Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Sekovici timetable

thursday, 27.02.2020.
15:45 19:40 (03:55)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
Loznica, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:20
dep. 18:20
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
167 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
167.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
171 km
Karakaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
175 km
Glumina, Oraovac
arr. 19:00
dep. 19:00
181 km
Caparde, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
189 km
Papraca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
199 km
Basici kod Sekovica, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
205 km
Sekovici, Center
arr. 19:40
214 km
Beograd (Belgrade) - Sekovici timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
15:45 19:40 (03:55)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
Loznica, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:20
dep. 18:20
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
167 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
167.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
171 km
Karakaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
175 km
Glumina, Oraovac
arr. 19:00
dep. 19:00
181 km
Caparde, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
189 km
Papraca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
199 km
Basici kod Sekovica, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
205 km
Sekovici, Center
arr. 19:40
214 km
Beograd (Belgrade) - Sekovici timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
15:45 19:40 (03:55)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
Loznica, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:20
dep. 18:20
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
167 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
167.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
171 km
Karakaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
175 km
Glumina, Oraovac
arr. 19:00
dep. 19:00
181 km
Caparde, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
189 km
Papraca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
199 km
Basici kod Sekovica, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
205 km
Sekovici, Center
arr. 19:40
214 km
Beograd (Belgrade) - Sekovici timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
15:45 19:40 (03:55)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
Loznica, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:20
dep. 18:20
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
167 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
167.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
171 km
Karakaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
175 km
Glumina, Oraovac
arr. 19:00
dep. 19:00
181 km
Caparde, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
189 km
Papraca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
199 km
Basici kod Sekovica, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
205 km
Sekovici, Center
arr. 19:40
214 km
Beograd (Belgrade) - Sekovici timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
15:45 19:40 (03:55)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
Loznica, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:20
dep. 18:20
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
167 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
167.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
171 km
Karakaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
175 km
Glumina, Oraovac
arr. 19:00
dep. 19:00
181 km
Caparde, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
189 km
Papraca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
199 km
Basici kod Sekovica, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
205 km
Sekovici, Center
arr. 19:40
214 km
Beograd (Belgrade) - Sekovici timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
15:45 19:40 (03:55)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
Loznica, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:20
dep. 18:20
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
167 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
167.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
171 km
Karakaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
175 km
Glumina, Oraovac
arr. 19:00
dep. 19:00
181 km
Caparde, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
189 km
Papraca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
199 km
Basici kod Sekovica, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
205 km
Sekovici, Center
arr. 19:40
214 km
Beograd (Belgrade) - Sekovici timetable
Departures on: wednesday, 04.03.2020.
15:45 19:40 (03:55)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
Loznica, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:20
dep. 18:20
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
167 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
167.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
171 km
Karakaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
175 km
Glumina, Oraovac
arr. 19:00
dep. 19:00
181 km
Caparde, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
189 km
Papraca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
199 km
Basici kod Sekovica, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
205 km
Sekovici, Center
arr. 19:40
214 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sekovici su međusobno udaljena ~214 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 55min., a najduže 03h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 15:45 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.