 km
22:30 23:19 (00:49)
BAS - Central bus stationPrhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 22:33
dep. 22:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
arr. 22:45
dep. 22:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 22:50
dep. 22:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 22:56
dep. 22:56
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 23:12
dep. 23:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 23:14
dep. 23:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 23:15
dep. 23:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 23:17
dep. 23:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 23:19
38.5 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Simanovci su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.