Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Prolom Banja timetable

sunday, 19.05.2019.
00:30 06:15 (05:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 00:30
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
dep. 03:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
236 km
arr. 04:05
dep. 04:05
238 km
Merosina
arr. 04:20
dep. 04:20
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
268 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
277 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
281 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
282 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
284 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:09
dep. 05:09
287 km
Barlovo
arr. 05:17
dep. 05:17
293 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:22
dep. 05:22
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
301 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 05:45
dep. 05:45
308 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 05:55
dep. 05:55
311 km
Prolom Banja
arr. 06:15
324 km
05:50 11:40 (05:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 08:28
dep. 08:30
205 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
236 km
arr. 09:05
dep. 09:05
238 km
arr. 09:08
dep. 09:08
240 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 09:10
dep. 09:10
242 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
246 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 09:20
dep. 09:20
250 km
Merosina
arr. 09:25
dep. 09:25
253 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
259 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
262 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
277 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
281 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
282 km
Beloljin
arr. 10:25
dep. 10:25
284 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:30
dep. 10:30
287 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
289 km
Barlovo
arr. 10:38
dep. 10:38
293 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
296 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
301 km
Kastrat, I
arr. 11:11
dep. 11:11
306 km
Kastrat, II
arr. 11:13
dep. 11:13
308 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 11:15
dep. 11:15
310 km
Ljusa
arr. 11:18
dep. 11:18
312 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 11:21
dep. 11:21
314 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 11:26
dep. 11:26
317 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 11:31
dep. 11:31
320 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 11:34
dep. 11:34
322 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 11:37
dep. 11:37
324 km
Prolom Banja
arr. 11:40
326 km
08:15 13:55 (05:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:15
Pojate
arr. 10:19
dep. 10:19
169 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:30
dep. 10:30
176 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:55
192 km
arr. 10:58
dep. 10:58
195 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:09
dep. 11:09
203 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
207 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
210 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:26
dep. 11:26
215 km
Celije kod Krusevca
arr. 11:32
dep. 11:32
219 km
Zlatari
arr. 11:38
dep. 11:38
224 km
Ravni kod Brusa
arr. 11:42
dep. 11:42
226 km
Razbojna, Mala
arr. 11:46
dep. 11:46
229 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 11:49
dep. 11:49
231 km
Dzepnica
arr. 11:53
dep. 11:53
234 km
Prebreza
arr. 11:55
dep. 11:55
235 km
Djurevac
arr. 11:59
dep. 11:59
238 km
Blace, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
242 km
Trbunje, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
245 km
Kasevar
arr. 12:19
dep. 12:19
246 km
Kasevar, Janjići
arr. 12:21
dep. 12:21
247 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
250 km
Barbatovac, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
251 km
Spance
arr. 12:48
dep. 12:48
254 km
Spance, Brdo
arr. 12:54
dep. 12:54
257 km
Pljakovo
arr. 12:58
dep. 12:58
259 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 13:02
dep. 13:02
261 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
265 km
Kastrat, I
arr. 13:26
dep. 13:26
270 km
Kastrat, II
arr. 13:27
dep. 13:27
272 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 13:30
dep. 13:30
274 km
Ljusa
arr. 13:33
dep. 13:33
276 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 13:36
dep. 13:36
278 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 13:41
dep. 13:41
281 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 13:46
dep. 13:46
284 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 13:49
dep. 13:49
286 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 13:52
dep. 13:52
288 km
Prolom Banja
arr. 13:55
290 km
10:00 14:45 (04:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Kursumlija, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
276 km
Prolom Banja
arr. 14:45
299 km
 
Departures on: monday, 20.05.2019.
00:30 06:15 (05:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 00:30
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
dep. 03:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
236 km
arr. 04:05
dep. 04:05
238 km
Merosina
arr. 04:20
dep. 04:20
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
268 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
277 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
281 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
282 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
284 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:09
dep. 05:09
287 km
Barlovo
arr. 05:17
dep. 05:17
293 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:22
dep. 05:22
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
301 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 05:45
dep. 05:45
308 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 05:55
dep. 05:55
311 km
Prolom Banja
arr. 06:15
324 km
05:50 11:40 (05:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 08:28
dep. 08:30
205 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
236 km
arr. 09:05
dep. 09:05
238 km
arr. 09:08
dep. 09:08
240 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 09:10
dep. 09:10
242 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
246 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 09:20
dep. 09:20
250 km
Merosina
arr. 09:25
dep. 09:25
253 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
259 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
262 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
277 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
281 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
282 km
Beloljin
arr. 10:25
dep. 10:25
284 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:30
dep. 10:30
287 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
289 km
Barlovo
arr. 10:38
dep. 10:38
293 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
296 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
301 km
Kastrat, I
arr. 11:11
dep. 11:11
306 km
Kastrat, II
arr. 11:13
dep. 11:13
308 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 11:15
dep. 11:15
310 km
Ljusa
arr. 11:18
dep. 11:18
312 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 11:21
dep. 11:21
314 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 11:26
dep. 11:26
317 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 11:31
dep. 11:31
320 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 11:34
dep. 11:34
322 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 11:37
dep. 11:37
324 km
Prolom Banja
arr. 11:40
326 km
08:15 13:55 (05:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:15
Pojate
arr. 10:19
dep. 10:19
169 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:30
dep. 10:30
176 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:55
192 km
arr. 10:58
dep. 10:58
195 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:09
dep. 11:09
203 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
207 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
210 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:26
dep. 11:26
215 km
Celije kod Krusevca
arr. 11:32
dep. 11:32
219 km
Zlatari
arr. 11:38
dep. 11:38
224 km
Ravni kod Brusa
arr. 11:42
dep. 11:42
226 km
Razbojna, Mala
arr. 11:46
dep. 11:46
229 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 11:49
dep. 11:49
231 km
Dzepnica
arr. 11:53
dep. 11:53
234 km
Prebreza
arr. 11:55
dep. 11:55
235 km
Djurevac
arr. 11:59
dep. 11:59
238 km
Blace, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
242 km
Trbunje, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
245 km
Kasevar
arr. 12:19
dep. 12:19
246 km
Kasevar, Janjići
arr. 12:21
dep. 12:21
247 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
250 km
Barbatovac, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
251 km
Spance
arr. 12:48
dep. 12:48
254 km
Spance, Brdo
arr. 12:54
dep. 12:54
257 km
Pljakovo
arr. 12:58
dep. 12:58
259 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 13:02
dep. 13:02
261 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
265 km
Kastrat, I
arr. 13:26
dep. 13:26
270 km
Kastrat, II
arr. 13:27
dep. 13:27
272 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 13:30
dep. 13:30
274 km
Ljusa
arr. 13:33
dep. 13:33
276 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 13:36
dep. 13:36
278 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 13:41
dep. 13:41
281 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 13:46
dep. 13:46
284 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 13:49
dep. 13:49
286 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 13:52
dep. 13:52
288 km
Prolom Banja
arr. 13:55
290 km
10:00 14:45 (04:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Kursumlija, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
276 km
Prolom Banja
arr. 14:45
299 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Prolom Banja su međusobno udaljena ~310 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 45min., a najduže 05h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 10:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.