Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Ridica timetable

saturday, 24.02.2024.
11:00 15:17 (04:17)
BAS - Central bus stationI
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
144 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
164 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:30
177 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:32
dep. 14:32
179 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
179.5 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:35
dep. 14:35
181 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:36
dep. 14:36
181.5 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
182 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:40
dep. 14:40
184 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:44
dep. 14:44
187 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:46
dep. 14:46
188 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 14:49
dep. 14:49
190 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
191 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
192 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 14:56
dep. 14:56
195 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:59
dep. 14:59
197 km
Stanisic, I
arr. 15:05
dep. 15:05
201 km
Ridica, I
arr. 15:17
210 km
Belgrade (Beograd) - Ridica timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
11:00 15:17 (04:17)
BAS - Central bus stationI
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
144 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
164 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:30
177 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:32
dep. 14:32
179 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
179.5 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:35
dep. 14:35
181 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:36
dep. 14:36
181.5 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
182 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:40
dep. 14:40
184 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:44
dep. 14:44
187 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:46
dep. 14:46
188 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 14:49
dep. 14:49
190 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
191 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
192 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 14:56
dep. 14:56
195 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:59
dep. 14:59
197 km
Stanisic, I
arr. 15:05
dep. 15:05
201 km
Ridica, I
arr. 15:17
210 km
Belgrade (Beograd) - Ridica timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
11:00 15:17 (04:17)
BAS - Central bus stationI
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
144 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
164 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:30
177 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:32
dep. 14:32
179 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
179.5 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:35
dep. 14:35
181 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:36
dep. 14:36
181.5 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
182 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:40
dep. 14:40
184 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:44
dep. 14:44
187 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:46
dep. 14:46
188 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 14:49
dep. 14:49
190 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
191 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
192 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 14:56
dep. 14:56
195 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:59
dep. 14:59
197 km
Stanisic, I
arr. 15:05
dep. 15:05
201 km
Ridica, I
arr. 15:17
210 km
Belgrade (Beograd) - Ridica timetable
Departures on: tuesday, 27.02.2024.
11:00 15:17 (04:17)
BAS - Central bus stationI
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
144 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
164 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:30
177 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:32
dep. 14:32
179 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
179.5 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:35
dep. 14:35
181 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:36
dep. 14:36
181.5 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
182 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:40
dep. 14:40
184 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:44
dep. 14:44
187 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:46
dep. 14:46
188 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 14:49
dep. 14:49
190 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
191 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
192 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 14:56
dep. 14:56
195 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:59
dep. 14:59
197 km
Stanisic, I
arr. 15:05
dep. 15:05
201 km
Ridica, I
arr. 15:17
210 km
Belgrade (Beograd) - Ridica timetable
Departures on: wednesday, 28.02.2024.
11:00 15:17 (04:17)
BAS - Central bus stationI
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
144 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
164 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:30
177 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:32
dep. 14:32
179 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
179.5 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:35
dep. 14:35
181 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:36
dep. 14:36
181.5 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
182 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:40
dep. 14:40
184 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:44
dep. 14:44
187 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:46
dep. 14:46
188 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 14:49
dep. 14:49
190 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
191 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
192 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 14:56
dep. 14:56
195 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:59
dep. 14:59
197 km
Stanisic, I
arr. 15:05
dep. 15:05
201 km
Ridica, I
arr. 15:17
210 km
Belgrade (Beograd) - Ridica timetable
Departures on: thursday, 29.02.2024.
11:00 15:17 (04:17)
BAS - Central bus stationI
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
144 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
164 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:30
177 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:32
dep. 14:32
179 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
179.5 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:35
dep. 14:35
181 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:36
dep. 14:36
181.5 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
182 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:40
dep. 14:40
184 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:44
dep. 14:44
187 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:46
dep. 14:46
188 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 14:49
dep. 14:49
190 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
191 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
192 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 14:56
dep. 14:56
195 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:59
dep. 14:59
197 km
Stanisic, I
arr. 15:05
dep. 15:05
201 km
Ridica, I
arr. 15:17
210 km
Belgrade (Beograd) - Ridica timetable
Departures on: friday, 01.03.2024.
11:00 15:17 (04:17)
BAS - Central bus stationI
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
144 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
164 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:30
177 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:32
dep. 14:32
179 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
179.5 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:35
dep. 14:35
181 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:36
dep. 14:36
181.5 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
182 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:40
dep. 14:40
184 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:44
dep. 14:44
187 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:46
dep. 14:46
188 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 14:49
dep. 14:49
190 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
191 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
192 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 14:56
dep. 14:56
195 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:59
dep. 14:59
197 km
Stanisic, I
arr. 15:05
dep. 15:05
201 km
Ridica, I
arr. 15:17
210 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Ridica su međusobno udaljena ~210 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 17min., a najduže 04h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 11:00 h, dok je poslednji polazak u 11:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Ridica iznosi od 15,99 EUR do 15,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.