Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Petrovac na Moru timetable

friday, 17.08.2018.
18:15 05:15 (11:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
122 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:25
dep. 01:25
336 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:40
dep. 01:40
336.1 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:45
dep. 03:45
437 km
Sutomore, GAS
arr. 04:45
dep. 04:45
476 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 05:15
492 km
18:45 05:10 (10:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Ljig, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
123 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:20
146 km
Pozega, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
182 km
Uzice, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
206 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:55
dep. 23:55
275 km
Prijepolje, Center
arr. 00:20
dep. 00:20
302 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:35
dep. 00:45
326 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 00:55
dep. 01:05
342 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 01:10
dep. 01:10
356 km
Mojkovac, Bus station
arr. 01:45
dep. 01:45
379 km
Kolasin, GAS
arr. 02:10
dep. 02:10
400 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:40
dep. 03:50
471 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 05:10
558.6 km
19:45 07:00 (11:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
323 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:45
dep. 02:45
330 km
Sutomore, GAS
arr. 06:30
dep. 06:30
514 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 06:45
dep. 06:45
518 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:00
526 km
20:00 05:55 (09:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Lazarevac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
60 km
Ljig, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
80 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
321 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:45
dep. 01:45
323 km
Podgorica, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:40
492 km
Sutomore, GAS
arr. 05:40
dep. 05:40
530 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 05:55
540 km
20:00 06:04 (10:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Mladenovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
54 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
78 km
Topola, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:10
95 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:35
dep. 01:35
349 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:40
dep. 01:40
351 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:05
dep. 05:05
501 km
Sutomore, GAS
arr. 05:49
dep. 05:49
542.7 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 06:04
555.3 km
20:00 07:20 (11:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:10
173 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:05
dep. 02:05
391 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
391.1 km
Podgorica, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
489 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:20
540 km
20:30 06:15 (09:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Lazarevac, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
54 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
374.8 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:35
dep. 02:35
376.8 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
513 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 06:15
566.3 km
21:20 08:30 (11:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:20
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 23:50
dep. 23:50
140 km
Cacak, Bus station
arr. 00:20
dep. 00:20
162 km
Uzice, Bus station
arr. 01:10
dep. 01:10
205 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:00
dep. 04:00
379 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:15
dep. 04:15
389 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:35
490 km
Sutomore, GAS
arr. 08:10
dep. 08:10
541 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 08:30
554 km
21:30 07:45 (10:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:10
dep. 04:10
391 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:20
dep. 04:20
391.1 km
Podgorica, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
489 km
Sutomore, GAS
arr. 07:30
dep. 07:30
526 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:45
540 km
21:30 08:29 (10:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Lazarevac, Ocaga
arr. 22:30
dep. 22:30
54 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:35
dep. 03:35
338 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:40
dep. 03:40
340 km
Podgorica, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
490 km
Budva, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
559 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 08:29
582.6 km
22:45 08:34 (09:49)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:45
Lazarevac, Bus station
arr. 23:45
dep. 23:45
60 km
Ljig, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
80 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
340 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:30
dep. 04:30
342 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
492 km
Sutomore, GAS
arr. 08:19
dep. 08:19
533.7 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 08:34
546.3 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Petrovac na Moru su međusobno udaljena ~546 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09h i 45min., a najduže 11h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 18:15 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Petrovac na Moru iznosi od 2.500,00 RSD do 3.100,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.