Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Pirot timetable

saturday, 16.02.2019.
11:15 15:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:48
dep. 14:48
270 km
Pirot, Kale
arr. 15:13
dep. 15:13
299 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
301 km
14:15 19:25 (05:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
278 km
Pirot, Bus station
arr. 19:25
309 km
14:30 18:48 (04:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:40
dep. 14:40
3.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
279.7 km
Kremenica
arr. 18:17
dep. 18:17
281.7 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 18:19
dep. 18:19
283.7 km
Ciflik
arr. 18:23
dep. 18:23
287.5 km
Sinjac
arr. 18:26
dep. 18:26
290.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 18:28
dep. 18:28
292.1 km
Crnokliste
arr. 18:29
dep. 18:29
293.1 km
Crvencevo
arr. 18:32
dep. 18:32
295.3 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
297.8 km
Pirot, Kale
arr. 18:44
dep. 18:44
308.2 km
Pirot, Bus station
arr. 18:48
309.6 km
17:30 21:53 (04:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
245.4 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 20:41
dep. 20:41
246.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:47
dep. 20:47
252.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:50
dep. 20:50
255.1 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
270.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:09
dep. 21:09
272.4 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
273.7 km
Crvena Reka
arr. 21:11
dep. 21:11
274.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:12
dep. 21:12
275 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:16
dep. 21:16
278.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
283.4 km
Pirot, Kale
arr. 21:49
dep. 21:49
311.9 km
Pirot, Bus station
arr. 21:53
313.3 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
11:15 15:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:48
dep. 14:48
270 km
Pirot, Kale
arr. 15:13
dep. 15:13
299 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
301 km
14:15 19:25 (05:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 16,95 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
278 km
Pirot, Bus station
arr. 19:25
309 km
14:30 18:48 (04:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:40
dep. 14:40
3.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
279.7 km
Kremenica
arr. 18:17
dep. 18:17
281.7 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 18:19
dep. 18:19
283.7 km
Ciflik
arr. 18:23
dep. 18:23
287.5 km
Sinjac
arr. 18:26
dep. 18:26
290.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 18:28
dep. 18:28
292.1 km
Crnokliste
arr. 18:29
dep. 18:29
293.1 km
Crvencevo
arr. 18:32
dep. 18:32
295.3 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
297.8 km
Pirot, Kale
arr. 18:44
dep. 18:44
308.2 km
Pirot, Bus station
arr. 18:48
309.6 km
17:30 21:53 (04:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
245.4 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 20:41
dep. 20:41
246.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:47
dep. 20:47
252.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:50
dep. 20:50
255.1 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
270.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:09
dep. 21:09
272.4 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
273.7 km
Crvena Reka
arr. 21:11
dep. 21:11
274.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:12
dep. 21:12
275 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:16
dep. 21:16
278.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
283.4 km
Pirot, Kale
arr. 21:49
dep. 21:49
311.9 km
Pirot, Bus station
arr. 21:53
313.3 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Pirot su međusobno udaljena ~309 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 05h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 11:15 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Pirot iznosi od 16,95 EUR do 16,95 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.