Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Prijepolje timetable

saturday, 15.08.2020.
06:15 11:30 (05:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:30
dep. 06:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
196.6 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 10:00
dep. 10:00
221.7 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
263 km
Prijepolje, Bus station
arr. 11:30
288.8 km
07:30 12:29 (04:59)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 07:43
dep. 07:43
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
174.4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:49
dep. 10:49
198.1 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:15
dep. 11:15
223.2 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 11:28
dep. 11:28
235.6 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 11:30
dep. 11:30
237.5 km
Draglica
arr. 11:37
dep. 11:37
243.7 km
Draglica, Tavnik
arr. 11:40
dep. 11:40
246.6 km
Negbina
arr. 11:43
dep. 11:43
249.8 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
254.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
264.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 12:12
dep. 12:12
274.2 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 12:16
dep. 12:16
279 km
Prijepolje, Bus station
arr. 12:29
290.3 km
09:30 14:36 (05:06)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:43
dep. 09:43
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 12:56
dep. 12:56
202.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:22
dep. 13:22
227.3 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 13:35
dep. 13:35
239.7 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 13:37
dep. 13:37
241.6 km
Draglica
arr. 13:44
dep. 13:44
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 13:47
dep. 13:47
250.7 km
Negbina
arr. 13:50
dep. 13:50
253.9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:08
268.6 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 14:19
dep. 14:19
278.3 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 14:23
dep. 14:23
283.1 km
Prijepolje, Bus station
arr. 14:36
294.4 km
09:45 15:05 (05:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
196.6 km
Zlatibor
arr. 13:45
dep. 13:45
221.7 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
263 km
Prijepolje, Bus station
arr. 15:05
288.8 km
12:00 18:35 (06:35)
Pancevacki mostBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:45
3.7 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 12:58
dep. 12:58
12.2 km
Lucani, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
171.9 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
205.9 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
207.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:50
dep. 16:50
232.3 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
263.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
273.6 km
Prijepolje, Bus station
arr. 18:35
299.4 km
12:30 19:36 (07:06)
Centar (Prokop) - Central railway stationTeretna
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:37
dep. 12:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
arr. 12:52
dep. 12:57
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:05
dep. 13:05
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
75 km
Slovac, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:47
dep. 13:47
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:56
dep. 13:56
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
103 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 14:22
dep. 14:22
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 14:26
dep. 14:27
122 km
arr. 14:39
dep. 14:40
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 14:47
dep. 14:47
138 km
arr. 14:53
dep. 14:53
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 15:04
dep. 15:05
151 km
Tubici, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
155 km
Kalenici, Railway station
arr. 15:21
dep. 15:22
164 km
Otanj, Railway station
arr. 15:28
dep. 15:28
168 km
Glumac, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:32
170 km
Pozega, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
176 km
Rasna, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:45
182 km
Uzici, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
188 km
Zlakusa, ZS
arr. 15:52
dep. 15:52
190 km
Sevojno, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
196 km
Uzice, Teretna
arr. 16:03
dep. 16:04
203 km
Uzice, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:25
206 km
Stapari, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:44
215 km
arr. 16:49
dep. 16:49
219 km
arr. 16:53
dep. 16:53
222 km
arr. 16:57
dep. 16:58
225 km
arr. 17:08
dep. 17:08
234 km
arr. 17:17
dep. 17:17
244 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 17:32
dep. 17:32
252 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:43
259 km
Strpci, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
270 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:10
275 km
Priboj, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
283 km
arr. 18:33
dep. 18:33
287 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 18:44
dep. 18:44
293 km
Bistrica kod Nove Varoši, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
304 km
Dzurovo, Railway station
arr. 19:16
dep. 19:16
307 km
Prijepolje, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:31
320 km
Prijepolje, Teretna
arr. 19:36
324 km
14:00 19:06 (05:06)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 16:44
dep. 16:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 16:59
dep. 16:59
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
202.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 17:52
dep. 17:52
227.3 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 18:05
dep. 18:05
239.7 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 18:07
dep. 18:07
241.6 km
Draglica
arr. 18:14
dep. 18:14
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 18:17
dep. 18:17
250.7 km
Negbina
arr. 18:20
dep. 18:20
253.9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 18:38
dep. 18:38
268.6 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 18:49
dep. 18:49
278.3 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 18:53
dep. 18:53
283.1 km
Prijepolje, Bus station
arr. 19:06
294.4 km
14:15 19:35 (05:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196.6 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:15
dep. 18:15
221.7 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
263 km
Prijepolje, Bus station
arr. 19:35
288.8 km
15:30 22:29 (06:59)
Centar (Prokop) - Central railway stationTeretna
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:37
dep. 15:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 15:44
dep. 15:45
16 km
arr. 15:53
dep. 15:54
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:42
dep. 16:42
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
103 km
Brangovic, Valjevski Gradac
arr. 17:06
dep. 17:10
112 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 17:20
dep. 17:20
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:24
dep. 17:25
122 km
arr. 17:37
dep. 17:38
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:45
dep. 17:45
138 km
arr. 17:51
dep. 18:03
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
151 km
Tubici, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
155 km
Kalenici, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:39
164 km
Otanj, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:45
168 km
Glumac, Railway station
arr. 18:49
dep. 18:49
170 km
Pozega, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:57
176 km
Rasna, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:02
182 km
Uzici, Railway station
arr. 19:05
dep. 19:05
188 km
Zlakusa, ZS
arr. 19:08
dep. 19:08
190 km
Sevojno, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:13
196 km
Uzice, Teretna
arr. 19:18
dep. 19:18
203 km
Uzice, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:27
206 km
Stapari, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:40
215 km
arr. 19:45
dep. 19:45
219 km
arr. 19:49
dep. 19:49
222 km
arr. 20:02
dep. 20:03
234 km
arr. 20:12
dep. 20:12
244 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 20:27
dep. 20:27
252 km
Strpci, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:53
270 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:04
275 km
Priboj, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
283 km
arr. 21:27
dep. 21:27
287 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 21:38
dep. 21:38
293 km
Bistrica kod Nove Varoši, Railway station
arr. 21:57
dep. 21:57
304 km
Dzurovo, Railway station
arr. 22:09
dep. 22:09
307 km
Prijepolje, Railway station
arr. 22:23
dep. 22:24
320 km
Prijepolje, Teretna
arr. 22:29
324 km
16:40 22:14 (05:34)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 16:53
dep. 16:53
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 20:07
dep. 20:07
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:34
dep. 20:34
202.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 21:00
dep. 21:00
227.3 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 21:13
dep. 21:13
239.7 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 21:15
dep. 21:15
241.6 km
Draglica
arr. 21:22
dep. 21:22
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 21:25
dep. 21:25
250.7 km
Negbina
arr. 21:28
dep. 21:28
253.9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 21:33
dep. 21:33
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:46
dep. 21:46
268.6 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 21:57
dep. 21:57
278.3 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 22:01
dep. 22:01
283.1 km
Prijepolje, Bus station
arr. 22:14
294.4 km
22:00 03:06 (05:06)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 22:13
dep. 22:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 00:44
dep. 00:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 00:59
dep. 00:59
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 01:26
dep. 01:26
202.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 01:52
dep. 01:52
227.3 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 02:05
dep. 02:05
239.7 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 02:07
dep. 02:07
241.6 km
Draglica
arr. 02:14
dep. 02:14
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 02:17
dep. 02:17
250.7 km
Negbina
arr. 02:20
dep. 02:20
253.9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 02:25
dep. 02:25
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 02:38
dep. 02:38
268.6 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 02:49
dep. 02:49
278.3 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 02:53
dep. 02:53
283.1 km
Prijepolje, Bus station
arr. 03:06
294.4 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Prijepolje su međusobno udaljena ~299 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 59min., a najduže 07h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Prijepolje iznosi od 14,12 EUR do 14,12 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.