Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Resnik (Beograd) timetable

thursday, 22.04.2021.
03:45 04:01 (00:16)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 03:45
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 03:52
dep. 03:53
10 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 03:56
dep. 03:56
12 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 03:58
dep. 03:58
13 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 04:01
16 km
04:10 04:24 (00:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 04:10
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 04:17
dep. 04:18
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 04:24
16 km
04:45 05:01 (00:16)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 04:45
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 04:52
dep. 04:53
10 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 04:56
dep. 04:56
12 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 04:58
dep. 04:58
13 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 05:01
16 km
05:59 06:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 05:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:02
dep. 06:03
5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:10
dep. 06:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:16
dep. 06:16
7 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:23
dep. 06:24
17 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:27
dep. 06:27
19 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:29
dep. 06:29
20 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:32
23 km
06:10 06:24 (00:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 06:10
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:17
dep. 06:18
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:24
16 km
06:25 06:58 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 13.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 06:25
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:28
dep. 06:29
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:31
dep. 06:31
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:36
dep. 06:37
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:40
dep. 06:40
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:42
dep. 06:42
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:49
dep. 06:50
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:53
dep. 06:53
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:58
22 km
06:59 07:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 06:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:02
dep. 07:03
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:10
dep. 07:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:23
dep. 07:24
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:27
dep. 07:27
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:29
dep. 07:29
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:32
22 km
07:25 07:39 (00:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 07:25
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:32
dep. 07:33
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:39
16 km
07:25 07:58 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 07:25
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:28
dep. 07:29
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:31
dep. 07:31
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:36
dep. 07:37
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:40
dep. 07:40
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:42
dep. 07:42
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:49
dep. 07:50
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:53
dep. 07:53
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:58
22 km
07:35 07:49 (00:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 07:35
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:42
dep. 07:43
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:49
16 km
07:59 08:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 07:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:02
dep. 08:03
5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:10
dep. 08:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:23
dep. 08:24
17 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:27
dep. 08:27
19 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:29
dep. 08:29
20 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:32
23 km
08:25 08:58 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 08:25
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:28
dep. 08:29
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:31
dep. 08:31
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:36
dep. 08:37
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:49
dep. 08:50
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:53
dep. 08:53
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:55
dep. 08:55
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:58
22 km
08:59 09:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 08:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 09:02
dep. 09:03
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 09:05
dep. 09:05
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 09:10
dep. 09:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 09:14
dep. 09:14
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 09:16
dep. 09:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 09:23
dep. 09:24
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 09:27
dep. 09:27
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:29
dep. 09:29
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 09:32
22 km
09:59 10:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 09:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 10:02
dep. 10:03
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 10:05
dep. 10:05
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 10:10
dep. 10:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 10:14
dep. 10:14
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 10:16
dep. 10:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 10:23
dep. 10:24
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 10:27
dep. 10:27
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 10:29
dep. 10:29
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 10:32
22 km
10:59 11:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 10:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 11:02
dep. 11:03
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 11:10
dep. 11:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 11:14
dep. 11:14
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 11:16
dep. 11:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 11:23
dep. 11:24
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 11:27
dep. 11:27
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 11:29
dep. 11:29
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 11:32
22 km
11:06 11:20 (00:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 11:06
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 11:13
dep. 11:14
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 11:20
16 km
11:59 12:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 11:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:02
dep. 12:03
5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:05
dep. 12:05
7 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:10
dep. 12:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:14
dep. 12:14
7 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:16
dep. 12:16
7 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:23
dep. 12:24
17 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 12:27
dep. 12:27
19 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 12:29
dep. 12:29
20 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:32
23 km
12:40 12:55 (00:15)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 12:40
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:47
dep. 12:49
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:55
16 km
12:55 13:11 (00:16)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 12:55
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:02
dep. 13:03
6 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 13:06
dep. 13:06
8 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 13:08
dep. 13:08
9 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:11
12 km
12:59 13:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 12:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 13:02
dep. 13:03
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:10
dep. 13:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 13:16
dep. 13:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:23
dep. 13:24
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 13:27
dep. 13:27
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:32
22 km
13:05 13:19 (00:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 13:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:12
dep. 13:13
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:19
16 km
13:59 14:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 13:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 14:02
dep. 14:03
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 14:05
dep. 14:05
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 14:10
dep. 14:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 14:14
dep. 14:14
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 14:16
dep. 14:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 14:23
dep. 14:24
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 14:29
dep. 14:29
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 14:32
22 km
14:05 14:21 (00:16)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 14:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 14:12
dep. 14:13
6 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 14:16
dep. 14:16
8 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 14:18
dep. 14:18
9 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 14:21
12 km
14:59 15:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 14:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:02
dep. 15:03
5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:05
dep. 15:05
7 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:10
dep. 15:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:14
dep. 15:14
7 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:16
dep. 15:16
7 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:23
dep. 15:24
17 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:27
dep. 15:27
19 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:29
dep. 15:29
20 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:32
23 km
15:12 15:26 (00:14)
TopciderResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Topcider
dep. 15:12
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:19
dep. 15:20
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:26
16 km
15:25 15:58 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 15:25
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:28
dep. 15:29
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:31
dep. 15:31
9 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:36
dep. 15:37
9 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:42
dep. 15:42
9 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:49
dep. 15:50
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:53
dep. 15:53
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:58
25 km
15:38 15:52 (00:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 15:38
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:45
dep. 15:46
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:52
16 km
15:59 16:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 15:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:02
dep. 16:03
5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:05
dep. 16:05
7 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:10
dep. 16:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:14
dep. 16:14
7 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:16
dep. 16:16
7 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:23
dep. 16:24
17 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:27
dep. 16:27
19 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:29
dep. 16:29
20 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:32
23 km
16:25 16:58 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 16:25
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:28
dep. 16:29
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:31
dep. 16:31
9 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:36
dep. 16:37
9 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:40
dep. 16:40
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:42
dep. 16:42
9 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:49
dep. 16:50
19 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:55
dep. 16:55
22 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:58
25 km
16:59 17:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 16:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:02
dep. 17:03
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:05
dep. 17:05
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:10
dep. 17:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:14
dep. 17:14
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:23
dep. 17:24
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 17:27
dep. 17:27
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 17:29
dep. 17:29
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:32
22 km
17:00 17:14 (00:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:07
dep. 17:08
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:14
16 km
17:30 17:44 (00:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:37
dep. 17:38
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:44
16 km
17:59 18:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 17:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 18:02
dep. 18:03
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 18:05
dep. 18:05
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:10
dep. 18:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 18:14
dep. 18:14
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:23
dep. 18:24
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 18:27
dep. 18:27
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 18:29
dep. 18:29
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 18:32
22 km
18:59 19:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 18:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:02
dep. 19:03
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:05
dep. 19:05
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:10
dep. 19:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:14
dep. 19:14
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:16
dep. 19:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:23
dep. 19:24
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 19:27
dep. 19:27
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 19:29
dep. 19:29
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 19:32
22 km
19:40 19:54 (00:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 19:40
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:47
dep. 19:48
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 19:54
16 km
19:48 20:03 (00:15)
TopciderResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Topcider
dep. 19:48
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:55
dep. 19:57
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 20:03
16 km
19:59 20:32 (00:33)
SebesResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sebes
dep. 19:59
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 20:02
dep. 20:03
4 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 20:05
dep. 20:05
5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 20:10
dep. 20:11
7 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 20:14
dep. 20:14
9 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 20:16
dep. 20:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 20:23
dep. 20:24
16 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 20:27
dep. 20:27
18 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 20:29
dep. 20:29
19 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 20:32
22 km
22:15 22:29 (00:14)
Centar (Prokop) - Central railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 22:15
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 22:22
dep. 22:23
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 22:29
16 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Resnik (Beograd) su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 03:45 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.