Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Ribarska Banja timetable

monday, 19.11.2018.
14:15 18:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Cicevac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
182 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
201 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
202 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
204 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
204.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
206.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
209.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
211.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
214.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
216 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
217.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
219.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
223.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
227.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
230.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
232.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
235.5 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
14:15 18:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Cicevac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
182 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
201 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
202 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
204 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
204.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
206.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
209.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
211.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
214.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
216 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
217.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
219.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
223.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
227.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
230.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
232.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
235.5 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
14:15 18:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Cicevac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
182 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
201 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
202 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
204 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
204.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
206.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
209.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
211.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
214.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
216 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
217.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
219.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
223.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
227.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
230.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
232.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
235.5 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
14:15 18:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Cicevac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
182 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
201 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
202 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
204 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
204.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
206.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
209.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
211.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
214.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
216 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
217.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
219.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
223.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
227.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
230.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
232.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
235.5 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
14:15 18:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Cicevac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
182 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
201 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
202 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
204 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
204.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
206.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
209.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
211.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
214.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
216 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
217.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
219.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
223.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
227.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
230.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
232.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
235.5 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
14:15 18:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Cicevac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
182 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
201 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
202 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
204 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
204.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
206.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
209.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
211.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
214.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
216 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
217.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
219.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
223.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
227.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
230.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
232.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
235.5 km
 
Departures on: sunday, 25.11.2018.
14:15 18:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Cicevac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
182 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
201 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
202 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
204 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
204.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
206.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
209.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
211.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
214.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
216 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
217.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
219.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
223.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
227.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
230.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
232.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
235.5 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Ribarska Banja su međusobno udaljena ~236 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 14:15 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.