Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Piroman timetable

thursday, 28.05.2020.
06:00 06:52 (00:52)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Umka, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:34
dep. 06:34
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:44
dep. 06:44
40 km
Stubline, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
43 km
Piroman, Center
arr. 06:52
48 km
07:10 08:22 (01:12)
Dunav StanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 07:10
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:34
dep. 07:34
9.5 km
Umka, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
26.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:57
dep. 07:57
32.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:58
dep. 07:58
33.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:08
dep. 08:08
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
45 km
Stubline, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
47.5 km
Piroman, Center
arr. 08:22
50.5 km
07:15 08:07 (00:52)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Umka, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
31 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
43 km
Piroman, Center
arr. 08:07
48 km
09:00 09:53 (00:53)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Umka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
40 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
43 km
Piroman, Center
arr. 09:53
48 km
09:40 10:51 (01:11)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:40
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:52
dep. 09:52
5.2 km
Umka, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
21.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:15
dep. 10:15
26.7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:22
dep. 10:22
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
32.6 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:38
dep. 10:38
37.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:42
dep. 10:42
40.8 km
Stubline, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
44.1 km
Piroman, Center
arr. 10:51
47.1 km
09:55 11:07 (01:12)
Dunav StanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 09:55
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:19
dep. 10:19
9 km
Umka, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:42
dep. 10:42
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:43
dep. 10:43
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:50
dep. 10:50
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:59
dep. 10:59
40.5 km
Stubline, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
42 km
Piroman, Center
arr. 11:07
50 km
10:30 11:30 (01:00)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:42
dep. 10:42
5 km
Umka, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:05
dep. 11:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:22
dep. 11:22
40 km
Stubline, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Piroman, Center
arr. 11:30
48 km
12:00 12:53 (00:53)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Umka, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:44
dep. 12:44
40 km
Stubline, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
43 km
Piroman, Center
arr. 12:53
48 km
12:30 13:24 (00:54)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Umka, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:58
dep. 12:58
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 13:03
dep. 13:03
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:08
dep. 13:08
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:13
dep. 13:13
36 km
Stubline, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
43 km
Piroman, Center
arr. 13:24
48 km
13:00 13:52 (00:52)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Umka, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
43 km
Piroman, Center
arr. 13:52
48 km
13:00 14:12 (01:12)
Dunav StanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Umka, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 13:37
dep. 13:37
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 13:48
dep. 13:48
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:05
dep. 14:05
40.5 km
Stubline, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
42 km
Piroman, Center
arr. 14:12
50 km
15:00 16:11 (01:11)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:12
dep. 15:12
5.2 km
Umka, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
21.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:35
dep. 15:35
26.7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:42
dep. 15:42
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
32.6 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:58
dep. 15:58
37.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:02
dep. 16:02
40.8 km
Stubline, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
44.1 km
Piroman, Center
arr. 16:11
47.1 km
15:30 16:38 (01:08)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Umka, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
32 km
Stubline, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
43 km
Piroman, Center
arr. 16:38
48 km
16:00 16:53 (00:53)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:05
dep. 16:05
5 km
Umka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:30
dep. 16:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:40
dep. 16:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:44
dep. 16:44
40 km
Stubline, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
43 km
Piroman, Center
arr. 16:53
48 km
17:15 18:24 (01:09)
Dunav StanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 17:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:37
dep. 17:37
7 km
Umka, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:03
dep. 18:03
31 km
Piroman, Center
arr. 18:24
50 km
17:30 18:30 (01:00)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:42
dep. 17:42
5 km
Umka, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:18
dep. 18:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:22
dep. 18:22
40 km
Stubline, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
43 km
Piroman, Center
arr. 18:30
48 km
17:40 18:52 (01:12)
Dunav StanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 17:40
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:04
dep. 18:04
9.5 km
Umka, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
26.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:27
dep. 18:27
32.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:28
dep. 18:28
33.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:44
dep. 18:44
45 km
Stubline, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
47.5 km
Piroman, Center
arr. 18:52
50.5 km
20:10 21:22 (01:12)
Dunav StanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 20:10
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:34
dep. 20:34
9 km
Umka, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 20:57
dep. 20:57
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 20:58
dep. 20:58
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:05
dep. 21:05
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:15
dep. 21:15
40.5 km
Stubline, Center
arr. 21:17
dep. 21:17
42 km
Piroman, Center
arr. 21:22
50 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Piroman su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 52min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.