Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Pirot timetable

friday, 17.08.2018.
09:06 16:26 (07:20)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:06
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:15
dep. 09:16
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:57
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
165 km
Paracin, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
191 km
Stalac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
196 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:07
dep. 13:08
239 km
arr. 13:41
dep. 14:16
271 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
322 km
Pirot, Railway station
arr. 16:26
353 km
11:15 15:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:48
dep. 14:48
270 km
Pirot, Kale
arr. 15:13
dep. 15:13
299 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
301 km
14:15 19:25 (05:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 1.800,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
278 km
Pirot, Bus station
arr. 19:25
309 km
14:30 18:43 (04:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
248 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 18:08
dep. 18:08
265 km
Crvena Reka
arr. 18:12
dep. 18:12
270 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
279 km
Crnokliste
arr. 18:31
dep. 18:31
293 km
Pirot, Kale
arr. 18:42
dep. 18:42
307 km
Pirot, Bus station
arr. 18:43
308 km
17:30 21:53 (04:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
245.4 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 20:41
dep. 20:41
246.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:47
dep. 20:47
252.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:50
dep. 20:50
255.1 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
270.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:09
dep. 21:09
272.4 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
273.7 km
Crvena Reka
arr. 21:11
dep. 21:11
274.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:12
dep. 21:12
275 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:16
dep. 21:16
278.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
283.4 km
Pirot, Kale
arr. 21:49
dep. 21:49
311.9 km
Pirot, Bus station
arr. 21:53
313.3 km
19:00 23:03 (04:03)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:10
dep. 19:10
3.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
279.7 km
Kremenica
arr. 22:32
dep. 22:32
281.7 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 22:34
dep. 22:34
283.7 km
Ciflik
arr. 22:37
dep. 22:37
287.5 km
Sinjac
arr. 22:40
dep. 22:40
290.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 22:42
dep. 22:42
292.1 km
Crnokliste
arr. 22:43
dep. 22:43
293.1 km
Crvencevo
arr. 22:46
dep. 22:46
295.3 km
Stanicenje, Intersection
arr. 22:48
dep. 22:48
297.8 km
Pirot, Kale
arr. 22:58
dep. 22:58
308.2 km
Pirot, Bus station
arr. 23:03
309.6 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
09:06 16:26 (07:20)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:06
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:15
dep. 09:16
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:57
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
165 km
Paracin, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
191 km
Stalac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
196 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:07
dep. 13:08
239 km
arr. 13:41
dep. 14:16
271 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
322 km
Pirot, Railway station
arr. 16:26
353 km
11:15 15:15 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:48
dep. 14:48
270 km
Pirot, Kale
arr. 15:13
dep. 15:13
299 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
301 km
14:15 19:25 (05:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 1.800,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
278 km
Pirot, Bus station
arr. 19:25
309 km
14:30 18:43 (04:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
248 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 18:08
dep. 18:08
265 km
Crvena Reka
arr. 18:12
dep. 18:12
270 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
279 km
Crnokliste
arr. 18:31
dep. 18:31
293 km
Pirot, Kale
arr. 18:42
dep. 18:42
307 km
Pirot, Bus station
arr. 18:43
308 km
17:30 21:53 (04:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
245.4 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 20:41
dep. 20:41
246.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:47
dep. 20:47
252.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:50
dep. 20:50
255.1 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
270.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:09
dep. 21:09
272.4 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
273.7 km
Crvena Reka
arr. 21:11
dep. 21:11
274.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:12
dep. 21:12
275 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:16
dep. 21:16
278.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
283.4 km
Pirot, Kale
arr. 21:49
dep. 21:49
311.9 km
Pirot, Bus station
arr. 21:53
313.3 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Pirot su međusobno udaljena ~317 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 07h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 09:06 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Pirot iznosi od 1.800,00 RSD do 1.800,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.