Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Pozarevac timetable

saturday, 25.06.2022.
06:00 07:27 (01:27)
BAS - Central bus stationNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 07:11
dep. 07:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 07:27
85 km
09:00 10:32 (01:32)
BAS - Central bus stationNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:07
dep. 10:07
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 10:32
85 km
09:45 11:10 (01:25)
BAS - Central bus stationKruska 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:57
dep. 09:57
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:56
dep. 10:56
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:58
dep. 10:58
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 11:00
dep. 11:00
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:02
dep. 11:05
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 11:08
dep. 11:08
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 11:10
89 km
11:00 12:25 (01:25)
BAS - Central bus stationKruska 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:20
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:23
dep. 12:23
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:25
89 km
13:00 14:27 (01:27)
BAS - Central bus stationNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 14:11
dep. 14:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 14:27
85 km
13:45 15:02 (01:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:02
86 km
14:15 15:45 (01:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Pozarevac, Bus station
arr. 15:45
86 km
15:10 16:27 (01:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:10
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:27
86 km
17:00 18:27 (01:27)
BAS - Central bus stationNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 18:11
dep. 18:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 18:27
85 km
17:30 18:40 (01:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
86 km
18:45 20:10 (01:25)
BAS - Central bus stationKruska 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 18:57
dep. 18:57
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 19:56
dep. 19:56
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 19:58
dep. 19:58
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:00
dep. 20:00
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:05
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:08
dep. 20:08
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:10
89 km
19:00 20:20 (01:20)
BAS - Central bus stationKruska 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 19:12
dep. 19:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
89 km
21:00 22:17 (01:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 21:12
dep. 21:12
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 22:11
dep. 22:11
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 22:13
dep. 22:13
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 22:15
dep. 22:15
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 22:17
86 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Pozarevac su međusobno udaljena ~87 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.