Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Senta timetable

tuesday, 11.08.2020.
05:15 09:00 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
74 km
arr. 06:47
dep. 07:00
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
118 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
142 km
Mol, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
150 km
Ada, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
154 km
Senta, Bus station
arr. 09:00
175 km
12:00 15:45 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
arr. 13:32
dep. 13:45
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
118 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
142 km
Mol, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
150 km
Ada, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
154 km
Senta, Bus station
arr. 15:45
175 km
15:45 19:30 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
arr. 17:17
dep. 17:30
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
99 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
118 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:32
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
142 km
Mol, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
150 km
Ada, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
154 km
Senta, Bus station
arr. 19:30
175 km
Belgrade (Beograd) - Senta timetable
Departures on: wednesday, 12.08.2020.
05:15 09:00 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
74 km
arr. 06:47
dep. 07:00
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
118 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
142 km
Mol, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
150 km
Ada, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
154 km
Senta, Bus station
arr. 09:00
175 km
12:00 15:45 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
arr. 13:32
dep. 13:45
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
118 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
142 km
Mol, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
150 km
Ada, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
154 km
Senta, Bus station
arr. 15:45
175 km
15:45 19:30 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
arr. 17:17
dep. 17:30
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
99 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
118 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:32
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
142 km
Mol, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
150 km
Ada, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
154 km
Senta, Bus station
arr. 19:30
175 km
Belgrade (Beograd) - Senta timetable
Departures on: thursday, 13.08.2020.
05:15 09:00 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
74 km
arr. 06:47
dep. 07:00
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
118 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
142 km
Mol, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
150 km
Ada, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
154 km
Senta, Bus station
arr. 09:00
175 km
12:00 15:45 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
arr. 13:32
dep. 13:45
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
118 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
142 km
Mol, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
150 km
Ada, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
154 km
Senta, Bus station
arr. 15:45
175 km
15:45 19:30 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
arr. 17:17
dep. 17:30
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
99 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
118 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:32
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
142 km
Mol, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
150 km
Ada, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
154 km
Senta, Bus station
arr. 19:30
175 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Senta su međusobno udaljena ~175 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 03h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Senta iznosi od 11,74 EUR do 11,74 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.