Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Pirot timetable

tuesday, 09.08.2022.
11:15 15:15 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:48
dep. 14:48
270 km
Pirot, Kale 1
arr. 15:13
dep. 15:13
299 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
301 km
14:15 19:25 (05:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
278 km
Pirot, Bus station
arr. 19:25
309 km
14:30 18:43 (04:13)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
248 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
265 km
arr. 18:12
dep. 18:12
270 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
279 km
Crnokliste, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
293 km
Pirot, Kale 1
arr. 18:42
dep. 18:42
307 km
Pirot, Bus station
arr. 18:43
308 km
17:30 21:55 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
249.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:47
dep. 20:47
251.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
257.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
266.7 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
267.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
269.2 km
arr. 21:07
dep. 21:07
270.5 km
arr. 21:08
dep. 21:08
270.9 km
arr. 21:09
dep. 21:09
271.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
275 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:14
dep. 21:14
276.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
dep. 21:19
280.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
284.2 km
Ljubatovica, Intersection
arr. 21:27
dep. 21:27
288.8 km
Sinjac, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
291.6 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica - raskrsnica
arr. 21:32
dep. 21:32
294.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
296.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
298.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 21:51
dep. 21:51
309.7 km
Pirot, Bus station
arr. 21:55
311.1 km
Belgrade (Beograd) - Pirot timetable
Departures on: wednesday, 10.08.2022.
11:15 15:15 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:48
dep. 14:48
270 km
Pirot, Kale 1
arr. 15:13
dep. 15:13
299 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
301 km
14:15 19:25 (05:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
278 km
Pirot, Bus station
arr. 19:25
309 km
14:30 18:43 (04:13)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
248 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
265 km
arr. 18:12
dep. 18:12
270 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
279 km
Crnokliste, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
293 km
Pirot, Kale 1
arr. 18:42
dep. 18:42
307 km
Pirot, Bus station
arr. 18:43
308 km
17:30 21:55 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
249.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:47
dep. 20:47
251.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
257.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
266.7 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
267.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
269.2 km
arr. 21:07
dep. 21:07
270.5 km
arr. 21:08
dep. 21:08
270.9 km
arr. 21:09
dep. 21:09
271.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
275 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:14
dep. 21:14
276.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
dep. 21:19
280.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
284.2 km
Ljubatovica, Intersection
arr. 21:27
dep. 21:27
288.8 km
Sinjac, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
291.6 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica - raskrsnica
arr. 21:32
dep. 21:32
294.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
296.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
298.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 21:51
dep. 21:51
309.7 km
Pirot, Bus station
arr. 21:55
311.1 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Pirot su međusobno udaljena ~308 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 05h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 11:15 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Pirot iznosi od 20,53 EUR do 20,53 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.