Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Plandiste timetable

tuesday, 07.07.2020.
14:30 16:06 (01:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:39
dep. 14:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
38.6 km
arr. 15:25
dep. 15:25
46.1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
46.9 km
arr. 15:27
dep. 15:27
47.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
56.5 km
Lokve, Marsala Tita 107
arr. 15:46
dep. 15:46
67.8 km
Janosik, Cmelikova 54
arr. 15:51
dep. 15:51
71.8 km
Jermenovci, Marsala Tita 71
arr. 15:55
dep. 15:55
74.2 km
Barice, Pasnjacka 74
arr. 15:59
dep. 15:59
77.4 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:06
84 km
17:25 19:01 (01:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:25
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 17:34
dep. 17:34
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:52
dep. 17:52
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
38.6 km
arr. 18:20
dep. 18:20
46.1 km
arr. 18:21
dep. 18:21
46.9 km
arr. 18:22
dep. 18:22
47.6 km
arr. 18:29
dep. 18:29
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:31
dep. 18:31
56.5 km
Lokve, Marsala Tita 107
arr. 18:41
dep. 18:41
67.8 km
Janosik, Cmelikova 54
arr. 18:46
dep. 18:46
71.8 km
Jermenovci, Marsala Tita 71
arr. 18:50
dep. 18:50
74.2 km
Barice, Pasnjacka 74
arr. 18:54
dep. 18:54
77.4 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:01
84 km
Belgrade (Beograd) - Plandiste timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
14:30 16:06 (01:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:39
dep. 14:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
38.6 km
arr. 15:25
dep. 15:25
46.1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
46.9 km
arr. 15:27
dep. 15:27
47.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
56.5 km
Lokve, Marsala Tita 107
arr. 15:46
dep. 15:46
67.8 km
Janosik, Cmelikova 54
arr. 15:51
dep. 15:51
71.8 km
Jermenovci, Marsala Tita 71
arr. 15:55
dep. 15:55
74.2 km
Barice, Pasnjacka 74
arr. 15:59
dep. 15:59
77.4 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:06
84 km
17:25 19:01 (01:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:25
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 17:34
dep. 17:34
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:52
dep. 17:52
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
38.6 km
arr. 18:20
dep. 18:20
46.1 km
arr. 18:21
dep. 18:21
46.9 km
arr. 18:22
dep. 18:22
47.6 km
arr. 18:29
dep. 18:29
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:31
dep. 18:31
56.5 km
Lokve, Marsala Tita 107
arr. 18:41
dep. 18:41
67.8 km
Janosik, Cmelikova 54
arr. 18:46
dep. 18:46
71.8 km
Jermenovci, Marsala Tita 71
arr. 18:50
dep. 18:50
74.2 km
Barice, Pasnjacka 74
arr. 18:54
dep. 18:54
77.4 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:01
84 km
Belgrade (Beograd) - Plandiste timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
14:30 16:06 (01:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:39
dep. 14:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
38.6 km
arr. 15:25
dep. 15:25
46.1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
46.9 km
arr. 15:27
dep. 15:27
47.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
56.5 km
Lokve, Marsala Tita 107
arr. 15:46
dep. 15:46
67.8 km
Janosik, Cmelikova 54
arr. 15:51
dep. 15:51
71.8 km
Jermenovci, Marsala Tita 71
arr. 15:55
dep. 15:55
74.2 km
Barice, Pasnjacka 74
arr. 15:59
dep. 15:59
77.4 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:06
84 km
17:25 19:01 (01:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:25
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 17:34
dep. 17:34
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:52
dep. 17:52
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
38.6 km
arr. 18:20
dep. 18:20
46.1 km
arr. 18:21
dep. 18:21
46.9 km
arr. 18:22
dep. 18:22
47.6 km
arr. 18:29
dep. 18:29
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:31
dep. 18:31
56.5 km
Lokve, Marsala Tita 107
arr. 18:41
dep. 18:41
67.8 km
Janosik, Cmelikova 54
arr. 18:46
dep. 18:46
71.8 km
Jermenovci, Marsala Tita 71
arr. 18:50
dep. 18:50
74.2 km
Barice, Pasnjacka 74
arr. 18:54
dep. 18:54
77.4 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:01
84 km
Belgrade (Beograd) - Plandiste timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
14:30 16:06 (01:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:39
dep. 14:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
38.6 km
arr. 15:25
dep. 15:25
46.1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
46.9 km
arr. 15:27
dep. 15:27
47.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
56.5 km
Lokve, Marsala Tita 107
arr. 15:46
dep. 15:46
67.8 km
Janosik, Cmelikova 54
arr. 15:51
dep. 15:51
71.8 km
Jermenovci, Marsala Tita 71
arr. 15:55
dep. 15:55
74.2 km
Barice, Pasnjacka 74
arr. 15:59
dep. 15:59
77.4 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:06
84 km
17:25 19:01 (01:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:25
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 17:34
dep. 17:34
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:52
dep. 17:52
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
38.6 km
arr. 18:20
dep. 18:20
46.1 km
arr. 18:21
dep. 18:21
46.9 km
arr. 18:22
dep. 18:22
47.6 km
arr. 18:29
dep. 18:29
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:31
dep. 18:31
56.5 km
Lokve, Marsala Tita 107
arr. 18:41
dep. 18:41
67.8 km
Janosik, Cmelikova 54
arr. 18:46
dep. 18:46
71.8 km
Jermenovci, Marsala Tita 71
arr. 18:50
dep. 18:50
74.2 km
Barice, Pasnjacka 74
arr. 18:54
dep. 18:54
77.4 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:01
84 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Plandiste su međusobno udaljena ~84 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 36min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 17:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Plandiste iznosi od 7,50 EUR do 7,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.