Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Sarajevo timetable

wednesday, 21.11.2018.
06:15 13:30 (07:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 09:10
dep. 09:10
164 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 09:13
dep. 09:13
164.1 km
Karakaj, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
165 km
Zvornik, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
171 km
Milici, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
214 km
Vlasenica, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
232 km
Han Pijesak, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
254 km
Sokolac, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
283 km
Pale, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
319 km
arr. 13:30
350 km
08:00 16:00 (08:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 08:58
dep. 08:58
55 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
86 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 10:12
dep. 10:12
114 km
Lesnica kod Loznice
arr. 10:21
dep. 10:21
122 km
Loznica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 10:59
dep. 10:59
146 km
Gornja Koviljaca, Motel
arr. 11:10
dep. 11:10
153 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 11:30
dep. 11:30
156 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
156.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
160 km
Drinjaca, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
173 km
Konjevici, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
180 km
Nova Kasaba, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
185 km
Milici, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
192 km
Vlasenica, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
207 km
Partizan polje, Cadevica
arr. 13:15
dep. 13:15
219 km
Han Pijesak, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
229 km
Mrkalji, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
232 km
Zljebovi, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
246 km
Sokolac, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
258 km
Mokro, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
279 km
Pale, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
294 km
arr. 16:00
325 km
10:00 17:25 (07:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 10:58
dep. 10:58
59 km
Hrtkovci, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
70 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
118 km
Loznica, Bus station
arr. 12:07
dep. 12:07
143 km
Banja Koviljaca, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
164 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 13:03
dep. 13:03
164.1 km
Karakaj, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
165 km
Zvornik, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
171 km
Drinjaca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
191 km
Nova Kasaba, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
200 km
Milici, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
214 km
Vlasenica, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
232 km
Han Pijesak, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
254 km
Sokolac, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
283 km
Mokro, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
304 km
Sumbulovac, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
308 km
Pale, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
319 km
arr. 17:25
350 km
11:30 19:30 (08:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
66 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
95 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 14:50
dep. 14:50
117 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 15:10
dep. 15:10
127 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 15:15
dep. 15:15
158 km
Zvornik, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
173 km
Drinjaca, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
178 km
Milici, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
180 km
Vlasenica, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
198 km
Han Pijesak, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
204 km
Sokolac, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
259 km
Pale, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
289 km
arr. 19:30
345 km
13:15 20:50 (07:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 16:15
dep. 16:15
166 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 16:30
dep. 16:30
166.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
170 km
Vlasenica, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
228 km
Han Pijesak, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
250 km
Sokolac, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
279 km
Pale, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
315 km
arr. 20:50
346 km
16:00 22:45 (06:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 19,01 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Jarak
arr. 17:05
dep. 17:05
66 km
Hrtkovci
arr. 17:10
dep. 17:10
70 km
Platicevo
arr. 17:16
dep. 17:16
77 km
Petlovaca, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
112 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
118 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
126 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:35
dep. 18:35
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 19:00
dep. 19:00
167.9 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 19:20
dep. 19:20
168 km
Konjevici, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
193 km
Tisca
arr. 20:50
dep. 20:50
227 km
Luke, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
233 km
Bakici, Intersection
arr. 21:47
dep. 21:47
278 km
Srednje, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
294 km
Sarajevo, Bus station
arr. 22:45
326 km
22:30 05:00 (06:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Sabac, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
86 km
Loznica, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
139 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
166 km
Karakaj, Center
arr. 01:45
dep. 01:45
166.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 01:50
dep. 01:50
172 km
Vlasenica, Center
arr. 02:30
dep. 02:30
228 km
Han Pijesak, Center
arr. 03:00
dep. 03:00
250 km
Sokolac, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
279 km
Pale, Bus station
arr. 04:30
dep. 04:30
315 km
arr. 05:00
345 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sarajevo su međusobno udaljena ~341 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 30min., a najduže 08h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Sarajevo iznosi od 19,01 EUR do 19,01 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.