Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Poljane kod Obrenovca timetable

friday, 22.11.2019.
06:35 07:56 (01:21)
Banovo brdoDonji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 06:35
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:38
dep. 06:38
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:42
dep. 06:42
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:44
dep. 06:44
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:47
dep. 06:47
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:59
dep. 06:59
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:00
dep. 07:00
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:02
dep. 07:02
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:06
dep. 07:06
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 07:07
dep. 07:07
22.5 km
arr. 07:11
dep. 07:11
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:14
dep. 07:14
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:16
dep. 07:16
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:18
dep. 07:18
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 07:19
dep. 07:19
30.2 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 07:20
dep. 07:20
31.1 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:23
dep. 07:23
32.2 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 07:25
dep. 07:25
33.2 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:28
dep. 07:28
37 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 07:33
dep. 07:33
40.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 07:43
dep. 07:43
49.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 07:45
dep. 07:45
50.5 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 07:48
dep. 07:48
51.1 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
51.4 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
52 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 07:51
dep. 07:51
53 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 07:52
dep. 07:52
53.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 07:53
dep. 07:53
54.1 km
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 07:54
dep. 07:54
54.7 km
Poljane kod Obrenovca, 7
arr. 07:55
dep. 07:55
55.1 km
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 07:56
55.7 km
08:10 09:31 (01:21)
Banovo brdoDonji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 08:10
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:13
dep. 08:13
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:17
dep. 08:17
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:19
dep. 08:19
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:22
dep. 08:22
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:34
dep. 08:34
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:35
dep. 08:35
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:37
dep. 08:37
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:41
dep. 08:41
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 08:42
dep. 08:42
22.5 km
arr. 08:46
dep. 08:46
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:49
dep. 08:49
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:53
dep. 08:53
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 08:54
dep. 08:54
30.2 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 08:55
dep. 08:55
31.1 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 08:58
dep. 08:58
32.2 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 09:00
dep. 09:00
33.2 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:03
dep. 09:03
37 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 09:08
dep. 09:08
40.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 09:18
dep. 09:18
49.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 09:20
dep. 09:20
50.5 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 09:23
dep. 09:23
51.1 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 09:24
dep. 09:24
51.4 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
52 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 09:26
dep. 09:26
53 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 09:27
dep. 09:27
53.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 09:28
dep. 09:28
54.1 km
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 09:29
dep. 09:29
54.7 km
Poljane kod Obrenovca, 7
arr. 09:30
dep. 09:30
55.1 km
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 09:31
55.7 km
09:45 11:06 (01:21)
Banovo brdoDonji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 09:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:48
dep. 09:48
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 09:52
dep. 09:52
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:54
dep. 09:54
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 09:57
dep. 09:57
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:09
dep. 10:09
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:10
dep. 10:10
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:12
dep. 10:12
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:16
dep. 10:16
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 10:17
dep. 10:17
22.5 km
arr. 10:21
dep. 10:21
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 10:22
dep. 10:22
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:24
dep. 10:24
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:26
dep. 10:26
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 10:28
dep. 10:28
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 10:29
dep. 10:29
30.2 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 10:30
dep. 10:30
31.1 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 10:33
dep. 10:33
32.2 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:35
dep. 10:35
33.2 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:38
dep. 10:38
37 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 10:43
dep. 10:43
40.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 10:53
dep. 10:53
49.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 10:55
dep. 10:55
50.5 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 10:58
dep. 10:58
51.1 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 10:59
dep. 10:59
51.4 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
52 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 11:01
dep. 11:01
53 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 11:02
dep. 11:02
53.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 11:03
dep. 11:03
54.1 km
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 11:04
dep. 11:04
54.7 km
Poljane kod Obrenovca, 7
arr. 11:05
dep. 11:05
55.1 km
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 11:06
55.7 km
11:20 12:41 (01:21)
Banovo brdoDonji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 11:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:23
dep. 11:23
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:27
dep. 11:27
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:29
dep. 11:29
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:32
dep. 11:32
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:44
dep. 11:44
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:45
dep. 11:45
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:47
dep. 11:47
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:51
dep. 11:51
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 11:52
dep. 11:52
22.5 km
arr. 11:56
dep. 11:56
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:57
dep. 11:57
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 11:59
dep. 11:59
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:03
dep. 12:03
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 12:04
dep. 12:04
30.2 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 12:05
dep. 12:05
31.1 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 12:08
dep. 12:08
32.2 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 12:10
dep. 12:10
33.2 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
37 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 12:18
dep. 12:18
40.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 12:28
dep. 12:28
49.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 12:30
dep. 12:30
50.5 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 12:33
dep. 12:33
51.1 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
51.4 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
52 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 12:36
dep. 12:36
53 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 12:37
dep. 12:37
53.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 12:38
dep. 12:38
54.1 km
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 12:39
dep. 12:39
54.7 km
Poljane kod Obrenovca, 7
arr. 12:40
dep. 12:40
55.1 km
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 12:41
55.7 km
12:55 14:16 (01:21)
Banovo brdoDonji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 12:55
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:58
dep. 12:58
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:02
dep. 13:02
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:04
dep. 13:04
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 13:07
dep. 13:07
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:19
dep. 13:19
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:20
dep. 13:20
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:22
dep. 13:22
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:26
dep. 13:26
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 13:27
dep. 13:27
22.5 km
arr. 13:31
dep. 13:31
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 13:34
dep. 13:34
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 13:38
dep. 13:38
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 13:39
dep. 13:39
30.2 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 13:40
dep. 13:40
31.1 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 13:43
dep. 13:43
32.2 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:45
dep. 13:45
33.2 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:48
dep. 13:48
37 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 13:53
dep. 13:53
40.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 14:03
dep. 14:03
49.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 14:05
dep. 14:05
50.5 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 14:08
dep. 14:08
51.1 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
51.4 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
52 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 14:11
dep. 14:11
53 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 14:12
dep. 14:12
53.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 14:13
dep. 14:13
54.1 km
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 14:14
dep. 14:14
54.7 km
Poljane kod Obrenovca, 7
arr. 14:15
dep. 14:15
55.1 km
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 14:16
55.7 km
14:30 15:51 (01:21)
Banovo brdoDonji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:33
dep. 14:33
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:37
dep. 14:37
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:39
dep. 14:39
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:42
dep. 14:42
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:54
dep. 14:54
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:55
dep. 14:55
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:57
dep. 14:57
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:01
dep. 15:01
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 15:02
dep. 15:02
22.5 km
arr. 15:06
dep. 15:06
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 15:09
dep. 15:09
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 15:13
dep. 15:13
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 15:14
dep. 15:14
30.2 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 15:15
dep. 15:15
31.1 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
32.2 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 15:20
dep. 15:20
33.2 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:23
dep. 15:23
37 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 15:28
dep. 15:28
40.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 15:38
dep. 15:38
49.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 15:40
dep. 15:40
50.5 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 15:43
dep. 15:43
51.1 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
51.4 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
52 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
53 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
53.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 15:48
dep. 15:48
54.1 km
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 15:49
dep. 15:49
54.7 km
Poljane kod Obrenovca, 7
arr. 15:50
dep. 15:50
55.1 km
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 15:51
55.7 km
16:05 17:26 (01:21)
Banovo brdoDonji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 16:05
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:08
dep. 16:08
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:12
dep. 16:12
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:14
dep. 16:14
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:17
dep. 16:17
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:29
dep. 16:29
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:30
dep. 16:30
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:32
dep. 16:32
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:36
dep. 16:36
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 16:37
dep. 16:37
22.5 km
arr. 16:41
dep. 16:41
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:44
dep. 16:44
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 16:48
dep. 16:48
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 16:49
dep. 16:49
30.2 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 16:50
dep. 16:50
31.1 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 16:53
dep. 16:53
32.2 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 16:55
dep. 16:55
33.2 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:58
dep. 16:58
37 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 17:03
dep. 17:03
40.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 17:13
dep. 17:13
49.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 17:15
dep. 17:15
50.5 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 17:18
dep. 17:18
51.1 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 17:19
dep. 17:19
51.4 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
52 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 17:21
dep. 17:21
53 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 17:22
dep. 17:22
53.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 17:23
dep. 17:23
54.1 km
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 17:24
dep. 17:24
54.7 km
Poljane kod Obrenovca, 7
arr. 17:25
dep. 17:25
55.1 km
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 17:26
55.7 km
17:40 19:01 (01:21)
Banovo brdoDonji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 17:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:43
dep. 17:43
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 17:47
dep. 17:47
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:49
dep. 17:49
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:52
dep. 17:52
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:04
dep. 18:04
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:05
dep. 18:05
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:07
dep. 18:07
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:11
dep. 18:11
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 18:12
dep. 18:12
22.5 km
arr. 18:16
dep. 18:16
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:19
dep. 18:19
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:23
dep. 18:23
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:24
dep. 18:24
30.2 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:25
dep. 18:25
31.1 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:28
dep. 18:28
32.2 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:30
dep. 18:30
33.2 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:33
dep. 18:33
37 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 18:38
dep. 18:38
40.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 18:48
dep. 18:48
49.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 18:50
dep. 18:50
50.5 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 18:53
dep. 18:53
51.1 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
51.4 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 18:55
dep. 18:55
52 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 18:56
dep. 18:56
53 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 18:57
dep. 18:57
53.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 18:58
dep. 18:58
54.1 km
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 18:59
dep. 18:59
54.7 km
Poljane kod Obrenovca, 7
arr. 19:00
dep. 19:00
55.1 km
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 19:01
55.7 km
19:15 20:36 (01:21)
Banovo brdoDonji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:18
dep. 19:18
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 19:22
dep. 19:22
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:24
dep. 19:24
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 19:27
dep. 19:27
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:39
dep. 19:39
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:40
dep. 19:40
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:42
dep. 19:42
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:46
dep. 19:46
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 19:47
dep. 19:47
22.5 km
arr. 19:51
dep. 19:51
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 19:54
dep. 19:54
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 19:58
dep. 19:58
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 19:59
dep. 19:59
30.2 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 20:00
dep. 20:00
31.1 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 20:03
dep. 20:03
32.2 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 20:05
dep. 20:05
33.2 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:08
dep. 20:08
37 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 20:13
dep. 20:13
40.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 20:23
dep. 20:23
49.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 20:25
dep. 20:25
50.5 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 20:28
dep. 20:28
51.1 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
51.4 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 20:30
dep. 20:30
52 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 20:31
dep. 20:31
53 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 20:32
dep. 20:32
53.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 20:33
dep. 20:33
54.1 km
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 20:34
dep. 20:34
54.7 km
Poljane kod Obrenovca, 7
arr. 20:35
dep. 20:35
55.1 km
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 20:36
55.7 km
20:50 22:11 (01:21)
Banovo brdoDonji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
dep. 20:50
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:53
dep. 20:53
1.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 20:57
dep. 20:57
3.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:59
dep. 20:59
4.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 21:02
dep. 21:02
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 21:14
dep. 21:14
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 21:15
dep. 21:15
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 21:17
dep. 21:17
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 21:21
dep. 21:21
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 21:22
dep. 21:22
22.5 km
arr. 21:26
dep. 21:26
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 21:27
dep. 21:27
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 21:29
dep. 21:29
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 21:33
dep. 21:33
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 21:34
dep. 21:34
30.2 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 21:35
dep. 21:35
31.1 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 21:38
dep. 21:38
32.2 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 21:40
dep. 21:40
33.2 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:43
dep. 21:43
37 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 21:48
dep. 21:48
40.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 21:58
dep. 21:58
49.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 22:00
dep. 22:00
50.5 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 22:03
dep. 22:03
51.1 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 22:04
dep. 22:04
51.4 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 22:05
dep. 22:05
52 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 22:06
dep. 22:06
53 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 22:07
dep. 22:07
53.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 22:08
dep. 22:08
54.1 km
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 22:09
dep. 22:09
54.7 km
Poljane kod Obrenovca, 7
arr. 22:10
dep. 22:10
55.1 km
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 22:11
55.7 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Poljane kod Obrenovca su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 01h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.