Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Pudarci timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:30 06:35 (01:05)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 05:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 05:40
dep. 05:40
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 05:48
dep. 05:48
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 05:53
dep. 05:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 05:59
dep. 05:59
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:08
dep. 06:08
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:14
dep. 06:14
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:17
dep. 06:17
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:19
dep. 06:19
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 06:25
dep. 06:25
28.8 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 06:29
dep. 06:29
31.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:31
dep. 06:31
32.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:32
dep. 06:32
33.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:33
dep. 06:33
33.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:35
34.8 km
06:00 07:08 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 06:07
dep. 06:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 06:17
dep. 06:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 06:23
dep. 06:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 06:28
dep. 06:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:34
dep. 06:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:41
dep. 06:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:44
dep. 06:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:46
dep. 06:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:54
dep. 06:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:56
dep. 06:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 06:58
dep. 06:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 07:01
dep. 07:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:04
dep. 07:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:05
dep. 07:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:08
36.8 km
06:10 07:21 (01:11)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 06:10
Transped (Vrcin), Transped
arr. 06:26
dep. 06:26
11.5 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 06:33
dep. 06:33
18.5 km
Vrcin, Pijaca
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 06:37
dep. 06:37
19.5 km
Vrcin, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
20.5 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 06:42
dep. 06:42
21.2 km
Vrcin, Pijaca
arr. 06:44
dep. 06:44
21.7 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 06:46
dep. 06:46
22.4 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 06:48
dep. 06:48
23.5 km
Vrcin, 17. januara
arr. 06:49
dep. 06:49
24.3 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 06:50
dep. 06:50
24.8 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 06:51
dep. 06:51
26.6 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 06:52
dep. 06:52
27.2 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete Trojice
arr. 06:53
dep. 06:53
27.6 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 06:55
dep. 06:55
27.9 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 06:57
dep. 06:57
28.4 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 06:58
dep. 06:58
29 km
Zaklopača kod Beograda, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
29.5 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:01
dep. 07:01
30.6 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:07
dep. 07:07
35.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 07:10
dep. 07:10
37.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 07:13
dep. 07:13
38.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
40.2 km
Brestovik, Institut
arr. 07:17
dep. 07:17
41.1 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 07:21
43.6 km
07:20 08:39 (01:19)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 07:20
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 07:28
dep. 07:28
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:37
dep. 07:37
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 07:48
dep. 07:48
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:54
dep. 07:54
18.5 km
Grocka, Grocica
arr. 07:58
dep. 07:58
21.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:00
dep. 08:00
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:03
dep. 08:03
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:05
dep. 08:05
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:09
dep. 08:09
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:11
dep. 08:11
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 08:17
dep. 08:17
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 08:21
dep. 08:21
33.3 km
arr. 08:25
dep. 08:25
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 08:30
dep. 08:30
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:34
dep. 08:34
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:36
dep. 08:36
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:39
41.2 km
08:00 09:08 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 08:07
dep. 08:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 08:17
dep. 08:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 08:23
dep. 08:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 08:28
dep. 08:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 08:34
dep. 08:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:41
dep. 08:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:44
dep. 08:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:46
dep. 08:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:51
dep. 08:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:54
dep. 08:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:56
dep. 08:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 08:58
dep. 08:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 09:01
dep. 09:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:03
dep. 09:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:04
dep. 09:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:05
dep. 09:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:08
36.8 km
09:00 10:08 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 09:07
dep. 09:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 09:17
dep. 09:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 09:23
dep. 09:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 09:28
dep. 09:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:34
dep. 09:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:41
dep. 09:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:44
dep. 09:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:46
dep. 09:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 09:51
dep. 09:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 09:54
dep. 09:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 09:56
dep. 09:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:57
dep. 09:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 09:58
dep. 09:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 10:01
dep. 10:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 10:04
dep. 10:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 10:05
dep. 10:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 10:08
36.8 km
10:30 11:38 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 10:37
dep. 10:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 10:47
dep. 10:47
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 10:53
dep. 10:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 10:58
dep. 10:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:04
dep. 11:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:11
dep. 11:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:14
dep. 11:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:16
dep. 11:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:21
dep. 11:21
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:24
dep. 11:24
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:26
dep. 11:26
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
33 km
Brestovik, Institut
arr. 11:28
dep. 11:28
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 11:31
dep. 11:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 11:33
dep. 11:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:34
dep. 11:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 11:35
dep. 11:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 11:38
36.8 km
11:00 11:57 (00:57)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 11:00
arr. 11:49
dep. 11:49
38.9 km
Umcari, Ambulanta
arr. 11:50
dep. 11:50
40.1 km
Umcari, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
40.6 km
Umcari, Cekerac
arr. 11:53
dep. 11:53
42 km
Pudarci, Cokanj
arr. 11:54
dep. 11:54
42.7 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 11:55
dep. 11:55
43.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:56
dep. 11:56
44.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 11:57
44.6 km
11:30 12:38 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 11:37
dep. 11:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 11:47
dep. 11:47
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 11:53
dep. 11:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 11:58
dep. 11:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:04
dep. 12:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:11
dep. 12:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:14
dep. 12:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:16
dep. 12:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:24
dep. 12:24
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:26
dep. 12:26
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
33 km
Brestovik, Institut
arr. 12:28
dep. 12:28
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 12:31
dep. 12:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 12:34
dep. 12:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 12:35
dep. 12:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 12:38
36.8 km
12:45 14:04 (01:19)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 12:45
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 12:53
dep. 12:53
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:02
dep. 13:02
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 13:08
dep. 13:08
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 13:13
dep. 13:13
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:19
dep. 13:19
18.5 km
Grocka, Grocica
arr. 13:23
dep. 13:23
21.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:25
dep. 13:25
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 13:28
dep. 13:28
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 13:30
dep. 13:30
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 13:36
dep. 13:36
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 13:38
dep. 13:38
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 13:42
dep. 13:42
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 13:46
dep. 13:46
33.3 km
arr. 13:50
dep. 13:50
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 13:55
dep. 13:55
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:59
dep. 13:59
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:01
dep. 14:01
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:04
41.2 km
13:30 14:38 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 13:37
dep. 13:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:47
dep. 13:47
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 13:53
dep. 13:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 13:58
dep. 13:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:11
dep. 14:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:14
dep. 14:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:16
dep. 14:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 14:21
dep. 14:21
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 14:24
dep. 14:24
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 14:26
dep. 14:26
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
33 km
Brestovik, Institut
arr. 14:28
dep. 14:28
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 14:31
dep. 14:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:34
dep. 14:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:35
dep. 14:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:38
36.8 km
14:30 15:38 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 14:37
dep. 14:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 14:47
dep. 14:47
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 14:53
dep. 14:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 14:58
dep. 14:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:04
dep. 15:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:11
dep. 15:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:14
dep. 15:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:16
dep. 15:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:24
dep. 15:24
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:26
dep. 15:26
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
33 km
Brestovik, Institut
arr. 15:28
dep. 15:28
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 15:31
dep. 15:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:33
dep. 15:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:34
dep. 15:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 15:38
36.8 km
14:45 16:04 (01:19)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 14:53
dep. 14:53
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:02
dep. 15:02
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 15:08
dep. 15:08
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:13
dep. 15:13
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:19
dep. 15:19
18.5 km
Grocka, Grocica
arr. 15:23
dep. 15:23
21.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:25
dep. 15:25
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:28
dep. 15:28
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:34
dep. 15:34
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:36
dep. 15:36
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:38
dep. 15:38
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 15:42
dep. 15:42
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 15:46
dep. 15:46
33.3 km
arr. 15:50
dep. 15:50
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 15:55
dep. 15:55
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:59
dep. 15:59
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:01
dep. 16:01
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:04
41.2 km
15:15 16:23 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:32
dep. 15:32
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:49
dep. 15:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:56
dep. 15:56
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:59
dep. 15:59
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:01
dep. 16:01
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 16:09
dep. 16:09
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 16:11
dep. 16:11
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
33 km
Brestovik, Institut
arr. 16:13
dep. 16:13
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 16:16
dep. 16:16
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:18
dep. 16:18
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:19
dep. 16:19
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:23
36.8 km
15:45 17:10 (01:25)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 15:45
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 15:53
dep. 15:53
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 16:03
dep. 16:03
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 16:09
dep. 16:09
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 16:15
dep. 16:15
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:21
dep. 16:21
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:29
dep. 16:29
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:32
dep. 16:32
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:37
dep. 16:37
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 16:41
dep. 16:41
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 16:44
dep. 16:44
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 16:46
dep. 16:46
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 16:51
dep. 16:51
30.8 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 16:55
dep. 16:55
33.3 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:06
dep. 17:06
39.5 km
Pudarci, Ulaz Ilinski kraj
arr. 17:08
dep. 17:08
40.5 km
arr. 17:10
41.6 km
16:15 17:34 (01:19)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 16:23
dep. 16:23
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 16:32
dep. 16:32
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 16:38
dep. 16:38
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 16:43
dep. 16:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:49
dep. 16:49
18.5 km
Grocka, Grocica
arr. 16:53
dep. 16:53
21.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:55
dep. 16:55
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:58
dep. 16:58
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:00
dep. 17:00
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 17:04
dep. 17:04
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 17:06
dep. 17:06
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 17:08
dep. 17:08
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:12
dep. 17:12
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 17:16
dep. 17:16
33.3 km
arr. 17:20
dep. 17:20
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 17:25
dep. 17:25
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:28
dep. 17:28
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:29
dep. 17:29
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:31
dep. 17:31
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:34
41.2 km
17:00 18:08 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 17:07
dep. 17:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 17:17
dep. 17:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 17:23
dep. 17:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 17:28
dep. 17:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:34
dep. 17:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:41
dep. 17:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:44
dep. 17:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:46
dep. 17:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 17:51
dep. 17:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 17:54
dep. 17:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 17:56
dep. 17:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 17:58
dep. 17:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 18:01
dep. 18:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 18:03
dep. 18:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 18:04
dep. 18:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 18:05
dep. 18:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:08
36.8 km
17:45 18:53 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 17:45
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 17:52
dep. 17:52
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:02
dep. 18:02
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 18:08
dep. 18:08
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 18:13
dep. 18:13
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:19
dep. 18:19
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:26
dep. 18:26
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 18:29
dep. 18:29
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 18:31
dep. 18:31
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 18:36
dep. 18:36
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 18:39
dep. 18:39
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 18:41
dep. 18:41
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
33 km
Brestovik, Institut
arr. 18:43
dep. 18:43
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 18:46
dep. 18:46
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 18:48
dep. 18:48
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 18:49
dep. 18:49
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 18:50
dep. 18:50
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:53
36.8 km
18:30 19:35 (01:05)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 18:40
dep. 18:40
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:48
dep. 18:48
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 18:53
dep. 18:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 18:59
dep. 18:59
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:08
dep. 19:08
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:14
dep. 19:14
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:17
dep. 19:17
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:19
dep. 19:19
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 19:25
dep. 19:25
28.8 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 19:29
dep. 19:29
31.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:31
dep. 19:31
32.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:32
dep. 19:32
33.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:33
dep. 19:33
33.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:35
34.8 km
19:00 20:08 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 19:07
dep. 19:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 19:17
dep. 19:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 19:23
dep. 19:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 19:28
dep. 19:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:34
dep. 19:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:41
dep. 19:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:44
dep. 19:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:46
dep. 19:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:54
dep. 19:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:56
dep. 19:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 19:58
dep. 19:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 20:01
dep. 20:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 20:03
dep. 20:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 20:04
dep. 20:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 20:05
dep. 20:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 20:08
36.8 km
20:00 21:08 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 20:07
dep. 20:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 20:17
dep. 20:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 20:23
dep. 20:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 20:28
dep. 20:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:34
dep. 20:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:41
dep. 20:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 20:44
dep. 20:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 20:46
dep. 20:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 20:51
dep. 20:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 20:54
dep. 20:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 20:56
dep. 20:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 20:58
dep. 20:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 21:01
dep. 21:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 21:03
dep. 21:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 21:04
dep. 21:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 21:05
dep. 21:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 21:08
36.8 km
20:15 21:34 (01:19)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 20:15
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 20:23
dep. 20:23
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 20:32
dep. 20:32
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 20:38
dep. 20:38
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 20:43
dep. 20:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:49
dep. 20:49
18.5 km
Grocka, Grocica
arr. 20:53
dep. 20:53
21.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:55
dep. 20:55
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 20:58
dep. 20:58
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 21:00
dep. 21:00
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 21:02
dep. 21:02
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 21:04
dep. 21:04
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 21:06
dep. 21:06
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 21:08
dep. 21:08
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 21:12
dep. 21:12
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 21:16
dep. 21:16
33.3 km
arr. 21:20
dep. 21:20
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 21:25
dep. 21:25
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 21:28
dep. 21:28
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 21:29
dep. 21:29
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 21:31
dep. 21:31
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 21:34
41.2 km
21:15 22:23 (01:08)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 21:15
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 21:22
dep. 21:22
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 21:32
dep. 21:32
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 21:38
dep. 21:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 21:43
dep. 21:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 21:49
dep. 21:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 21:56
dep. 21:56
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 21:59
dep. 21:59
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 22:01
dep. 22:01
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:04
dep. 22:04
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 22:06
dep. 22:06
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 22:09
dep. 22:09
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 22:11
dep. 22:11
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
33 km
Brestovik, Institut
arr. 22:13
dep. 22:13
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 22:16
dep. 22:16
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 22:18
dep. 22:18
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 22:19
dep. 22:19
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 22:20
dep. 22:20
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 22:23
36.8 km
23:00 00:21 (01:21)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 23:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 23:10
dep. 23:10
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 23:18
dep. 23:18
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 23:24
dep. 23:24
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 23:27
dep. 23:27
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 23:32
dep. 23:32
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 23:40
dep. 23:40
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 23:48
dep. 23:48
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 23:51
dep. 23:51
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 23:53
dep. 23:53
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:55
dep. 23:55
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 23:58
dep. 23:58
28.8 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 00:02
dep. 00:02
31.3 km
Pudarci, Trafo
arr. 00:17
dep. 00:17
38.7 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 00:18
dep. 00:18
39.3 km
Pudarci, Cokanj
arr. 00:21
40.4 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Pudarci su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 57min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.