Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Pudarci timetable

sunday, 16.06.2024.
06:00 07:14 (01:14)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 06:00
Bolec, Pumpa
arr. 06:36
dep. 06:36
17.6 km
Bolec, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
18.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 06:41
dep. 06:41
20.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:48
dep. 06:48
25.6 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:55
dep. 06:55
30.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:58
dep. 06:58
32.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 07:00
dep. 07:00
33.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
35 km
Brestovik, Institut
arr. 07:04
dep. 07:04
35.9 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 07:08
dep. 07:08
38.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
39.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:11
dep. 07:11
40.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:12
dep. 07:12
40.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:14
41.7 km
07:20 08:39 (01:19)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 07:20
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 07:28
dep. 07:28
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:37
dep. 07:37
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 07:48
dep. 07:48
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:54
dep. 07:54
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:00
dep. 08:00
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:03
dep. 08:03
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:05
dep. 08:05
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:09
dep. 08:09
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:11
dep. 08:11
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 08:17
dep. 08:17
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 08:21
dep. 08:21
33.3 km
arr. 08:25
dep. 08:25
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 08:30
dep. 08:30
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:34
dep. 08:34
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:36
dep. 08:36
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:39
41.2 km
08:00 09:14 (01:14)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 08:00
Bolec, Pumpa
arr. 08:36
dep. 08:36
17.6 km
Bolec, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
18.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 08:41
dep. 08:41
20.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 08:48
dep. 08:48
25.6 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:55
dep. 08:55
30.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:58
dep. 08:58
32.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:00
dep. 09:00
33.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:02
dep. 09:02
35 km
Brestovik, Institut
arr. 09:04
dep. 09:04
35.9 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 09:08
dep. 09:08
38.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:10
dep. 09:10
39.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:11
dep. 09:11
40.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:12
dep. 09:12
40.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:14
41.7 km
09:00 10:14 (01:14)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 09:00
Bolec, Pumpa
arr. 09:36
dep. 09:36
17.6 km
Bolec, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
18.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 09:41
dep. 09:41
20.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:48
dep. 09:48
25.6 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:55
dep. 09:55
30.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:58
dep. 09:58
32.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 10:00
dep. 10:00
33.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 10:02
dep. 10:02
35 km
Brestovik, Institut
arr. 10:04
dep. 10:04
35.9 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 10:08
dep. 10:08
38.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 10:10
dep. 10:10
39.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 10:11
dep. 10:11
40.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 10:12
dep. 10:12
40.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 10:14
41.7 km
10:30 11:35 (01:05)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 10:34
dep. 10:34
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 10:42
dep. 10:42
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 10:47
dep. 10:47
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 10:50
dep. 10:50
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 10:52
dep. 10:52
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 10:58
dep. 10:58
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:06
dep. 11:06
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:09
dep. 11:09
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:11
dep. 11:11
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:16
dep. 11:16
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:17
dep. 11:17
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 11:19
dep. 11:19
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 11:22
dep. 11:22
33.3 km
arr. 11:25
dep. 11:25
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 11:29
dep. 11:29
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 11:32
dep. 11:32
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:33
dep. 11:33
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 11:34
dep. 11:34
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 11:35
41.2 km
12:00 13:14 (01:14)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 12:00
Bolec, Pumpa
arr. 12:36
dep. 12:36
17.6 km
Bolec, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
18.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 12:41
dep. 12:41
20.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:48
dep. 12:48
25.6 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:55
dep. 12:55
30.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:58
dep. 12:58
32.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 13:00
dep. 13:00
33.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
35 km
Brestovik, Institut
arr. 13:04
dep. 13:04
35.9 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 13:08
dep. 13:08
38.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:10
dep. 13:10
39.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:11
dep. 13:11
40.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 13:12
dep. 13:12
40.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 13:14
41.7 km
13:30 14:44 (01:14)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 13:30
Bolec, Pumpa
arr. 14:06
dep. 14:06
17.6 km
Bolec, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
18.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 14:11
dep. 14:11
20.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 14:18
dep. 14:18
25.6 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:25
dep. 14:25
30.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:28
dep. 14:28
32.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:30
dep. 14:30
33.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
35 km
Brestovik, Institut
arr. 14:34
dep. 14:34
35.9 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 14:38
dep. 14:38
38.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:40
dep. 14:40
39.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:41
dep. 14:41
40.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:42
dep. 14:42
40.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:44
41.7 km
14:30 15:44 (01:14)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 14:30
Bolec, Pumpa
arr. 15:06
dep. 15:06
17.6 km
Bolec, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
18.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:11
dep. 15:11
20.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:18
dep. 15:18
25.6 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:25
dep. 15:25
30.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:28
dep. 15:28
32.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
33.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
35 km
Brestovik, Institut
arr. 15:34
dep. 15:34
35.9 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 15:38
dep. 15:38
38.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:40
dep. 15:40
39.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:41
dep. 15:41
40.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 15:42
dep. 15:42
40.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 15:44
41.7 km
14:45 16:04 (01:19)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 14:45
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 14:53
dep. 14:53
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:02
dep. 15:02
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 15:08
dep. 15:08
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:13
dep. 15:13
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:19
dep. 15:19
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:25
dep. 15:25
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:28
dep. 15:28
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:34
dep. 15:34
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:36
dep. 15:36
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:38
dep. 15:38
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 15:42
dep. 15:42
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 15:46
dep. 15:46
33.3 km
arr. 15:50
dep. 15:50
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 15:55
dep. 15:55
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:59
dep. 15:59
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:01
dep. 16:01
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:04
41.2 km
15:15 16:29 (01:14)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 15:15
Bolec, Pumpa
arr. 15:51
dep. 15:51
17.6 km
Bolec, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
18.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:56
dep. 15:56
20.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:03
dep. 16:03
25.6 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:10
dep. 16:10
30.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:13
dep. 16:13
32.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:15
dep. 16:15
33.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
35 km
Brestovik, Institut
arr. 16:19
dep. 16:19
35.9 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 16:23
dep. 16:23
38.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:25
dep. 16:25
39.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:26
dep. 16:26
40.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:27
dep. 16:27
40.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:29
41.7 km
16:15 17:20 (01:05)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 16:15
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 16:25
dep. 16:25
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 16:33
dep. 16:33
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 16:38
dep. 16:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 16:44
dep. 16:44
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:53
dep. 16:53
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:59
dep. 16:59
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:02
dep. 17:02
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:04
dep. 17:04
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:10
dep. 17:10
28.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 17:14
dep. 17:14
31.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:16
dep. 17:16
32.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:17
dep. 17:17
33.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:18
dep. 17:18
33.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:20
34.8 km
17:00 18:00 (01:00)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 17:04
dep. 17:04
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 17:12
dep. 17:12
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 17:17
dep. 17:17
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 17:22
dep. 17:22
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:28
dep. 17:28
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:36
dep. 17:36
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:39
dep. 17:39
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:41
dep. 17:41
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:44
dep. 17:44
28.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 17:47
dep. 17:47
31.3 km
arr. 17:50
dep. 17:50
33.2 km
Kamendol, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
34.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 17:54
dep. 17:54
35.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:57
dep. 17:57
37.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:58
dep. 17:58
37.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:59
dep. 17:59
38.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:00
39.2 km
18:30 19:49 (01:19)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 18:30
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 18:38
dep. 18:38
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:47
dep. 18:47
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 18:53
dep. 18:53
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 18:58
dep. 18:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:04
dep. 19:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:10
dep. 19:10
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:13
dep. 19:13
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:15
dep. 19:15
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:19
dep. 19:19
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:21
dep. 19:21
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:23
dep. 19:23
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 19:27
dep. 19:27
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 19:31
dep. 19:31
33.3 km
arr. 19:35
dep. 19:35
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 19:40
dep. 19:40
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:44
dep. 19:44
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:46
dep. 19:46
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:49
41.2 km
19:00 20:14 (01:14)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 19:00
Bolec, Pumpa
arr. 19:36
dep. 19:36
17.6 km
Bolec, Intersection
arr. 19:38
dep. 19:38
18.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 19:41
dep. 19:41
20.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:48
dep. 19:48
25.6 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:55
dep. 19:55
30.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:58
dep. 19:58
32.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 20:00
dep. 20:00
33.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:02
dep. 20:02
35 km
Brestovik, Institut
arr. 20:04
dep. 20:04
35.9 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 20:08
dep. 20:08
38.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 20:10
dep. 20:10
39.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 20:11
dep. 20:11
40.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 20:12
dep. 20:12
40.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 20:14
41.7 km
21:15 22:29 (01:14)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 21:15
Bolec, Pumpa
arr. 21:51
dep. 21:51
17.6 km
Bolec, Intersection
arr. 21:53
dep. 21:53
18.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 21:56
dep. 21:56
20.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 22:03
dep. 22:03
25.6 km
Grocka, Sumadinska
arr. 22:10
dep. 22:10
30.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 22:13
dep. 22:13
32.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 22:15
dep. 22:15
33.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:17
dep. 22:17
35 km
Brestovik, Institut
arr. 22:19
dep. 22:19
35.9 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 22:23
dep. 22:23
38.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 22:25
dep. 22:25
39.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 22:26
dep. 22:26
40.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 22:27
dep. 22:27
40.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 22:29
41.7 km
23:00 00:19 (01:19)
SumiceCokanj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 23:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 23:05
dep. 23:05
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 23:13
dep. 23:13
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 23:19
dep. 23:19
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 23:22
dep. 23:22
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 23:27
dep. 23:27
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 23:35
dep. 23:35
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 23:43
dep. 23:43
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 23:46
dep. 23:46
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 23:48
dep. 23:48
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:50
dep. 23:50
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 23:51
dep. 23:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 23:52
dep. 23:52
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 23:53
dep. 23:53
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 23:57
dep. 23:57
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 00:01
dep. 00:01
33.3 km
arr. 00:05
dep. 00:05
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 00:09
dep. 00:09
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 00:11
dep. 00:11
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 00:14
dep. 00:14
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 00:15
dep. 00:15
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 00:16
dep. 00:16
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 00:19
41.2 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Pudarci su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.