Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Pudarci timetable

sunday, 09.08.2020.
06:00 07:08 (01:08)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 06:07
dep. 06:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 06:17
dep. 06:17
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 06:23
dep. 06:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 06:28
dep. 06:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:34
dep. 06:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:41
dep. 06:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:44
dep. 06:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:46
dep. 06:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:54
dep. 06:54
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:56
dep. 06:56
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 06:58
dep. 06:58
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 07:01
dep. 07:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:04
dep. 07:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:05
dep. 07:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:08
36.8 km
07:20 08:39 (01:19)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 07:20
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 07:28
dep. 07:28
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:37
dep. 07:37
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 07:48
dep. 07:48
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:54
dep. 07:54
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:00
dep. 08:00
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:03
dep. 08:03
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:05
dep. 08:05
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:09
dep. 08:09
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:11
dep. 08:11
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 08:17
dep. 08:17
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 08:21
dep. 08:21
33.3 km
arr. 08:25
dep. 08:25
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 08:30
dep. 08:30
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:34
dep. 08:34
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:36
dep. 08:36
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:39
41.2 km
09:00 10:08 (01:08)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 09:07
dep. 09:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 09:17
dep. 09:17
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 09:23
dep. 09:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 09:28
dep. 09:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:34
dep. 09:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:41
dep. 09:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:44
dep. 09:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:46
dep. 09:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 09:51
dep. 09:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 09:54
dep. 09:54
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 09:56
dep. 09:56
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:57
dep. 09:57
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 09:58
dep. 09:58
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 10:01
dep. 10:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 10:04
dep. 10:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 10:05
dep. 10:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 10:08
36.8 km
10:30 11:35 (01:05)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 10:34
dep. 10:34
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 10:42
dep. 10:42
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 10:47
dep. 10:47
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 10:50
dep. 10:50
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 10:52
dep. 10:52
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 10:58
dep. 10:58
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:06
dep. 11:06
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:09
dep. 11:09
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:11
dep. 11:11
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:16
dep. 11:16
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:17
dep. 11:17
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 11:19
dep. 11:19
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 11:22
dep. 11:22
33.3 km
arr. 11:25
dep. 11:25
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 11:29
dep. 11:29
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 11:32
dep. 11:32
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:33
dep. 11:33
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 11:34
dep. 11:34
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 11:35
41.2 km
12:00 13:08 (01:08)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 12:07
dep. 12:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 12:17
dep. 12:17
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 12:23
dep. 12:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 12:28
dep. 12:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:34
dep. 12:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:41
dep. 12:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:44
dep. 12:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:46
dep. 12:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:51
dep. 12:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:54
dep. 12:54
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:56
dep. 12:56
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 12:58
dep. 12:58
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 13:01
dep. 13:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:03
dep. 13:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:04
dep. 13:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 13:05
dep. 13:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 13:08
36.8 km
13:30 14:38 (01:08)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 13:30
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 13:37
dep. 13:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:47
dep. 13:47
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 13:53
dep. 13:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 13:58
dep. 13:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:11
dep. 14:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:14
dep. 14:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:16
dep. 14:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 14:21
dep. 14:21
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 14:24
dep. 14:24
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 14:26
dep. 14:26
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 14:28
dep. 14:28
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 14:31
dep. 14:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:34
dep. 14:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:35
dep. 14:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:38
36.8 km
14:30 15:38 (01:08)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 14:37
dep. 14:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 14:47
dep. 14:47
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 14:53
dep. 14:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 14:58
dep. 14:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:04
dep. 15:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:11
dep. 15:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:14
dep. 15:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:16
dep. 15:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:24
dep. 15:24
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:26
dep. 15:26
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 15:28
dep. 15:28
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 15:31
dep. 15:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:33
dep. 15:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:34
dep. 15:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 15:38
36.8 km
14:45 16:04 (01:19)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 14:45
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 14:53
dep. 14:53
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:02
dep. 15:02
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 15:08
dep. 15:08
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:13
dep. 15:13
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:19
dep. 15:19
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:25
dep. 15:25
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:28
dep. 15:28
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:34
dep. 15:34
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:36
dep. 15:36
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:38
dep. 15:38
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 15:42
dep. 15:42
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 15:46
dep. 15:46
33.3 km
arr. 15:50
dep. 15:50
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 15:55
dep. 15:55
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:59
dep. 15:59
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:01
dep. 16:01
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:04
41.2 km
15:15 16:23 (01:08)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 15:15
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:32
dep. 15:32
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:49
dep. 15:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:56
dep. 15:56
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:59
dep. 15:59
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:01
dep. 16:01
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 16:09
dep. 16:09
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 16:11
dep. 16:11
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 16:13
dep. 16:13
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 16:16
dep. 16:16
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:18
dep. 16:18
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:19
dep. 16:19
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:23
36.8 km
16:15 17:20 (01:05)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 16:15
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 16:25
dep. 16:25
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 16:33
dep. 16:33
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 16:38
dep. 16:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 16:44
dep. 16:44
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:53
dep. 16:53
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:59
dep. 16:59
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:02
dep. 17:02
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:04
dep. 17:04
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:10
dep. 17:10
28.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 17:14
dep. 17:14
31.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:16
dep. 17:16
32.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:17
dep. 17:17
33.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:18
dep. 17:18
33.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:20
34.8 km
17:00 18:00 (01:00)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 17:04
dep. 17:04
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 17:12
dep. 17:12
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 17:17
dep. 17:17
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 17:22
dep. 17:22
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:28
dep. 17:28
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:36
dep. 17:36
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:39
dep. 17:39
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:41
dep. 17:41
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:44
dep. 17:44
28.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 17:47
dep. 17:47
31.3 km
arr. 17:50
dep. 17:50
33.2 km
Kamendol, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
34.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 17:54
dep. 17:54
35.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:57
dep. 17:57
37.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:58
dep. 17:58
37.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:59
dep. 17:59
38.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:00
39.2 km
18:30 19:49 (01:19)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 18:30
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 18:38
dep. 18:38
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:47
dep. 18:47
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 18:53
dep. 18:53
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 18:58
dep. 18:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:04
dep. 19:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:10
dep. 19:10
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:13
dep. 19:13
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:15
dep. 19:15
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:19
dep. 19:19
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:21
dep. 19:21
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:23
dep. 19:23
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 19:27
dep. 19:27
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 19:31
dep. 19:31
33.3 km
arr. 19:35
dep. 19:35
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 19:40
dep. 19:40
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:44
dep. 19:44
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:46
dep. 19:46
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:49
41.2 km
19:00 20:08 (01:08)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 19:07
dep. 19:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 19:17
dep. 19:17
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 19:23
dep. 19:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 19:28
dep. 19:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:34
dep. 19:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:41
dep. 19:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:44
dep. 19:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:46
dep. 19:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:54
dep. 19:54
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:56
dep. 19:56
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 19:58
dep. 19:58
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 20:01
dep. 20:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 20:03
dep. 20:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 20:04
dep. 20:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 20:05
dep. 20:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 20:08
36.8 km
21:15 22:23 (01:08)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 21:15
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 21:22
dep. 21:22
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 21:32
dep. 21:32
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 21:38
dep. 21:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 21:43
dep. 21:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 21:49
dep. 21:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 21:56
dep. 21:56
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 21:59
dep. 21:59
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 22:01
dep. 22:01
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:04
dep. 22:04
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 22:06
dep. 22:06
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 22:09
dep. 22:09
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 22:11
dep. 22:11
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 22:13
dep. 22:13
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 22:16
dep. 22:16
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 22:18
dep. 22:18
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 22:19
dep. 22:19
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 22:20
dep. 22:20
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 22:23
36.8 km
23:00 00:19 (01:19)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 23:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 23:05
dep. 23:05
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 23:13
dep. 23:13
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 23:19
dep. 23:19
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 23:22
dep. 23:22
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 23:27
dep. 23:27
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 23:35
dep. 23:35
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 23:43
dep. 23:43
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 23:46
dep. 23:46
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 23:48
dep. 23:48
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:50
dep. 23:50
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 23:51
dep. 23:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 23:52
dep. 23:52
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 23:53
dep. 23:53
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 23:57
dep. 23:57
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 00:01
dep. 00:01
33.3 km
arr. 00:05
dep. 00:05
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 00:09
dep. 00:09
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 00:11
dep. 00:11
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 00:14
dep. 00:14
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 00:15
dep. 00:15
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 00:16
dep. 00:16
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 00:19
41.2 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Pudarci su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.