Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Sefkerin timetable

monday, 24.02.2020.
10:30 11:41 (01:11)
BAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 10:37
dep. 10:37
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:43
dep. 10:43
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:47
dep. 10:47
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 11:03
dep. 11:03
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 11:05
dep. 11:05
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 11:27
dep. 11:27
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 11:33
dep. 11:33
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 11:35
dep. 11:35
42 km
Sefkerin, Ulaz
arr. 11:39
dep. 11:39
46 km
Sefkerin, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
46.5 km
Sefkerin, Izlaz
arr. 11:41
47.5 km
15:00 16:11 (01:11)
BAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 15:33
dep. 15:33
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 15:35
dep. 15:35
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 15:57
dep. 15:57
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 16:03
dep. 16:03
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 16:05
dep. 16:05
42 km
Sefkerin, Ulaz
arr. 16:09
dep. 16:09
46 km
Sefkerin, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
46.5 km
Sefkerin, Izlaz
arr. 16:11
47.5 km
19:45 20:56 (01:11)
BAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 19:52
dep. 19:52
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 19:55
dep. 19:55
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:58
dep. 19:58
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:02
dep. 20:02
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 20:18
dep. 20:18
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 20:20
dep. 20:20
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 20:42
dep. 20:42
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 20:48
dep. 20:48
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 20:50
dep. 20:50
42 km
Sefkerin, Ulaz
arr. 20:54
dep. 20:54
46 km
Sefkerin, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
46.5 km
Sefkerin, Izlaz
arr. 20:56
47.5 km
22:30 23:41 (01:11)
BAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 22:37
dep. 22:37
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 22:40
dep. 22:40
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 22:43
dep. 22:43
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:47
dep. 22:47
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 23:03
dep. 23:03
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 23:05
dep. 23:05
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 23:08
dep. 23:08
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 23:27
dep. 23:27
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 23:33
dep. 23:33
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 23:35
dep. 23:35
42 km
Sefkerin, Ulaz
arr. 23:39
dep. 23:39
46 km
Sefkerin, Center
arr. 23:40
dep. 23:40
46.5 km
Sefkerin, Izlaz
arr. 23:41
47.5 km
Beograd (Belgrade) - Sefkerin timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
10:30 11:41 (01:11)
BAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 10:37
dep. 10:37
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:43
dep. 10:43
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:47
dep. 10:47
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 11:03
dep. 11:03
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 11:05
dep. 11:05
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 11:27
dep. 11:27
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 11:33
dep. 11:33
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 11:35
dep. 11:35
42 km
Sefkerin, Ulaz
arr. 11:39
dep. 11:39
46 km
Sefkerin, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
46.5 km
Sefkerin, Izlaz
arr. 11:41
47.5 km
15:00 16:11 (01:11)
BAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 15:33
dep. 15:33
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 15:35
dep. 15:35
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 15:57
dep. 15:57
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 16:03
dep. 16:03
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 16:05
dep. 16:05
42 km
Sefkerin, Ulaz
arr. 16:09
dep. 16:09
46 km
Sefkerin, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
46.5 km
Sefkerin, Izlaz
arr. 16:11
47.5 km
19:45 20:56 (01:11)
BAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 19:52
dep. 19:52
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 19:55
dep. 19:55
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:58
dep. 19:58
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:02
dep. 20:02
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 20:18
dep. 20:18
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 20:20
dep. 20:20
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 20:42
dep. 20:42
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 20:48
dep. 20:48
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 20:50
dep. 20:50
42 km
Sefkerin, Ulaz
arr. 20:54
dep. 20:54
46 km
Sefkerin, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
46.5 km
Sefkerin, Izlaz
arr. 20:56
47.5 km
22:30 23:41 (01:11)
BAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 22:37
dep. 22:37
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 22:40
dep. 22:40
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 22:43
dep. 22:43
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:47
dep. 22:47
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 23:03
dep. 23:03
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 23:05
dep. 23:05
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 23:08
dep. 23:08
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 23:27
dep. 23:27
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 23:33
dep. 23:33
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 23:35
dep. 23:35
42 km
Sefkerin, Ulaz
arr. 23:39
dep. 23:39
46 km
Sefkerin, Center
arr. 23:40
dep. 23:40
46.5 km
Sefkerin, Izlaz
arr. 23:41
47.5 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sefkerin su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 11min., a najduže 01h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 10:30 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.