Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Prijepolje timetable

wednesday, 22.05.2019.
06:15 11:30 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:30
dep. 06:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
196.6 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:00
dep. 10:00
221.7 km
Kokin Brod
arr. 10:37
dep. 10:37
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 11:30
288.8 km
07:30 12:29 (04:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:43
dep. 07:43
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
174.4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:49
dep. 10:49
198.1 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 11:15
dep. 11:15
223.2 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 11:28
dep. 11:28
235.6 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 11:30
dep. 11:30
237.5 km
Draglica
arr. 11:37
dep. 11:37
243.7 km
Draglica, Tavnik
arr. 11:40
dep. 11:40
246.6 km
Negbina
arr. 11:43
dep. 11:43
249.8 km
Kokin Brod
arr. 11:48
dep. 11:48
254.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
264.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 12:12
dep. 12:12
274.2 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 12:16
dep. 12:16
279 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 12:29
290.3 km
09:00 15:02 (06:02)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:07
dep. 09:08
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:49
dep. 09:50
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:57
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:15
dep. 10:16
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
151 km
Pozega, Railway station
arr. 11:42
dep. 11:43
176 km
Uzice, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:08
206 km
arr. 12:40
dep. 12:41
234 km
Priboj, Railway station
arr. 13:54
dep. 13:55
283 km
Prijepolje, Railway station
arr. 14:56
dep. 14:57
320 km
Prijepolje, Teretna
arr. 15:02
324 km
09:30 14:36 (05:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:43
dep. 09:43
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 12:56
dep. 12:56
202.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 13:22
dep. 13:22
227.3 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 13:35
dep. 13:35
239.7 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 13:37
dep. 13:37
241.6 km
Draglica
arr. 13:44
dep. 13:44
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 13:47
dep. 13:47
250.7 km
Negbina
arr. 13:50
dep. 13:50
253.9 km
Kokin Brod
arr. 13:55
dep. 13:55
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:08
268.6 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 14:19
dep. 14:19
278.3 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 14:23
dep. 14:23
283.1 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 14:36
294.4 km
09:45 15:05 (05:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
196.6 km
Zlatibor
arr. 13:45
dep. 13:45
221.7 km
Kokin Brod
arr. 14:22
dep. 14:22
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 15:05
288.8 km
11:20 16:50 (05:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 24.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Uzice, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
203.5 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 15:15
dep. 15:15
0 km
Kokin Brod
arr. 16:00
dep. 16:00
259.7 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:14
dep. 16:15
269.9 km
Prijepolje, Center
arr. 16:50
296.9 km
12:00 18:35 (06:35)
Pancevacki most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:35
3.7 km
Uzice, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
207.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 16:50
dep. 16:50
232.3 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
263.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
273.6 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 18:35
299.4 km
14:00 19:06 (05:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 16:44
dep. 16:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 16:59
dep. 16:59
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
202.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 17:52
dep. 17:52
227.3 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 18:05
dep. 18:05
239.7 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 18:07
dep. 18:07
241.6 km
Draglica
arr. 18:14
dep. 18:14
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 18:17
dep. 18:17
250.7 km
Negbina
arr. 18:20
dep. 18:20
253.9 km
Kokin Brod
arr. 18:25
dep. 18:25
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 18:38
dep. 18:38
268.6 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 18:49
dep. 18:49
278.3 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 18:53
dep. 18:53
283.1 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 19:06
294.4 km
14:15 19:35 (05:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196.6 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 18:15
dep. 18:15
221.7 km
Kokin Brod
arr. 18:52
dep. 18:52
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 19:35
288.8 km
15:00 21:30 (06:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:13
dep. 15:13
8.5 km
Mionica, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
87.7 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 20:14
dep. 20:14
0 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
295 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 21:30
320.8 km
15:15 22:05 (06:50)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:22
dep. 15:23
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:29
dep. 15:30
16 km
arr. 15:38
dep. 15:38
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:47
dep. 15:47
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:25
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:29
dep. 16:29
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:38
dep. 16:38
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:47
103 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 17:08
dep. 17:08
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:12
dep. 17:12
122 km
arr. 17:24
dep. 17:24
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:31
dep. 17:31
138 km
arr. 17:37
dep. 17:37
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:53
151 km
Tubici, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:00
155 km
Kalenici, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
164 km
Otanj, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
168 km
Glumac, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:19
170 km
Pozega, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:27
176 km
Rasna, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:32
182 km
Uzici, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:35
188 km
Zlakusa, ZS
arr. 18:38
dep. 18:38
190 km
Sevojno, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
196 km
Uzice, Teretna
arr. 18:48
dep. 18:48
203 km
Uzice, Railway station
arr. 18:52
dep. 19:02
206 km
Stapari, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:15
215 km
arr. 19:20
dep. 19:20
219 km
arr. 19:24
dep. 19:24
222 km
arr. 19:38
dep. 19:38
234 km
arr. 19:48
dep. 19:48
244 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 20:03
dep. 20:03
252 km
Strpci, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
270 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:41
275 km
Priboj, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
283 km
arr. 21:04
dep. 21:04
287 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 21:15
dep. 21:15
293 km
Bistrica kod Nove Varoši, Railway station
arr. 21:34
dep. 21:35
304 km
Prijepolje, Railway station
arr. 22:00
dep. 22:00
320 km
Prijepolje, Teretna
arr. 22:05
324 km
16:40 22:14 (05:34)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:53
dep. 16:53
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 20:07
dep. 20:07
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:34
dep. 20:34
202.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 21:00
dep. 21:00
227.3 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 21:13
dep. 21:13
239.7 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 21:15
dep. 21:15
241.6 km
Draglica
arr. 21:22
dep. 21:22
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 21:25
dep. 21:25
250.7 km
Negbina
arr. 21:28
dep. 21:28
253.9 km
Kokin Brod
arr. 21:33
dep. 21:33
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:46
dep. 21:46
268.6 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 21:57
dep. 21:57
278.3 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 22:01
dep. 22:01
283.1 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 22:14
294.4 km
16:45 22:00 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:00
dep. 17:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
196.6 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 20:30
dep. 20:30
221.7 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 22:00
288.8 km
18:30 23:35 (05:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:45
dep. 18:45
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
196.6 km
Zlatibor
arr. 22:15
dep. 22:15
221.7 km
Kokin Brod
arr. 22:50
dep. 22:50
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:05
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 23:35
288.8 km
21:10 03:14 (06:04)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 21:10
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:17
dep. 21:18
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 21:59
dep. 22:00
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:06
dep. 22:07
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 23:22
dep. 23:23
151 km
Pozega, Railway station
arr. 23:52
dep. 23:53
176 km
Uzice, Railway station
arr. 00:13
dep. 00:18
206 km
Priboj, Railway station
arr. 02:06
dep. 02:07
283 km
Prijepolje, Railway station
arr. 03:08
dep. 03:09
320 km
Prijepolje, Teretna
arr. 03:14
324 km
22:00 03:06 (05:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:13
dep. 22:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 00:44
dep. 00:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 00:59
dep. 00:59
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 01:26
dep. 01:26
202.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 01:52
dep. 01:52
227.3 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 02:05
dep. 02:05
239.7 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 02:07
dep. 02:07
241.6 km
Draglica
arr. 02:14
dep. 02:14
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 02:17
dep. 02:17
250.7 km
Negbina
arr. 02:20
dep. 02:20
253.9 km
Kokin Brod
arr. 02:25
dep. 02:25
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 02:38
dep. 02:38
268.6 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 02:49
dep. 02:49
278.3 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 02:53
dep. 02:53
283.1 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 03:06
294.4 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Prijepolje su međusobno udaljena ~301 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 59min., a najduže 06h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Prijepolje iznosi od 13,59 EUR do 13,59 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.