Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Ritopek timetable

sunday, 24.02.2019.
00:10 01:32 (01:22)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 00:10
Beograd (Belgrade), Makedonska
arr. 00:11
dep. 00:11
0.4 km
Beograd (Belgrade), 27. marta
arr. 00:12
dep. 00:12
1.2 km
Beograd (Belgrade), Jase Prodanovica
arr. 00:13
dep. 00:13
1.6 km
Beograd (Belgrade), Zdravka Celara
arr. 00:15
dep. 00:15
2.1 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Podvoznjak
arr. 00:16
dep. 00:16
2.7 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Marka Oreskovica
arr. 00:17
dep. 00:17
3.2 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Sabacka
arr. 00:18
dep. 00:18
3.7 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Gradska bolnica
arr. 00:19
dep. 00:19
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Batutova
arr. 00:22
dep. 00:22
4.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cvetkova pijaca
arr. 00:23
dep. 00:23
5.2 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - dr Velizara Kosanovica
arr. 00:24
dep. 00:24
5.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Mite Ruzica
arr. 00:25
dep. 00:25
6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Koste Trifkovica
arr. 00:26
dep. 00:26
6.3 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 00:28
dep. 00:28
6.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 00:30
dep. 00:30
7.9 km
arr. 00:31
dep. 00:31
8.4 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Pirandelova
arr. 00:33
dep. 00:33
8.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 00:34
dep. 00:34
8.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 00:35
dep. 00:35
9.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 00:36
dep. 00:36
10.3 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 00:37
dep. 00:37
10.8 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 00:38
dep. 00:38
11.1 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 00:39
dep. 00:39
11.5 km
Kaluderica, Cardak
arr. 00:40
dep. 00:40
12.1 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 00:41
dep. 00:41
12.6 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 00:42
dep. 00:42
13.1 km
arr. 00:43
dep. 00:43
13.6 km
Vinca kod Grocke, Mlin
arr. 00:45
dep. 00:45
14.4 km
Vinca kod Grocke, Babin lug
arr. 00:46
dep. 00:46
15.3 km
Vinca kod Grocke, Ulaz
arr. 00:47
dep. 00:47
15.6 km
Vinca kod Grocke, Mike Petrovica Alasa
arr. 00:48
dep. 00:48
16.1 km
Vinca kod Grocke, Svetosavska
arr. 00:49
dep. 00:49
16.4 km
Vinca kod Grocke, Skola
arr. 00:50
dep. 00:50
16.8 km
Vinca kod Grocke, Vincanska
arr. 00:51
dep. 00:51
17.4 km
Vinca kod Grocke, Milosa Obrenovica
arr. 00:52
dep. 00:52
18 km
Vinca kod Grocke, Okretnica
arr. 00:53
dep. 00:53
18.6 km
Vinca kod Grocke, Milosa Obrenovica
arr. 00:54
dep. 00:54
19.1 km
Vinca kod Grocke, Vincanska
arr. 00:55
dep. 00:55
19.7 km
Vinca kod Grocke, Skola
arr. 00:56
dep. 00:56
20.3 km
Vinca kod Grocke, Svetosavska
arr. 00:57
dep. 00:57
20.6 km
Vinca kod Grocke, Mike Petrovica Alasa
arr. 00:58
dep. 00:58
21 km
Vinca kod Grocke, Ulaz
arr. 00:59
dep. 00:59
21.4 km
Vinca kod Grocke, Babin lug
arr. 01:00
dep. 01:00
21.8 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 01:01
dep. 01:01
22.3 km
Lestane, Skladiste boja
arr. 01:03
dep. 01:03
23.3 km
arr. 01:04
dep. 01:04
23.8 km
Lestane, Stari put za Bolec
arr. 01:05
dep. 01:05
24.5 km
Lestane, Ulaz
arr. 01:06
dep. 01:06
25.2 km
Lestane, Center
arr. 01:07
dep. 01:07
25.5 km
Lestane, Izlaz
arr. 01:08
dep. 01:08
25.8 km
Lestane, Stari put za Bolec
arr. 01:09
dep. 01:09
26.4 km
arr. 01:10
dep. 01:10
27.1 km
Lestane, Skladiste boja
arr. 01:11
dep. 01:11
27.7 km
Bolec, Pumpa
arr. 01:13
dep. 01:13
29 km
Bolec, Crkva
arr. 01:14
dep. 01:14
29.8 km
Bolec, 1. maja
arr. 01:15
dep. 01:15
30.5 km
Bolec, Center
arr. 01:16
dep. 01:16
30.8 km
Bolec, Virska
arr. 01:17
dep. 01:17
31.3 km
Bolec, Okretnica
arr. 01:18
dep. 01:18
31.6 km
Bolec, Virska
arr. 01:19
dep. 01:19
31.9 km
Bolec, Center
arr. 01:20
dep. 01:20
32.4 km
Bolec, 1. maja
arr. 01:21
dep. 01:21
32.5 km
Bolec, Crkva
arr. 01:22
dep. 01:22
32.6 km
Bolec, Intersection
arr. 01:23
dep. 01:23
32.8 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 01:24
dep. 01:24
33.1 km
Ritopek, Mali lug
arr. 01:25
dep. 01:25
33.4 km
Ritopek, Prokop
arr. 01:26
dep. 01:26
34 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 01:27
dep. 01:27
34.5 km
Ritopek, Duboko
arr. 01:28
dep. 01:28
35 km
Ritopek, Ulaz
arr. 01:29
dep. 01:29
35.6 km
Ritopek, Skola
arr. 01:30
dep. 01:30
36.1 km
Ritopek, Center
arr. 01:31
dep. 01:31
36.3 km
Ritopek, Okretnica
arr. 01:32
36.7 km
01:10 02:32 (01:22)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 01:10
Beograd (Belgrade), Makedonska
arr. 01:11
dep. 01:11
0.4 km
Beograd (Belgrade), 27. marta
arr. 01:12
dep. 01:12
1.2 km
Beograd (Belgrade), Jase Prodanovica
arr. 01:13
dep. 01:13
1.6 km
Beograd (Belgrade), Zdravka Celara
arr. 01:15
dep. 01:15
2.1 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Podvoznjak
arr. 01:16
dep. 01:16
2.7 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Marka Oreskovica
arr. 01:17
dep. 01:17
3.2 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Sabacka
arr. 01:18
dep. 01:18
3.7 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Gradska bolnica
arr. 01:19
dep. 01:19
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Batutova
arr. 01:22
dep. 01:22
4.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cvetkova pijaca
arr. 01:23
dep. 01:23
5.2 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - dr Velizara Kosanovica
arr. 01:24
dep. 01:24
5.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Mite Ruzica
arr. 01:25
dep. 01:25
6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Koste Trifkovica
arr. 01:26
dep. 01:26
6.3 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 01:28
dep. 01:28
6.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 01:30
dep. 01:30
7.9 km
arr. 01:31
dep. 01:31
8.4 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Pirandelova
arr. 01:33
dep. 01:33
8.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 01:34
dep. 01:34
8.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 01:35
dep. 01:35
9.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 01:36
dep. 01:36
10.3 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 01:37
dep. 01:37
10.8 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 01:38
dep. 01:38
11.1 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 01:39
dep. 01:39
11.5 km
Kaluderica, Cardak
arr. 01:40
dep. 01:40
12.1 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 01:41
dep. 01:41
12.6 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 01:42
dep. 01:42
13.1 km
arr. 01:43
dep. 01:43
13.6 km
Vinca kod Grocke, Mlin
arr. 01:45
dep. 01:45
14.4 km
Vinca kod Grocke, Babin lug
arr. 01:46
dep. 01:46
15.3 km
Vinca kod Grocke, Ulaz
arr. 01:47
dep. 01:47
15.6 km
Vinca kod Grocke, Mike Petrovica Alasa
arr. 01:48
dep. 01:48
16.1 km
Vinca kod Grocke, Svetosavska
arr. 01:49
dep. 01:49
16.4 km
Vinca kod Grocke, Skola
arr. 01:50
dep. 01:50
16.8 km
Vinca kod Grocke, Vincanska
arr. 01:51
dep. 01:51
17.4 km
Vinca kod Grocke, Milosa Obrenovica
arr. 01:52
dep. 01:52
18 km
Vinca kod Grocke, Okretnica
arr. 01:53
dep. 01:53
18.6 km
Vinca kod Grocke, Milosa Obrenovica
arr. 01:54
dep. 01:54
19.1 km
Vinca kod Grocke, Vincanska
arr. 01:55
dep. 01:55
19.7 km
Vinca kod Grocke, Skola
arr. 01:56
dep. 01:56
20.3 km
Vinca kod Grocke, Svetosavska
arr. 01:57
dep. 01:57
20.6 km
Vinca kod Grocke, Mike Petrovica Alasa
arr. 01:58
dep. 01:58
21 km
Vinca kod Grocke, Ulaz
arr. 01:59
dep. 01:59
21.4 km
Vinca kod Grocke, Babin lug
arr. 02:00
dep. 02:00
21.8 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 02:01
dep. 02:01
22.3 km
Lestane, Skladiste boja
arr. 02:03
dep. 02:03
23.3 km
arr. 02:04
dep. 02:04
23.8 km
Lestane, Stari put za Bolec
arr. 02:05
dep. 02:05
24.5 km
Lestane, Ulaz
arr. 02:06
dep. 02:06
25.2 km
Lestane, Center
arr. 02:07
dep. 02:07
25.5 km
Lestane, Izlaz
arr. 02:08
dep. 02:08
25.8 km
Lestane, Stari put za Bolec
arr. 02:09
dep. 02:09
26.4 km
arr. 02:10
dep. 02:10
27.1 km
Lestane, Skladiste boja
arr. 02:11
dep. 02:11
27.7 km
Bolec, Pumpa
arr. 02:13
dep. 02:13
29 km
Bolec, Crkva
arr. 02:14
dep. 02:14
29.8 km
Bolec, 1. maja
arr. 02:15
dep. 02:15
30.5 km
Bolec, Center
arr. 02:16
dep. 02:16
30.8 km
Bolec, Virska
arr. 02:17
dep. 02:17
31.3 km
Bolec, Okretnica
arr. 02:18
dep. 02:18
31.6 km
Bolec, Virska
arr. 02:19
dep. 02:19
31.9 km
Bolec, Center
arr. 02:20
dep. 02:20
32.4 km
Bolec, 1. maja
arr. 02:21
dep. 02:21
32.5 km
Bolec, Crkva
arr. 02:22
dep. 02:22
32.6 km
Bolec, Intersection
arr. 02:23
dep. 02:23
32.8 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 02:24
dep. 02:24
33.1 km
Ritopek, Mali lug
arr. 02:25
dep. 02:25
33.4 km
Ritopek, Prokop
arr. 02:26
dep. 02:26
34 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 02:27
dep. 02:27
34.5 km
Ritopek, Duboko
arr. 02:28
dep. 02:28
35 km
Ritopek, Ulaz
arr. 02:29
dep. 02:29
35.6 km
Ritopek, Skola
arr. 02:30
dep. 02:30
36.1 km
Ritopek, Center
arr. 02:31
dep. 02:31
36.3 km
Ritopek, Okretnica
arr. 02:32
36.7 km
04:00 04:35 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 04:00
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 04:05
dep. 04:05
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 04:06
dep. 04:06
1.3 km
arr. 04:07
dep. 04:07
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 04:11
dep. 04:11
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 04:13
dep. 04:13
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 04:15
dep. 04:15
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 04:16
dep. 04:16
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 04:17
dep. 04:17
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 04:18
dep. 04:18
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 04:18
dep. 04:18
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 04:19
dep. 04:19
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 04:20
dep. 04:20
7.2 km
arr. 04:21
dep. 04:21
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 04:22
dep. 04:22
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 04:25
dep. 04:25
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 04:26
dep. 04:26
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 04:27
dep. 04:27
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 04:28
dep. 04:28
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 04:29
dep. 04:29
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 04:30
dep. 04:30
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 04:31
dep. 04:31
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 04:32
dep. 04:32
13 km
Ritopek, Skola
arr. 04:33
dep. 04:33
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 04:34
dep. 04:34
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 04:35
14.3 km
05:10 05:45 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 05:10
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 05:15
dep. 05:15
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 05:16
dep. 05:16
1.3 km
arr. 05:17
dep. 05:17
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 05:21
dep. 05:21
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 05:23
dep. 05:23
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 05:25
dep. 05:25
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 05:26
dep. 05:26
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 05:27
dep. 05:27
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 05:28
dep. 05:28
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 05:28
dep. 05:28
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 05:29
dep. 05:29
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 05:30
dep. 05:30
7.2 km
arr. 05:31
dep. 05:31
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 05:32
dep. 05:32
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 05:35
dep. 05:35
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 05:37
dep. 05:37
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 05:38
dep. 05:38
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 05:39
dep. 05:39
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 05:40
dep. 05:40
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 05:41
dep. 05:41
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 05:42
dep. 05:42
13 km
Ritopek, Skola
arr. 05:43
dep. 05:43
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 05:45
14.3 km
06:20 06:55 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 06:20
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 06:25
dep. 06:25
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 06:26
dep. 06:26
1.3 km
arr. 06:27
dep. 06:27
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 06:33
dep. 06:33
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 06:35
dep. 06:35
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 06:36
dep. 06:36
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 06:37
dep. 06:37
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 06:38
dep. 06:38
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 06:38
dep. 06:38
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 06:39
dep. 06:39
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 06:40
dep. 06:40
7.2 km
arr. 06:41
dep. 06:41
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 06:42
dep. 06:42
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 06:45
dep. 06:45
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 06:47
dep. 06:47
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 06:48
dep. 06:48
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 06:49
dep. 06:49
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 06:50
dep. 06:50
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 06:51
dep. 06:51
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Ritopek, Skola
arr. 06:53
dep. 06:53
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 06:55
14.3 km
06:55 07:30 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 06:55
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 07:00
dep. 07:00
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 07:01
dep. 07:01
1.3 km
arr. 07:02
dep. 07:02
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:10
dep. 07:10
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 07:11
dep. 07:11
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 07:12
dep. 07:12
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 07:13
dep. 07:13
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 07:13
dep. 07:13
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 07:14
dep. 07:14
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 07:15
dep. 07:15
7.2 km
arr. 07:16
dep. 07:16
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 07:17
dep. 07:17
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 07:20
dep. 07:20
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 07:22
dep. 07:22
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 07:23
dep. 07:23
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 07:24
dep. 07:24
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 07:25
dep. 07:25
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 07:26
dep. 07:26
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
13 km
Ritopek, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 07:30
14.3 km
07:30 08:05 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 07:35
dep. 07:35
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 07:36
dep. 07:36
1.3 km
arr. 07:37
dep. 07:37
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 07:41
dep. 07:41
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 07:43
dep. 07:43
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:45
dep. 07:45
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 07:46
dep. 07:46
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 07:47
dep. 07:47
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 07:48
dep. 07:48
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 07:48
dep. 07:48
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 07:49
dep. 07:49
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 07:50
dep. 07:50
7.2 km
arr. 07:51
dep. 07:51
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 07:52
dep. 07:52
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 07:55
dep. 07:55
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 07:57
dep. 07:57
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 07:58
dep. 07:58
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 07:59
dep. 07:59
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 08:00
dep. 08:00
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 08:01
dep. 08:01
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Ritopek, Skola
arr. 08:03
dep. 08:03
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 08:05
14.3 km
08:05 08:40 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 08:05
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 08:10
dep. 08:10
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 08:11
dep. 08:11
1.3 km
arr. 08:12
dep. 08:12
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 08:16
dep. 08:16
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 08:18
dep. 08:18
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 08:20
dep. 08:20
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 08:21
dep. 08:21
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 08:22
dep. 08:22
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 08:23
dep. 08:23
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 08:23
dep. 08:23
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 08:24
dep. 08:24
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 08:25
dep. 08:25
7.2 km
arr. 08:26
dep. 08:26
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 08:27
dep. 08:27
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 08:30
dep. 08:30
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 08:32
dep. 08:32
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 08:33
dep. 08:33
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 08:34
dep. 08:34
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 08:35
dep. 08:35
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 08:36
dep. 08:36
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 08:37
dep. 08:37
13 km
Ritopek, Skola
arr. 08:38
dep. 08:38
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 08:40
14.3 km
08:40 09:15 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 08:40
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 08:45
dep. 08:45
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 08:46
dep. 08:46
1.3 km
arr. 08:47
dep. 08:47
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 08:51
dep. 08:51
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 08:53
dep. 08:53
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 08:55
dep. 08:55
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 08:56
dep. 08:56
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 08:57
dep. 08:57
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 08:58
dep. 08:58
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 08:58
dep. 08:58
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 08:59
dep. 08:59
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 09:00
dep. 09:00
7.2 km
arr. 09:01
dep. 09:01
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 09:02
dep. 09:02
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 09:05
dep. 09:05
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 09:06
dep. 09:06
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 09:07
dep. 09:07
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 09:08
dep. 09:08
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 09:09
dep. 09:09
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 09:10
dep. 09:10
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 09:11
dep. 09:11
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 09:12
dep. 09:12
13 km
Ritopek, Skola
arr. 09:13
dep. 09:13
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 09:15
14.3 km
09:16 09:51 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 09:16
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 09:21
dep. 09:21
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 09:22
dep. 09:22
1.3 km
arr. 09:23
dep. 09:23
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 09:27
dep. 09:27
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 09:29
dep. 09:29
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 09:31
dep. 09:31
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 09:32
dep. 09:32
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 09:33
dep. 09:33
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 09:34
dep. 09:34
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 09:34
dep. 09:34
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 09:35
dep. 09:35
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 09:36
dep. 09:36
7.2 km
arr. 09:37
dep. 09:37
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 09:38
dep. 09:38
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 09:41
dep. 09:41
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 09:42
dep. 09:42
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 09:43
dep. 09:43
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 09:44
dep. 09:44
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 09:45
dep. 09:45
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 09:46
dep. 09:46
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 09:47
dep. 09:47
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 09:48
dep. 09:48
13 km
Ritopek, Skola
arr. 09:49
dep. 09:49
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 09:51
14.3 km
09:53 10:28 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 09:53
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 09:58
dep. 09:58
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 09:59
dep. 09:59
1.3 km
arr. 10:00
dep. 10:00
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 10:04
dep. 10:04
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 10:06
dep. 10:06
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 10:08
dep. 10:08
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 10:09
dep. 10:09
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 10:10
dep. 10:10
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 10:11
dep. 10:11
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 10:11
dep. 10:11
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 10:12
dep. 10:12
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 10:13
dep. 10:13
7.2 km
arr. 10:14
dep. 10:14
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 10:15
dep. 10:15
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 10:18
dep. 10:18
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 10:20
dep. 10:20
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 10:21
dep. 10:21
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 10:22
dep. 10:22
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 10:23
dep. 10:23
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 10:24
dep. 10:24
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 10:25
dep. 10:25
13 km
Ritopek, Skola
arr. 10:26
dep. 10:26
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 10:28
14.3 km
10:31 11:06 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 10:31
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 10:36
dep. 10:36
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 10:37
dep. 10:37
1.3 km
arr. 10:38
dep. 10:38
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 10:42
dep. 10:42
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 10:44
dep. 10:44
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 10:46
dep. 10:46
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 10:47
dep. 10:47
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 10:48
dep. 10:48
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 10:49
dep. 10:49
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 10:49
dep. 10:49
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 10:50
dep. 10:50
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 10:51
dep. 10:51
7.2 km
arr. 10:52
dep. 10:52
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 10:53
dep. 10:53
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 10:56
dep. 10:56
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 10:58
dep. 10:58
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 10:59
dep. 10:59
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 11:00
dep. 11:00
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 11:01
dep. 11:01
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 11:02
dep. 11:02
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Ritopek, Skola
arr. 11:04
dep. 11:04
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 11:06
14.3 km
11:09 11:44 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 11:09
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 11:14
dep. 11:14
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 11:15
dep. 11:15
1.3 km
arr. 11:16
dep. 11:16
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 11:22
dep. 11:22
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 11:24
dep. 11:24
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 11:25
dep. 11:25
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 11:26
dep. 11:26
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 11:27
dep. 11:27
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 11:27
dep. 11:27
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 11:28
dep. 11:28
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 11:29
dep. 11:29
7.2 km
arr. 11:30
dep. 11:30
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 11:31
dep. 11:31
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 11:34
dep. 11:34
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 11:36
dep. 11:36
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 11:37
dep. 11:37
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 11:38
dep. 11:38
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 11:39
dep. 11:39
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 11:40
dep. 11:40
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Ritopek, Skola
arr. 11:42
dep. 11:42
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 11:44
14.3 km
11:47 12:22 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 11:47
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 11:52
dep. 11:52
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 11:53
dep. 11:53
1.3 km
arr. 11:54
dep. 11:54
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 12:00
dep. 12:00
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 12:02
dep. 12:02
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 12:03
dep. 12:03
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 12:04
dep. 12:04
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 12:05
dep. 12:05
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 12:05
dep. 12:05
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 12:06
dep. 12:06
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 12:07
dep. 12:07
7.2 km
arr. 12:08
dep. 12:08
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 12:09
dep. 12:09
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 12:12
dep. 12:12
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 12:14
dep. 12:14
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 12:15
dep. 12:15
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 12:16
dep. 12:16
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 12:17
dep. 12:17
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 12:18
dep. 12:18
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
13 km
Ritopek, Skola
arr. 12:20
dep. 12:20
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 12:22
14.3 km
12:25 13:00 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 12:25
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 12:30
dep. 12:30
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 12:31
dep. 12:31
1.3 km
arr. 12:32
dep. 12:32
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 12:38
dep. 12:38
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 12:40
dep. 12:40
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 12:41
dep. 12:41
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 12:42
dep. 12:42
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 12:43
dep. 12:43
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 12:43
dep. 12:43
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 12:44
dep. 12:44
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 12:45
dep. 12:45
7.2 km
arr. 12:46
dep. 12:46
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 12:47
dep. 12:47
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 12:50
dep. 12:50
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 12:52
dep. 12:52
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 12:53
dep. 12:53
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 12:54
dep. 12:54
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 12:55
dep. 12:55
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 12:56
dep. 12:56
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 12:57
dep. 12:57
13 km
Ritopek, Skola
arr. 12:58
dep. 12:58
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 13:00
14.3 km
13:03 13:38 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 13:03
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 13:08
dep. 13:08
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 13:09
dep. 13:09
1.3 km
arr. 13:10
dep. 13:10
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 13:14
dep. 13:14
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 13:16
dep. 13:16
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:18
dep. 13:18
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 13:19
dep. 13:19
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 13:20
dep. 13:20
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 13:21
dep. 13:21
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 13:21
dep. 13:21
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 13:22
dep. 13:22
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 13:23
dep. 13:23
7.2 km
arr. 13:24
dep. 13:24
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 13:25
dep. 13:25
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 13:28
dep. 13:28
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 13:30
dep. 13:30
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 13:31
dep. 13:31
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 13:32
dep. 13:32
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 13:33
dep. 13:33
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 13:34
dep. 13:34
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 13:35
dep. 13:35
13 km
Ritopek, Skola
arr. 13:36
dep. 13:36
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 13:38
14.3 km
13:41 14:16 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 13:41
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 13:46
dep. 13:46
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 13:47
dep. 13:47
1.3 km
arr. 13:48
dep. 13:48
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 13:52
dep. 13:52
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 13:54
dep. 13:54
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:56
dep. 13:56
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 13:57
dep. 13:57
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 13:58
dep. 13:58
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 13:59
dep. 13:59
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 13:59
dep. 13:59
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 14:00
dep. 14:00
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 14:01
dep. 14:01
7.2 km
arr. 14:02
dep. 14:02
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 14:06
dep. 14:06
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 14:08
dep. 14:08
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 14:09
dep. 14:09
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 14:10
dep. 14:10
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 14:11
dep. 14:11
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 14:12
dep. 14:12
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 14:13
dep. 14:13
13 km
Ritopek, Skola
arr. 14:14
dep. 14:14
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 14:16
14.3 km
14:19 14:54 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 14:19
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 14:24
dep. 14:24
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 14:25
dep. 14:25
1.3 km
arr. 14:26
dep. 14:26
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 14:32
dep. 14:32
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 14:34
dep. 14:34
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 14:35
dep. 14:35
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 14:36
dep. 14:36
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 14:37
dep. 14:37
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 14:37
dep. 14:37
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 14:38
dep. 14:38
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 14:39
dep. 14:39
7.2 km
arr. 14:40
dep. 14:40
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 14:41
dep. 14:41
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 14:44
dep. 14:44
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 14:46
dep. 14:46
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 14:47
dep. 14:47
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 14:48
dep. 14:48
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 14:49
dep. 14:49
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 14:50
dep. 14:50
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
13 km
Ritopek, Skola
arr. 14:52
dep. 14:52
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 14:54
14.3 km
14:57 15:32 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 14:57
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 15:03
dep. 15:03
1.3 km
arr. 15:04
dep. 15:04
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 15:10
dep. 15:10
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:12
dep. 15:12
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 15:13
dep. 15:13
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 15:14
dep. 15:14
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 15:15
dep. 15:15
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 15:15
dep. 15:15
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 15:16
dep. 15:16
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 15:17
dep. 15:17
7.2 km
arr. 15:18
dep. 15:18
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 15:19
dep. 15:19
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 15:22
dep. 15:22
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 15:24
dep. 15:24
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 15:25
dep. 15:25
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 15:26
dep. 15:26
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 15:27
dep. 15:27
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 15:28
dep. 15:28
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Ritopek, Skola
arr. 15:30
dep. 15:30
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 15:32
14.3 km
15:35 16:10 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 15:35
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 15:40
dep. 15:40
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 15:41
dep. 15:41
1.3 km
arr. 15:42
dep. 15:42
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 15:46
dep. 15:46
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 15:48
dep. 15:48
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:50
dep. 15:50
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 15:51
dep. 15:51
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 15:52
dep. 15:52
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 15:53
dep. 15:53
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 15:53
dep. 15:53
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 15:54
dep. 15:54
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 15:55
dep. 15:55
7.2 km
arr. 15:56
dep. 15:56
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 15:57
dep. 15:57
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 16:00
dep. 16:00
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 16:02
dep. 16:02
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 16:03
dep. 16:03
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 16:04
dep. 16:04
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 16:05
dep. 16:05
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 16:06
dep. 16:06
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
13 km
Ritopek, Skola
arr. 16:08
dep. 16:08
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 16:10
14.3 km
16:13 16:48 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 16:13
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 16:18
dep. 16:18
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 16:19
dep. 16:19
1.3 km
arr. 16:20
dep. 16:20
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 16:26
dep. 16:26
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 16:28
dep. 16:28
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 16:29
dep. 16:29
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 16:30
dep. 16:30
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 16:31
dep. 16:31
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 16:31
dep. 16:31
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 16:32
dep. 16:32
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 16:33
dep. 16:33
7.2 km
arr. 16:34
dep. 16:34
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 16:38
dep. 16:38
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 16:40
dep. 16:40
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 16:41
dep. 16:41
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 16:42
dep. 16:42
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 16:43
dep. 16:43
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 16:44
dep. 16:44
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 16:45
dep. 16:45
13 km
Ritopek, Skola
arr. 16:46
dep. 16:46
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 16:48
14.3 km
16:51 17:26 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 16:51
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 16:56
dep. 16:56
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 16:57
dep. 16:57
1.3 km
arr. 16:58
dep. 16:58
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 17:02
dep. 17:02
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 17:04
dep. 17:04
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 17:06
dep. 17:06
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 17:07
dep. 17:07
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 17:08
dep. 17:08
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 17:09
dep. 17:09
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 17:09
dep. 17:09
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 17:10
dep. 17:10
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 17:11
dep. 17:11
7.2 km
arr. 17:12
dep. 17:12
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 17:13
dep. 17:13
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 17:16
dep. 17:16
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 17:18
dep. 17:18
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 17:19
dep. 17:19
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 17:20
dep. 17:20
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 17:21
dep. 17:21
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 17:22
dep. 17:22
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Ritopek, Skola
arr. 17:24
dep. 17:24
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 17:26
14.3 km
17:29 18:04 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 17:29
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 17:34
dep. 17:34
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 17:35
dep. 17:35
1.3 km
arr. 17:36
dep. 17:36
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 17:40
dep. 17:40
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 17:42
dep. 17:42
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 17:44
dep. 17:44
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 17:45
dep. 17:45
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 17:46
dep. 17:46
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 17:47
dep. 17:47
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 17:47
dep. 17:47
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 17:48
dep. 17:48
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 17:49
dep. 17:49
7.2 km
arr. 17:50
dep. 17:50
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 17:51
dep. 17:51
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 17:54
dep. 17:54
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 17:56
dep. 17:56
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 17:57
dep. 17:57
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 17:58
dep. 17:58
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 17:59
dep. 17:59
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 18:00
dep. 18:00
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 18:01
dep. 18:01
13 km
Ritopek, Skola
arr. 18:02
dep. 18:02
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 18:04
14.3 km
18:07 18:42 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 18:07
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 18:12
dep. 18:12
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 18:13
dep. 18:13
1.3 km
arr. 18:14
dep. 18:14
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 18:18
dep. 18:18
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 18:20
dep. 18:20
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:22
dep. 18:22
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 18:23
dep. 18:23
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 18:24
dep. 18:24
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 18:25
dep. 18:25
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 18:25
dep. 18:25
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 18:26
dep. 18:26
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 18:27
dep. 18:27
7.2 km
arr. 18:28
dep. 18:28
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 18:29
dep. 18:29
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 18:32
dep. 18:32
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 18:34
dep. 18:34
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 18:35
dep. 18:35
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 18:36
dep. 18:36
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 18:37
dep. 18:37
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 18:38
dep. 18:38
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 18:39
dep. 18:39
13 km
Ritopek, Skola
arr. 18:40
dep. 18:40
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 18:42
14.3 km
18:45 19:20 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 18:45
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 18:50
dep. 18:50
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 18:51
dep. 18:51
1.3 km
arr. 18:52
dep. 18:52
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 18:56
dep. 18:56
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 18:58
dep. 18:58
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 19:00
dep. 19:00
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 19:01
dep. 19:01
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 19:02
dep. 19:02
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 19:03
dep. 19:03
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 19:03
dep. 19:03
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 19:04
dep. 19:04
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 19:05
dep. 19:05
7.2 km
arr. 19:06
dep. 19:06
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 19:07
dep. 19:07
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 19:10
dep. 19:10
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 19:12
dep. 19:12
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 19:13
dep. 19:13
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 19:14
dep. 19:14
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 19:15
dep. 19:15
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 19:16
dep. 19:16
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 19:17
dep. 19:17
13 km
Ritopek, Skola
arr. 19:18
dep. 19:18
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 19:20
14.3 km
19:23 19:58 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 19:23
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 19:28
dep. 19:28
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 19:29
dep. 19:29
1.3 km
arr. 19:30
dep. 19:30
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 19:34
dep. 19:34
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 19:36
dep. 19:36
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 19:38
dep. 19:38
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 19:39
dep. 19:39
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 19:40
dep. 19:40
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 19:41
dep. 19:41
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 19:41
dep. 19:41
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 19:42
dep. 19:42
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 19:43
dep. 19:43
7.2 km
arr. 19:44
dep. 19:44
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 19:45
dep. 19:45
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 19:48
dep. 19:48
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 19:50
dep. 19:50
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 19:51
dep. 19:51
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 19:52
dep. 19:52
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 19:53
dep. 19:53
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 19:54
dep. 19:54
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 19:55
dep. 19:55
13 km
Ritopek, Skola
arr. 19:56
dep. 19:56
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 19:58
14.3 km
20:01 20:36 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 20:01
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 20:06
dep. 20:06
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 20:07
dep. 20:07
1.3 km
arr. 20:08
dep. 20:08
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 20:12
dep. 20:12
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 20:14
dep. 20:14
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 20:16
dep. 20:16
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 20:17
dep. 20:17
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 20:18
dep. 20:18
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 20:19
dep. 20:19
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 20:19
dep. 20:19
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 20:20
dep. 20:20
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 20:21
dep. 20:21
7.2 km
arr. 20:22
dep. 20:22
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 20:23
dep. 20:23
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 20:26
dep. 20:26
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 20:27
dep. 20:27
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 20:28
dep. 20:28
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 20:29
dep. 20:29
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 20:30
dep. 20:30
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 20:31
dep. 20:31
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 20:32
dep. 20:32
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 20:33
dep. 20:33
13 km
Ritopek, Skola
arr. 20:34
dep. 20:34
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 20:36
14.3 km
20:40 21:15 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 20:40
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 20:45
dep. 20:45
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 20:46
dep. 20:46
1.3 km
arr. 20:47
dep. 20:47
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 20:51
dep. 20:51
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 20:53
dep. 20:53
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 20:55
dep. 20:55
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 20:56
dep. 20:56
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 20:57
dep. 20:57
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 20:58
dep. 20:58
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 20:58
dep. 20:58
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 20:59
dep. 20:59
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 21:00
dep. 21:00
7.2 km
arr. 21:01
dep. 21:01
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 21:02
dep. 21:02
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 21:05
dep. 21:05
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 21:07
dep. 21:07
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 21:08
dep. 21:08
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 21:09
dep. 21:09
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 21:10
dep. 21:10
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 21:11
dep. 21:11
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 21:12
dep. 21:12
13 km
Ritopek, Skola
arr. 21:13
dep. 21:13
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 21:14
dep. 21:14
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 21:15
14.3 km
21:20 21:55 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 21:20
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 21:25
dep. 21:25
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 21:26
dep. 21:26
1.3 km
arr. 21:27
dep. 21:27
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 21:31
dep. 21:31
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 21:33
dep. 21:33
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 21:35
dep. 21:35
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 21:36
dep. 21:36
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 21:37
dep. 21:37
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 21:38
dep. 21:38
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 21:38
dep. 21:38
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 21:39
dep. 21:39
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 21:40
dep. 21:40
7.2 km
arr. 21:41
dep. 21:41
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 21:42
dep. 21:42
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 21:45
dep. 21:45
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 21:46
dep. 21:46
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 21:47
dep. 21:47
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 21:48
dep. 21:48
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 21:49
dep. 21:49
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 21:50
dep. 21:50
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 21:51
dep. 21:51
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 21:52
dep. 21:52
13 km
Ritopek, Skola
arr. 21:53
dep. 21:53
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 21:54
dep. 21:54
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 21:55
14.3 km
22:30 23:05 (00:35)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 22:35
dep. 22:35
0.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 22:36
dep. 22:36
1.3 km
arr. 22:37
dep. 22:37
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 22:41
dep. 22:41
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 22:43
dep. 22:43
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 22:45
dep. 22:45
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 22:46
dep. 22:46
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 22:47
dep. 22:47
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 22:48
dep. 22:48
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 22:48
dep. 22:48
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 22:49
dep. 22:49
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 22:50
dep. 22:50
7.2 km
arr. 22:51
dep. 22:51
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 22:52
dep. 22:52
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 22:55
dep. 22:55
9.3 km
Bolec, Intersection
arr. 22:56
dep. 22:56
10.1 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 22:57
dep. 22:57
10.5 km
Ritopek, Mali lug
arr. 22:58
dep. 22:58
10.7 km
Ritopek, Prokop
arr. 22:59
dep. 22:59
11.3 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 23:00
dep. 23:00
11.8 km
Ritopek, Duboko
arr. 23:01
dep. 23:01
12.4 km
Ritopek, Ulaz
arr. 23:02
dep. 23:02
13 km
Ritopek, Skola
arr. 23:03
dep. 23:03
13.5 km
Ritopek, Center
arr. 23:04
dep. 23:04
13.9 km
Ritopek, Okretnica
arr. 23:05
14.3 km
23:30 00:16 (00:46)
Ustanicka
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Ustanicka
dep. 23:30
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 23:36
dep. 23:36
1.3 km
arr. 23:37
dep. 23:37
1.8 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 23:41
dep. 23:41
3 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 23:43
dep. 23:43
3.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 23:45
dep. 23:45
4.4 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 23:46
dep. 23:46
4.9 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 23:47
dep. 23:47
5.2 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 23:48
dep. 23:48
5.6 km
Kaluderica, Cardak
arr. 23:48
dep. 23:48
6.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 23:49
dep. 23:49
6.7 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 23:50
dep. 23:50
7.2 km
arr. 23:51
dep. 23:51
7.7 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 23:52
dep. 23:52
8.5 km
Bolec, Pumpa
arr. 23:55
dep. 23:55
9.3 km
Bolec, Crkva
arr. 23:56
dep. 23:56
10.1 km
Bolec, 1. maja
arr. 23:57
dep. 23:57
10.8 km
Bolec, Center
arr. 23:59
dep. 23:59
11.1 km
Bolec, Virska
arr. 00:00
dep. 00:00
11.6 km
Bolec, Okretnica
arr. 00:01
dep. 00:01
11.9 km
Bolec, Virska
arr. 00:02
dep. 00:02
12.1 km
Bolec, Center
arr. 00:04
dep. 00:04
12.6 km
Bolec, 1. maja
arr. 00:05
dep. 00:05
12.8 km
Bolec, Crkva
arr. 00:06
dep. 00:06
13.4 km
Bolec, Intersection
arr. 00:07
dep. 00:07
13.6 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 00:08
dep. 00:08
14 km
Ritopek, Mali lug
arr. 00:09
dep. 00:09
14.2 km
Ritopek, Prokop
arr. 00:10
dep. 00:10
14.8 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 00:11
dep. 00:11
15.3 km
Ritopek, Duboko
arr. 00:12
dep. 00:12
15.9 km
Ritopek, Ulaz
arr. 00:13
dep. 00:13
16.5 km
Ritopek, Skola
arr. 00:14
dep. 00:14
17 km
Ritopek, Center
arr. 00:15
dep. 00:15
17.4 km
Ritopek, Okretnica
arr. 00:16
17.8 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Ritopek su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:10 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.