Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Prolom Banja timetable

saturday, 04.07.2020.
00:30 06:15 (05:45)
BAS - Central bus stationHotel Radan
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 00:30
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
dep. 03:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
236 km
arr. 04:05
dep. 04:05
238 km
Merosina, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
281 km
Kondzelj, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
282 km
Beloljin, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
284 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
287 km
Barlovo, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
293 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
301 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
308 km
Rudare kod Kursumlije, Motel
arr. 05:55
dep. 05:55
311 km
Prolom Banja, Hotel Radan
arr. 06:15
324 km
05:50 11:40 (05:50)
BAS - Central bus stationHotel Radan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 08:28
dep. 08:30
205 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
236 km
arr. 09:05
dep. 09:05
238 km
arr. 09:08
dep. 09:08
240 km
Merosina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
253 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
259 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
262 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
281 km
Kondzelj, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
282 km
Beloljin, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
284 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
287 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
289 km
Barlovo, Intersection
arr. 10:38
dep. 10:38
293 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
296 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
301 km
Kastrat, I
arr. 11:11
dep. 11:11
306 km
Kastrat, II
arr. 11:13
dep. 11:13
308 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
310 km
Ljusa
arr. 11:18
dep. 11:18
312 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 11:21
dep. 11:21
314 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 11:26
dep. 11:26
317 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 11:31
dep. 11:31
320 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 11:34
dep. 11:34
322 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 11:37
dep. 11:37
324 km
Prolom Banja, Hotel Radan
arr. 11:40
326 km
10:00 14:45 (04:45)
BAS - Central bus stationHotel Radan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Pojate, O
arr. 12:10
dep. 12:10
171 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
175 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
196 km
Zlatari, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
228 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
246 km
Beloljin, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
258 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
276 km
Rudare kod Kursumlije, Motel
arr. 14:25
dep. 14:25
286 km
Prolom Banja, Hotel Radan
arr. 14:45
299 km
Belgrade (Beograd) - Prolom Banja timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
00:30 06:15 (05:45)
BAS - Central bus stationHotel Radan
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 00:30
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
dep. 03:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
236 km
arr. 04:05
dep. 04:05
238 km
Merosina, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
281 km
Kondzelj, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
282 km
Beloljin, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
284 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
287 km
Barlovo, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
293 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
301 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
308 km
Rudare kod Kursumlije, Motel
arr. 05:55
dep. 05:55
311 km
Prolom Banja, Hotel Radan
arr. 06:15
324 km
05:50 11:40 (05:50)
BAS - Central bus stationHotel Radan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 08:28
dep. 08:30
205 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
236 km
arr. 09:05
dep. 09:05
238 km
arr. 09:08
dep. 09:08
240 km
Merosina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
253 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
259 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
262 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
281 km
Kondzelj, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
282 km
Beloljin, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
284 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
287 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
289 km
Barlovo, Intersection
arr. 10:38
dep. 10:38
293 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
296 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
301 km
Kastrat, I
arr. 11:11
dep. 11:11
306 km
Kastrat, II
arr. 11:13
dep. 11:13
308 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
310 km
Ljusa
arr. 11:18
dep. 11:18
312 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 11:21
dep. 11:21
314 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 11:26
dep. 11:26
317 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 11:31
dep. 11:31
320 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 11:34
dep. 11:34
322 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 11:37
dep. 11:37
324 km
Prolom Banja, Hotel Radan
arr. 11:40
326 km
10:00 14:45 (04:45)
BAS - Central bus stationHotel Radan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Pojate, O
arr. 12:10
dep. 12:10
171 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
175 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
196 km
Zlatari, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
228 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
246 km
Beloljin, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
258 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
276 km
Rudare kod Kursumlije, Motel
arr. 14:25
dep. 14:25
286 km
Prolom Banja, Hotel Radan
arr. 14:45
299 km
Belgrade (Beograd) - Prolom Banja timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
00:30 06:15 (05:45)
BAS - Central bus stationHotel Radan
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 00:30
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
dep. 03:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
236 km
arr. 04:05
dep. 04:05
238 km
Merosina, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
281 km
Kondzelj, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
282 km
Beloljin, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
284 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
287 km
Barlovo, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
293 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
301 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
308 km
Rudare kod Kursumlije, Motel
arr. 05:55
dep. 05:55
311 km
Prolom Banja, Hotel Radan
arr. 06:15
324 km
05:50 11:40 (05:50)
BAS - Central bus stationHotel Radan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 08:28
dep. 08:30
205 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
236 km
arr. 09:05
dep. 09:05
238 km
arr. 09:08
dep. 09:08
240 km
Merosina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
253 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
259 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
262 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
281 km
Kondzelj, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
282 km
Beloljin, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
284 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
287 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
289 km
Barlovo, Intersection
arr. 10:38
dep. 10:38
293 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
296 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
301 km
Kastrat, I
arr. 11:11
dep. 11:11
306 km
Kastrat, II
arr. 11:13
dep. 11:13
308 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
310 km
Ljusa
arr. 11:18
dep. 11:18
312 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 11:21
dep. 11:21
314 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 11:26
dep. 11:26
317 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 11:31
dep. 11:31
320 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 11:34
dep. 11:34
322 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 11:37
dep. 11:37
324 km
Prolom Banja, Hotel Radan
arr. 11:40
326 km
10:00 14:45 (04:45)
BAS - Central bus stationHotel Radan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Pojate, O
arr. 12:10
dep. 12:10
171 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
175 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
196 km
Zlatari, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
228 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
246 km
Beloljin, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
258 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
276 km
Rudare kod Kursumlije, Motel
arr. 14:25
dep. 14:25
286 km
Prolom Banja, Hotel Radan
arr. 14:45
299 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Prolom Banja su međusobno udaljena ~317 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 45min., a najduže 05h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 10:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.