Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Rusanj timetable

thursday, 18.07.2019.
00:00 00:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 00:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 00:03
dep. 00:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 00:07
dep. 00:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 00:09
dep. 00:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 00:12
dep. 00:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 00:18
11.6 km
00:30 01:30 (01:00)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 00:30
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 00:31
dep. 00:31
0.7 km
Beograd (Belgrade), Admirala Geprata
arr. 00:33
dep. 00:33
1.3 km
Beograd (Belgrade), Milosa Pocerca
arr. 00:35
dep. 00:35
1.9 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 00:36
dep. 00:36
2.6 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 00:38
dep. 00:38
3.2 km
Beograd (Belgrade), Ruska
arr. 00:39
dep. 00:39
3.6 km
Beograd (Belgrade), Ada Ciganlija
arr. 00:41
dep. 00:41
5.6 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Kirovljeva
arr. 00:42
dep. 00:42
6.2 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - OS "Josif Pancic"
arr. 00:43
dep. 00:43
6.8 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Dom zdravlja
arr. 00:44
dep. 00:44
7.2 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Kijevska
arr. 00:45
dep. 00:45
7.4 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Petra Lekovica
arr. 00:47
dep. 00:47
7.9 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Zarkovacka
arr. 00:48
dep. 00:48
8.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - SC Kosutnjak
arr. 00:50
dep. 00:50
9.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Pionirski grad
arr. 00:52
dep. 00:52
9.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Skojevska
arr. 00:54
dep. 00:54
10.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Miloja Zakica
arr. 00:55
dep. 00:55
11 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Ratka Mitrovica
arr. 00:56
dep. 00:56
11.2 km
arr. 00:57
dep. 00:57
11.4 km
arr. 00:59
dep. 00:59
11.9 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Mesna zajednica
arr. 01:00
dep. 01:00
12.2 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Vidikovacki venac
arr. 01:01
dep. 01:01
12.4 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Toplana
arr. 01:02
dep. 01:02
12.9 km
Beograd (Belgrade), Labudovo brdo
arr. 01:03
dep. 01:03
13.2 km
arr. 01:04
dep. 01:04
13.7 km
arr. 01:05
dep. 01:05
13.8 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Generala Zgonjanina
arr. 01:06
dep. 01:06
14.1 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Milorada Draskovica
arr. 01:08
dep. 01:08
14.4 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Rasinska
arr. 01:09
dep. 01:09
14.8 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - okretnica
arr. 01:10
dep. 01:10
15.2 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Rasinska
arr. 01:11
dep. 01:11
15.5 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Milorada Draskovica
arr. 01:12
dep. 01:12
15.9 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Generala Zgonjanina
arr. 01:14
dep. 01:14
16.2 km
arr. 01:15
dep. 01:15
16.4 km
arr. 01:16
dep. 01:16
16.6 km
Beograd (Belgrade), Labudovo brdo
arr. 01:17
dep. 01:17
17 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 01:19
dep. 01:19
17.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 01:25
dep. 01:25
22.5 km
Rusanj, Ilije Milicevica
arr. 01:26
dep. 01:26
23.8 km
Rusanj, Oslobodenja
arr. 01:27
dep. 01:27
24.3 km
Rusanj, Mesna zajednica
arr. 01:28
dep. 01:28
24.5 km
Rusanj, Like Ruzica
arr. 01:29
dep. 01:29
25 km
Rusanj, 13. septembar
arr. 01:30
25.5 km
01:15 02:15 (01:00)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 01:15
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 01:16
dep. 01:16
0.7 km
Beograd (Belgrade), Admirala Geprata
arr. 01:18
dep. 01:18
1.3 km
Beograd (Belgrade), Milosa Pocerca
arr. 01:20
dep. 01:20
1.9 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 01:21
dep. 01:21
2.6 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 01:23
dep. 01:23
3.2 km
Beograd (Belgrade), Ruska
arr. 01:24
dep. 01:24
3.6 km
Beograd (Belgrade), Ada Ciganlija
arr. 01:26
dep. 01:26
5.6 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Kirovljeva
arr. 01:27
dep. 01:27
6.2 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - OS "Josif Pancic"
arr. 01:28
dep. 01:28
6.8 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Dom zdravlja
arr. 01:29
dep. 01:29
7.2 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Kijevska
arr. 01:30
dep. 01:30
7.4 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Petra Lekovica
arr. 01:32
dep. 01:32
7.9 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Zarkovacka
arr. 01:33
dep. 01:33
8.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - SC Kosutnjak
arr. 01:35
dep. 01:35
9.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Pionirski grad
arr. 01:37
dep. 01:37
9.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Skojevska
arr. 01:39
dep. 01:39
10.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Miloja Zakica
arr. 01:40
dep. 01:40
11 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Ratka Mitrovica
arr. 01:41
dep. 01:41
11.2 km
arr. 01:42
dep. 01:42
11.4 km
arr. 01:44
dep. 01:44
11.9 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Mesna zajednica
arr. 01:45
dep. 01:45
12.2 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Vidikovacki venac
arr. 01:46
dep. 01:46
12.4 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Toplana
arr. 01:47
dep. 01:47
12.9 km
Beograd (Belgrade), Labudovo brdo
arr. 01:48
dep. 01:48
13.2 km
arr. 01:49
dep. 01:49
13.7 km
arr. 01:50
dep. 01:50
13.8 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Generala Zgonjanina
arr. 01:51
dep. 01:51
14.1 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Milorada Draskovica
arr. 01:53
dep. 01:53
14.4 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Rasinska
arr. 01:54
dep. 01:54
14.8 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - okretnica
arr. 01:55
dep. 01:55
15.2 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Rasinska
arr. 01:56
dep. 01:56
15.5 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Milorada Draskovica
arr. 01:57
dep. 01:57
15.9 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Generala Zgonjanina
arr. 01:59
dep. 01:59
16.2 km
arr. 02:00
dep. 02:00
16.4 km
arr. 02:01
dep. 02:01
16.6 km
Beograd (Belgrade), Labudovo brdo
arr. 02:02
dep. 02:02
17 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 02:04
dep. 02:04
17.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 02:10
dep. 02:10
22.5 km
Rusanj, Ilije Milicevica
arr. 02:11
dep. 02:11
23.8 km
Rusanj, Oslobodenja
arr. 02:12
dep. 02:12
24.3 km
Rusanj, Mesna zajednica
arr. 02:13
dep. 02:13
24.5 km
Rusanj, Like Ruzica
arr. 02:14
dep. 02:14
25 km
Rusanj, 13. septembar
arr. 02:15
25.5 km
02:30 03:30 (01:00)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 02:30
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 02:31
dep. 02:31
0.7 km
Beograd (Belgrade), Admirala Geprata
arr. 02:33
dep. 02:33
1.3 km
Beograd (Belgrade), Milosa Pocerca
arr. 02:35
dep. 02:35
1.9 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 02:36
dep. 02:36
2.6 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 02:38
dep. 02:38
3.2 km
Beograd (Belgrade), Ruska
arr. 02:39
dep. 02:39
3.6 km
Beograd (Belgrade), Ada Ciganlija
arr. 02:41
dep. 02:41
5.6 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Kirovljeva
arr. 02:42
dep. 02:42
6.2 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - OS "Josif Pancic"
arr. 02:43
dep. 02:43
6.8 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Dom zdravlja
arr. 02:44
dep. 02:44
7.2 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Kijevska
arr. 02:45
dep. 02:45
7.4 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Petra Lekovica
arr. 02:47
dep. 02:47
7.9 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - Zarkovacka
arr. 02:48
dep. 02:48
8.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo - SC Kosutnjak
arr. 02:50
dep. 02:50
9.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Pionirski grad
arr. 02:52
dep. 02:52
9.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Skojevska
arr. 02:54
dep. 02:54
10.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Miloja Zakica
arr. 02:55
dep. 02:55
11 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Ratka Mitrovica
arr. 02:56
dep. 02:56
11.2 km
arr. 02:57
dep. 02:57
11.4 km
arr. 02:59
dep. 02:59
11.9 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Mesna zajednica
arr. 03:00
dep. 03:00
12.2 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Vidikovacki venac
arr. 03:01
dep. 03:01
12.4 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Toplana
arr. 03:02
dep. 03:02
12.9 km
Beograd (Belgrade), Labudovo brdo
arr. 03:03
dep. 03:03
13.2 km
arr. 03:04
dep. 03:04
13.7 km
arr. 03:05
dep. 03:05
13.8 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Generala Zgonjanina
arr. 03:06
dep. 03:06
14.1 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Milorada Draskovica
arr. 03:08
dep. 03:08
14.4 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Rasinska
arr. 03:09
dep. 03:09
14.8 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - okretnica
arr. 03:10
dep. 03:10
15.2 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Rasinska
arr. 03:11
dep. 03:11
15.5 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Milorada Draskovica
arr. 03:12
dep. 03:12
15.9 km
Beograd (Belgrade), Petlovo brdo - Generala Zgonjanina
arr. 03:14
dep. 03:14
16.2 km
arr. 03:15
dep. 03:15
16.4 km
arr. 03:16
dep. 03:16
16.6 km
Beograd (Belgrade), Labudovo brdo
arr. 03:17
dep. 03:17
17 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 03:19
dep. 03:19
17.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 03:25
dep. 03:25
22.5 km
Rusanj, Ilije Milicevica
arr. 03:26
dep. 03:26
23.8 km
Rusanj, Oslobodenja
arr. 03:27
dep. 03:27
24.3 km
Rusanj, Mesna zajednica
arr. 03:28
dep. 03:28
24.5 km
Rusanj, Like Ruzica
arr. 03:29
dep. 03:29
25 km
Rusanj, 13. septembar
arr. 03:30
25.5 km
04:00 04:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 04:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 04:03
dep. 04:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 04:07
dep. 04:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 04:09
dep. 04:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 04:12
dep. 04:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 04:18
11.6 km
04:20 04:38 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 04:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 04:23
dep. 04:23
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 04:27
dep. 04:27
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 04:29
dep. 04:29
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 04:32
dep. 04:32
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 04:38
11.6 km
04:30 04:48 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 04:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 04:33
dep. 04:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 04:37
dep. 04:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 04:39
dep. 04:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 04:42
dep. 04:42
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 04:48
11.6 km
04:30 04:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 04:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 04:31
dep. 04:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 04:42
dep. 04:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 04:46
dep. 04:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 04:50
dep. 04:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 04:53
dep. 04:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 04:59
17.2 km
04:40 04:58 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 04:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 04:43
dep. 04:43
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 04:47
dep. 04:47
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 04:49
dep. 04:49
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 04:52
dep. 04:52
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 04:58
11.6 km
04:45 05:14 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 04:45
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 04:46
dep. 04:46
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 04:57
dep. 04:57
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:01
dep. 05:01
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 05:08
dep. 05:08
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 05:14
17.2 km
05:00 05:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 05:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:03
dep. 05:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:07
dep. 05:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:09
dep. 05:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 05:12
dep. 05:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 05:18
11.6 km
05:00 05:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 05:01
dep. 05:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:16
dep. 05:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:20
dep. 05:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 05:23
dep. 05:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 05:29
17.2 km
05:10 05:28 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 05:10
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:13
dep. 05:13
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:17
dep. 05:17
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:19
dep. 05:19
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 05:22
dep. 05:22
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 05:28
11.6 km
05:20 05:38 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 05:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:23
dep. 05:23
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:27
dep. 05:27
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:29
dep. 05:29
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 05:32
dep. 05:32
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 05:38
11.6 km
05:30 05:48 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 05:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:37
dep. 05:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:39
dep. 05:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 05:42
dep. 05:42
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 05:48
11.6 km
05:40 05:58 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 05:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:43
dep. 05:43
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:47
dep. 05:47
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:49
dep. 05:49
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 05:52
dep. 05:52
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 05:58
11.6 km
06:00 06:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:03
dep. 06:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:07
dep. 06:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:09
dep. 06:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:12
dep. 06:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:18
11.6 km
06:00 06:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:29
17.2 km
06:05 06:23 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 06:05
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:08
dep. 06:08
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:12
dep. 06:12
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:14
dep. 06:14
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:17
dep. 06:17
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:23
11.6 km
06:20 06:38 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 06:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:23
dep. 06:23
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:27
dep. 06:27
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:29
dep. 06:29
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:32
dep. 06:32
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:38
11.6 km
06:30 06:48 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:33
dep. 06:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:37
dep. 06:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:39
dep. 06:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:42
dep. 06:42
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:48
11.6 km
06:30 06:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:31
dep. 06:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:46
dep. 06:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:50
dep. 06:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:59
17.2 km
06:40 06:58 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 06:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:43
dep. 06:43
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:47
dep. 06:47
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:49
dep. 06:49
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:58
11.6 km
07:00 07:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:01
dep. 07:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:20
dep. 07:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 07:23
dep. 07:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:29
17.2 km
07:10 07:28 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 07:10
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 07:17
dep. 07:17
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:19
dep. 07:19
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:28
11.6 km
07:15 07:44 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:16
dep. 07:16
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 07:27
dep. 07:27
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 07:38
dep. 07:38
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:44
17.2 km
07:20 07:38 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 07:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:23
dep. 07:23
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 07:27
dep. 07:27
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:29
dep. 07:29
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 07:32
dep. 07:32
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:38
11.6 km
07:30 07:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:31
dep. 07:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 07:53
dep. 07:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:59
17.2 km
07:40 07:58 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 07:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:43
dep. 07:43
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 07:47
dep. 07:47
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:49
dep. 07:49
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 07:52
dep. 07:52
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:58
11.6 km
08:00 08:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:03
dep. 08:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:07
dep. 08:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:09
dep. 08:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:12
dep. 08:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:18
11.6 km
08:00 08:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:01
dep. 08:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:16
dep. 08:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:23
dep. 08:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:29
17.2 km
08:20 08:38 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 08:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:23
dep. 08:23
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:27
dep. 08:27
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:29
dep. 08:29
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:32
dep. 08:32
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:38
11.6 km
08:30 08:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:31
dep. 08:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 08:42
dep. 08:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:46
dep. 08:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:50
dep. 08:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:53
dep. 08:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:59
17.2 km
08:40 08:58 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 08:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:43
dep. 08:43
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:47
dep. 08:47
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:49
dep. 08:49
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:52
dep. 08:52
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:58
11.6 km
09:00 09:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:03
dep. 09:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 09:07
dep. 09:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:09
dep. 09:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 09:12
dep. 09:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:18
11.6 km
09:00 09:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:01
dep. 09:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 09:12
dep. 09:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:16
dep. 09:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 09:23
dep. 09:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:29
17.2 km
09:30 09:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:31
dep. 09:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 09:42
dep. 09:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:46
dep. 09:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:50
dep. 09:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 09:53
dep. 09:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:59
17.2 km
09:40 09:58 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 09:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:43
dep. 09:43
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 09:47
dep. 09:47
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:49
dep. 09:49
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 09:52
dep. 09:52
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:58
11.6 km
10:00 10:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:03
dep. 10:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 10:07
dep. 10:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:09
dep. 10:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 10:12
dep. 10:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 10:18
11.6 km
10:00 10:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:01
dep. 10:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:16
dep. 10:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:20
dep. 10:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 10:23
dep. 10:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 10:29
17.2 km
10:30 10:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:31
dep. 10:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:46
dep. 10:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 10:53
dep. 10:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 10:59
17.2 km
10:40 10:58 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 10:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:43
dep. 10:43
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 10:47
dep. 10:47
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:49
dep. 10:49
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 10:52
dep. 10:52
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 10:58
11.6 km
11:00 11:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:01
dep. 11:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:23
dep. 11:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 11:29
17.2 km
11:20 11:38 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 11:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:23
dep. 11:23
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:27
dep. 11:27
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:29
dep. 11:29
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:32
dep. 11:32
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 11:38
11.6 km
11:40 11:58 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 11:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:43
dep. 11:43
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:47
dep. 11:47
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:49
dep. 11:49
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:52
dep. 11:52
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 11:58
11.6 km
11:45 12:14 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:46
dep. 11:46
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 11:57
dep. 11:57
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 12:08
dep. 12:08
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:14
17.2 km
12:00 12:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:01
dep. 12:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:16
dep. 12:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:29
17.2 km
12:10 12:28 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 12:10
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:13
dep. 12:13
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 12:17
dep. 12:17
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:19
dep. 12:19
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 12:22
dep. 12:22
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:28
11.6 km
12:30 12:48 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:33
dep. 12:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 12:37
dep. 12:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:39
dep. 12:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 12:42
dep. 12:42
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:48
11.6 km
12:30 12:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:31
dep. 12:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 12:53
dep. 12:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:59
17.2 km
13:10 13:28 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 13:10
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:13
dep. 13:13
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:17
dep. 13:17
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:19
dep. 13:19
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 13:28
11.6 km
13:30 13:48 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:33
dep. 13:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:37
dep. 13:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:39
dep. 13:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 13:42
dep. 13:42
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 13:48
11.6 km
13:30 13:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:31
dep. 13:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:46
dep. 13:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 13:53
dep. 13:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 13:59
17.2 km
13:45 14:14 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:46
dep. 13:46
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 13:57
dep. 13:57
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:01
dep. 14:01
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:08
dep. 14:08
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:14
17.2 km
13:50 14:08 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 13:50
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:53
dep. 13:53
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:57
dep. 13:57
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:59
dep. 13:59
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:02
dep. 14:02
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:08
11.6 km
14:00 14:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:01
dep. 14:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:16
dep. 14:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:23
dep. 14:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:29
17.2 km
14:10 14:28 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 14:10
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:17
dep. 14:17
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:19
dep. 14:19
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:22
dep. 14:22
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:28
11.6 km
14:20 14:38 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 14:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:23
dep. 14:23
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:27
dep. 14:27
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:29
dep. 14:29
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:32
dep. 14:32
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:38
11.6 km
14:30 14:48 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:33
dep. 14:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:37
dep. 14:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:39
dep. 14:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:42
dep. 14:42
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:48
11.6 km
14:30 14:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:31
dep. 14:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:53
dep. 14:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:59
17.2 km
14:50 15:08 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:53
dep. 14:53
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:57
dep. 14:57
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:59
dep. 14:59
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:08
11.6 km
15:00 15:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:03
dep. 15:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 15:07
dep. 15:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:09
dep. 15:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 15:12
dep. 15:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:18
11.6 km
15:00 15:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:01
dep. 15:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 15:12
dep. 15:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:16
dep. 15:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 15:23
dep. 15:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:29
17.2 km
15:10 15:28 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 15:10
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:13
dep. 15:13
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 15:17
dep. 15:17
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:19
dep. 15:19
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:28
11.6 km
15:20 15:38 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 15:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:23
dep. 15:23
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 15:27
dep. 15:27
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:29
dep. 15:29
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 15:32
dep. 15:32
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:38
11.6 km
15:30 15:48 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:33
dep. 15:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 15:37
dep. 15:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:39
dep. 15:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 15:42
dep. 15:42
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:48
11.6 km
15:30 15:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:31
dep. 15:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 15:42
dep. 15:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:46
dep. 15:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 15:53
dep. 15:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:59
17.2 km
15:50 16:08 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 15:50
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:53
dep. 15:53
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 15:57
dep. 15:57
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:59
dep. 15:59
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:02
dep. 16:02
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:08
11.6 km
16:00 16:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:01
dep. 16:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 16:12
dep. 16:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:16
dep. 16:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:23
dep. 16:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:29
17.2 km
16:15 16:44 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:16
dep. 16:16
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 16:27
dep. 16:27
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:38
dep. 16:38
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:44
17.2 km
16:20 16:38 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 16:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:23
dep. 16:23
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:27
dep. 16:27
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:29
dep. 16:29
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:32
dep. 16:32
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:38
11.6 km
16:30 16:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 16:42
dep. 16:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:53
dep. 16:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:59
17.2 km
16:40 16:58 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 16:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:47
dep. 16:47
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:49
dep. 16:49
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:58
11.6 km
16:45 17:14 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:46
dep. 16:46
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 16:57
dep. 16:57
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:01
dep. 17:01
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:05
dep. 17:05
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:08
dep. 17:08
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:14
17.2 km
17:00 17:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:03
dep. 17:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 17:07
dep. 17:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:09
dep. 17:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:12
dep. 17:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:18
11.6 km
17:00 17:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:01
dep. 17:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 17:12
dep. 17:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:16
dep. 17:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:29
17.2 km
17:30 17:48 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:33
dep. 17:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 17:37
dep. 17:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:39
dep. 17:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:42
dep. 17:42
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:48
11.6 km
17:50 18:08 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 17:50
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:53
dep. 17:53
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 17:57
dep. 17:57
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:59
dep. 17:59
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:02
dep. 18:02
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:08
11.6 km
18:00 18:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:01
dep. 18:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 18:12
dep. 18:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:16
dep. 18:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:20
dep. 18:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:23
dep. 18:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:29
17.2 km
18:10 18:28 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 18:10
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:13
dep. 18:13
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:17
dep. 18:17
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:19
dep. 18:19
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:22
dep. 18:22
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:28
11.6 km
18:30 18:48 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:33
dep. 18:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:37
dep. 18:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:39
dep. 18:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:42
dep. 18:42
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:48
11.6 km
18:30 18:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:31
dep. 18:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 18:42
dep. 18:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:46
dep. 18:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:50
dep. 18:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:53
dep. 18:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:59
17.2 km
18:55 19:13 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 18:55
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:58
dep. 18:58
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 19:02
dep. 19:02
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:04
dep. 19:04
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 19:07
dep. 19:07
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 19:13
11.6 km
19:00 19:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:01
dep. 19:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:16
dep. 19:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:20
dep. 19:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 19:23
dep. 19:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 19:29
17.2 km
19:30 19:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:31
dep. 19:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 19:42
dep. 19:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:46
dep. 19:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:50
dep. 19:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 19:53
dep. 19:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 19:59
17.2 km
19:40 19:58 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 19:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:43
dep. 19:43
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 19:47
dep. 19:47
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:49
dep. 19:49
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 19:52
dep. 19:52
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 19:58
11.6 km
19:45 20:14 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:46
dep. 19:46
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 19:57
dep. 19:57
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:01
dep. 20:01
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:05
dep. 20:05
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 20:08
dep. 20:08
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 20:14
17.2 km
20:00 20:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:03
dep. 20:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 20:07
dep. 20:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:09
dep. 20:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 20:12
dep. 20:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 20:18
11.6 km
20:00 20:29 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:01
dep. 20:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:16
dep. 20:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 20:23
dep. 20:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 20:29
17.2 km
20:30 20:48 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:33
dep. 20:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 20:37
dep. 20:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:39
dep. 20:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 20:42
dep. 20:42
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 20:48
11.6 km
20:30 20:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:31
dep. 20:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 20:42
dep. 20:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:46
dep. 20:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:50
dep. 20:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 20:53
dep. 20:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 20:59
17.2 km
21:00 21:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:03
dep. 21:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 21:07
dep. 21:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 21:09
dep. 21:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 21:12
dep. 21:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 21:18
11.6 km
21:30 21:48 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 21:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:33
dep. 21:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 21:37
dep. 21:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 21:39
dep. 21:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 21:42
dep. 21:42
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 21:48
11.6 km
21:30 21:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:31
dep. 21:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 21:42
dep. 21:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:46
dep. 21:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 21:50
dep. 21:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 21:53
dep. 21:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 21:59
17.2 km
22:15 22:33 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 22:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:18
dep. 22:18
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 22:22
dep. 22:22
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 22:24
dep. 22:24
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 22:27
dep. 22:27
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 22:33
11.6 km
22:30 22:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 22:31
dep. 22:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 22:42
dep. 22:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:46
dep. 22:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 22:50
dep. 22:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 22:53
dep. 22:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 22:59
17.2 km
23:00 23:18 (00:18)
Banovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 23:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 23:03
dep. 23:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 23:07
dep. 23:07
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 23:09
dep. 23:09
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 23:12
dep. 23:12
6.4 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 23:18
11.6 km
23:30 23:59 (00:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 23:31
dep. 23:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 23:42
dep. 23:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 23:46
dep. 23:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 23:50
dep. 23:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 23:53
dep. 23:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 23:59
17.2 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Rusanj su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.