Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Sabac timetable

thursday, 13.09.2018.
05:00 06:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:00
arr. 05:10
dep. 05:10
3 km
arr. 05:15
dep. 05:15
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 05:51
dep. 05:51
58 km
Jarak, 4
arr. 05:58
dep. 05:58
65 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 06:09
dep. 06:09
71 km
Platicevo, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
77 km
Klenak, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
83 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
90 km
07:00 08:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:00
dep. 08:00
61 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:09
dep. 08:09
70 km
Platicevo, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
77 km
Klenak, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
81 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
90 km
07:40 09:10 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:40
arr. 07:45
dep. 07:45
5 km
arr. 07:50
dep. 07:50
8 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 08:40
dep. 08:40
72 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:45
dep. 08:45
76 km
Platicevo, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
83 km
Sabac, Bus station
arr. 09:10
90 km
08:30 09:55 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Jarak, 4
arr. 09:30
dep. 09:30
62 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 09:35
dep. 09:35
66 km
Platicevo, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
72 km
Klenak, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 09:55
86 km
08:45 10:05 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:30
dep. 09:30
59 km
Jarak, 4
arr. 09:35
dep. 09:35
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 09:40
dep. 09:40
70 km
Platicevo, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
77 km
Sabac, Bus station
arr. 10:05
90 km
09:30 11:05 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 10:39
dep. 10:39
66 km
Platicevo
arr. 10:45
dep. 10:45
72 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
86 km
10:00 11:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
arr. 10:08
dep. 10:08
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 10:49
dep. 10:49
59 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 10:56
dep. 10:56
0 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 11:00
dep. 11:00
70 km
Platicevo
arr. 11:07
dep. 11:07
77 km
Klenak, Center
arr. 11:14
dep. 11:14
84 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
90 km
11:15 12:45 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Jarak, Fiserov salas
arr. 12:13
dep. 12:13
61 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 12:19
dep. 12:19
0 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 12:24
dep. 12:24
70 km
Platicevo, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
77 km
Klenak, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
81 km
Sabac, Bus station
arr. 12:45
90 km
11:45 13:10 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 12:32
dep. 12:32
65 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 12:41
dep. 12:41
71 km
Platicevo, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
77 km
Klenak, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
83 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
89 km
12:15 13:35 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:15
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:00
dep. 13:00
59 km
Jarak, 4
arr. 13:05
dep. 13:05
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 13:10
dep. 13:10
70 km
Platicevo, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
77 km
Sabac, Bus station
arr. 13:35
90 km
12:30 13:55 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:24
dep. 13:24
55 km
Jarak, 4
arr. 13:30
dep. 13:30
62 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Platicevo, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
72 km
Klenak, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 13:55
86 km
13:17 15:27 (02:10)
Pancevacki most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
dep. 13:17
Skela, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
52 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
59 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
62 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:38
dep. 14:38
64 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
68 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:55
dep. 14:55
74 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
75 km
Trbusac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
77 km
Orid
arr. 15:05
dep. 15:05
80 km
Misar, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
83 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
87 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
91 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
92 km
13:30 14:50 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 14:19
dep. 14:19
59 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 14:26
dep. 14:26
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 14:30
dep. 14:30
70 km
Platicevo
arr. 14:37
dep. 14:37
77 km
Klenak, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
84 km
Sabac, Bus station
arr. 14:50
90 km
13:45 15:20 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 14:54
dep. 14:54
66 km
Platicevo
arr. 15:00
dep. 15:00
72 km
Sabac, Bus station
arr. 15:20
86 km
14:00 15:25 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 14:47
dep. 14:47
65 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 14:56
dep. 14:56
71 km
Platicevo, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
77 km
Klenak, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
89 km
14:30 16:05 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Sabac, Bus station
arr. 16:05
85 km
15:00 16:25 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
arr. 15:06
dep. 15:06
3 km
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 15:40
dep. 15:40
59 km
Jarak, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 15:56
dep. 15:56
70 km
Platicevo, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
77 km
Klenak, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
84 km
Sabac, Bus station
arr. 16:25
90 km
15:30 16:40 (01:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:10
dep. 16:10
59 km
Jarak, 4
arr. 16:15
dep. 16:15
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 16:20
dep. 16:20
70 km
Platicevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
77 km
Sabac, Bus station
arr. 16:40
90 km
16:00 17:25 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 16:47
dep. 16:47
65 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 16:56
dep. 16:56
71 km
Platicevo, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
77 km
Klenak, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 17:25
89 km
16:30 17:55 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Jarak, 4
arr. 17:30
dep. 17:30
62 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:35
dep. 17:35
66 km
Platicevo, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
72 km
Klenak, Center
arr. 17:49
dep. 17:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 17:55
86 km
16:45 18:16 (01:31)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
arr. 16:49
dep. 16:49
3 km
arr. 16:52
dep. 16:52
5 km
Sabac, Čavić
arr. 18:16
91 km
17:00 18:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 18:05
dep. 18:05
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Platicevo, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
77 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
90 km
18:00 19:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
arr. 18:08
dep. 18:08
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:49
dep. 18:49
59 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 18:56
dep. 18:56
0 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 19:00
dep. 19:00
70 km
Platicevo
arr. 19:07
dep. 19:07
77 km
Klenak, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
84 km
Sabac, Bus station
arr. 19:20
90 km
18:00 19:25 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
arr. 18:10
dep. 18:10
6 km
Sabac, Bus station
arr. 19:25
90 km
19:00 20:25 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 19:47
dep. 19:47
65 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 19:56
dep. 19:56
71 km
Platicevo, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
77 km
Klenak, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 20:25
89 km
19:45 21:05 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
arr. 19:51
dep. 19:51
3 km
arr. 19:53
dep. 19:53
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 20:34
dep. 20:34
59 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 20:41
dep. 20:41
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 20:45
dep. 20:45
70 km
Platicevo
arr. 20:52
dep. 20:52
77 km
Klenak, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
84 km
Sabac, Bus station
arr. 21:05
90 km
20:15 21:47 (01:32)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
arr. 20:25
dep. 20:25
6 km
Sabac, Bus station
arr. 21:40
90 km
21:15 22:57 (01:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:21
dep. 21:21
5 km
Umka, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
32 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
40 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
46 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
53 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
56 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
58 km
Debrc, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
62 km
Skupljen, Baraka
arr. 22:37
dep. 22:37
68 km
Trbusac, Crvena kafana
arr. 22:38
dep. 22:38
69 km
Trbusac, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
71 km
Orid
arr. 22:44
dep. 22:44
74 km
Misar, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
81 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
85 km
21:55 23:20 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:55
arr. 22:00
dep. 22:00
3 km
arr. 22:05
dep. 22:05
6 km
Sabac, Bus station
arr. 23:20
90 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sabac su međusobno udaljena ~89 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.