Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Platicevo timetable

monday, 17.02.2020.
05:00 06:15 (01:15)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:00
arr. 05:10
dep. 05:10
3 km
arr. 05:15
dep. 05:15
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 05:51
dep. 05:51
58 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 05:58
dep. 05:58
65 km
arr. 06:09
dep. 06:09
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 06:15
77 km
07:00 08:15 (01:15)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:00
dep. 08:00
61 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:05
dep. 08:05
66 km
arr. 08:09
dep. 08:09
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:15
77 km
08:30 09:41 (01:11)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:30
dep. 09:30
62 km
arr. 09:35
dep. 09:35
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:41
72 km
09:30 10:45 (01:15)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
arr. 10:39
dep. 10:39
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:45
72 km
10:00 11:07 (01:07)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
arr. 10:08
dep. 10:08
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 10:49
dep. 10:49
59 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 10:56
dep. 10:56
66 km
arr. 11:00
dep. 11:00
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:07
77 km
11:15 12:32 (01:17)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Jarak, Fiserov salas
arr. 12:13
dep. 12:13
61 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 12:19
dep. 12:19
66 km
arr. 12:24
dep. 12:24
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:32
77 km
11:45 12:50 (01:05)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 12:32
dep. 12:32
65 km
arr. 12:41
dep. 12:41
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:50
77 km
12:30 13:41 (01:11)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:24
dep. 13:24
55 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 13:30
dep. 13:30
62 km
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 13:41
72 km
13:45 15:00 (01:15)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
arr. 14:54
dep. 14:54
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:00
72 km
14:00 15:05 (01:05)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 14:47
dep. 14:47
65 km
arr. 14:56
dep. 14:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:05
77 km
14:02 16:00 (01:58)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:02
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:09
dep. 14:14
0 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:03
41 km
arr. 15:22
dep. 15:37
74 km
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
86 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
92 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
97 km
16:00 17:05 (01:05)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 16:47
dep. 16:47
65 km
arr. 16:56
dep. 16:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:05
77 km
16:30 17:41 (01:11)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 17:30
dep. 17:30
62 km
arr. 17:35
dep. 17:35
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:41
72 km
18:00 19:07 (01:07)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
arr. 18:08
dep. 18:08
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:49
dep. 18:49
59 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:56
dep. 18:56
66 km
arr. 19:00
dep. 19:00
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:07
77 km
19:00 20:05 (01:05)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 19:47
dep. 19:47
65 km
arr. 19:56
dep. 19:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 20:05
77 km
19:45 20:52 (01:07)
BAS - Central bus stationCentar - Zeleznicka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
arr. 19:51
dep. 19:51
3 km
arr. 19:53
dep. 19:53
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 20:34
dep. 20:34
59 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 20:41
dep. 20:41
66 km
arr. 20:45
dep. 20:45
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 20:52
77 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Platicevo su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.